• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
romy ak chceš vidieť ako vypadá slonica 2 hod pred plán.sekciou si kuk album..obvod brucha bol 136 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz 115 cm -normalne nechapem :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky tak čo je kde ste dnes ?
13. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som...na chvílku :wink:
13. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul dnes sme asi jedine :wink:
13. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože mna už tak pali zaha :unamused: ale mm mi dnes kupil tie šumienky iskrička či ako sa to vola tak mi je kus lepšie -na chvílu
13. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

tak my sme si dnes nachystali postielku, ocistili sme este po mne (skoro ako tie domkine na predchadzajucej strane :grinning:) este objednam z kojeneckeho oblecenia matrac a asi sme kompletni. Ja neviem, som akasi spokojna, ved ked aj nieco pochybi, co urcite nam bude chybat, dokupime.
Domi - ja som si dnes kupila v lekarni maalox, taku suspenziu v sackoch, lebo ta zaha ma uz pekne serie, hlavne vecer, tak to akurat idem vyskusat.
13. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj vedieť ako ti zabrala mna tiež večer chyta ani spať sa mi neda a je to čo den horšie ešte šťastie že ma to chytilo len nedavno
13. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

ja som mala zahu predvcerom a skusala som ju zahnat fatrou, no tie bublinky mi neurobili dobre a rozbolelo ma hrdlo aj hlava, tak som sa preliecila nakoniec cajom a dnes je zaha prec

dnes som zas kupila do zbierky par veciciek - mam v albume

kati ja uz tiez zvazujem skoncit s nakupmu handriciek - lebo tu uz predbieham a kupujem aj na buducu zimu a zemariam sa na vacsie veci ako je postielka madrace a pod
13. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy krasne vecičky si kupila ja som v piatok poprala a zistila som že mam vela tych maličkych veci tak ktovie či ich vobec vynosíme či nebudem predavať nepoužite
my ideme do polska buduci pondelok asi tak už sa velmi teším potom vas budem informovať ake ceny možno sa nakoniec vyberiete aj vy na vylet :wink:
13. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru domka len poriadne pokukaj. My sa chystame az koncom mesiaca - buduci vikend a aj vikend potom uz mame program ale potom uz pojdeme urcite
13. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chystate sa do polska ?
13. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru chystame - zrejme do targu
13. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ťa budem určite informovat ked chceš pozriem sa ti na ceny kočíka ktory sa ti pači tak napíš presne ako sa vola kočík alebo čo budeš chcieť a ja ti pozriem :wink:
13. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi - to bud rada, ze ta ta zaha chytila len teraz, mna to uz sprevadza asi od polovice tehotenstva. Zaberala mi fatra, ale teraz uz nic. Tak som skusala mlieko, ale to malo velmi kratkodoby ucinok, dala som si dnes ten maalox a zatial super, uvidim, ci to vydrzi kym pojdem spat. Inak su to take sacky, v baleni ich je 30, stali 5,30 ale dali sa kupit aj na kusy, tak som si kupila sest na skusku, nechuti to bohvieako, ale vyzera, ze to zabralo.
13. feb 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vypila už druhu tu ,,šumienku,, a tiež mi je zatial fajn
13. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase som tu na skio...no ja idem ešte dnes objednať z toho kojeneckeho pár vecí,lebo máme malo.....dnes som maleho tri razy na komplet prezliekala,potom som prala a sušila na radiatore,aby som mu mala čo dať... :unamused:
chlapci sú beťári,takmer vždy sa vyciká,ked ho prebalujem.sestrička v nemocke vravela,že chlapcov treba rýchlo prebalovať,lebo ten pipík im lieta hore dolu ...no ešte to neviem.. :slight_smile: :angry:
13. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucul- :grinning: Vidíš...tak toto ja nepoznám.
S tým pipíkom to musí byť sranda teda :grinning: Beťárik malinký :sweat_smile:
13. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj vy lastovičky,ako pekne škrečkujete vybavičky.Je to super čítať.Mám na to pekne spomienky. :slight_smile:
13. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - veru,zdvihnem riťku ,že ju poutieram,pipík sa mu zdvihne tiež a už ciká..košielka hned mokrá...
a prečo už nepoužívate to lehátko?pýtam sa ťa preto,že či sa mi to oplatí vobec kúpiť....dnes som to ukazovala mm,tak možno by som ho nalomila...
13. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ja myslím že to lehatko je dobra vec maš babo vždy pri sebe a vklude si v tom driemka a maš na neho vyhlad nech robíš čokolvek aj ked mame na podlahe teplo a dala by som mu deku tak takto sa mi to pozdava viac
13. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už chcem ísť do polska , achcem a chcem a chcem :sweat_smile:
13. feb 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul ked bol moj synovec maličky a som ho stražila a šla som ho prebaliť tak to bola šou som sa bala aby som mu to drobatko nezllomila ked sa zobudili dvaja :grinning: :grinning: :grinning: som nevedela ako ho mam prebaliť
13. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domika naučíš sa...ako aj ja :grinning: ....
a kedy sa chystáte do toho Plolska?už najvyšší čas,aby ste šli...

dobrú nocku. :pensive:
14. feb 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul od zajtra o týžden ak sa teda nič nezmení :wink:
14. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

domka mas IP.

lucul, ja si na toto matne spominam ked sa narodil moj najmladsi brasko - to som uz bola velka slecna a pomahala mame prebalovat a presne ked ho mama okupala a isla zabalit, vzdy sa vycikal do cistej plienky :grinning:
14. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy maš odpísane :wink:
14. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa porodila Zlatica Puškarová syna Leonarda
14. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucul-už to lekátko nepoužívam,lebo mi v tom nezaspí.Nôžky má už skoro na zemi.A ked aj nemusí spať,tak len tak ležať už dávno nedokáže.Ona sa furt vrtí,uteká mi z toho.Postaví sa a nerozmýšla...padne.... :frowning2: atd...Rada to podlieza,prelieza a robí hlupostičky.
Vieš,lenže ja nemám "tabulkove"dieťa,takže je celkom možne,Matusko bude pokojný a bude kludne v nom ležkať a sedkať,aj ako 10 mesačný. :wink: Zo začiatku,kým ešte uplne pevne nesedela bolo super to lehátko na krmenie.Nemala kde ujsť,pretočiť sa,obzerať sa a rýchlo sme všetko spapali :wink: Už teraz ju musím nahánať,spievať,tancovať,klamať...aby čosi zjedla :unamused: :sweat_smile:
14. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi fakt?musím kuknúť....tak patrik má tretieho syna :wink:

ciky ja som mala takú hyperaktívnu veroniku,tú som musela všeliako zabávať,aby aspoň dačo zjedla a neušla mi hneď...takže to poznám.A teraz uvidíme..
Boli sme vonku prvý krát,len polhodinku,dúfam,že malému to neuškodí,ale je krásne,svieti slniečko,tak už som nevydržala..
14. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok