• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné Slovenky žijúce v UK

27. apríla 2017 
@radusiq no to mi je luto ale aspon drahy nebude moct nic hovorit :grinning: :grinning: ja mam dnes off tak lezim doma a odychujem tiez si chem ist kupit nove podprsenky kedze som z nich opat vyrastla :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq kedy idete na ten scane?? :grinning:
27. feb 2012 o 10:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 jeej niekto sa ma, tak si uzivaj volno teda :slight_smile: scan mame objednany na 6.3. poobede, ale maju nam este volat ak by sa medzi tym uvolnil vikendovy termin...
27. feb 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq no to je super tak potom das vediet ako ste dopadli lebo su lacnejsi tak by sme skusili ich v 10tt :grinning: :grinning: manzel by teraz chodil kazdy tyzden uz sa pital ze kedy pojdeme kuk nasu fazulku :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 hej no su trosku lacnejsi, len o dost dalej, ja som to planovala spojit s vyletom :slight_smile: ak chces v 10tt uz by som sa objednala teraz, fakt boli strasne plni...potom to mozes zrusit, neberu depozity...
:grinning: vy tusim ze by ste si kupili ultrazvuk rovno domov :grinning:
27. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq no keby sa dalo :grinning: :grinning: no ved uvidime ako budete na tom vy ked uvidite vasu fazulku a ako jej krasne bije srdiecko tiez budete potom bookovat dalsi termin :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 11:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 heeej ja uz sa neviem dockat :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq mna seklo v krku takze spim od obeda nech mi to povoli ale tek uvidime dnes som ako mrtvola stale unavena najradsej by som spala celi den :sweat_smile:
27. feb 2012 o 14:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 A povolil ti ten krk trosku? Dufam ze nic vazne...
Ja by som si tiez pospala, dnes neprislo mlieko do prace z nejakeho dovodu, a z kavy bez mlieka ma napina, tak tu vyzyvujem :slight_smile:
27. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja zijem tiez v uk,sice niesom tehulka,ale som snazilka :slight_smile: chcem sa spytat,ci pracujete tie co ste tehotne,alebo ste doma?dakujem
27. feb 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq lahla som si a trochu to povolilo boli sme aj kupit nove podprsenky a objednala som si niake tehu veci na next online mali zlavy tak som trochu neodolala :grinning: :grinning: ale dnes sa citim ako by ma tankom niekto presiel taka vycerpana tak dufam ze je to len stoho tehu a nieco na mna neleze ved uvidim ako sa budem citit zajtra :frowning2: a ty to vtej praci uz dobojuj zachvylku budes doma a mozes odychovat :grinning:
27. feb 2012 o 17:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica ahoj no ja som tehu a pracujem a je to obcas dost tazke ale da sa :grinning: a kolko sa snazite uz??
27. feb 2012 o 17:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica ahoj :slight_smile: stale pracujeme, aspon ja. Mas narok na 9 platenych mesiacov materskej, a 3 neplatene (spolu rok) - kedy zacnes je na tebe, ale o to menej ostanes potom s malym...
27. feb 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 tak to si sikovna ked si so seknutym krkom aj nakupovat sla :grinning: kde si bola?
ja mam este 13 minut, odratavam ako do Vianoc a vo vlaku asi zaspim :frowning2:
27. feb 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 a inak som sa dnes v praci zabavala hladanim mien pre babatka, da to zabrat teda - o menach sme sa s mm bavili uz velakrat, ale odkedy fakt cakame je to overla tazsie...pozeram ze vy uz mate vybrate :grinning:
27. feb 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq no my sme z menami zacali este vtedy ked sme nevedeli ze chceme dieta tak a vyhrali tie dve ale uvidi sa ci ich este nezmenime :grinning: :grinning: a bola som nakupovat v mothercare mali dobry vyber potpersenok tak som kupila tri a este dve na noc lebo vnoci ma bolia hlavne ked vstanem ako by som zataze na nich mala tak dufam ze to pomoze :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 18:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 no my tiez sme zacali uz daavno davno, ale tie co vtedy prichadzali do uvahy nam uz nepridu dost dobre :slight_smile: tak vyberame dalej...vazne? do mothercare by ma nenapadlo ani ist na podprsenky...asi preto ze doteraz som tam kupovala len darceky pre inych :grinning: tak skusim aj tam, ale isto chcem najst este Wonderbru niekde a dokupit si tie tielka radsej, lebo mam pocit ze ma vsetko tlaci strasne
27. feb 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq no skus pozriet ja som nasla uplne ze skvelu v mothercare a konecne ma nic netlaci :grinning: :grinning: mnadnes otlacil gombik na nohaviciach tak som uz povedala ze budem nosit tehu lebo takto sa neda niako mi zacalo rast brusko :grinning: :grinning:
27. feb 2012 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 a kde si nakupila tehu nohavice do roboty? ci vsetko z toho Nextu?
27. feb 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica Ahoj, ja som v 30+tyzdni a este robim. Snad uz len posledne 2 tyzdne a potom relax a pripravy. Prajem vela stastia so snazilkovanim aby si sa coskoro pridala k tehulkam :wink:
27. feb 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lu2112 zacali sme teraz vo february :slight_smile: tak uvidim....moja praca je ze robit v sklade a pracujem cez agenturu.ten sklad za 2 mesiace sa stahuje prec,kde my s mm tam nepojdeme.ak otehotniem,myslis,ze by som sa mala vzdat prace v sklade?myslim,ze je to dost narocna praca,co sa tyka zdvihania tazkych skriniek.akoze nieje to moc tazke,ale predsa sa zohnem a prenasam ju na ine miesto.som tak nad tym uvazaovala,ze co sa stane ked otehotniem,ci im to mam oznamit alebo co :-/je mi jedno ci pridem o robotu,prednejsie mi je mat babo v poriadku,ja dufam,ze otehotniem hned na prvykrat :slight_smile: aj ked ziadne priznaky zatial nemam :frowning2:
27. feb 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq ahoj :slight_smile:vies co by ma zaujimalo?keby som otehotnela a prestala pracovat,asi by som nedostavala matersku ze?ale mam odpracovane 4 roky v angl.ale asi by mi to prd pomohlo :-/ci mala by som nejaky pekny zisk?
27. feb 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimage dakujem velmi pekne :slight_smile:a smiem sa spytat aku pracu robis,ked to zvladas?lebo ja by som sa asi prace musela vzdat aby som o dietatko neprisla
27. feb 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica nie som si ista, asi by si nedostala tych prvych 6 tyzdnov co sa plati 90% platu...ale teoreticky ak by si vysvetlila GPmu zdravotne dovody, mozno by ta vypisal....
ak povies v praci oficialne ze si tehotna, musia ti prisposobit pracovne podmienky - nesmu ta nechat nic dvihat, atd. - uz by som sa zariadila podla toho ako zodpovedne to zamestnavatel pojme v tvojom pripade :slight_smile: kazdopadne vela stastia
27. feb 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radusiq hmmm,lenze som pocula niekde,ze pokial neprekrocis tie 3 mesiace tehotenstva,tak ti to neuznaju v praci a taktiez aj doktor by mi to musel vypisat az po tych 3 mesiacoch.je to pravda?
27. feb 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica Ja som v restike a bare v hoteli. Tiez to uz nie je to co to byvalo, niekedy sa uz ledva vleciem. Ale vychadzaju mi v ustrety. Robim len 4dni a vacsinou kratsie smeny. Len rano musim vstavat 5:30, ale to je zvyk. Ked mam volno,tak ma maly aj tak okolo 7 vykope z postele.
27. feb 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cimage to si pekne napisala,takze musis vediet perfektne anglicky :slight_smile: ako dlho si tu?
27. feb 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica Vyse 5rokov a mohlo by to byt lepsie s mojou anglictinou,lenze som leniva sa tomu venovat :unamused: .
27. feb 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pacica pokial nemas problemy tak prvy scan je az v 12tt, ale normalne mozes ist k gp..ja som v 7.tt iba a normalne mam papier porvrdenie tehotenstva. Ale zalezi na gp, lu2112 mala problem ze gp ju snad do 12tt ani vidiet nechcel, ale tak vzdy mas pravo zmenit
27. feb 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cimage no nieco mi hovor o anglictine.som tu 4 roky aviem mozno len zaklady :grinning: viem,je to trapne,ale ked cely ten cas som pracovala len alen so slovakmi a nemala som kde rozpravat anglicky.jedine sem-tam som sa pozrela doma do knihy.no je to nevyhoda,ked som sa ju neucila ani v skole a este ktomu sa stykam len so slovakmi :frowning2:skoda toho,ale to len malokto pochopi
27. feb 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok