Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

zukrik
5. nov 2009

Ahojte
Baby,v pondelok nastupujem do nemocky.
Jeden drobček sa otočil uplne opačne,je hore hlavičkou a dolu nožičkami 😒
Doc.povedal,že je to jasný cisarák a ešte k tomu som sa začala otvárať ☹
Nechal ma ešte cez víkend doma s tým,že budem ležať 😉
Vravel,že ak do 15.11 vydržíme,tak spraví sekciu.A ak nie,tak to bude skôr 😀 😀
Aj sa celkom teším,že to budem mať za sebou,jeden ma tlačí hlavičkou na močák
a druhý ma do nho kope 😀 ,je to ozaj brutál 😅

mayka
autor
5. nov 2009

zukrik, ja som vedla ze ma predbehnes. 😀 Aj tak si krasne potiahla s dvomi votrelcami. 😀
N je to sranda s tym kpanim. ja mam pocit momentalne ze mi nevylezie Terezkaspodom ale vrchom. 😀 A kope ako sialena. Si neviem redstavit co tam robia ti tvoji dvaja. 😀

zukrik
5. nov 2009

No Mayka,ešte nekrič 😀 doc. to chce udržať aspon do 38tt.
Ach,ale chcem to už mať za sebou,ale neviem či mi tie kopance
nebudú chýbať 😀
Idem do spršky a potom radšej ležkať,nech to vydržíme do
pondelka 😅 mám pocit,že sa docikám 😀
Zajtra sa ozvem,pekný večer papa.

mayka
autor
5. nov 2009

zukrik, no u mna to tak skoro na porod nevyzera. 😀
Dokonca od vcera ma az tak neboli tie nohy. Dnes som si kopec veci porobil a aj som si trosku upratala. Sice teraz uz bolest citim ale tak pohybliva som uz davno nebola. 😀
A kopance ti az tak chybat nebudu budes mat ine starosti. 😀
Prajem vam pekny vecer pipinky.

Mimochodom Esther je uz mozno mamina. A zajtra rano rezu Sylvyku. 😀

och
5. nov 2009

ahojte pipinky 😀

vidim ze sa nam to tu rozpadava, rozdvojuje a roztrojuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moc bavi vam drzim palce nech vam to ubehne velmi rychlo a hlavne co najmenej bolesti 😀 😀 😀

ja si uzivam prerabku bytu, popritom smolim diplomovku, buduci vikend mam 3 skusky a este musim napisat esej o smrti 😝 😀 😀 😀 takze mi dni ubiehaju velmi ryyyyyyyyyyyyyychlo 😀 😀 😀 tralal

inak som sa prestala zvacsovat ale tehu na mna dolahlo krasne aspon vecer som si 100% ista ze som tehotna, ach tie kriiiiiiiiiiizeeeeee a chrbat a na´podiv som zacala strasne vnimat vsetky pachy a vone 😲 😀 😀 ja mam tie priznaky az na konci 😉 😉

a huraaaa stracam clenky 😖 😀 😀 ale uz len dva mesiace 😉

slniecko01
6. nov 2009

Dobré ránko dievčatá, akurat som bola akontrolovať svoje osobné financie na IB, čo môžem ísť vôbec na nakup 😀. Tak som vás chcela aspoň pozdraviť.

A vidím že sa tu zastavila stratené pani OCH, držím palce na skúšky a už by si mohla teda tu diplomovku dokončiť. 😵 😵 😵 . Kedy sa budete asi sťahovať ?
Ty si mi tie štucky na členky asi zaslala moja, pretože mam nohy len také valce, ako keby som mala krbce.

Mayka to sa ale máš, že ťa prestávajú bolieť nohy. Ja som sa v noci teda dosť prehadzovala. 🙄

Zukríček tak si ešte uži víkend domka a priprav sa nato, že o pár dní bideš MAMA 🙂

mayka
autor
6. nov 2009

ahojte pipinky,

Och ty potvorka a ja uz som si zacinala mysliet ci si ma nepredbehla. 😀 Kedy bude hotova prerabka? A tda esej o smrti -dooost tazka tema. To si mala skor pisat o porode. 😀 Ale moc drzim palce nech sa dari.

Inak sranda baby kazda mame nieco . Vam puchnu nohy mne absolutne. Ale musim si zaklopat uz treti den ma az tak nebolia tie kosti. Zeby to pomalicky ustupilo? Moj muz mi od vcera nepovie inak ako srnka. 😀 No ono podobam sa chodzou skor na kacku ale oproti predchadzajucim dvom mesiacom som fakt ako srnka. 😀 Uvidime dokedy. Asi ma fakt len Terezka nejako blbo tlacila - no ale 2 mesace nech sa na mna nehneva ale toto sa mame nerobi. 😠 😀

Slniecko rpehadzujem sa aj ja to uz do porodu neprejde a v podstate ani po porode. 😀 Ale ja to uz akosi ani nevnimam a ani to chodenie na WC.
Ale v noci som zasa skoro 3 hodky nemohla spat. Takze Terezkq ma opat trenuje na nocne akcie. 😀 Ale hlavne ze sme zdrave vsak ano.

slniecko01
6. nov 2009

Mayka aj chodím na to WC nejako automaticky, že sa ani oči neotvorím 😵 , Len vstanem z postele a idem 😔

mayka
autor
6. nov 2009

ahojte babky,

tak prave mi prisla sms od Sylvyky. 🙂

pise: Elinka je tu, ma 2,7 kg. cm si nepametam je to nasa princezna. 😉 🙂

Moooooc gratulujem.

lulu107
6. nov 2009

Ahojte - chcela som sa vám skúsenejších opýtať, či ste počas tehu nebolí choré, mám pocit, že sa mi chytajú priedušky, no neviem ako je to tehu a lieky? No zatiaľ to nie je až také strašné,klop klop na drevo, zatiaľ dúfam, že pri ovocnom čaji s medom a šťave z cibule to prejde.

slniecko01
6. nov 2009

LULU mňa keď bolelo hrdlo, tak som si kupila hedelix, myslím že niečo iné ti ani nepredajú v lekárni, ale teda skus aj doamcu medicinku 😉

zukrik
6. nov 2009

Super 😀
Gratulujem moc moc Sylvyke a prajeme vela zdravia maminke aj Elinke.
Lulu,mne vždy zabral Bioparox spray,je super a rýchlo zaberá 😉
Slniečko 😀 ako sa máš ?

slniecko01
6. nov 2009

Sylvika gratulujem k Elinke, prajem veľa mĺiečka a zdravia 🙂

Zukriček ja pomaly prežívam, idem si dať asi octové obklady na nohy, už budem ako taka babka 😀

mayka
autor
6. nov 2009

babulky, neviem ci m neodteka plodovka. So si uz asi 5 x tak riadne cvrkla do vlozky. Este chvilu pockam a ak to neprejde tak pojdeme na pohotovost pre istotu. Mozno som si fakt len cvrkla alebo co. 😀
Keby nieco poslem sms Och a ta vam napise ak bude nieco nove.

lulu ja som bola prechladnuta minuly tyzden a pomohli mi homeopatika. Homeovox, paragripe a este nieco proti nadche.

Idem hodit sprchu a oholit sa.

loginka
6. nov 2009

maykaaaaa....

zukrik
6. nov 2009

Mayka,žeby,žeby 😉
Daj vedieť cicuška 😵
Slniečko,tak ti opuchaju nôžky 😕 chúda moje.
Inak Mayka,ja si vždy ked kýchnem alebo smrkám,riadne si teda cvrknem 😀 😀

mayka
autor
6. nov 2009

zukrik ale ono to zo mna ide kazdu chvilku. 😀 no sak uvidim bud sa ozvem sama alebo poslem sms ochine. 😀 no ale necitim sa na to zeby to uz malo prist. 😀

loginka
6. nov 2009

joj tak ja som cvrkala hlavne zo zaciatku, v lete v suknickach 🙂

och
6. nov 2009

baby tak Mayka RODIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀 😀

drz sa zena, boze normalne som mimo asi ani spat nebudem 😲

ty blaho mna picne, to potom znamena ze za chvilku rodim aj ja 😲 😲 😲

ja zdochnem

slniecko01
7. nov 2009

Čože, Mayka rodí ? Normálne mám husiu kožu ako to tu čítam a slzy v očiach. Mayka ešteže máš všetko prichystané. Už aby som išla na nakup veci čo potrebujem do porodky a rýchle objednať kočík.
😀

Och ja mám taký pocit, že mi pôjdeme cez vianoce. Zak dufam že babulky vydržia a nechajú nás rodiť po Novom roku. Sranda keď sa v porodke dtretneme 😀 😀 😀. A kde chceš rodiť ?

Zukríček teraz nasleduješ ty, tento týždeň sa tu vrece roztrhlo s pôrodmi.

Sylvyka, Ester, Mayuska držte sa PIPINKY naše 🙂

slniecko01
7. nov 2009

OCH a potom rýchle napíš, keď s a sem dostaneš že čo a ako 🙂

callex
7. nov 2009

AHOJTE.Och nam napisala ze Mayka rodi tak som sa prisla pozriet co nove.dufam ze vsetko dopadlo ok a Terezka ja krasavica.
nejako ste sa rozbehli s tymi porodmi.ale aspon nam co sa nedari svita nadej ze raz.
Zukrik drz sa nech vsetko ide ako po masle.
Sylvyka gratulujem k malej princeznej.nech ste hlavne zdrave ostatne uz pride samo.

slniecko01
7. nov 2009

Callex ešte nevieme, dufam že sa OCH čoskoro ozve, pretože ona sem chodí strašne neskoro potvora jedna 😀 😀 😀 a to už väčšinou spím. 😵 😵 😵

och
7. nov 2009

slniecko ja som tiez chytila taku paniku vcera 😀 ze nemam nic prichystane dokonca ani, ze ponosticku pre malu kepenu, oblecenie nula bodov to aby som isla buduci tyzden uz na nakup 😀 😀

ja mam tiez ten pocit ze stravim vianoce v nermocnici 😀 ja idem do ruzinova

takze damy najnovsie info su taketo

otvorena na spicku prsta, ziadne bolesti, ziadne kontrakcie ak sa to nerozbehne do 48 hod daju jej vyvolavcku 😀 dufam ze ma cica zo sebou dobru knizku 😀 😀

slniecko01
7. nov 2009

Och aj ja pôjdem na 99% do Ružinova a koho si tam zarezervujeme ?

och
7. nov 2009

slniecko ja tam idem preto lebo moj doki je aj porodnik v ruzinove 😉

vola sa Ferianec a je naozaj peckovy 😀 mozno niekedy rezervovany ale ked ho clovek blizsie spozna tak sa aj nasmeje 😀 😀 je to taky ten typ co sa snazi 100% casu spravat vysoko profesionalne a vzdy mi vsetko vysvetlil aj tri krat 😀 😀 😉 ale ci si ho budem rezervovat to este neviem bo vacsina porodnikov v ruzinove su naozaj odbornici 😉 no musim sa s nim o tom porozpravat 😀

slniecko01
7. nov 2009

No pozerám, že ešte nič nové. 😉

corinne
7. nov 2009

Ahojte pipiny.Co to citam 😕 ved Mayke povedali ze vobec to nevyzera ze tak skoro porodi a uz je to tu.Tak ak jej bude niekto pisat,tak ju pozdravte a drzim palce,aby vsetko prebehlo v poriadku a mala co nevidiet Terezku v naruci 🙂 Aj ja uz chcem rodit,tu vycina prasacia chripka,ze je vela pripadov,musim pondelok zavolat gyndr.co si o tom myslim,lebo tehotne zeny uprednostnuju.Tak uvidim v pondelok co mi povie.Pekny vikendik babulky 🙂 U nas to vyzera na papucovi vikend,teply caj s medom 🙂 ,lebo len prsi a prsi 😢

krakulka
7. nov 2009

Fuuu, to su mi teda sokove novinky o Mayke😲. Mayuska , nech ti porod prebehne rychlo, nech sa zbytocne netrapis a uz sa tesim na fotecky malej Terezky. Myslim, ze 2t. pred terminom je to v pohode, nie?

slniecko01
8. nov 2009

Dobré ránko PIPINKY 😀

No pozerám, že OCH nám nepodáva žiadne info o Mayke, tak asi ešte stále nič. Dufam, že nemá spoň veľké bolesti a nech už má čím skôr potom.

Včera som si objednávala takéto vecičky pre Nelku a pre mňa pre radosť 😀 http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

Tak dufam, že to príde a všetko OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre