Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

cikyta
autor
10. jan 2011

@lucula73 Všetko najlepšie k 1.rôčiku........................vela zdravička,šťastíčka,lásky,usmevov a kráááááásny život! 🙂

chorale1
10. jan 2011

@lucula73 jéj všetko najlepšie k prvému rôčiku 🙂
@liviaf14 myslíš že som aj pospala? hodinu som sa prevaľovala z boka na bok a ked som konečne tvrdo zaspala drobec sa rozhodol vstať 😠 takže to bola taká päťminútovka.
@cikyta bože ja by som ti poslala mlieko do kávy ale čítam až teraz ☹ tu by som to dala šoférovi v buse a ty by si si to mlieko od šoféra pýtala tam u vás, dobrý nápad nie 🙂 za 20 minút by si to mala.

fopardi
10. jan 2011

@lucula73 gratulujem booože to ma už rok akop velmi rychlo to leti -a neboj nieje uchylak ralane sa zaujima o svoje telo a je to prirodzene ja mojmu vždy vravim že nech si necha prindura lebo ked ti ho odtrhne tak mu druhy nenarastie , dnes sme boli celys den s drobcom sami tak som rada že konečne spi mm prišiel až teraz domov z prace takže uf uf ešteže mi netrebalo variť a dnesšny den hlasim iba maly prehrešok čo sa tyka diety lebo dnes by som podla nej nemala jesť ryžu ale tak trochu som si dala asi ako 3polievkove lyžičky lebo mi bolpo blbe jesť iba mäso bez prilohy 😉

@cikyta no ved ja malemu davam zasadne veci ktore s hračkami nesuvisia lebo našho drobca hračky nezaujimaju stale vedie šnurka , alistok o zloženi napriklad na podbradnikoch a podobne takže ked ho prebalujem hra sa s čistou pkiewnkou , s kremom , s mojimi vecami čo su poruke a tak všetko noa samozrejme mobil a ovladač musi byť 🙂))

lucula73
10. jan 2011

dievčatá,ďakujeme vám krásne za priania,všetkým 🙂 .už som sa sem nedostala poobede a idem už spať,lebo ma bolí brucho,prišla mrška,pre istotu skor,no ale hlavne že prišla,nie ako minule 🙂 .

tak dobrú nocku 😔

denis19
11. jan 2011

Dobré ránko holky, nejakj sem nestíhala a tak jsem vás trochu zanedbala 🙂 ....a dnes to nebude jiné...máme plavání a potom rande s kamarádkou a nejaké to varení, ješte že nemusím uklízet 🙂
Včera jsem byla s Karolínkou v šopingu u nás a všichni na ní zírali..také se vám to stávalo???? Mela jsem až divný pocit.....
@lucula73 tak já se také pridávám k blahoprání, fakt to letí a neboj zlatíčko je normální chlap a zrovinka jsem o víkendu četla o detské onanii a projevuje se od odmého mesíce a je to normální objevení tela...bud klidná 🙂

chorale1
11. jan 2011

dobré ránko,
@denis19 tak karolínka je veľká kočka čo by sa po nej neobzreli 🙂
ja tiež až večer urobím kuk, lebo máme dnes poradňu, a chcem periny prezliecť a trochen upratať 🙂 takže pekný dník papa

denis19
11. jan 2011

@chorale1 tak dej vedet jak jste dopadli na poradne , my ji máme v pátek a to jí už bude 8 mesícu!!!!!

kuspitka
11. jan 2011

ahojte dievčatá.
tak ja oznamujem u nás začalo trucovanie...

cikyta
autor
11. jan 2011

Ahojky...

@denis19 Ano,ked bola Sisa v Karolinkinom veku,tiež sa nu takto ludia pozerali a sem tam prehodili:
-Jéj,aký anjelik !
No teraz,ked sa nu pozeraju,tak prehodia:
-Jéžiš,chyťte si toho čerta ! 😀

@chorale1
@kuspitka
@lucula73 Zdravím všetky......

brmbolcek
11. jan 2011

pekne zdravime, mi len na skok , bo musim poupratovat sice polovicku mam za sebou ale este zehlenie
atd...

..vcera sme boli na nozicky a vsetko mame ok,.... ja si vas vecer docitam co tu noveho 🙂 🙂 🙂 vsetky pekne zdravime a zelame pekny dnik 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
11. jan 2011

..a zabudla som este dodat , dnes je presne rocik co sme vlozili nasu cucoriedku do buska 😉 😉 😉

denis19
11. jan 2011

@cikyta toho se obávám,že se to tak otočí 😀
@kuspitka no to se nemáme nač tešit co? Trucvanie mám pocit,že už praktizuje i naše slečinka!!!!

kuspitka
11. jan 2011

@denis19 joj moja.tak to nie.hádže sa o zem.je to dosť nanič sa pozerať na dieťa čo trucuje

denis19
11. jan 2011

@kuspitka Tak to je mi jasné,ale nevím co o tom píšou moudré knihy, já jen jednou četla, že je treba se hodit o zem s dítetem,ale to si dosti dobre neumím predstavit 🙂

liviaf14
11. jan 2011

ahojte 😵 pekný dník všetkým
@chorale1 takéto spanie cez deň poznám aj ja, buď nemôžem zaspať, alebo keď aj konečne zaspím, drobec sa zobudí 😀 a perinky som aj ja prezliekala, včera.
@cikyta čert 😀 😀 😀 ach jo, aj my začíname akosi prirýchlo štvornožkovať po zemi, už to vidím aké bude z malého šidlo za chvíľku 😀

@kuspitka aj náš trucuje, keď ho chcem niekedy prebaliť, obliecť,... tak sa vypne po ležiačky ako luk a spustí také jedy a hádzanie o posteľ, že až 😕

tak a po dnešnej poradni máme 9060g a 74 cm, a očkovali nás, tak dúfam, že nebude teplota, v 5. mes. sme mali trochen zvýšenú 1 deň a 1 noc. tak uvidíme....... 😕

kuspitka
11. jan 2011

@denis19 tak podla mna na nau tie modre knihy neplatia.
@liviaf14 to mate peknu vahu aj mieru

cikyta
autor
11. jan 2011

@brmbolcek Supiš,že su nožky ok 😉
a gratulujem k výročníku 1.ročku ET 😉

@denis19 Ja som počula,že pomôže dieťatko vtedy objať. 😉
@kuspitka

@liviaf14 A už sa ti drobček aj stavia?

Sisa začala chodiť v 9. mesiacoch.

cikyta
autor
11. jan 2011

🙂

liviaf14
11. jan 2011

@cikyta stavia sa už 2 mesiace, udrží sa stáť, trošku chodí v ohrádke ked sa drží, mimo nej len so mnou.
@kuspitka diky 😵

kamka17
11. jan 2011

tak my máme dnes krásnu prechádzku za sebou...a neboli sme samé, boli s s Timurkom a survi...Timurko už veľký chlap, musím bonznúť, že zajtra oslavuje 1.rok a predviedol sa, aký bude veľký a tiež všetky zúbky nám ukázal...ja som mu len povedala, že v kočíku mu spinká budúca frajerka, ale zatiaľ nereagoval...hádam keď ju uvidí, tak sa mu bude Paulínka páčiť 😉 😉
a survi ako budúca dvojnásobná mamina vyzerá dobre, tak spokojno 😉

@lucula73 Matúškovi tiež prajem všetko dobré k 1.narodeninám, veliký cmuk posiela Paulínka...bude aj tortička???
@cikyta nový fotečka?? kočky ste 😉

liviaf14
11. jan 2011

@cikyta krásna fotka 😵

@kamka17 fíha, mali ste stretko? to je super. my tiež občas kočíkujeme s kamoškou tu z koníka, obe sme z 1 mesta, býva to fajn 🙂

zuzanka7834
11. jan 2011

@zubrienocka moj drahy to na mna skusa tak isto. Si ma velmi potesila, ze je to tak aj v inych paroch, lebo ja uz z toho pomaly zacinam sediviet... Vie, ze s IUI je sanca ovela vyssia (resp. ze bez IUI je velmi nizka) a napriek tomu kazdy mesiac za mnou chodi, ze nech este skusame. Lenze akurat ako naschval, ked je cas ovulky, je chory, alebo ja som chora, alebo nie sme spolu, alebo sa spermoskam jednoducho nechce von. Ja uz prestavam vladat... Teraz sa mame ist lyzovat do Tatier, a uz streckoval (lebo vie, ze po IUI by som nikde nesla), ze co keby sme si najprv polyzovali a na IUI sli vo februari... Nastastie mi par dni meskala mrcha a tak ak nas na sone neprekvapi nieco nepredvidane, v piatok bude 9DC, to pojdem rano u nas na sono, podla vysledku zavolam do Helika a myslim, ze minimalne na jednu noc budeme moct ist v rovnaky den aj do tych Tatier - este pred IUI. My sme v Heliose boli prvykrat koncom jula, v septembri prve neuspesne IUI, potom sa mi nasiel nejaky skakajuci hormon na stitke, tak som si myslela, ze problem je vyrieseny a preto sme skusali doma, bez lekarov. Bezuspesne 😒 Ale teraz uz fakt nechcem cakat. Kolko mate s drahym rokov?

zubrienocka
11. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj moja, ja si tiez myslim,ze nie je na co cakat. Teraz ma tolko parov problem otehotniet..... aj ked okolo mna su baby, ktore otehotneli na 1x, comu ja vobec nerozumiem. :( Ja som sa raz pytala lekara, ze keby nahodou nastalo oplodnenie, o ktorom zena nevie minim. 10 dni, tak ci sa moze pocas tohto obdobia neistoty sportovat. Povedal mi,ze bez problemov mam robit co chcem, nijako sa neobmedzovat. Ja sa ucim lyzovat, chodim na aerobik a veru mi sem - tam napadne, ze co ak som tehotna a niekto to "male" vytrasiem.... Tebe povedali,ze nemozes po oplodneni lyzovat? Alebo mas tiez strach ako ja? Ja mam 29 a drahy 30.

chorale1
11. jan 2011

ahojte, takže dnešná poradňa dopadla dobre. vážime 7630g, povedala nám dr že sme drobnejší ale že ked sa pozrie na stehienka tak má dobré šunčičky. on bol tučnučký ale ako začal štvornožkovať a byť stále v pohybe tak už tak nepriberáme. aj operu tam prvý krát spustil pretože mu pozerala hrdielko a to sa mu nepáčilo. až vzlykal chudatko moje. a dostali sme pozvánku na štepenie lyžičkou, aké máte s tým skúsenosti aké boli reakcie detičiek?

surviver
11. jan 2011

čaute babuky,tak ja nie annie vas dočitat,som ešte len na strane 309,tak snad do zajtra už budem "v obraze" 😉 ...no a dnes sme boli na ročnu poradnu,takže mame 81cm a 11660g.....a z poradne sme sa pekne s Paulinkou poprechadzali...no Kamka sa nečuduj,že Timurko nejavil o nu zaujem,je to chlap,takže čaka na jar,kedy ju ukažeš v plnej krase,lebo šak cez tu deku asi vela nevidel z jej vnadov 😉 ...určite z nich budu dobri kamoši 😉 😅

a inak zdravym všetkych a prajem pekny večer 🙂

cikyta
autor
11. jan 2011

@kamka17
@liviaf14 dakujem

@chorale1 štepenie lyžičkou?
To je čo zač??? ☹

brmbolcek
11. jan 2011

@cikyta- dakujeme za gratulku , patricne sme to oslavili dali sme si ako vzdy detsky cajik 😀 😀 😀
ako spinkavate , uz sa to upravuje u Sisi... ?

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fopardi
11. jan 2011

baby som sa vam zabudla pochvaliť dnes 51dc bola som u dr. a mrcha podla sliznice v nedohladne 😀 😀 😀

to je sranda že, tak ked som kojila som dufala že nebudem mať mrchu a mala som pravidelne -da sa povedať a ked som prestala kojiť tak mrchu nemam tak sranda musi byť no nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre