• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
no baby, akosi to prichádza aj na mňa...poobede mi bolo zle....ale teraz zas dobre....sradna... :grinning: :wink:
mirka, cikytka vám povedali, aké ste mali HCG?lebo mne volala doktorka a povedala, že sa to podarilo...teraz keď pôjdem na 2 sono, tak berú ešte krv, či už nie?!!!Tak to dostanem už prvú fotečku, nie?Platí sa za to niečo?
11. sep 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neplatíš za nič.Fotku ti dajú.HCG nevraveli,len že to vyšlo.(Vela úspechov v nevolnostiach :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
11. sep 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti ďakujem za blahoprianie...ty škodoradostná... :grinning: :angry: :wink:
11. sep 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domcek,aspon budeš vedieť o čom píšem-lebo kto nezažije-neverí! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspon budeme mať o čom točiť.
11. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedali vyšku hCG len ked som sa dožadovala aj hodnoty, inak len povedia či je dobra
11. sep 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už musim končiť... prajem Vam pekný večer ..
a zajtra huraaa piatok a tri dni volnaaaa ..
aaaaahojte ... M.
11. sep 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Mirka.Ja mám 3 dni driny okolo návštevy. :angry:
11. sep 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pekný dník dievčatá!..........Mirka-neprší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje tehuľky!!!!!!
dnes máme pekný dník, mala som ísť zbierať zemiaky, no ale nemôžem... :grinning: :dizzy_face: tak budem sedieť doma......
keby ste videli, aký mám stres na stredu..len aby bolo všetko v poriadku a mimimko bolo v maternici... :angry:
ale verím, že bude všetko OK
cikyta ty ideš na ktorý krát teraz do Helika?mňa teraz objednali za týždeň..takže budem tam chodiť každý týždeň?lebo ako?
12. sep 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Domcek.Ked som bola na kontrole UTZ+teh.test krvy,mala som len také zrnko ryže na sone.Potom po týždni som mala to,čo vidíš v albume a teraz po 2 týždnov od posledného UTZ som zvedavá,či uvidím aj toho človiečika v tom váčiku a či bude mať akciu srdiečka.Mohol by.V stredu to bude podla UTZ 7tt+3
12. sep 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ak budeš počuť biť srdiečko-adios helios?!!!!dajú ti tehotesnkú knižku....a nebude ti smutno z Krajkom :grinning: :wink:
12. sep 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neviem,či sa hned rozlúčime,alebo ešte budem musieť prísť.Ale z toho,čo mi povedala dr.,myslím že čakáme na srdiečko a potom ma pošle svojej gynekologičke a tá mi dá knižku.Všetko záleží od toho malého :sweat_smile: Som zvedavá aj PN ako mi bude pokračovať a v 15tt musím ísť na genetiku.Už by mi mali prísť aj výsledky poštou čo nám brali krv mne aj mužovi každú chvílu.
12. sep 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak verím, že výsledky budú OK!!!!!! :wink:
juj,mne sa niekedy zdá, že to je len taký sen......niekedy sa mi ani nechce veriť, že som tehu!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A Krajka ešte uvidím-budem tam chodiť na sono za 500sk a foto 40sk. :slight_smile: Ved ja som Krajka od ET ani nevidela!Mám šťastie len na dr.Tak on ani nevie,že som tehula. :grinning:
12. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teraz si prajem 2 veci:Aby bilo srdiečko a aby boli genetické testy OK-aby som nemusela podstúpiť amniocentezu.
12. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslíš, že si ťa bude pamätať, keď má toľko veľa žien?!!!!!!!!!či ty si taká in, že si ťa hocikto zapamätá?!!!tak dúfam, že ťa s vredu uvidím.... :wink:
12. sep 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...v stredu...
12. sep 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasné,že si ma nezapamätá.....ale.......ty mi musíš tiež skaziť nádeje :frowning2: OK.stredu prídem aj s vredom!
12. sep 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska, vidím, že sa ti vracia humor, to je OK................. :grinning: :angry: :wink:
počúvaj cikyta dávala si doktorke niečo?alebo doktorovi, keď si zistila , že si tehu?!!myslím dezert, víno?
12. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som neni maska,ja som čikyta. :grinning: Nie.Nedávala som.A mám?Ja im možno pošlem čosi,až ked sa bábo narodí-aj s fotkou.Ci mám aj teraz?Zisti!
12. sep 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež dám, keď sa až bábo narodí :dizzy_face: :wink: ...ja neviem, možno niektoré baby dávajú....musím sa niekoho popýtať!!!!
12. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Potom ma informuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. sep 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné!!!!!!!!!!!!!pekný dník a užívaj si návštevy... :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte , heliosky ..
veru neprišííí,ciky ... huraaaa .. a su tri dni volna .. hip hip hura
12. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, ako dopadlo tvoje patranie po knihkupectve?
12. sep 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja sa tu pripájam aj ja som tehulka z heliosu som momentálne 15týždeň, tak nám prajem všetkým príjemné tehulkovanie.
12. sep 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evacko tak vitaj medzi nami tehuľkami z helika!!!!! :wink:
12. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky.No tú knihu mali v Priore,ale kedže stála 350sk a nemala obrázky a môjmu mužovi sa nezdala,tak som ju z trucu nechala tak...... :frowning2: Evacko ahoj!hm.....15tt-to už hej!
12. sep 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosky ... prajem Vam pekné rano..
ja som sa prave vratila od veterinara, boli sme s kocurom na očkovanie .. mala som z toho
trocha nervy, ale zvladli sme to a už sme späť .. jupí .. (mam nervy tam isť sama , je to bočna
cesta a moje otačanie a cuvanie autom je paveda )
ciky ... su aj knižky s obrazkami ... ale tie stoja asi 500 sk a tie lepšie aj 800 sk ...
knihy su moja choroba, môj drahy sa mi
vždy smeje - že pre mna je nebezpečne čo i len isť kolo knihkupectva či zabludiť na net predajne knih ... :rolling_eyes:
13. sep 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte heliosáčky, ako sa mi máte? :wink: ..dúfam, že pribudnú ďaľšie babenky-tehuľky, aby to tu bolo veselšie... :wink:
ináč dnes zbierajú svokrovci zemiaky...tak konečne som sa uliala-to budú reči prečo tam niesom-totiž švagriné ešte nevedia, že som tehu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pekný dník, idem konečne pratať po dllllllllllllllllllllhom čase-už mám taký prach.... :angry: :sweat_smile: :grinning: :wink:
13. sep 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok