Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

kamka17
15. dec 2010

čafte žienky...som tu dlho nebola, ale akosi mi to všetko splýva a nestíham 😅 😅
ešte stále trochu soplíkujeme, ale drží sa Paulínka statočne, aj teraz ju konečne na dlhšie odvalilo, tak som sa aj dostala k pc...mali sme u nás včera aj dnes návštevu..tetu laktačnú poradkyňu tak ideme natvrdo cicíkovať...a pochválila nás, že také zlaté nedonosoné bábo ešte nevidela a bola fest prekvapená, ako fajne sa bublinka prisala a ťahá riadne z cicíka...doteraz tiež ťahala ale bola zle prisatá, takže teraz hádam už odložíme fľašku na najhoršie časy...len som zvedavá, ako zvládneme noc, lebo ona predsa len mala nejaký ten režim a teraz sa jej to všetko rozbije...no šak uvidím, ak bude veľký stres, tak ostaneme pri flaške
zajtra ideme na poradňu a v piatok do nemocky na očkovanie pre akousi RVS vakcínou (či ako sa to volá)...tak hádam nebude veľká kosa, nech nezamrzneme

no a darčeky mám už pokúpené...našim som foťák kúpila, lebo ten storočný čo majú...no des...a svokre a mamine ešte klasika kozmetika, to im musí stačiť, šak nemám kedy behať po obchodoch...inak mne to akosi ani nedochádza, že idú vianoce 😕 😨 😨

cikyta
autor
15. dec 2010

@kamka17 Moc gratulujem Paulínkinim pokrokom !!!!!!!!! Je to náš malinký zlatušik 😉 Juj !!!!!

denis19
15. dec 2010

@kamka17 tak jste se rozhodli ,že dáte očkovat na pneumologii RSV??? My to zamítli.... 😕

@cikyta vigantol chutná i naší, dávám ji ho samostatne 😲

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 ako si pochodila u dr.dnes?

denis19
15. dec 2010

@cikyta super je zdravá a nožičky jsou už úplne dokonalé 🙂 Co delá vigantolová Siska 🙂

cikyta
autor
15. dec 2010

@denis19 no super.
Sisa cecá.........

denis19
15. dec 2010

@cikyta no ta se ale má,obslužný pultík nonstop k dispozici 🙂 naše lepetko se posralo jako das a to do čisté pleny, tak jsem byli pod sprchou 🙂 a ted tu svítí holá riťulka!!!

fopardi
15. dec 2010

@surviver jasne 😉 chapem tak už sa teším ked nam oznamiš peknu spravičku 😉

@denis19 že stara -kde????
@cikyta našmu drobcovi tiež velmi chuti vigantol taky je naučeny že už ked ide mm s lyžičkou tak otvara ustočka ako sa mu len da 🙂

cikyta
autor
15. dec 2010

Ja som nemyslela konkretne tie slová na vigantol,ale na moje mliečko 😉

Sisa mi tu ukazuje na smajlíky a hovorí:
-kuriatko ! kuriatko ! 🙂 🙂 🙂

fopardi
15. dec 2010

dnes som si pekne všetko pradlo požehlila ved to bola kopa uf uf potom som si spravila pekne cesto na linecke a zajtra budem piecť toto potom nejake tie šuhajdy no a postupne uvidime 🙂))

cikyta
autor
15. dec 2010

@fopardi šikovnica,no darmo 😉

fopardi
15. dec 2010

@cikyta hlavne že im chuti či už kvapky alebo mlieko 😉

cikyta
autor
15. dec 2010

@fopardi ved to ano. To je hlavné 🙂

fopardi
15. dec 2010

@cikyta že šikovnica 😀 😀 😀 dnes som prach zbierala len tak rukou zo zeme aby tam neboli chumače ale ako myslíš 🙂

cikyta
autor
15. dec 2010

@fopardi Pri 8 mes.drobcovi požehliť a zamiesiť je dosť 😉 Ak si sama.....

fopardi
15. dec 2010

@cikyta no ale drobec už spi to až ked som ho uložila som toto porobila cez den som zbieral dookola hračkaren zo zeme 🙂

ja mam toto dobre že mne ked drobec večer zaspi tak si možem robiť aj stroj vybrať a šiť nevadi mu to aj ked -minule sme sa rehotali na chodbe a on ma otvorene dvere a sa tak zobudil že som ho nemohla uspať ale mlieko ho zlomilo 🙂))

cikyta
autor
15. dec 2010

@fopardi TO je fajn potom. Mne tu ešte krpatá skáče 🙄

fopardi
15. dec 2010

@cikyta neviem si to ani predstaviť 🙄

cikyta
autor
15. dec 2010

@fopardi 🙄

cikyta
autor
15. dec 2010

@cikyta no idem skusiť prehovoriť Sisu spať. Stale mi utečie ... 🙄 Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

cikyta
autor
15. dec 2010

No už mi fakt šibe 😖 Píšem s oslovením sama sabe 😀 (no niet divu..............ved každý normálny už spí) 😢

lucula73
15. dec 2010

@cikyta ja som asi tiež nenormálna 😀 😠 😝

lucula73
15. dec 2010

@kamka-tak držím palčeky ,nech paulínka pekne saje z cicíka,nech sa vám to podarí ☹
@denis19 a prečo ste to zamietli?my sme to tiež dali,to sú hotové protilátky,preto je to také drahé tie vakcíny....

denis19
16. dec 2010

@lucula73 mne vadilo, že je to 6x ,aby to bylo účinné a i to,že to už bylo na časové hranici...proto tomu ani nerozumím u Paulínky, neboť je po sezone na toto očkování......možná že je to neco jiné...co já vím, na toto mají nárok jen nedonošené deti, nebo deti s predispozicí na toto onemocnení...vím, že je to desne drahé a pojišťovna by to zaplatila,ale ale.....6x!!!hruza!
Dobré ráno všem nočním šikulkám!!!!!

fopardi
16. dec 2010

ahojte tak nam dnes nechal tatik pc doma tak občas nakuknem 🙂 aj cez den nielen večer

denis19
16. dec 2010

@fopardi to ješte i stíháš pri tvých denních výkonech!!! 🙂

brmbolcek
16. dec 2010

vsetky pekne zdravime 🙂 🙂 🙂

lucula73
16. dec 2010

ahojte

@denis19 práveže paulínke sa to oplatí,lebo asi si to nepochopila,sezona začína práve teraz a keďže tá vakcína obsahuje hotové protilátky,je účinná hneď,ale krátko,preto vlastne treba chodiť na to očkovanie každý mesiac,celú sezonu....my sme stihli už len posledné dve dávky-marec,apríl.....akože ona je určite dobrá tá vakcína,ale tiež neochráni dieťa pred respiračnými problémami na 100%,je to len proti najčastejšie sa vyskytujúcim respiračným vírusom 😉

a ja som sa včera večer konečne rozhýbala,dokončila som guľky a naplnila tortové oplatky 🙂 ..aspoň čosi.....len keby sa mi chcelo ešte upratovať,bolo by to ok 😝

surviver
16. dec 2010

pekne ranko 🙂
@brmbolcek brmbi,tak mala je zlata ,ked Ti tak pekne spinka 😵

surviver
16. dec 2010

@lucula73 čaves šikovnica 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre