Tehotné pipiny z Gynfivu

mayka
28. júl 2009

Tak vas vítam tehotne pipinky z Gynfivu - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu a dúfam, že sa sem pridajú čoskoro aj tie ktoré chodia do pipiniek z Gynfivu v snažilkách.
😉
Mooooc im to prajem.

mayka
autor
28. júl 2009

och snad nechces dieta v tomto priade vozit v talickach. 😀
Asi obvolam tie obchodne miesta kde maju tie gessleiny lebo viiiis nemusia mat vsade aj trojkoly a aj stvorkoly.
😀
ta mega sada je dobra nad jednou neutralnou uvazujem. Taketo veci sa vraj oplatia cez eshop v polsku.

chruminka
28. júl 2009

caute baby ukecane 😀
dufam,ze sa mozem pridat...aj ked dnes dako nestiham citat co ste tu popisali....akurat tlacim obed a potom utekam hore k susede na kavicku a nieco skopcit....
inac vidim ze riesite vybavicku 😉

mayka
autor
28. júl 2009

no ahoj chrumka,
sak si nasa. Moooozes teda. 😀
no uz mi to lezie na nervy lebo nic ine ani neriesim okrem toho. A ten kocik to je vecna tema. Ale uz ma to prestava bavit. akosi.

slniecko01
28. júl 2009

Ahojky PIpinky, hneď ráno som išla k našim. A na obed som robila prvý raz langoše, s mužom sme sa nažerkali do popuku.

Takže už máme my tehule chodiť sem ? Veď som nejaká dezorientovaná 😀

Vy dve donemoty budete vyberať veci ? Mňa to ešte nechytá. Zatial sem tam pozrem ten kočík

mayka
autor
28. júl 2009

aaaale slniecko nas naslo tiez. 😀
Take langose by somsi dala s fazulovou omackou to milujem.
No my sme uz preberali veci co snazilky moc nezaujimaju. Tak sme nechceli otravovat .

No ved ta to chyti. Bude musiet. Ja to reisim tak od toho 21 tt. Ale uz aj kupujem pomalicky lebo sak co by dup rodim. Nech toho nemam vsetko naraz. Kym som nevedela co to bude tak som to neriesila ani ja.

slniecko01
28. júl 2009

No dobre Cicušky, pozrela som si ten detský raj teraz, majú tam paradne vecičky. 🙂 Pčí sa mi tam jedna biela postielka, ale v IKEA majú takú podobnú bielu a myslím že je lacnejšia 😉
Dnes ma nejako pobolieva brušeno. Idem ešte zavať uhorky už sa perú v práčke 😀

mayka
autor
28. júl 2009

tak ti prajem prijemne zavarenia a bacha na bruseno. ja idem do snopu cvicit do vodicky. papa

slniecko01
28. júl 2009

Mayka ty pracuješ nidekde v meste ? Máš to tam blízko ?

och
28. júl 2009

slniecko chrumika ahojte 😀 😀

juuj ale som zaspala 😀 😀 😀

no my sme si urobili len taky priebezny rozpocet ze co nas to deculo vlastne bude stat 😀 😀 😀 urobim vsetko preto aby som sa zmestila do 2000 eur 😝 uz to mam kompletka, takze to mozem odlozit do suplajca respektive na ram-ku a ked pride cas pojde sa na nakup 😀 😀 😀

inak kto by chcel mozem preposlat 😉 len si tam pomenite veci podla svojho gusta alebo toho co dostanete

😀 slniecko viem ze v ikea maju bielu postielku lacnejsiu ale ta nema stahovaci a odnimatelny bok, ja rozmyslam nad takou 😀 ked dam dole bok aby prcek ked bude chodit ale bude este maly aby mal rovno postielku 😀 😀

slniecko01
28. júl 2009

Ochinka ja nad takým ani nerozmýšľam, že aby sa dala sťahovať. Keď začne chodiť ide do svojej izbičky, ktorú by som chcela zariadiť ešte kým sa narodí, ale ešte uvidím.

Nech si zvyká odmala 😀 , Som ja ale hnusná mater 😕

och
28. júl 2009

ved to vravim aj ja,ze hejda do vlastnej izby ale aj s postielkou 😉 som ta rozmyslala ze by som si predlzila kupu normalnej postele o rok dva ale ako poznam seba a svojho muza, tak raz dojde prcek, ze mamiiiiii rozpadla sa mi postel 😀 😀 som si na nu lahol s vyskokom a ona pukla 😀 😀

neni si hnusna mater co by si bola 😀 😀 len si potom pripomenieme co sme si hovorili co vsetko nase deti nebudu a predsa.... 😀 😀

slniecko a kde vlastne budes rodit?

given
28. júl 2009

Zdravim vas, tak nova temicka pribudla 😀
Ja som tiez kedysi chodila do Pipin z GF, ale potom som sa presunula. No a teraz tu budem patrit tiez len maximalne tyzden 🙂

slniecko01
28. júl 2009

Och asi Ružinov. Veď príjemné to nebude nikde. 😲

Given, veď sa môžeš zastaviť aj potom keď budeš mať mimi doma. Keď ťa nebude chvíločku potrebovať 🙂

mayka
autor
28. júl 2009

slniecko ja pracujem v Ivanke pri DUnaji. Sakra ale neratala som ako sa cesty BA prerabaju. Skoro som to nestihla. Bolo super. Dieta som si skoro vytriasla. A kopalaaaa krpata. len neviem ci to bol protest alebo sa jej to pacilo .hehe

A koho to tu nevidim given tesne pred rozpadom. 😀 Ako sa citis ? Kedy ides na to? Teutonka uz dorazila z Nemecka?

Inak je tu este jedna tema v spolocnom termine kam chodim a este par kociek co po IVF. Ostali sme tehotne uz len dve : Given a ja. 😀
Tak kocky chodte sa tam pozriet. Krasne dvojicky sa nam narodili minuly mesiac. Noooooo. 😀 Teda 2x dvojicky a nejake samostatne jednotky. hehe

chruminka
28. júl 2009

och preposli ten zoznam pozriem na to,mozno som na nieco zabudla 😀
Inac aj ja som chcela taku postielku kde sa da bok spustit dole,ale vsetci ma odhovorili....aj sesterka taku kupila a v zivote to nedavala dole a mala ma uz skoro 2 roky,lebo to sa da spustit len o par cm tak to zevraj velmi nepomoze....

mayka ano?A ako sa temicka vola?Ja som ani netusila 😨

mayka
autor
28. júl 2009
given
28. júl 2009

Mayka, ja som este uplne v pohode. Stale cakam, kedy prestanu horucavy, aby som si to nejako naplanovala a aby sme sa na Kramaroch neupiekli. No ale teraz ma byt teplo ako teplejsie vo stvrtok a potom zas v nedelu. Tak neviem. Asi buduci tyzden idem nato 🙂
Este ostala Babulka, co neporodila, ideme totizto rodit spolu 😀
Teutonku este nemam, najprv mi dojde mail z Nemecka (ten cakam tento tyzden) a potom budem s napatim sledovat na webe kurierskej sluzby, kde sa ten nas Spirit tula. Autosedacka totiz isla po trase Nemecko-Rakusko-Slovinsko-Rakusko-Madarsko-Slovensko 😀

mayka
autor
29. júl 2009

Dobre ranecko,

given tak ta trasa je super. 😀
No ale hlavne aby dorazil a hlavne nacas.
Veru aj babulku to tusim caka teraz niekedy.

slniecko01
29. júl 2009

Dobré ránko dievčatá 😀 už sa vykotilo z postele aj slniečko 🙂

mayka
autor
29. júl 2009

slniecko, ahoj mici. Dnes ti to bude zasa pekne pripekat co? Uz sa teraz citim mimo z toho tepla. 😀 Gebula sa tociiiii.

chruminka
29. júl 2009

caute tehule 😀 ,teda dobre ranko alebo dobru chut
citam,ze mayka so slnieckom stihaju vsetky temicky 😵
dnes bude zasa horuco a zajtra ma byt este viac

slniecko01
29. júl 2009

No Mayka neviem ako si to presne myslela s tým že mi pripeká, ale veď dobre 😀

Chrumi ja som ešte zvyknutá, že idem najpv na snažilky pipiny, To zo zvyku 😅

mayka
autor
29. júl 2009

chrumi ako zuvladas toto pocasie? ja moc dobre teda nie. Aj bez toho mavam nizky tlak a toto je pre mna zabijak.
Si neviem predstavit teba ked mas v bruchu 2 ks deti. 😀 😝

slniecko nehladaj za tym nic osobne. A okrem toho ty si si vymyslela nick. hehe
To vies ked pripekas tak potom som pripecena aj ja. A cely den. A riadne.

😀

slniecko01
29. júl 2009

Mayka ja viem ako si to myslela. Inak to máš dobre že nemusíš cestovať do Blavy v tomto horku a že robotku máš hneď v Ivanke.

chruminka
29. júl 2009

mayka ja tym ze som doma tak je to ok,doobeda kym je este ako tak zitelne tak idem von a potom som doma alebo u susedy na kavicke.....
takze da sa ale presuny do BA busom k lekarom je katastrofa,to nezvladam a musim ist väcsinou vzdy potom ku nasim trosku polezkat a vydychat.....

slniecko chaopem sila zvyku ale tych snaziliek v GF je teraz dako pomenej 😒

mayka
autor
29. júl 2009

to teda ano. mam to do prace 5 min autom z vedlajsej dediny.
Neviem si predstavit teraz cestovat do BA . A autobusom som nesla asi 7 rokov. 😀 Uz som asi povedala ze raz si spravim vylet autobusom do BA a zaspominam si ako to bolo kedysi. 😀
Ale aj keby som mala ist elektrickou tak uz ani neviem ako a aky listok sa kupuje. Asi by som vyzerala ako debil.
Rozmaznana som. Veru.

mayka
autor
29. júl 2009

Inak ja v Ba nerobim uz dobrych 11 rokov. Vzdy sa mi podarilo zohnat pracu nablizku tak sa tomu uspesne vyhybam.

loginka
29. júl 2009

kuki, prisla som Vas pozdravit do Vasej novej temy 🙂 😎

slniecko01
29. júl 2009

Ahoj Logi ako sa ti darí ?

A Zukrik kým nás teraz nájde ? Ledva nás našla v snažilkách 😀

Mayka ja som chodila do BA 5 rokov a stačilo mi. Keď idem tak len IKEA KIKA AVION

slniecko01
29. júl 2009

Inak idem skušať pagáčiky. Boli v novom čase pre ženy. Cesto už kysne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre