• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@zefa ja nehovorím, že máš slaninu, mňa to len napadlo pri čítaní tvojho príspevku. no veru nič príjemné s tým bruškom...... ja mám problematické "vnútro", mala som problém otehuľkovať :wink:
25. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my máme o večer postarané- drobec krásne o 19,30 zaspal lenže susedia vo vedľajšom vchode začali vrtať a búchať kladivom a to rovno pri tej izbe kde spal bolo najviac počuť takže sa zobudil a teraz striedavo plače - mrní a my s mm sa striedame pri nosení. takže krásny večer :angry: :angry: :angry:čakám kedy môjho mm prejde trpezlivosť
ja som sa dnes vážila a som mierne sklamaná, lebo ked som kojila kilečká išli krásne dole aako som prestala tak to akosi zastalo. aj menej jem ale nič-
25. jan 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 tak to poteší,takí susedia :angry: .a vrtať tak neskoro je fakt choré :unamused:
25. jan 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@chorale1 No moja. To poteší :frowning2:
Naši susedia zase včera o 22:30 vystrájali tak "sexuálne". Vždy o 22:30 ! Už ma vážne serkaju :angry: A tá žena ziape,ako pripečená ! :angry:

Večer davam Sise dolu ponožky a pýtam sa:
-To prečo má jednu ponožku taku a druhu taku?
A odpoved muža:
-Lebo také chcela. :sweat_smile:

No bohovoooooooooo. On jej vždy ustupi vo všetkom ! :grinning:
25. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chorale1 no nespravíš nič, lebo nočný kľud je až od 22.00...a ak pracujú cez deň tak nemajú iný čas na vŕtanie...tak pevné nervy pri uspávaní :sweat_smile:
no baby, riešite chudnutie...ja som síce tiež na pôvodnej váhe spred tehu, ale bruško mi ostalo...len ja som zas taký typ, že neriešim...šak vychudnutá som nikdy nebola a mám už aj nejaký ten vek , takže si môžem dovoliť mať trošku slaninu :grinning: :grinning: a diety mi nehrozia, na to veru nemám nervy ani výchovu :sunglasses: :sunglasses:
@fopardi ty prosím ťa teraz nerieš nejakú dietu, treba sa ti poriadne najesť všetkého, hlavne vitamínky...aj keď v chorobe toho človek veľa nezje, netreba sa obmedzovať ešte aj dietou :sweat_smile:
@cikyta no ocinkova dcérenka :wink: :wink: to si teda ešte užiješ :sunglasses: :sunglasses:
no a ja zajtra idem na preventívku k ženskému...sa teším jak hovado :confounded: :confounded: :confounded:
a dobrú noc prajem, lebo tiež sme sa uspávali najskôr o 17.45, čo už nemohla vydržať, tak sme sa kúpali a kŕmili...o 18.55 stále nespala, tak mala 15 minut holú prdel a veselo sa s nami rozprávala a potom nastúpil druhý cicík a to teda netuším, kedy zaspala :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: a ja s ňou samozrejme :grinning: tak idem hodiť sprchu a pokračovať v spánku
25. jan 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kamka17 Dobru nôcku... :slight_smile:
25. jan 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 neboj mňa to nenasralo :wink: ....no otehu sme tu mali všetky problém,ale chvalabohu je to za nami a bodaj by to naše deti nestretlo :pensive:
super susedia...každý svojím spôsobom "vŕta" :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa ja sa nebojím :wink: :grinning: ja viem, že je to za nami, ale mne sa problémy môžu ešte objaviť, trochu sa toho bojím, čo bude....... :confused:

inak dobré ránečko všetkým :slight_smile: my sme hore od 6,15 h, noc otrasná, drobec sa stále prisával....... vlastne to isté ako posledné noci :confused:
idem to tu všetko dočítať :dizzy_face:
26. jan 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta zo sisi bude asi módna návrhárka :grinning: už teraz je originál, zlatááááá :slight_smile:
26. jan 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@kuspitka Všetko najlepšie k narodeninám !!! Hodne zdravíčka,lásky a šťastia na Ketku! :slight_smile: cmuk na obe líčka :dizzy_face:
26. jan 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aj ja ti želám všetko naj naj naj :dizzy_face:
26. jan 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridala som nejaké nove fotos. Nekvalita z mobilu,ale dá sa :grinning:
26. jan 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
@liviaf14 aj my sme mali noc otrasnú :frowning2: zaspal o 21,30 o polnoci mrňal, miesil sa o 1,15 sme jedli a o 5,14 hore potom ešte zdriemol polhodinu. a teraz zaspal tak som zvedavá čo bude dalej.
@cikyta idem pozrieť fotočky, a to som ja čo som si ťa dala ako priateľa na FB :slight_smile:
baby robievate nejaké pomazánky drobcom? dajte recept :wink:
26. jan 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem :slight_smile: .....u nas sneži....ale budem musiet ist aspon na chvilu s drobcom von,lebo sme už dva dni nevyšli z bytu,tak nech sa troška zvetrame :sweat_smile: ,treba mi aj čosi kupit,tak skočime do lidla,to mame tak blizko...kamka ,Ty si asi na gynde?...tak sa dobre vybav :wink:

a ked som to tu tak čitala,tak všetci chudnu,alebo už chudi su,mam pocit,že za chvilu premenujeme temičku na "modelky s detičkami z Heliku" :wink: ...ale nie važne ,držim dietarkam palce,nech kila rychlo idu preč :slight_smile:
26. jan 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver modelky s detičkami :grinning: :grinning: :grinning:
aj my dnes pôjdeme trošku na vzduch, včera sa mi nechcelo do toho sneženia a dneska sneží ešte viac :grinning: drobec lepšie spí poobede vonku ako vnútri.....

@chorale1 tak vitajte v klube nespáčov :wink:
26. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 no aj u nas bolo včera lepšie na prechadzku ako dnes :sweat_smile: ....tak to musime nejako zvladnut dneska :wink:
26. jan 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta ďakujem velmi pekne.
necakala som,ze mi budete gratulovat
26. jan 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 dakujem moja
26. jan 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka maš narodky?...tak všetko naj a hlavne nech Kamilka poslucha :wink:
26. jan 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka to ciky to tu prezradila :slight_smile: :sunglasses:
26. jan 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 ale inak akujem.ked si spomeniem ,ze mozno dnes dostanem dfarcek ako pozemok ak sa to podari
26. jan 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka držíme všetky palce!!!! :wink: tak nakoniec stavba domu namiesto prerábky bytu?
26. jan 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liviaf14 najskor prerabka a potom stavba,ale este ten pozemok nieje este na isto
26. jan 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata poradte ,ako schudnut po porode?
26. jan 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja som začala držať v pondelok dietu..90 dňovú,už som raz schudla s ňou,pred tromi rokmi,tak dúfam,že aj teraz sa mi to podarí :slight_smile:
26. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a co je to za dietu?ja zas niesom velmi na taketo nieco
26. jan 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky neviete náhodou,kde je tu temička o nezodpovedných predávajúcich?viem že to tu bolo niekde,ale netuším kde to mám hľadať,prešla som voľnú diskusiu ale som to tam nevidela :unamused:
26. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no to máš takú knižku,tam máš recepty presne na 90 dní,samozrejme si to možeš pozmeniť...a streidajú sa tam 4 dni..bielkoviny,škroby,uhlohydráty a vitamíny..dokola.....celkom sa to dá...a je tu o tom temička tiež,pokukaj,všetky baby s tým schudli...niektoré viac niektoré menej......ja som tiež neni moc na diety,ale túto mám už vyskúšanú.
26. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok