Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

slniecko01
4. máj 2010

No Chrumi máš to teda na prda, keď to musíš znášať hore, dole ten kočík. Ja len otvorím dvere a môžem ísť 😀

Mayka no čo okná sú umyté ? Nám teraz majstri ešte spravia jeden obklad v garáži a až potom budem riešiť okná 😠 , ale už to konečne bude vyzerať. 🙂 , lebo doteraz tam bol len beton

chruminka
4. máj 2010

slniecko to teda mam ale uz som si za toho plo roka zvykla,akurat uvazujem ci neprevetrame dnes " poprve " buginu ked pojdeme podvecer na chvilku von,chcem ju vyskusat ako sa soferuje 😅

slniecko01
4. máj 2010

Nemáš nato vodičské oprávnenie ?

mayka
autor
4. máj 2010

ahojte,

chrumi klobuk dole. uz by som bola urcite v PK v blazinci. Ja som u nas spoznala kocku co ma tiez dvojicky - chlapcov .maju rok a pol. A teda tiez hovorila ze to bolo vesele a aj je. neviem za ktorym sa rozbehnut vonku skor. Ale ma tu rodicov tak jej pomahaju podvecer lebo este chodia do prace a ma aj opairku ktora jej pomaha aj s upratovanim.

My mame cudne obdobie. Nemozem Terezku len tak odlozit, lebo hned place. Ale nie ten jedovity plac ale taky srdcervuci ze az slzy tecu potokom a ja som uz za celu dem na prasky. Volala som podvecer muzovi ze nech pride domov okamzite lebo si to hodim. Bol u kamarata a ked dosiel tak kukal na na jak na neschopnu. ☹ Som sa citila jak blbec ale do riti nech si to vyskusa pocuvat ten rev cely den. Vsak nemozem od nej odist na 5 m. V momente vrieska. Akonahle ju vezmem na ruky tak smiech a max. spokojnost. On velice mudry ze som si ju tak naucila. Taaak ma nasral- hotovy otec roka. Je s nou vseho vsudy hodinu denne aj to len tak napoly.
Fakt ma to serie niekedy. Jemu ked lezieme na nervy tak odide na pivo ale co mozem matka dojka. Uz 3 tyzdne mam chut na gin tonic a mozem akurat tak snivat. Baby keby dom mohla sa ozreme jak diva svina. 😀 Len zodpovednost mi to nedovoli lebo vsak kto bude s dietatom na druhy den ked mi bude zle. 😀 😀 😀
A vecer mi konecne vypila 125 ml nutrilonu. Prvykrat neodmietla flasu a tak spokojne zaspala. Asi jej to moje mlieko uz nestaci, lebo ju krmim nejako castejsie. Som sa rozhodla ze na no jej budem davat nutrilon.
S prikrmami je to zatial nic moc lebo moc jej to nechuti a polku vypluje z tych 5 lyzic . Nechce otvarat usta. 😖

Kurnik asi mam rodicovsku krizu. Strasne snivam ze odidem na 2 dni prec a nebudem riesit plienky a vsetko ostatne dokola. Ale to tak skoro nehrozi. DO kelu az mam vycitky svedomia .Vsak tak som to chcela a teraz trepem hovadiny. No aspon sa vykecam. Sa z tpoho do rana vyspim asi mam dnes toho dost. Ohucana jak hovado.

slniecko01
4. máj 2010

Mayka, my sme na tom podobne. Ja by som zase fajčila, keď ma ten môj nasere. My máme tiež teraz trochu umrnčané obdobie. Dnes som už bola hotová, pretože ani malá vôbec nespala.
Ten môj muž ma totálne nasral, tak ja od rána hladná, smadná, on si sadne pred telku a ešte som mu aj tanier spratala, druhykrát poletí von oknom- Keby aspoň malú okúpal.
Ale u svokry s neterkami karty mohol hrať, ale že ma doma dceru to ho ani nenapadne. A to sa tam ešte navečeral a ja jak taká koza varím večeru, tak som ju drbla do koša, aká som vytočená a zajtra nevarím, nech sa naje niekde inde.
A ešte sa čuduje, čo som nasratá a om hrá urazeného 😠

chruminka
4. máj 2010

mayka ,slniecko vitajte v klube,opisala si to vsetko uplne presne az na to ze ja nedojcim takze sa ozrat ako diva svina mozem 😀 ,akurat dnes ma napadlo ze uz viem ako vznikaju matky alkoholicky 😅 ,normalne mam niekedy tiez taku chut na vinko alebo fernet a veru si z casu na cas s mm vecer aj poharik dva dame ,len aby sme to nezacali prehanat 😵
Ja mam jedine stastie ze moj mm tu nema ziadnych kamosov a tak chodi z prace rovno domov ale aj tak....normalne som mala cez vikend nejaku polrocnu krizu alebo co,tiez som mala pocit ze potrebujem na jeden dva dni dakam vypadnut a neriesit,plienky,jedenie,grckanie,kakanie.....som si potom vycitala ze aka som matka ze vsak ako velmi som ich chcela....ale velmi ich lubim tie moje male teroristky a nedala by som ich ani za nic 😵
baby takze hlavu hore nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie 😎 😎

mayka
autor
4. máj 2010

chrumi, 😀 😀 😀 tak sa ozer aj za nas dojky.

no baby, asi je to vsetko vo vzduchu. Hrabe nam a aj nasim muzom. Ale este snad u nas sa to da pochopit ale u nich... 😠 Akoze zivot je pericko. Oni maju toho dost tak sa idu odventilovat. Oni su asi fakt z Marsu... 😀 😀 😀

aspon sa tu vyrozpravame.

Jaaj idem spat lebo ktovie kolkokrat zasa budem hore. Ale uz sa ani netesim do postele ked si prestavim ze o sistej polsiedmej sme zas hore. 😀 Ale ten ranny usmev z postielky stoji zato. 😀

slniecko01
5. máj 2010
katarinka77
5. máj 2010

Ahojte! Ako čítam, všetky ste nejaké vyšťavené 😒 .. Tak nech vás aspoň detičky poslúchajú 😉 , keď manželia to nie vždy chápu 😠 ..
My sa máme dobre, vychutnávame si našu vylebedenú slečnu 🙂 .
Ozaj, neviete náhodou, kde sa dajú zohnať také detské polostany na kúpalisko? Nemusí tam byť ani detský motív. Ja som našla len také, čo sa objednáva cez internet. V obchodoch mi nevedia poradiť, kde by to mohli mať.

slniecko01
5. máj 2010

Katarinka pekné fotečky 🙂

corinne
5. máj 2010

Ahojte pipiny-maminy,ale, ale, co to citam,takze drahe polovicka zlostia 😒 a IVF dievcatka nepocuvaju 😀 Mayka my sme mali 1-2 dni tiez len plac,lezat nehrozi,ani na sedacke,ani v kociari,ani v postielke ale na rukach to bola parada 😀 .A teraz pre zmene mame sopliky,takze krochkame,a lezat mu moc nevyhovuje,takze visi na mne jak opica 😀 .A po kojeni ho davam hned manzelovi,lebo pri nom si najlepsie odgrgne 😀 Tak sa drzte maminy 😉

och
5. máj 2010

Cafte
no my na tom nie sme o nic lepsie 😀 nasmu tatinovi zacala sezonna vodneho vleku na zlatych, takze priority su jasne: praca, wakeboard, panske jazdy, futbal, dcera, dlho dlho nic a manzelka tam niekde daleko v tme kam ani nedovidi, ale nestazujem sa, len aby to nedopadlo tak, ze si vystacime same a tato bude len kazdy druhy vikend. Najlepsie na tom je, ze sa koli tomu zenil aby mal deti, ja som tu potrebu tak silno nepocitovala, on zacal pistat prvy, kopec penazi, lekarov aj operacii a teraz? Len aby sa mohol pochvalit, ze aky je on velky on uz ma aj dceru 😲

Katka mala je nadherna 😀

slniecko01
5. máj 2010

Och akurat pozarám, že sme sa míňali v GF ty si mala odber 19 ja 22 a ET 23 a ja 27.4.2009 🙂

och
6. máj 2010

Slniecko viem viem, si myslim, ze sme sa aj stretli len sme o sebe nevedeli, no plodna jar to bola 😀

Katka v DM maju cestovne lehatko s tienidlom za 23€ nie je to stan ale funkcia by mohla byt podobna

callex
6. máj 2010

caute caute babule mamule....citam ze to mate doma vesele s tymi chlapmi. asi by ste si mali dat stretko a svoje drahe polovicky nechat s deturencami same doma...aby chlapci vedeli,videli,poculi,citili co to je...

krakulka
6. máj 2010

Katarinka krasne fotecky malickej, uz mate ja meno vybrane? Hm, to sa pytam ja, co sme nemali vybrane mena ani ked sme isli do porodnice. 😀
Vcera sme boli v poradni, Andrejko za 2 tyzdne narastol len pol cm, teda uz ma 60,5 cm a 6000g. Och, Andrejko je velky skoro ako tvoja Rebeka. Andrejko vyfasol 2 ockovacie latky, tak plakal chudatko malicke. Aj ho nozicky boleli, v noci mal teplotu 37,8 tak som mu supla 2,5ml. panadolu, lebo potom isiel spinkat, spal 4,5h. tak aby mu to velmi nestuplo. Dnes uz lepsie, rano nozicky boleli, teraz uz nie. Dufam, ze noc bude kludna. MM dokonca o polnoci staval so mnou k Andrejkovi.

Mayka, chlapi hnevaju stale, najhorsie na tom je, ze nas to na chvilu prejde. Idealne by bolo, keby si oni svoje chyby/to za co im brbleme uvedomili a nabuduce to nerobili. Ale im je to jedno. Oni maju svoj zivot, konicky, sice aj rodinu, ale skor len na chvalenie sa s nou. Myslim,ze ine to nebude. A to poniektory by uz chceli dalsie deticky. 😀

Teda baby, vy zase vyberate kociky? No to u nas nechrozi, ani keby som neviem ako chcela. Mam drahu tehutoniu a ta musi vydrzat este aj pre druhe mimi.

krakulka
6. máj 2010

Ahoj Calex, ako poznam chlapov, vynasli by sa. Deturence by dali starym rodicom, alebo niekomu vartovat. 😉
A ty ako sa mas? Uz oficialne patris medzi nas? Ked som dobre citala v pipinach, ty chodis niekam do Piestan? Tam je nejake centrum?

slniecko01
6. máj 2010

Ahoj Krakulka, tak Andrejko takto pekne rastie. Našej Nelke neboli nič z toho očkovania. Na buduci týždeň ideme na tie rotavisusy 😒

mayka
autor
6. máj 2010

ahojte,

mam chvilku pauzu od Terezky lebo zaspala . Asi nie na dlho ako ju poznam v poslednej dobe. 😀 😝

Calex ako sa mas? Co noveho?

Neviete neco nove o Zukricke? Chyba mi tu cica nasa. Dufam ze sa maju dobre s chalaniskami. 🙂

Katka, mne sa strasne pacia take stany na slnko od Babymoov. Len su dost drahe. Rozmyslam ze kupime jeden este neviem ktory lebo ideme na dovcu v juli tak aby mala nebola potom pripecena ako jej mater. 😀
asi tento lebo sa tam pripadne vopcham aj ja pokila este nepriberiem. A vyuzijem ho aj vonku na trave cez leto.

http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

aj tento je dobry ale zda sa mi byt maly http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale keby ste niektora objevili nieco podbne ale lacnejsie dajte vediet. Mne sai nak od babymoov strasne pacia vsetky veci co robia.

mayka
autor
6. máj 2010
callex
6. máj 2010

ahojte.krakulka...zatial sem patrim podla pozitivnych testov.v pondelok idem na sono tak hadam budem mudrejsia a zubrienka je tam kde ma byt a neusalasila sa niekde vo vajickovode.
chodim aj nechodim do Piestan....podla potreby.naposledy som sa rozhodla pre IUI.je tam nove centrum cca od agusta minuleho roku.takze su na zaciatku a su straaaasne mili.teda hlavne doktor co tam je.

slniecko01
6. máj 2010

Mayka ten stan je dobrý, keby bola Nelka väčšia tak by som ho brala a ani nieje drahý 😀

Callex určite sa babulko usadilo, tam kde malo 🙂

A Mayka už si teda dlho nebola musím ťa sprdnúť, ale keď sa nedá tak sa nedá.
Nelka začala spávať veľmi dobre , ešte lepšie než predtým. Uvidíme dokedy jejj to vydrží. Kúpeme o takomto čase potom ju nakojím a ide pekne do postielky. Túto noc spala od 20-15 do 04-30 😀 , ale že jak sme sa vyspali 😵

mayka
autor
6. máj 2010

callex, to je ale spravicka. Velmi sa tesim z teba. 😀

slniecko, no ja vas vacsinou aspon precitam ale pisat moc nestiham. Terezka je momentalne taka ze potrebuje veeela pozornosti z mojej strany. Mame doma veselo. Ale nestazujem sa. Uz len to by chybalo.

katarinka77
6. máj 2010

Och, Mayka, ďakujem za tipy 🙂 ! Do DM sa skočím kuknúť. Mayka, ten modrý sa mi páčil viac - my by sme to radi využili aj teraz, tak mi je smiešne ísť s takou (doslova) kravou 😀 na kupko.

Krakulka, rozmýšľame nad Michaelou, ale zatiaľ sme na tom ako vy pred pôrodom 😀 , ešte si nie sme istí. Už sme preberali Olíviu, Lauru, Kamilu... 😀

Callex, gratulujem 🙂 ! Tak nech UZV dopadne dobre a môžeš zmeniť pas 😉 ! Vlastne už tiež môžeš v nedeľu oslavovať deň matiek 🙂 . Týka sa to aj nastávajúcich 😉 .

chruminka
7. máj 2010

jej Katarinka aj my sme rozmyslali namiesto Viktorie ze budeme mat Oliviu 😉 ,keby som vedela ze je viktorii tak velmi vela tak je urcite Olivia,len moji rodicia frflali uz aj Alexia bola pre nich problem ale tu sme si vyhovorit nedali 😎

calex super spravicka drzime palceky vsetky tri 😵

andriss23
8. máj 2010

ahojte maminy aj tehuľky 🙂
Tak dúfam,že sem budem patriť aj ja už konečne. Možno si ma ešte niektorá pamätá,už som sa sem hlásila,len nedopadlo to dobre. Teraz som po KET s pozitívnym HCG. Tak dúfam,že sa bublinka u mňa usalaší,aby som sa ja mohla usalašiť tu. 😀

slniecko01
8. máj 2010

Ahoj Adriss23 určite sa udrží ved je jar a plodné obdobie 😀 a gratulujem 🙂

mayka
autor
9. máj 2010

Ahojte,

andriss ja si ta pametam. 🙂 A gratulujem. Treba doplnit clenov lebo to tu zacina upadat. Deti nas zacali naplno vytazovat tak neni casu tolko pisat. 😀

Baby nasa terezka mala vcera 6 mesiacov a zhltla celu flasticku mrkvy. 😀 Vecer som jej dala este kasu na dobru noc a skoro mi zjedla aj lyzicku. Tak otvarala usta ako kapor . 😀
Uz sa tesim na to nadeleni do plienky... hahaha

Vsetkym vam prajem krasnu nedelu.

corinne
9. máj 2010

vsetkym pipinam maminam k dnesnemu sviatku od Maxima 🙂

slniecko01
9. máj 2010

Ó ďakujeme Maximovi, je vidno že gavalieri ešte existujú. Aký je podarený a ešte aj kvety si mu dala. Teba tiež hocičo napadne Corine 😀

Ja som tomu môjmu mužovi poevedala že v nedeľu je deň matiek a chcem surfiniu aby som si ju mohla zavesiť na dvore, ale akosi mi ju ešte nedal a ani nekupil.
Ale som mu povedala, že dnes ide s nami na prechádzku a to bude platiť každú nedeľu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre