• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
čafte žienky...som tu dlho nebola, ale akosi mi to všetko splýva a nestíham :sweat_smile: :sweat_smile:
ešte stále trochu soplíkujeme, ale drží sa Paulínka statočne, aj teraz ju konečne na dlhšie odvalilo, tak som sa aj dostala k pc...mali sme u nás včera aj dnes návštevu..tetu laktačnú poradkyňu tak ideme natvrdo cicíkovať...a pochválila nás, že také zlaté nedonosoné bábo ešte nevidela a bola fest prekvapená, ako fajne sa bublinka prisala a ťahá riadne z cicíka...doteraz tiež ťahala ale bola zle prisatá, takže teraz hádam už odložíme fľašku na najhoršie časy...len som zvedavá, ako zvládneme noc, lebo ona predsa len mala nejaký ten režim a teraz sa jej to všetko rozbije...no šak uvidím, ak bude veľký stres, tak ostaneme pri flaške
zajtra ideme na poradňu a v piatok do nemocky na očkovanie pre akousi RVS vakcínou (či ako sa to volá)...tak hádam nebude veľká kosa, nech nezamrzneme

no a darčeky mám už pokúpené...našim som foťák kúpila, lebo ten storočný čo majú...no des...a svokre a mamine ešte klasika kozmetika, to im musí stačiť, šak nemám kedy behať po obchodoch...inak mne to akosi ani nedochádza, že idú vianoce :confused: :fearful: :fearful:
15. dec 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 Moc gratulujem Paulínkinim pokrokom !!!!!!!!! Je to náš malinký zlatušik :wink: Juj !!!!!
15. dec 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka17 tak jste se rozhodli ,že dáte očkovat na pneumologii RSV??? My to zamítli.... :confused:

@cikyta vigantol chutná i naší, dávám ji ho samostatne :astonished:
15. dec 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 ako si pochodila u dr.dnes?
15. dec 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta super je zdravá a nožičky jsou už úplne dokonalé :slight_smile: Co delá vigantolová Siska :slight_smile:
15. dec 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@denis19 no super.
Sisa cecá.........
15. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ta se ale má,obslužný pultík nonstop k dispozici :slight_smile: naše lepetko se posralo jako das a to do čisté pleny, tak jsem byli pod sprchou :slight_smile: a ted tu svítí holá riťulka!!!
15. dec 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver jasne :wink: chapem tak už sa teším ked nam oznamiš peknu spravičku :wink:

@denis19 že stara -kde????
@cikyta našmu drobcovi tiež velmi chuti vigantol taky je naučeny že už ked ide mm s lyžičkou tak otvara ustočka ako sa mu len da :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som nemyslela konkretne tie slová na vigantol,ale na moje mliečko :wink:

Sisa mi tu ukazuje na smajlíky a hovorí:
-kuriatko ! kuriatko ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si pekne všetko pradlo požehlila ved to bola kopa uf uf potom som si spravila pekne cesto na linecke a zajtra budem piecť toto potom nejake tie šuhajdy no a postupne uvidime :slight_smile:))
15. dec 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi šikovnica,no darmo :wink:
15. dec 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta hlavne že im chuti či už kvapky alebo mlieko :wink:
15. dec 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi ved to ano. To je hlavné :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta že šikovnica :grinning: :grinning: :grinning: dnes som prach zbierala len tak rukou zo zeme aby tam neboli chumače ale ako myslíš :slight_smile:
15. dec 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi Pri 8 mes.drobcovi požehliť a zamiesiť je dosť :wink: Ak si sama.....
15. dec 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta no ale drobec už spi to až ked som ho uložila som toto porobila cez den som zbieral dookola hračkaren zo zeme :slight_smile:

ja mam toto dobre že mne ked drobec večer zaspi tak si možem robiť aj stroj vybrať a šiť nevadi mu to aj ked -minule sme sa rehotali na chodbe a on ma otvorene dvere a sa tak zobudil že som ho nemohla uspať ale mlieko ho zlomilo :slight_smile:))
15. dec 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@fopardi TO je fajn potom. Mne tu ešte krpatá skáče :rolling_eyes:
15. dec 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta neviem si to ani predstaviť :rolling_eyes:
15. dec 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. dec 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cikyta no idem skusiť prehovoriť Sisu spať. Stale mi utečie ... :rolling_eyes: Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
15. dec 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No už mi fakt šibe :confounded: Píšem s oslovením sama sabe :grinning: (no niet divu..............ved každý normálny už spí) :cry:
15. dec 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ja som asi tiež nenormálna :grinning: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka-tak držím palčeky ,nech paulínka pekne saje z cicíka,nech sa vám to podarí :frowning2:
@denis19 a prečo ste to zamietli?my sme to tiež dali,to sú hotové protilátky,preto je to také drahé tie vakcíny....
15. dec 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 mne vadilo, že je to 6x ,aby to bylo účinné a i to,že to už bylo na časové hranici...proto tomu ani nerozumím u Paulínky, neboť je po sezone na toto očkování......možná že je to neco jiné...co já vím, na toto mají nárok jen nedonošené deti, nebo deti s predispozicí na toto onemocnení...vím, že je to desne drahé a pojišťovna by to zaplatila,ale ale.....6x!!!hruza!
Dobré ráno všem nočním šikulkám!!!!!
16. dec 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak nam dnes nechal tatik pc doma tak občas nakuknem :slight_smile: aj cez den nielen večer
16. dec 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi to ješte i stíháš pri tvých denních výkonech!!! :slight_smile:
16. dec 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky pekne zdravime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dec 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@denis19 práveže paulínke sa to oplatí,lebo asi si to nepochopila,sezona začína práve teraz a keďže tá vakcína obsahuje hotové protilátky,je účinná hneď,ale krátko,preto vlastne treba chodiť na to očkovanie každý mesiac,celú sezonu....my sme stihli už len posledné dve dávky-marec,apríl.....akože ona je určite dobrá tá vakcína,ale tiež neochráni dieťa pred respiračnými problémami na 100%,je to len proti najčastejšie sa vyskytujúcim respiračným vírusom :wink:

a ja som sa včera večer konečne rozhýbala,dokončila som guľky a naplnila tortové oplatky :slight_smile: ..aspoň čosi.....len keby sa mi chcelo ešte upratovať,bolo by to ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
@brmbolcek brmbi,tak mala je zlata ,ked Ti tak pekne spinka :dizzy_face:
16. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 čaves šikovnica :slight_smile: :wink:
16. dec 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok