• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@denis19 a ani ja nič ešte nemam,ale šak hadam ešte stihame upiect,tych par sucharikov :wink:
15. dec 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver máš pravdu a jak ríká ciky....cukrárny existují :slight_smile: Tak to držím palec na toho souroence :confused:
15. dec 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 dakujeme :slight_smile:
15. dec 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver tak to vubec nemáš zač...také máme snehuláčky,ale asi pujdou rozpustit :astonished:
15. dec 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 prečo?? :pensive: už nechcete dalšie babo?
15. dec 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver myslím,že jsem už stará na další pokus...... :astonished:
15. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak moj drobec sa už chladí na balkone :grinning: ..........a ja namiesto roboty som si pustila pc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@surviver ahoj,aj ja držím palčeky,nech vám ten súrodenec vyjde :slight_smile:
@denis19 to si nemyslím,že si na to stará....myslím,že aspoň za pokus by to stálo,nie? :wink:
15. dec 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 si pipi?veď sme ešte mladé ani neboli :wink: :slight_smile:
15. dec 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no tiež si myslim,že nie si stara,ale šak vy s mužičkom najlepšie viete,že ako si to prestavujete :wink: :slight_smile:

@lucula73 no dikes :wink: a moj maly sa nechce chladit,on sa tu už od 6.00 hreje pri radiatore,lebo objavil,že je to teple :grinning: a nie nie spat,snad tak o 11.30 ho odpali :wink:
15. dec 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no to máte riadnu výdrž,moj spal dnes výnimočne do 7 už 9.45 ho odvalilo :wink:
15. dec 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no aj ja sa divim,kde sa to v nom berie,keby bolo po mojom,tak o 8.40 spim :grinning:
15. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver :grinning: :grinning: .moja reč,taký utlm som mala okolo 8,som ymslela,že ma vystrie na koberci :grinning:
15. dec 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte..............

@denis19 kolko máš snehuliačikov?
15. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta
@zefa
@surviver
@lucula73
holky, takže dekuji moc,ale 39 je fakticky požehnaný vek a dekuji i za karolínku,ale neumím si predstavit rodit po čtyricítce a ješte i stíhat dítku zlatému :slight_smile: a máme dva snehuláčky :slight_smile: což je super..jedine tak KET,ale to by muselo být hned a to si neumím predstavit a IVF už jako samoplátce je také náročný..... :slight_smile:
Co deláte devčata....my dnes máme kontrolu nožiček,ikdyž nevím proč,asi honí body dr a cácorka mi ted usnula, pred jídlem a odchodem no klasika ne?
15. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odpalilo nas o 11.05 :grinning:
15. dec 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver jsme lepší :slight_smile: nás 11:04 :slight_smile: takže za chvilu vstáváme
15. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no my nerobime nič vynimočne dnes,len pojdeme na velky nakup,lebo už neni čo jest....a s tymi bodmi aj mne to tak niekedy pride,my sme tak na neurolu chodili :frowning2:
15. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no to aj my tak 30-45 minut,je naša mierka :grinning:
15. dec 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 máš pravdu.
15. dec 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no c nadeláme...už to nejak vydržím, ješte nás ted čekají oči, neurologie a pneumologie...jestli neco nechytí tak to bude zázrak!!!!
15. dec 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 no presne najhoršie je to ,že sa drobci vlačia po nemockach kde zbytočne na nich naskaču bacily...
15. dec 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta myslíš jako s tím dítkem?

@surviver tak a my jsme vzhuru, takže dnes lámeme rekord...bylo to celých 26 minutek :grinning:
15. dec 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 Ano. 39-40 rokov je už dosť,ale zase su 40-tničky,čo maju stavbu tela 34 ročnej ženy...tak to je ťažko povedať.
15. dec 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denis19 fakt??? no my ešte chrnime....ale ja si myslim,že Karolinka je tak inteligentne dieta,že vie ,že ma povinosti,tak vstala skor :wink: ..tak sa držte paaa
15. dec 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 želám rýchle obehanie po dr.dnes :wink: A hlavne len VYBORNE vysledky! :slight_smile:
15. dec 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 Cestou sa stav u mna.Potrebujem hodiť ešte jednu pohladnicu na poštu pre sanatorium Helios. Uplne som na nu zabudla. :sweat_smile: A u nás maju obednu prestávku a potom má prestávku zase Sisa v postielke,takže neviem,či to zase stihnem dnes :grinning:
15. dec 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne popoludnicko , zelame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak mi sme dnes zaspinkali o 8:30 do 11:00h. pekne sme sa napapkali a poriadne sme sa aj stihli pokakuskat :grinning: :grinning: :grinning: , @denis,takze znova bola u nas hygiena ako mam pofotene v albume :grinning: :grinning: :grinning: a uz aj zase spinkame , stihla som poupratovat , oprat , zem poumyvat povysavat , navarit atd... no a este nemam prach utrety a buduci tyzden budem chciet perinky prezliect , no a u nas doma som este nic nepiekla , ale aj to sa zmeni ..... :wink: :wink: :wink: uz sme presli z 80ml na krasnych 100ml. :wink: :wink: :wink:

@surviver - tak to sa tesakujem s tebou ked budes druhy krat tehuhu :wink: :wink: :wink: , riesite to od augusta a stale akosi nic , no mozno po tom roku sa postasti , drzim palceky a Timurko sa potesi taktiez,... :wink: :wink: :wink:

vsetky pekne zdravime a zelame pekny dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prepáčte ja vás akosi zanedbávam ale posledné dva dni mám pocit že deň ani nemal 24 hodin.a dnes ma v noci ešte aj hrdlo začalo bolieť takže paráda :frowning2: ale v noci som hned lieky dala a stále kloktám poctivo tak hádam prejde. len aby to drobec nechytil lebo ma porazí.
15. dec 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojky..........
Vždy ked dám do lyžičky vigantol a nakvapkám tam aj moje mliečko a šupnem to Sise do pusy tak ona sa zalízne a povie:
-Mňám ! Parádne mlíčko !

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok