• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamičky zo sanatória HELIOS

21. februára 2012 
autor
Lucul-blahoželám k prvej prechádzke!
No Matusko je tvoje druhe dieťatko a tie by mali byť (teda ak bolo prve živšie) také kludnejšie.Pri nom budeš mať možno naozaj tu pravu MATERSKU DOVOLENKU,ako má byť! :wink: A okrem toho je to chlapček,takže to bude jedno milučké poslušné bábätko-nie ako baby "jagy" :grinning:
14. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky :grinning: ,ty si veštica?ale je mi jedno aký bude,len nech je zdravý,vieš,užil si toho už dosť a mám stále strach,ako bude. :unamused:
a Silvinka neni baba jaga,vieeeš????krásne dievčatko,aspoň sa pri nej nenudíš :grinning:
14. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne,že je jedno aký Matusko bude,lebo iba zdravie je dôležite,ale aj tak ti vravím,že to bude pokladík!!!!!Vlastne už je,ale aj tak :wink:
14. feb 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak Zlatica to stihla uplne presne - uz v decembri vraveli v telke ze ma termin na valentina
14. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jedna z jojky dnes porodila a som si na nej ani nevšimla že je tehotna
14. feb 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aká náhoda,že cis.rez.im takto pekne vyšiel?! :angry: :grinning: Normálnemu smrtelnikovi ho urobia len medzi pondelkom a piatkom! :unamused:
14. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslíš že rodili cisarskym?
14. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk album - ani sa necitim taka velka :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nooo domika-tak to máš teda za náklad.
O Puškárovej viem,že išla cisárskym.Jedna aprílovka nám tam dala link a tá druhá moderátorka....no to neviem 100%,ale ked týžden čakala v nemocke-ktovie,ako to bolo :wink:
14. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej može byť

jaj ešte kde to porastie to bruško alebo brucho?
14. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi-ešte 2 mesiace a ku koncu už len dolu......... :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja ratam že 6-8 tt lepšie to znie ale ku koncu to budem chcieť možno ešte zadržať :grinning: :grinning: :grinning:

momentalne som vo faze že mi je doplaču vždy ked vidím male babo niekde v tv tak sa fakt obavam aby som namiesto tlačenia nezačala buliť :sweat_smile:
14. feb 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma ani zaha nepali -našťastie :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Domi-klidek...alebo vieš čo? Bul!!!!A bul kolko ti srdiečko ráči.Treba vyplaviť prebytočne hormony a stresy,aby si svojho chlapčeka privítala krásna a usmiata (aj ked so slzičkou v kutiku)ale už len usmiata! :slight_smile:
14. feb 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Asi si učesal v brušku vlásky a už nešteklia chvílku :wink:
14. feb 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ale ved sa mi zapcha nos a bude po spolupraci s dr. :grinning:
14. feb 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja idem spinkať (kiežby :frowning2: :angry: )
Dobrú nôcku... :pensive:
14. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte valentínky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lucul ak ti to pomôže..náš Samko síce málokedy mával takéto nehody..ale ja som mala na prebaľovanie klasika deku,na tom igelit a vyradila som pár starších plachát..ked som ho prebaľovala hned ako som dala dolu starú plienku ,rýchlo utrela pipíka a hned som mu na to hodila novú plienku a doutierala riťku...mňa to takto naučili a celkom to fungovalo..ale veľakrát som dávala bavlnené aby som si jednorazovky neminula tak rýchlo,potom som ich vyvárala (čo bolo asi 5 ks),takže sa to dalo :wink:
14. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :sunglasses: :rolling_eyes:
15. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
15. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
15. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zefa - no ja to tak najnovšie robím,že mu hodím na pipíka dáku handru,ale niekedy nestihnem :grinning:

ciky a spinkali ste dobre?

my máme obrátený režim,malý cez deň skoro stále spí a večer je po kúpaní je hore aj do polnoci...ešte že potom v noci spí ako tak...len som asi spravila chybu,vzala som ho k sebe,aby nezobudil mojho mm,jemu sa to nejak páči,tak teraz ho to odnaučiť,aby aspoň v noci spal v postielke... :unamused:
15. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucul-minule som počula niečo,čo musím použiť:
Takže či sme spinkali dobre?
Nooooo...........hrešiť nechcem :angry: ,ale môžem ti to ukázať :grinning:
15. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kebyže mám mať druhe,tak žiadne zlozvyky.Teraz trpíme :unamused: Nuž čo už.Láska je láska :wink:
15. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - svatá pravda- to sú zlozvyky z našej lásky :angry: :slight_smile:
15. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doprala mi práčka,musím ísť,kým drobec spí to povešať....
15. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

lucul :grinning: :grinning: :grinning: ja viem,že sa to nedá vždy stihnúť :wink: :grinning: :grinning: prírodný parfém :grinning: :grinning:
my sme síce deti k sebe nedávali ani ked mali tie desné koliky,my sme sa striedali, pri nich sme mali ešte jednu posteľ,ale dodnes sedíme pri nich ,kým nezaspia aj na obed aj večer :unamused: no tiež zlozvyk z lásky..a ja ich stále pozorujem ked spinkajú..ja sa neviem nabažiť toho pohľadu :slight_smile: :slight_smile:

ja idem vypnúť polievku a povešať 2 várky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..snád stihnem aj kávu
15. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy :wink:

mam jednu otazocku: v com spinka take uplne male babatko??? mame zopar bielych kosielok, tiez bodyniek, ale neviem co s nozkami?? Mam kupit polodupacky, pyzamka alebo to bude spinkat iba v ponozkach prikryte perinkou???
15. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka - no v ponožkách hádam nie :grinning:
ja dávam malému buď košielku a dupačky,alebo bodynko a polodupky a ešte možeš dať aj taký overal,to je v kuse aj vrch aj spodok....Ja dávam mojmu teraz ešte aj kabátik na košielku -teda má hore dve vrstvy- a až potom do zavinovačky.Mne tak kázala doktorka,aj tak má ruky skoro stále studené.A ešte aj čiapočku :wink:
15. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok