Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

cikyta
9. sep 2008

Ahojte dievčence.Myslím,že je najvyšší čas na založenie tejto témy,lebo tehuliek z Heliosu nám pribúda a nie každej snažilke padne dobre počúvať naše tehotenské debaty v témach "snažiliek".Ak tu už táto téma je,tak pardon,ale vážne som ju nenašla.Takže Mirka,domcek atd...šup šup sem! 🙂

dicinka1
13. sep 2008

ja to budu zavidiet..a ohovarat 😉

evacko
13. sep 2008

Prajem vám dievčence z heliosu dobrú noc.

miroslava33
14. sep 2008

kuk , dobre ranko heliosové žienky ...
ale sa nam ozimilo ... brrrrrrr .....
ciky sa asi venuje navšteve ......

miroslava33
14. sep 2008

pozeram že asi všetky absolvujete sono skôr ako ja ...
ach ... budem Vam zavidieť... ja to už ratam na prstoch

domcek1111
14. sep 2008

ahojte dievčatá....no ja už sa tak neviem dočkať sona, že uvidím malú machuľku!!!!! 🙂
baby, milujete sa s manželíkom..ja sa tak bojím....minule sme trocha a keď som dosiahla orgazmus, tak ma boleli tak vaječníky-myslela som si, že mi všetko vyrve von.... 😠
mirka a ty kedy ideš na sono?

gabika24
14. sep 2008

ahojte.
tak čakateľkám na srdiečko želám, nech už čoskoro budú vidieť a počuť tú úžasnú vec... a samozrejme potom celé tehu v poriadku... 🙂
domcek, pokiaľ je všetko ok, milovať sa môžete - samozrejme žiadna divočina 😀 😀 😀 . veď sa na to pokojne spýtaj v car, ale povedia ti to isté - mne krajko povedal, že koľko chceme a koľko nám chutí 😀 😀 😀 - už sa mi manžel smial, že zakaždým, keď sa ma doky spýtal, či nechceme ešte niečo vedieť, moja otázka znela "môžeme sa milovať?" 😀 😀 😀
tak sa držkajte, peknú nedeľu 😵

miroslava33
14. sep 2008

ahojte ..
domcek, ja mam sono až piatok
na sexik som sa pytala dr Krajkoviča .. je povolený, len nič extremne a akrobatické
babatko je vysoko schované.... neubližite mu tým, iné je keby si krvacala alebo
vo vyššich štadiach gravidity ked su pootvorené.. to už je to zakazané ..
ale teraz je to v pohode ...

miroslava33
14. sep 2008

no kuk heliosky ... všetky mate program ... hmmm... asi trocha zavidím,
ja idem žehliť, aspon sa zahrejem ... 😀

miroslava33
14. sep 2008

no tedaaaa ... nikde nikto
tak Vam aspon poprajem pekny večer..
možno sa tu objavite zajtra ... ahooojte ...

miroslava33
15. sep 2008

dobre ranko, heliosky, pršíííí a zimaaaa...
ale vraj ešte pride babie leto ....
pekny dník ... zatial sa tu rozpravam len sama so sebou ...

domcek1111
15. sep 2008

ahojte babenky, u nás je nehorázna zimmmmmmmmmmma......gabika mirka ďakujem za odpoveď.....
pekný aj keď zimný dníček!!!

miroslava33
15. sep 2008

kuk domcek.... ja neznašam chlad ... už teraz sa teším na nové leto..
to sa ešte načakam
aj tebe pekný dník ...

domcek1111
15. sep 2008

ahoj mirka, nikto tu stále nieje-akosi téma zapadá prachom, nie?a v práci, ako stíhaš, vládzeš?!!!! 😠 😉

miroslava33
15. sep 2008

myslím že dlhý vikend lakal k vyletom... mne je priliš zima na vychadzku..
a tak trčím doma..
ja nemam nejak zlu pracu... len som taka nervoznejšia a kedže robim s ludmi
bojím sa v jeseni že od nich ochoriem ..... poobede bývam unavená, to je pravda
robím všetko ako doteraz, ale musím mať prestavky, fučim
a ty si PN?

domcek1111
15. sep 2008

mirka ja som stále na PN...takže je to fajn....dnes som akosi viac pracovala, a potom ma bolelo okolo pupku, je to normálne?!!
no , ale čo je s našou krásavicou cikytou?ciky?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 😕

miroslava33
15. sep 2008

mne PN doporučili pri stimulacii .. ale zdalo sa mi to zbytočne, potom som lutovala
že som neposluchla .. teraz už budem posluchať, ak by mi to neskôr doporučili, posluchnem
tie bolesti bruška patria k začiatkom tehotnosti .. pri raste maternice sa vraj napínaju väzy ktorymi
je pripevnena v malej panve a to sa prejavuje občasnymi bolestami
ja ich citim len občas
ciky mala mať 3 dnovu navštevu .. myslím že sa ozve až večer alebo zajtra, ked
už navšteva odide ...

miroslava33
15. sep 2008

v snažilkach heliku je smutna atmoška - krvacaju, ale ja si predsa len myslím že
to nie je ešte stratene, myslim že ella ma dokonca pozit. test ... držím im palce

domcek1111
15. sep 2008

mirka v snažilkách stále pozerám, ako baby pokračujú a veľmi im drzím palčeky..dúfam, že aspoň jedna babenka sa k nám pridá... 😉

cikyta
autor
15. sep 2008

Zdravím!......Návšteva je KONECNE preč.Boli tu od soboty do dnes.Brat,žena 4 r. neter.Tá hned piatok ochorela,všade kapesníky,kýchance,túto noc žiadne spanie,lebo revala a prešťala mi gauč.Som vytočená a viem,že to nebolo naschvál,ale mali ísť v nedelu domov,ked ochorela.Takto to dostanem aj ja a kedže dnes prší šťaníčky sa bohovsky sušia.Ale som povedala.............ked sa narodí Silvia,tak im to vrátim a prídeme tam,ked bude mať hnačku a nech im obliape postel 😀

domcek1111
15. sep 2008

pánečku tak to si mala riadne!!!!!!!!!!!!len, dúfam, že si sa nenakazila... a čo nového, ako sa máš..museli sa ťa vypytovať, čo?!! 😠

cikyta
autor
15. sep 2008

No ochorel môj muž.Ja "zatial"nie.No napokon sme im povedali,že som tehotná a tajne som dúfala,že budú ohladuplní a to choré dieťatko zoberú hned v nedelu domov(aj tak mali ísť v nedelu domov)No bohužial.Niekomu také normálne veci nezapnú.Ale vravím,ak ochoriem,tak ma fakt vytočia na maximum....................Stále ked ležím,alebo stojím ma pichá v zadu od "trtáča"na lavo až do nohy.Taký krč.Dnes som až skríkla od bolesti,lebo som nedostúpila na nohu.Musím sa na to pýtať.Ved ma to trápi skoro od ET.Hádam to nieje upchatá žila-mám nábeh.Uvidíme 😉

domcek1111
15. sep 2008

neznášam návštevy, ktorým takéto veci vôbec nedochádzajú... 😠
no ktovie, či nebudeš mať zapálený nerv...to nieje sradna..ale nie nechcem ťa strašiť, radšej choď k lekárovi a popýtaj sa....
a máš takú ostrú bolesť až do nohy?

cikyta
autor
15. sep 2008

Do stehna to vystreluje.Zle sa mi otáča,ked ležím a občas nešťastne dostúpim.No som zvedavá,čo mi dr.povie. ☹

domcek1111
15. sep 2008

neboj všetko bude OK...myslí hlavne teraz na silvinku!!!!! 😵 🙂

domcek1111
15. sep 2008

no nič idem sa usalašiť ku telke..zatiaľ pa

cikyta
autor
15. sep 2008

pa 🙂

cikyta
autor
15. sep 2008

MIRKA,akurát mi prišiel muž z tesca a doniesol mi ten tehotenský kalendár........... 🙂 🙂 🙂 On je môj trolko

domcek1111
16. sep 2008

juj, tak tu je bieda, bieda..tehuľkám je zle?!!!! 😠
zajtra mi držte palčeky, aby všetko bolo OK..už sa teším, jupí!!!!!!!!!!! 😵 😉

cikyta
autor
16. sep 2008

Domcek,držíme!Budem tam s tebov!Osobne doslovne! 😀 😀 😀

domcek1111
16. sep 2008

jasné, veď aj ty máš sono...tak osobne doslovne.... 😀
cikyta krv sa berie len, keď zisťujú či si tehotná?viac už neberú krv?už len sono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre