Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

och
11. mar 2010

fuuu mayka tak to naserie 😠 😝

inak krasny den i ked pocasie dnes nepraje,
vypustila som ranajsiu prechadzku, ved aj ja sa musim trosku chranit pred chorobami 😉 tak som teraz malu supla do kocika, kedze mi na prse zaspala zababusila dekami a supho k otvorenemu oknu, tak som zvedava dokedy bude spat 😉

inak vcera to bola katastrofa, nic nepomahalo ani dudel ani ruky, kocik, prso, proste nic, zacinam mat pocit, ze ma obdobie, kedy nevydrzi dlho v jednej polohe ale kukat na jednu vec 😠 moja fantazia je v koncoch

a zacala sa mrtne hnevat na pravom prse, uplne ho odmieta, vrieska a mece sa ako ventilator a lave v pohode, kludne sosa aj zaspinka na nom, tak ja neviem teraz co sa zase deje 😲 idem to nastudovat, ze co robit 😀

och
11. mar 2010

takze mame dojcensky strajk, no som zvedava kedy prestane stavkovat 😀 a nasla som takuto kalkulacku farby oci 😀
http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eye...

krakulka
11. mar 2010

Ahojte maminy a tehulky,
dneska sme boli na prechadzke 1,5h. a maly este spinka na chodbe. Vonku sa mu paci. 🙂

Dakujem za rady ohladom obliekania. Aj tak sa obavam toho, ze Andrejka privela obliekam. No uvidime, zajtra sa popytam Dr. ideme do poradne - Andrejko trochu pokaslava - tada aj mamina. Ako ste riesili zostavajuce brusko po porode? Pouzivali ste nejake stahovacie nohavicky, alebo tak? Zostalo mi len trochu v zadku a mam natiahnutu kozu na bruchu + brucho. ☹

mayka
autor
11. mar 2010

Och,
zasa sa po nas opicite . Uz aj s tym strajkom? 😀 Nam to uz preslo. Ale trvalo to asi tyzden. Prajem ti pevne nervy. Som bola z toho pekne hotova. Precitaj si co mi napisalac annaq cca pred tyzdnom. Len to mate nejako skoro lebo vraj to byva okolo 5 mesiaca.
Ludia keby ste ivdeôl nasu hv iezdu ako sa dokaze vrtiet. a uz sa pretacame aj z chrbatika na brusko.
Inak dnes sme bol na ockovani proti rotavirusom . Jednu davku´mame za sebou a dalsiu v aprili.

chrumi, to ti verim ze nevies co skor. Uz nam zacalo pekne divoke obdobie vsak? Skoncili casy ze babo lezalo tak ako sme ho polozili. 😀 Drz sa.

krakul,
na to obliekanie dojdes aj sama. Ja mam tiez s tym este problem, ale moc ju neobliekam.

S bruskom neporadim. Ale vraj su dobre tie stahujuce gatky. Mne brucho neostalo - teda nie to tehotenske ale sunky mam riadne teda. 😠

chruminka
12. mar 2010

och nam v takychto situaciach pomahala a este stale pomaha hudobna hrazdicka,vdaka bohu ze sme ju na vianoce detom kupili.Ked vrestali (hlavne alexia) a nevedeli sme co uz s nimi tak sup pod hrazdicku zapli sme to a mali sme cca 15-30 min pokoj.Len pozor,my mame dve a jedna je taka ze si ju musia pustat deti same a kedze to este nedokazu tak ta nam je zatial na nic ,ta druha je super lebo je tam viac moznosti a da sa pustit aj na stalo cize to tu huci blika cely cas,ale hlavne ze su deti spokojne,snad z toho nezblbnu 😀

mayka ja som ale celkom rada ze uz su take velike,vsetko uz vnimaju snazia sa napodobnovat....mame ich namiesto telky,len je pravda ze sa doma menej da uz porobit ,viac ich treba strazit a hlavne sa im venovat,strasne maju radi ked sa im spieva ,dokola tie iste CD uz mi z nich hrabe,ale hlavne ze im staci to moje skriekanie 😅 a pesnicky pri ktorych sa aj daco ukazuje tak to fici najviac dokola olioli janko,ruky rucicky,tapi tapi.....kolko krat ked spia umyvam riad a spievam si detske pesnicky a mm to iste 😅

slniecko01
12. mar 2010

My ideme na rotavírusy o 2 týždne.

Dnes siurobím veľkonočnú výzdobu, ale Nelka mi zatiaľ moc nedovolila 😀
A vysávať môžem každ deň, ja neviem odkiaľ je tu furt tá špina 😠

Chrumi, aj tak ťa obdivujem, všetko dvojmo. Mňa by asi porazilo. Stačí ked jedno štrajkuje 😀

och
12. mar 2010

ahojte

no mayka nas to nastastie vecer preslo 😉 😀 ja neviem co to bolo dva dni, nic nepomahalo, teraz v noci spinkala 6 hodin vkuse, potom si 10 min popala a spala dalsie dve hodky a potom zase trosku sosla a spala do pol deviatej, teraz sme sli na prechadzku a uz spinka hodku a pol v kuse, myslite ze to je tym rastovym spurtom? snad teraz bude dva dni dobrucka, nech mam naberie sily 😀 😀

chrumik hrazdicku mame aj my ale niak ju este nevnima, este si neobjavila ani ruky, iba si rve tie pasticky do ust vkuse 😝 😀 ona sosa vzduch niekedy naprazdno 😀 to bude mat po mamke, ze vkuse musi nieco zut 😀 😀 ako stale vravim, vysoky obdiv chrumi, ze este nepises z psychiatrickej liecebene, keby mi vrestali dve deti takto, tak to by som si fakt hodila 😝

my ideme 30 marca na poradnu a dostaneme aj tu kombinovanu pichacku do stehna a rotavirusy hned potom ako sa bude dat

slniecko ja ani nechystam vyzdobu, kocur by mi ju hned zrusil a v byte to ani neni ono, ked bude domcek, tak to potom poschovavam vajicka po zahrade a nech mala hlada, bude sranda 😉

strasne Reba zlenivela, uplne odignorovala pasenie obeciek, daj ju na brucho najde ruku a zuzle ju a ked uz ma dost, lebo povypusta tolko slin ze je cela plienka mokra pod nou, spusti vreskot ako keby ju z koze drali, a zabudni ze hracka a otocit sa za nou, to ma na haku ani telka nepomaha

ozaj kedy deticky uz drzia hlavicku normalne?

sylvyka
12. mar 2010

ahojko no popisali ste statocne 😀 , nasa elka je zlata a staci jej telka a hned je pokojna teda aj inokedy je iba ked je hladna spusti taky krik ze az no to ma asi po mne ...
och neviem ale elus si zacala drzat hlavku dost neskoro davala som ju malo na brusko no ale ked to nemala rada 😀 teraz ju davam castejsie aby sa jej poriadne vyvinuli svali na chrbatiku aby poriadne sedela. Inak uz hrabe rukami hracky na hrazdicke ma tam oblubebe zvieratka a tie obchytava cakam kedy ich strhne 😅
chrumi mas moj obdiv klaniam sa pred tebou neviem ci by som zvladla dve teda viem ze nie 😅

krakulka
12. mar 2010

Ahojte, dnes sme boli u dr. v poradni a aj preto, lebo Andrejko trosku pokaslava. tak 4x za den a kycha. Andrejko narastol za 3t. 1 cm a pribral od odchodu z porodnice 400g. Dr. si vsimla, ze ma okolo ustociek, take modraste koleck, ked spinka tak trochu chrci, sopliky ani nema, skusala som odsavat, z jednej dierky skoro nic a druha prazdna. Ale Andrejko chrcal aj v porodnici. Ja som bola teraz trochu prechladnuta, stracala som hlas. Tak neviem, ci to nechytil odo mna. Ale nemal kde chytit bacily, ved na navstevy nechodime, aj k nam chodia minimalne. Mame ho pozorovat, ak by sa cokolvek zhorsilo, papie, bol by unaveny, vela plakal, viacej by kaslal, mame prist, pripadne ist na pohotovost. Moze to byt aj zapal pluc. Teraz je toho vela. Som zostala v soku. Co sme prisli, tak ho len pozorujem. Normalne mam stras 😢 Uz 2x zakaslal. MM mi hovori, ze to nic nebude, ale ja sa bojim.

och
12. mar 2010

sylvyk no problem je v tom, ze ju davam na brucho aj 3x denne a ona proste tu hlavu nezdvihne, ju to nebavi, viem ze to dokaze a dost dlho drzat gebulu hore skoro na dlaniach ale jej sa proste nechce a nicim ju nedonutim 😠 tvrdohlava je 😝 potvora a ma to po mne aj po muzovi 😀

krakulka neboj Andrejkovi nic nie je 😉 to ze chrci moze byt sposobene tym, ze nema dobre vyvinutu chrupavku v nosteku je tu aj taka tema
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

to ze kycha je normalne, nasa odmalicka kycha aj 10x denne a dr. hned povedala nech sa nezlaknem, ze to je OK tak isto ako aj stikutka,

s tym kaslanim - nema tichy reflux? to pocujes ako babtko prehlta to co malo vygrcat, my to mame a niekedy jej zabehne a rozkasle sa

od teba nic nechyt, bo v mliecku ktore pije uz ma proti latky ktore tvoje telo okamzite zacne produkovat

neboj a ked ho budes moc pozorovat (tak ako som to robila aj ja) bude sa ti zdat vsetko nenormalne 😉 a to ine psycho 😝

chruminka
12. mar 2010

baby prestante ,ani ja nie som uplne vzdy v pohode,mavam obcas tiez vsetkeho plne zuby a depky zeto tu nezvladam ked hucia jedna cez druhu a ja mam nebodaj este daco rozrobene,ani by ste neverili kolko krat si este s nimi poplacem (zeby este hormony? 😀 ) nastastie mm mi vela pomaha ked je doma

och Alexia si tiez dlho nevedela drzat hlavicku stale jej kveckala dole,sme si z nej robili srandu ze bude lozit po styrok ako vysavac s hlavou na podlahe 😀 ,ale posledne dva tyzdne uz drzi hlavu uplne krasne,uz sa aj pretaca hore dole,viktoria si zasa drzi hlavu krasne uz strasne dlho ale zato je leniva otacat sa skor sa zdviha do sedu za den urobi tolko brusakov ze ja by som uz mala svalovicu

sylvika nasa alexia tiez neznasala polohu na brusku (mozno aj preto ze si tu hlavicku nevladala udrzat hore) ale odkedy sa vie sama pretocit tak je skoro stale na bruchu a ked sa nahodou prevali naspät na chrbat tak sa jeduje a sup zasa na brucho,len strasne slintaju ked su na bruchu fuj taky mali bernardinovia 😉

krakulka neboj my sme mali prve sopliky v 2tyz.a nakoniec sa zistilo ze sme mali streptokoka ktoreho sme si doniesli z porodnice,ale nic sa detom na to nedava len zvlhcovat sliznicu a odsavat sopliky a zvys mu matrac v postielke,my sme ho podlozili uterakmi aby im nezatekali sopliky a aj koli grckaniu to je dobre vyvysit.Viem ako sa bojis ja som sa vtedy tiez velmi bala ze skoncime v nemocke so zapalom pluc ,strasne som stresovala,ale zbytocne

mayka
autor
12. mar 2010

ahojte,

krakul, neboj . My sme si doniesli sopliska z porodnice. A mali sme to aj pred mesiacom. Aj sme kaslali. Chrcanie sme mali teiz asi 2 mesiace a kychame a stikutame doteraz. 😀 To je nromalne . Iba ak by sa tei sople zhorsili tak chos dokyne alebo ak sa ti nieco nebude zdat.

chrumi, veru je uz s tymi detmi sranda co? U nas nonstpop fici Canaky a Podhtadska a veru ked v noci kojim tak si v duchu spievam kom-kom-kominar alebo pec nam spadla. Ale hrozne sa jej to lubi a nebodaj k tomu pridam aj tanecky tak krpata sa skeri ako orech.

och, nasa tiez nechcela byt moc na bruchu az teraz je to pre nu uz zaujimavejsie. Hlavicku si uz krasne drzala v dvoch mesiacoch a teraz uplna parada.

Inak ta vakcina na rotavirusy je peknedraha. Ze 140 euri. 😠

krakulka
12. mar 2010

Baby, ked mi sopliky ani nemame. Len to kaslanie, ale ani to neni casto. Dr. si vsimla toho modreho kolecka okolo ustociek. My sme si to fakt doma nevsimli, ale ma ho tam. ☹ No uvidime cez vikend, ked sa mi nieco nebude zdat, tak pojdem na pohotovost. Tak ako kazala dr. A najradsej by som isla v pondelok k dr. znova, nech A. kukne.

mayka
autor
12. mar 2010

a co to kolecko znamená?

krakulka
12. mar 2010

V raj to mavaju deti pri zapale pluc. Boli tu dnes moji rodicia na navsteve, tak som im to hovorila, Andrejko sa im zdal uplne v poriadku, vobec nie ako chory. Tak uvidime, budem ho sledovat a dufam, ze to nic neni. Dneska zatial zakaslal 5x, z toho 1x pri spanku. Asi mi uz sibe.... 😔

slniecko01
14. mar 2010

Haaaaaaaalóóóóóóóó kde ste Pipinky 😀

Krstiny včera dopadli dobre, Nelka trochu zbohatla 😀

Baby inak už je nový Next, ešte si to mrky a idem objednávať cez týždeň 😀 😀 😀 . Muž keď ma včera videl, že to zase kuki tak ho išlo poraziť 🙂

och
15. mar 2010

ahojte

vidim, ze uz nestihame 😀 😀 😀 😀 😀 ani kona kukat

krakul, moja je fialovozelenomodra niekedy aj okolo ust, pri koreni nosteka a ocka, mama mi vcera povedala, ze ja som bola fialova vkuse 😉 neboj nic to nebude

my sme mali zase krasnu noc, sice sa naucila zaspat do 21.00 ale potom sa zobudi o druhej a budi sa kazdu hodinu, ani neni hladna a najnovsie sa vzdy okolo tretej povraca ako lion 😝 😝 takze prezliekam potomka, seba a postel 😵 boze nech uz z toho vyrastie 😵

nam sa sopel nezlepsil, skor sa zhorsil reflux, mam vsak podozrenie, ze ten plny nos je z toho, ze sa jej v jednom kuse vracia mliecko, bo ked spi, dycha uplne ukazkovo cistucko

slniecko no pekna podnikatelka, ma to necele dva mesiace a uz zaraba 😀 viem presne na co to miniete 😀 😀 😀 cize ides to objednavat na seba? spravne som to pochopila? a nie su to rovnake ceny ako v kamennom obchode? no mohli by sme sa spojit aj s maykou nech sa neplati tolko tych poplatkov, co vy na to?

krakulka
15. mar 2010

Ahojte maminy a tehulky 😉
tak sme boli dnes este raz u dr. bo v piatok tam bola zastupujuca doktorka, dneska uz nas dr. tak porobil kopec vysetreni, popocuval, a ziadny zapal pluc nemame. to len je A. taky modrucky okolo ust, ma svetlu pokozku po mamine, tak to tak proste ma. aj sono bruska, hlavicky a srdiecka mu robil. Vsetko ok, 😀 😀 len na srdiecku este nema dovivinutu nejaku prepazku, ale to byva. bude to dr. pozorovat. preto tak chrapti, ked spinka.

Pozerali ste next pre nas? Maju tam super veci a myslim, ze aj za dobre €. keby ste isli objednavat, tusim by som sa pridal 😕

slniecko01
15. mar 2010

Och ja si teraz nejdem nič kupovať ☹ , ale som zistila že nemám ani jarné boty, tak musím ísť do Humanicu. Niečo pohodlné teraz potrebujem na prechádzky 😀 Minimálne 2 topánky potrebujem.

Malej všetko dáme na nejaký účet. Nemám teraz prehľad keď nie som v robote 😎

Krakul aj na Nelka to máva okolo pusky také fialkové, ale Dr mi na to nepovedala že vy to bolo vážne.

katarinka77
16. mar 2010

Ahojte!
Všetky tu soplíkujete 😒 ? Tak nech máte čoskoro detičky zdravé 😉 !
Baby, a z toho Nextu sa dá kupovať len na dobierku? Nemajú niekde aj obchod? Alebo neexiistuje nejaký butik, ktorý odtiaľ objednáva vo veľkom a predáva? Krásne veci tam veru majú 🙂 !
Ja som bola dnes v Auparku, vyberala som si moje prvé tehu gate, jedny rifle mi super sedeli, aj sa mi páčili, ale predavačka mi radila kúpiť si radšej o číslo väčšie, lebo ak by som pribrala do zadku alebo do bokov, tak aby som ich moc neobnosila. Oni mi boli tak akurát na teraz, príp. aj väčšie bruško by sa do nich zmestilo, len by som nemohla pribrať v bokoch. No a väčšie číslo nemali, až o 4 čísla väčšie. A to mi je tak na.... Tak som bola v inom, a tam som si kúpila čierne nohavice, sedeli fajn, aj mi ich trošku skrátia 🙂 . Ale predsa len tie rifle sa mi ľúbili viac. Najmä tam bola príjemná guma. A ešte sa mi veľmi páčilo jedno tričko, ale 36€ sa mi zdalo trochu dosť.
Kde ste si kupovali tehu veci?

slniecko01
16. mar 2010

Ahojte Pipinky 😀

teraz som išla kupať Nelka a ona ma celú okadila 😀 . Ešte teraz mi ruka smrdí. Tak ju kupe manžel.

Katarínka ja som si rifle kupila v C&A myslím že to boli kupodivu 38 a nosila som ich celé tehu. Tričká som si kupovala normálne v obchodoch, teraz zoženieš hocičo

katarinka77
16. mar 2010

Slniečko, tak si pokrstená už aj Ty 😀 .
Aj v C&A majú rifle pre tehotné?

och
16. mar 2010

ahojte

no mam fakt podozrenie ze to ani nadcha nebola, ze sa nam vyrazne zhorsuje tichy refluc 😠 a uz to vyzeralo tak nadejne 🤐

katarinka next je aj original kamenny obchod, v auparku v tej novej casti aj v avione, len tam su tie veci drahsie trosku, sa mi zda, a nemavaje vsetko co je na tej stranke 😝

a tehu veci som chodila kupovat tiez do C&A, najlacnejsie to tam bolo, ja som potom nezniesla ziadne rifle 😵 ma to strasne tlacilo na podbrusok, len rifle na traky a suknu si tam chod kupit, fajnu riflovu, ak nebudu mat pozicam alebo predam za symbolicku cenu, ta bola najlepsia, nic netlacilo ani medzi nohami 😉 a tricka proste o cislo vacsie, v Newyorkery teraz maju za 9,90 a dobre dlhe aj na krize, tak si kup M/L a budes mat aj na potom 😉

slniecko 😀 ja som tiez malu kupala, taka bola dobrucka cely den, neplakala vobec, len dzavotala a smiala sa, no a po kupani som ju obliekla a taky plac, ze sme ju hodinu nevedeli utisit ☹ ticho bola len ked bola hola 😲 akonahle som jej dala oblecenie a plienku, zase rev, cela bordova, slzy az sa zadusala, tak som jej dala ine oblecenie a na rukach zaspala doslova od unavy 😔 neviem co sa stalo tak zrazu z nicoho nic 😅

mayka
autor
16. mar 2010

ahojte pipinky,

tak malinkej to dnes trvalo teda to zaspavanie ale dufam ze o to dlhsie bude spat. Rano bola totiz od stvrtej hore.

slniecko ani nehovor ja tiez tolko veci potrebujem ze az. A bola som v sobotu trosku obehat obchody a teda ja neviem co je toto za moda ale skoro nic som si nekupila. Rifle maju vsetko tesne nad susku cize nic pre mna lebo vsetko okolo mi kypi. 😠 Asi fakt uz len teplaky budem nosit.

katarinka, veru v kamennych obchodoch nevedia co maju za veci pytat a ani taky vyber nemaju.
Inak tiez som si skusila nahodit v next.co uk veci coc som si objednala minule a vyslo mi to o 7 eur drahsie ako ked objednavam cez tu babu. Sila, ze?
A tehu gate som si kupila v c&a v AVIONE. Mali tam pekne rifle a aj tak letne som si tam kupila.

Och, no to je neprijemne s ty refluxom. Ale uz by to malo pomaly aj prejst po tom 3 mesiaci , nie? Chuda Rebeka.

katarinka77
16. mar 2010

Ďakujem za rady, tuším všetky ste nakupovali v C&A 😀 . Tam ma ani nenapadlo sa ísť pozrieť. Pôjdem ešte niečo pokukať.
Och, ja by som aj odkúpila, ale Ty si chudá ako špáratko 🙂 , ja nosím 38, niekedy 40 - podľa strihu.

slniecko01
16. mar 2010

Katarinka ja by som ti ich aj dala keby som ich nenosila 😀 Ešte sa necírim dobre v mojich cigaretkových rifličkách. Bruško nepustí 😀

och
16. mar 2010

mayka to fakt? a ja som myslela ze sa spojime vsetky a objedname naraz nech platime len jeden poplatok 😵 hm
a ta moda ani mne nesedi, ja nemozem nosit rovne rifle bo sa mi to nepaci a mam v nich krive nohy, aj niake ticho slapky si musim kupit, len jedny tenisky mam ostatne na podpatku, kamoska sa za mesiac vydava, saty nemam 😝 a to nehovorim, ze som majitelkou len jednych slusnych rifli, ale pocka to, potom zbalim dieta a segru a pojdeme po nakupoch

katarinka milacik ta tehu sukna je 40, nezabudaj ze v tvojom tyzdni som mala uz dobrych 15 kilo na sebe 😀 😀 takze ked nedostanes kupit kludne sa ozvi 😉 a v C&A maju samostatne tehu oddelenie

inak tiez vam brucho ovisa z bedracov? no do leta by sme s tym mali nieco urobit damy 😀 inak mne ostala strasna zravost, predvcerom som stlacila 12 slivkovych gul na posedenie 😲 a na cokolade som ostala zavisla, ale vaha sa nehybe, tak sa vyhovarm na kojenie, teraz fakt musim nakrmit aj seba aj dieta 😀 😀 ale co ma viac trapi mi ostal popukany zadok 😖

mayka
autor
17. mar 2010

och, otej zravosti mi ani nehovor. A najhorise to je vecer ked mala zaspi. Ptrva bvev co spravim idem povymetat chladnicku. 😢 Sak ja uz som bola na dsovjej povodnej vahe a teraz mam +3 kg. Hanba mi. A brucho neskutocne previsa. Ale keby len to. Kozy mam hrozne. A veru aj pokozka na nich je hruza. Prestanem kojit a budu po kolena. vsak teraz mam cislo ze 85 EE. 😝 Ale cela som uz velika. Veru. Konecne sa otepluje zahajim dlhe rychle prechadzky aspon.

och s tou onjednavkou ok. Mozem dat nieco dokopy. Ale ja az tak o dva tri tyzdne chcem objednavat. Ale uricte objednam este tie teplacky co som kupila. Strasne su chutne a ta ritka v nich je mnam mnam. 😀
Inak aj tie pyzamka su super. Ale asi kupim tentokrat v tescu. Maju tam tiez krasne. Aj bodynka. Dokonca aj tie opalovacky tam maju krasne a 3 ks tusim za 10 eur. Velmi podobne tym z next.

Och, no co uz ked ti prdel narastla. 😀 Strie ti zosvetlia a nebudu tak vidiet. Neboj. Inak skoda ze nebyvas blizsie by sme mhli s kocikmi sportovat spolu. Uz aby ste postavili v tom Sury. Dame stretko v SC na polceste. 😀

mayka
autor
17. mar 2010

inak baby s tym stretkom u nas to myslim vazne. Kto sa prida? Juuuj tolko babetiek mat doma. 😵 Niekedy v maji ked uz bude take stalejsie pocasie a budeme moct byt vonku na teraske. Deti budu vonku hajat a my mozeme kavickovat a valat sunky. 😀 Popripade hodime prechadzku po nasom chotari.

mayka
autor
17. mar 2010

Samozrejme aj Katarinku myslim lebo vsak ona ma tiez babetko aj ked este take mini a nevidno a nepocut ho. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre