• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
@liviaf14 tak gratulujeme k prvym krocikom.
Ja prave oslavujem Stella od vcera po trosicke papa. A dnes ranajkovala detsku parocku a stale si pytala...mnam mnam velmi jej chutilo celu ju popapala. :dizzy_face:
24. mar 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek ďakujeme :dizzy_face:
@domcek super, že Stelka začala papať, len tak ďalej, držte sa. :dizzy_face:
24. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@lienika :grinning: :grinning: :grinning:
@liviaf14 :grinning: :grinning: :grinning:
trénujte dievčatá,trénujte...heliosácky syndróm sa začína prejavovať :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ja ďakujem,že už to mám za sebou :sweat_smile:
ja neviem čo idú z Heliosu spraviť....to vzadu pristavujú,pretože to už kapacitne nestačí,ale ťahajú to aj do výšky nielen do šírky :confused:
tak sme od dokiny konečne dostali nejaký sirup,tak dúfam,že už bude ok s kašlom u oboch
24. mar 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa ani som nevedela, že nás je tu toľko z MT, nebolo by zlé urobiť nejaké stretko ked bude teplejšie a pominú všetky hnusné choroby... ja som bola dnes s malými na výteroch z nosa a hrdla tak len dúfam, že doktorka tam nič nenájde...
24. mar 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennys ved dáme len keby to teplo už konečne prišlo....
24. mar 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa
@jennys aj ja už chcem teploooooo :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienika my sa dúfam najbližšie stretneme na ihrisku...
24. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte...no vidím,že deturence robia krásne pokroky....len tak dalej v papkaní,bežkani a spinkaní :wink:

My sme stále rovnakí...nejeme,nespíme,utekáme a užastne vzdorujeme a utekáme :wink:
Takže nejaké to stretko poprosím niekde,kde je vysoký plot. Inu požiadavku ani nemám :confounded:
Ďakujem :wink:
24. mar 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@jennys A s nami na oplotenom tenisovom ihrisku :grinning:
24. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cikyta na Ľadovni je oplotené detské ihrisko :grinning:
24. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak my dnes budíček o 5-tej, malý bol precikaný, tak už kakaukujeme veselo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cikyta ja práve pre to obdobie vzdoru, odstavujem od kojenia už teraz. lebo už teraz si drobček vydobíja svoje, hádže sa mi o zem od jedu, neskôr by to bolo u nás ďaleko horšie si myslím. včera večer zaspával dlhšie, ale bez cici, takže super. len v noci sa budil a kojil častejšie, ale hádam aj s týmto sa vysporiadame.
pozdravujeme Silvinku :dizzy_face:
dneska nám príde kamoška s dcérkou, tak náš malý bude mať spoločníčku na hranie a prechádzku, tešíme sa :dizzy_face:
25. mar 2011 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zefa tým vekom som myslela, že teraz je to už v pohode, sú samostatnejší, netreba okolo nich toľko skákať, chodia do škôlky.... takže si myslím, že keď budú naši už v takomto veku tak to bude veget a hlavne, že budeme môcť v noci normálne spať. Kebyže ich dvoch nemáme tak s Luckou by to bola pohoda, je to už o niečom inom :slight_smile:

Ja som dala malých spať, trénujú asi na posun času lebo vstávajú o piatej a teraz som ich dala rekordne skoro spať, už zaspávali pri desiate. Tak hádam dve hodinky pospia, poobede pôjdeme von ak bude pekne a skočíme aj pre Lucku do škôlky. Idem ešte navariť na večeru a zároveň aj zajtra na obed aby zostalo a bude veget, upratať chcem zajtra doobeda, tak hádam to postíham. Ale teraz idem oddychovať, kašlem ja na všetko :grinning:

Prajem všetkým krásny deň :slight_smile:
25. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jennys na Ľadovni sú 2 oplotené ihriská :wink: ,a u nás absolútne neplatí ,že veget s deťmi...duracelky sú hovno,síce sa oblečú ,wc,umyť zuby a vypláchnuť ústa ap.,ale lietam za nimi furt jak blázon,a v noci spať je môj sen(aj cikytkin :grinning: )
25. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa opytať kupujete niektora detičkam topanky v deichmane značky elefanten?
25. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienika oooooooooo pozeram že vy sa už snažite o druhe ? ja som momentalen v takej faze že by ma asi ani stadom volou nikdo nedonutil :( nejake mam zle obdobie som neskutočne nervozna tento týžden som vyvolala taku hadku a pre nič že som až prekvapena
a pritom ked som bola tesne po porode alebo ked mal drobec cca 2mesiace by som sa asi aj dala nahovoriť :slight_smile:
ale teraz vobec

25. mar 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ano snažíme sa, ale v mojom prípade by asi musela motyka vystreliť, aby som prirodzene otehotnela, ale aj zázrakz sa dejú, ja sa tomu nebránim. A máme ešte v heliku dvoch mrazáčikov tak to chceme tento rok skúsiť. Mám už dosť rokov, takže nemám na čo čakať....... :slight_smile:
25. mar 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienika možno sa podari ved ja survi aha ani možno nečakala :wink:
25. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienika no len aby z toho nakoniec neboli dvojčatá ako u nás :grinning: ale to ťa akože nechcem strašiť :grinning:
25. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v suvislosti s tymi topankami som sa chcela opytať hlavne či kupujete vašim detičkam (ktore začinaju chodiť ) topanky s klembou alebo bez pretože čo ja viem tak dieťa ma na chodidel tukovy vankušik a ten ma zmyznuť sam dokonca som našla že to trva do 3-4 rokov ale rady staršich su v uplnom rozpore s tymto tak ako to robite vy?

26. mar 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny večer :slight_smile:
@fopardi ,tak my sme prve topanočky na chodenie kupili,take ortopedicke kožene s klenbou,su odlahčene a podražku maju taku ako papučka,su kotnikove,mam ich aj v albume,tak kuk ak chceš :wink: ..kupovali sme ich v ZA,obchod žirafa,maju aj internetovu stranku a je to česky vyrobca
26. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver tie naše maju tiež super mäkku podražku ak najdem hodim link na nich
26. mar 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi u tych prvych topanočiek je najdoležitejšie ,aby boli lahke,ohybne a spevnovali členok,ta klenba presne ako si pisala nie je až taka podstatna,,deti tam maju tukovy vankušik :wink:
26. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. mar 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi ja tam nič nevidim :frowning2:
26. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver čo ?nezobrazilo ti ten odkaz?
26. mar 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ich odfotim a hodim do albumu
26. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fopardi dalo to len celu tu stranku elefants,ale nie konkretne topanočky...ok,kuknem potom album :wink:
26. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver no už som dala do albumu -sranda ja ked kliknem na twen odkaz tak mi zobrazi konkretne topanky to nič už su v albume
tiež som chcela aby boli nad členok ale čo som našla nejake schopne tak malu najmenšiu velkos ť ako na 2roky tak neviem potom o čom to je a my mame kusok ,,problem ,, s nožkou pretože maly ma dosť široku nožku ale ako je nart tak tadial mu neprejdu žiadne papučky slovenskej vyroby takže zatial sme nakupovlai pre maleho obuv iba v deichmane tam nam pasuju aj papučky aj sandalky aj terza tie topanky
26. mar 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan,lebo dnes sme mali umrnčany den a za cely den drobec spal 45 minut :frowning2: tak sladke sničky :pensive: :dizzy_face:
26. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@surviver mne dnes cez obed drobec spal 3hodiny škoda že som nemala povysavane že som mohla dalej pratať a tak som musela čakať kym vstane
26. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok