Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

lucula73
11. jún 2010

domi super....

zefa - nám nevadia zrniečka v jahodovom,ja som klasicky zmixovala jahody,ani som necedila cez nič..mne vadia zrniečka iba v malinovom,tam ich dávam preč,cez pančuchu 😀
a k tomu polohovaniu....ja ho možem podoprieť hocičím,aj úplne nabok ho dám,ale on si hlavú dá rovno,ide ma poraziť,ale ked tak tuhšie zaspí,aspoň na chvílku mu ju dám nabok.....nemá to až tak veľmi zležané,ale vidno to...

cikyta
autor
11. jún 2010

@lucula73 Citala som to tu hlavne na konovi.Tvrdia,že ked ju začneš polohovať,hlavička sa upraví,ale velmi tomu never.Už to budeš navždy vidieť,aj ked druhý možno nie...Ja to vidím a díky bohu,že neni chlapček a môžem to zakryť vláskami trošku.
Ja som ju polohovala tak,že plyšáka na chrbátik a mať toho plyšáka medzi postielkou a Sisiným chrbátikom.Vtedy sa nezvrtla........................no ako vravím-už bolo neskoro polohovať.

zefa
11. jún 2010

už sme sa tu o tom bavili,že moje deti si tie hlavy vykrúcali až na plecia..a Samko zvlášť..už to začínalo byť také vidnejšie,že bude mať z tej jednej str."plochú hlavu"ale ja som s ním vypiekla..proste som ho obložila z každej str.aby si chvíľu tu hlavu nikde neotočil...som sa ja nabavkala..koliky+hlavičky.+vajká+srdiečka..prvé 3-4 mes. by som najradšej zmazala 😝 ...ale ja som to robila od prvého dňa ako sme prišli domov..spočiatku síce nie tak poctivo,

wolfskinka
11. jún 2010

domi super .... a teraz uz bude len a len lepsie

domika9
12. jún 2010

ahojte pekny víkend vam prajem tak ako už mate odvolene ? my už ano

wolfskinka
12. jún 2010

domi my pojdeme az o 18,00 ... ideme k znamim na zahradu na grilovacku tak po ceste, mne sa v tom teple nechce ani cumak vystrcit

domika9
12. jún 2010

wolfi my sme šli preto hned rano lebo inač by sa ani nedalo včara som sa bola prejsť na hodinku s malym a dnes ma svrbi cely dekolt od slnka darmo sa natieram
dnes idem na stretko z konika tak sa teším 🙂

wolfskinka
12. jún 2010

jej takze mate stretko, zilina bude mat az buduci tyzden ....

romy01
12. jún 2010

ahojte kocky

aj u nas je teplo ako v pekle. Rano o osmej som mla v obyvaacke 28 stupnov a to mi ete sem ani slnko nesvietilo. Teraz sme kompletne zebedneny zaluzkami a vetrak sa kruti ako o život.

wolfka - nerozculuj sa, radsej sa u doktora obrň trpezlivostou, lebo aj tak ti nic nepomoze. U nas je bezne ze ked pridem rano o osmej tak odchadzam o pol dvanastej u zensked. Ja som si ti normalne zvykla. No a tiez si neber k srdcu ako ta furt ktosi tam strasi. V 36 tt sa bezne zacin a chodit na CTG - aj mna vtedy prvy razh poslali. Krcok mi tiez pozrella v 37 tt a potom uz nie - asi najblizsie na konci 39tt. Krv brali aj mne - to je predoperacne takze ked budes mat vysledky urcite ta poslu este na interne..
Uz to dievca musis vydrzat, ved to strasne rychlo bezi tak si nekaz tieto posledne dni kvoli blbosti " obsluhy " 😀

surviver
12. jún 2010

ahojte 🙂

no dnes je fakt horuco asi všade,sme boli v meste a pri ceste domov som mala pocit,že som niekde v teplych krajoch,jaky sme boli mokrí...a maly bol tiež jak uvareny ,len mrnčal ani spat sa mu nedalo....ale ja sa aj tak tešim,lebo ja zimu nemusim 😉

romy a Ty už ideš riadne do finale,tak sa drž a tešim sa na maleho,kedy ho ukažeš 🙂

domika9
12. jún 2010

ahojte tak dnes to bol brutal najradšej by som vzala drotenu kefu a by som si poškrabala dekolt ako ma svrbi od slnka 😖

surviver
12. jún 2010

domi a Ty mas nejaku alergiu na slnko?

domika9
12. jún 2010

nie ale už sa mi parkrat stalo že ma takto svrbel dekolt hlavne ked sa slním par dni po sebe aj ked sa natriem ale rolak si snad nevezmem tak čo narobím len vydržať a snad bude trochu pod mrakom

surviver
12. jún 2010

no hej,ved si už aj horšie musela vydržat,tak toto zvladneš 😉

a prajem pekne sničky všetkym paaa

zefa
12. jún 2010

domi...to vyzerá,že máš alergiu na slnko...ja som to tiež dostala v tehu a presné príznaky ako ty....napíšem ti homeopatiká..mne zaberajú,len ich nájdem v niektorej kabelke 😉

domika9
12. jún 2010

🙂 ale to som mala aj pred tehotenstvom prvy krat sa mi to stalo pred 2rokmi v chorvatsku a odvtedy vlastne asi len teraz
ale napíš zefa aspon budem vedieť či ich nahodou aj doma nemam tie homeopatika

cikyta
autor
12. jún 2010

Ahojte kočky 😉
Juj Domi.Tiež ma to svrbí,ale skôr nohy zo slnka.Je to nepríjemné veru,zvlášť,ked sa človek rozškriabe až do krvy niekedy ☹

zefa
12. jún 2010
domika9
12. jún 2010

a mam to aj opuchnute ale len na dekolte tak čo už ale ked som na slnku nie každy den že ma koža čas sa regenerovať tak s tym nemam problem ale teraz ked idem s malym každy den vonku tak kde sa schovam ?

zefa
12. jún 2010

to som len skúšala,ale vidno to tak ešte raz

cikyta
autor
12. jún 2010

@zefa Super.Tie pig.škvrny ma už tiež serkaju,no toto sa malo jesť pred letom,nie? Už teraz je asi neskoro ☹ či?

domika9
12. jún 2010

no tak tieto nemam ak to neprejde pondelka tak dam mm nech kupi

zefa
12. jún 2010

a dole je napísané lokálne potierať cicadermou+ treba jesť beta karotén...ja ked to dodržiavam neni problém...lenže ja som sklerotik..ja musím guličky na sennú nádchu,na slnko a potom chodím jak pojazdná homeopatička...v každej kabelke mám niečo hodené 😉 😀 😀

zefa
12. jún 2010

no trochu malo ale ja som tiež začala včera 😉 😝

domika9
12. jún 2010

zefa ty maš tu knihu na homeopatika?

domika9
12. jún 2010

počujte možem cesnak ked kojím?
dala by som si zemiakove placky ale bez cesnaku by to bolo o ničom

domika9
12. jún 2010

no tak dobre vedieť 😀

wolfskinka
12. jún 2010

domika mohlo by maleho zduvat, ale trosku hadam mozes ked ich dojes, tak cesnak zjemnis mliekom alebo jogurtom tak si kludne daj a zapi mliekom

domika9
13. jún 2010

asi rozdelím cesto a do toho mojho dam menej cesnaku abo čo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre