• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
aaaahojte ...heliosky ..
tak už som Vas našla
10. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No vitaj herečka!......Ešte pani Miroslava.....a všetky čerstvošky z Helíku sme ZATIAL komplet.Inak,nevedela som,že nás tu bude tak vela.Helík je proste zázrak :slight_smile:
10. sep 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, Helik je najlepší!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
len baby, vám tam svieti pekne 8tt a mne ešte nie...dám si ho v stredu po sone...keď budem vedieť, že je všetko OK....juj, tak sa teším.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj mám také zmiešané pocity
10. sep 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ale podla sona by mal byť 7tt.Kedy to ideš na sono? :slight_smile: Idem papať-konečne mám chuť na niečo normálne a nie cola+slanina+guláš
10. sep 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díííky za uvitanie .. musela som Vas najprv prečitať.. mam zameškane ...
kedy ideš na sono domcek? tento týžden či buduci?
ja až buduci piatok, som z toho nervozna
10. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v stredu...tak uvidím, či je všetko OK....zatiaľ ale negrcám, ako ty cikytka.... :grinning: :grinning: :grinning: , ale sa smejem, čo?možno aj mňa to čaká!!!!
10. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne stale chutí jesť .. až ma to desi , vlastne nemam takmer žiadne tehu priznaky
ale asi by ma to malo tešiť
10. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domcek,aj ja idem 17.9. Grckala som len pondelok.Teraz to úspešne zadržiavam.Neboj,onedlho budeš aj ty.....coby dup! :slight_smile: Mirka no vitaj.
10. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mirka, budeš ako balón!!!!prečo si nedáš albumík?!!
10. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo som anti talent na techniku ... nedokažem preniesť foto z mobilu,
vraj k tomu treba aj nejaky kabel ... a môj drahy je preč , takže nemam koho otravovať
aj tak mam iba jedno foto .. vidno tam len taku guličku - moju guličku, len nech rastie
ciky - bola si hladať to knihkupectvo?
10. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pánečku tak to sa stretneme?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne ťa držka spoznám :grinning:
10. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mirka,tak to máš dobré.Aspon niekto si to tu užíva.Ja som tiež tak do 5tt bola pažravá,ale teraz....Len nech ti to vydrží moja! :slight_smile: No idem jesť-zatial páčko.
10. sep 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru chuť , ciky ...
10. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú chuť
10. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek, a ty sa citiš ako? maš nejake tehu priznaky?
10. sep 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,nikdy predtým som tehu nebola... :grinning: som len trocha unavená....a včera mi bolo trocha zle od žalúdka...ale ináč OK...moja mama hovorí, že som bledá, a svokra si myslela, že sa to podarilo, lebo vraj som sa zmenila, že som si to nevšimla?!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nema kto povedať... už nemam mamu, škoda ..
občas sa citim unavená, bývam nervná, mávam chuť na slakokyslé uhorky, a vraj mi trocha narastli
prsia- mne sa ani nezdá -
ale teším sa z každeho dna ... aj sa bojim
10. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ten strach má asi každá a jedná z nás....ale my to dobojujeme do konca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. sep 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha dievcata...ale vas tu je :grinning: ...naozaj ten Helik robi zazraky.....vsetkym vam zo srdca blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hlavne cerstvym tehulkam mirke a domceku :wink: drzkajte sa a opatrujte svojich drobcekov
10. sep 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnačka .. musime .. chceme ... budeme bojovať :dizzy_face:
10. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem teraz variť, aby mimi rastlo .. podvečer sem ešte nakuknem.
zatial ahojte ... a kukulík - dakujemeee
10. sep 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné...aj ja idem prišiel mi mužík...
ďakujem kukulik..... :dizzy_face:
10. sep 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo bambuľky, nikto tu nieje? :confused:
10. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno tehuľky, tak to nieje možní, aby tu nikto nebol...čo sedíte celý deň na vecku... :grinning: :grinning: :grinning: a obímate záchod?!!!!! :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj domcek.Ciastočne máš pravdu......... :grinning: .....Musím sa rozhýbať a pár vecí porobiť,lebo aj dnes mám návštevu,aj cez výkend a piatok ideme my.To je strašné ako každý otravuje a nesedí doma!Lezú mi na nervy všetcia.Ked mi bolo dobre a sedela som na riti sama doma počas inj.nikoho nezaujímalo,ako sa mám.Teraz,ked mi je zle a jediné,čo chcem je pokoj-tak každý otravuje,tlačí sa ku nám a chce žmýkať informácie,ktoré im už teraz nerada hovorím,kedže tomu vôbec nerozumejú a viem,že ich to ani nezaujíma-len potrebujú na KLEBETY.
11. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, chápem ťa tie KLEBETY!!!!!!to je najhorišie čo môže byť...fakt na nervy sa správať normálne, keď ti je na h....o
ja zatiaľ netrávim na záchode... :grinning: možno ani nebudem...
takže sa v stredu možno uvidíme..budem tam zháňať nejakú blondínečku.... :dizzy_face:
11. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok domcek,tak si ešte dofarbím vyrastené,nech sa ti páčim. :slight_smile:
11. sep 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosky, zdravím Vas a prajem Vam pekny deň....
nepršííí.. huraaa.. . mna poteší aj to ...
čo sa tyka klebiet, verím že to človeka vytoči .. ja preto nikam nechodím, vyhybam sa aj znamym
proste nechce sa mi o tom rozpravať , aj ked sa hnevaju, je mi to fuk..
mam v sebe blok a nechce sa mi ho nasilu lamať... viem že to prejde.. ale chce to čas
11. sep 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Presne tak Mirka.Len niektorý jedinci sa vtrepú na návštevu aj nepozvaní a sú zväčša tí,čo im je jedno ako sa máš,len aby mohli potom drístať. :slight_smile: No skúsim si ísť lahnúť.Je mi nejak blbo-ako vždy v poslednej dobe. :slight_smile:
11. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciky ... ja ked nechcem, nedviham telefon, neotvaram dvere.
občas sa to samozrejme neda .... a niekto ta doslova pritlači k stene a vypači informacie
pekne si oddychni .... a vylož si nohy ...
ja pokračujem v jedeni ako otesanek ....
11. sep 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok