Tehuľky z Čadce

patulinka
29. júl 2006

Ahojte vsetky tehulky z Cadce.Je tu daka?

pacna
25. apr 2008

baby ved kde ste to tu ozaj nikto neni len ja???? ☹

smiesko
21. máj 2008

Ahoj pacna chodíš ešte na tuto stránku, alebo ťa to už odradilo keď tu nikoho niet?Občas tu mrknem ak čas dovoli, ale inak je to tu mrtve!Ak máš čas odpíš 🙂 🙂 😎

erika26
21. máj 2008

ahojte, akurát včera som sa rozhodla, že budem rodiť v Čadci, keďže mi to môj gynekológ odporúčal, vraj tam odišli najlepší lekári zo ZA. Ja som ležala týždeň v ZA a sú tam hlavne mladé doktorky, také dievčatká, vyzerajú ako praktikantky, ale sú príjemné no a samozrjeme tam ostali aj nejakí doktori. Ale rozhodla som sa pre Čadcu, bola som tam včera, páčil sa mi prístup lekára, ktorý ma vyšetroval. No a ešte keď som si tu prečítala že izby sú prerobené a 4 baby majú jednu sprchu a WC tak to je super. Lebo v žiline sú 2 vecká a 2 sprchy na celú chodbu. A neprerobené.
A čo sestričky, aké sú v Čadci? Ozaj môžem mať v Čadci bábo pri sebe na izbe? Ak niketorá viete, poradte. Ďakujem

smiesko
21. máj 2008

Ja som rodila v Čadci minulý rok Erika, vtedy nebolo oddelenie ešte prerobené ale dalo sa to zvládnuť.Sú tam nový lekári aj primár. Ten čo tam bol primárom Mudr.Dlugoš pri ktorom som rodila, má teraz otvorenú súkromnú prax v Kysuci.Sestričky bol fajn až na dve.Bábätká sme pri sebe nemali ale kedy koľvek si si ho mohla ísť zobrať na novorodenecké alebo pozrieť sa čo robká prípadne keď ho kúpkajú, v tomto nebol naozaj problém. A ozaj sestričky na sále boli super veľmi žienkam pomáhajú aj keď ja som nakoniec rodila cisárskym.Naozaj sa nemusíš báť, myslím že budeš spokojná keď som to prežila aj ja a to nebolo oddelenie ani prerobené, len aby ste ty aj bábo boli zdravé. 😉

erika26
21. máj 2008

ahoj Smieško, aj ja mám ísť rodiť cisárskym, zajtra si idem dať robiť predoperačné vyšetrenia a o týždeň idem na príjem. Teda pokiaľ si to bábo nerozmyslí a neotočí sa hlávkou dolu. Ale už neverím. Tak to ťa môžem zasypať novými otázkami, keďže si aj ty rodila v Čadci cisárskym 😀 . Kedy po pôrode ti ukázali bábetko? a po koľkých hodinách ťa dali na izbu? Kedy mohol vidieť bábetko manžel? A ešte posledná otázka ako dlho po pôrode si ostala v nemocinici, teda koľko dní. Lebo je mi jasné, že je to dlhšie ako pri normálnom pôrode. No dúfam, že si sa nevyľakala z toľkých otázok 😉 . zatiaľ ďaukjem za info

smiesko
21. máj 2008

Bábätko mi ukázali večer myslím, že bolo asi 18:45 hod. Ja som mala cisársky ale v plnej narkóze, bola som na JIS väčšinou sa býva na JIS tak 3dni a potom ťa dajú hore na oddelenie k ostatným, ale ja som tam bola 2dni, vlastne na ten druhý som už išla hore na oddelenie na samostatnú izbu.Manžel videl bábätko skôr než ja pár hodín po pôrode.(upýtali sestričky a tiež prišli na 2min. za mnou na JIS). Vieš čo ja som rodila v stredu a prepustili ma v pondelok.

erika26
22. máj 2008

Ďakujem za info, aspoň viem do čoho idem a môžem pripraviť aj manžela 😉

pacna
22. máj 2008

ahoj smiesko ja som tu skoro každy den ale akurat nie v tejto teme lebo to tu mrzne 😀

erika daj vedieť ako si dopadla sestra bude rodiť v septembri a je zvedava.držim ti palce 🙂

smiesko
22. máj 2008

Dufam Pacna, že tu budeš častejšie a budem si môcť s tebou viac písať. 😉 😀

pacna
23. máj 2008

smiesko ja som tu každe rano a potom poobede niekedy nakuknem ale večer malokedy. 🙂
si priamo z mesta? 😉

smiesko
23. máj 2008

Ty si nejaké ranné vtáča keď si tu tak skoro. Večer nemáš čas? Áno som priamo z mesta, bývam na Žarci a ty? 😅

pacna
23. máj 2008

jeej ahoj. ja som byvala na žarci.večer vačšinou nie lebo to pride chlop z roboty a pišeme ulohy a tak.

smiesko
23. máj 2008

Jaj a cez deň bývaš teda doma. A, v ktorom bloku si bývala?

pacna
23. máj 2008

ja som doma nerobim lebo nemam kde dat deturence 😠 byvala som v 21tke a ty? to je uplne dole nad cestou do horelice 🙂 prvy panelak

smiesko
23. máj 2008

No ja bývam v 22-ke , ale pred tým ako sme kúpili tento byt som bývala v 28-čke.

pacna
23. máj 2008

a kolko mas rokov? manžel odkial pochadza?
som drza že?
ja mam 29 amuž pochadza zo zborova. 🙂

smiesko
23. máj 2008

Ja mám 34 rokov manžel je tiež zo Žarca býval v 32-ke , vlastne radu hned nad tebou čo si ty bývala 😕

pacna
23. máj 2008

a je možne že sa pozname? 🙂

smiesko
23. máj 2008

vieš čo neviem, neviem koľko tu už nebývaš na Žarci a 5 rokov nie je až taký veľký rozdiel, no ja si myslím, že z videnia sa musíme určite poznať.A máš aj nejakých starších súrodencov možno ich poznám. 😨

pacna
23. máj 2008

nebyvam tam už sedem rokov. určite sa z videnia pozname. to je super 😀

pacna
23. máj 2008

smiesko mas ip prečitaj 😉

smiesko
23. máj 2008

a súrodencov nemáš?

pacna
23. máj 2008

prečitala si? 🙂

smiesko
23. máj 2008

čo si napísala som všetko prečítala.

pacna
23. máj 2008

aj tu internu poštu? a ty maš surodencov? 🙂

smiesko
23. máj 2008

čo znamená ip?

pacna
23. máj 2008

uplne hore vedla uživatela by ti malo svietit ze mas internu postu klikni na to a tam ju najdeš 😉

smiesko
23. máj 2008

nesvieti a mám tam 0 nových správ, ale ked som tam klikla tak som tam videla internú poštu ale neviem ako sa do nej pozreť. 😲

pacna
23. máj 2008

skus zavriet stranku a znova otvorit a potom uvidis.

pacna
23. máj 2008

celu stranku modrykonik. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre