• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z Martina

10. mája 2013 
@nika8755

Ahoj, ja byvam vo Vrutkach a som v 24. tyzdni tehot. Rada by som si s Tebou pisala, lebo tiez nemam
ziadnu znamu tehulku na okoli.

Akurat vyberam dobru pediatricku, nevies o nejakej kvalitnej v Priekope alebo na Vrutkach?
Adka.
2. mar 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko dúfam, že do júna už bude práca hotová, ale ďakujem za ochotu :wink:
2. mar 2011 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko Ahoj, velmi rada si budem s tebou pisat, no a pediatricku tu zatial nepoznam ziadnu ale skusim sa popytat a ked budem vediet urcite ti dam vediet.

7. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nickuska
Ahoj, zdas sa mi trochu známa a preto by som sa ta chcela opytat kde si chodila na ZŠ?
7. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sorciera24 Ahoj, prosím ťa ako narobila p. Tuhárska tvojmu malému zle? lebo aj ja tam chodím a som totálne nespokojná.. čo návšteva to antibiotiká, potom idem ku inej dr. čo je moja známa a tá pozrie a nie sú potrebné tak ich hádžem do koša.. nikdy sme nemali horúčky, len soplíky.. a tie udierali do uší. ďakujem za odpoved
7. mar 2011 o 13:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko
@nika8755 ahojte, ja som v 22 tt, byvame v Zaturci a pristahovali sme sa pred cca pol rokom, takze tu tiez nikoho nepoznam... :unamused:
12. mar 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika8755

Ahoj nika, ako prezivas tehulkovske dni?
Co sa tyka tej pediatricky tak uz som sa nahlasila u jednej na Podhaji, lebo budem po porode byvat na Podhaji,
teraz byvam s maminou.

Ty mas termin kedy? v septembri?. Drzim palce a daj vediet ako prebieha tvoje tehotenstvo. pa.
1. apr 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkastanko ajoooj odkiaľ si a v ktorom mesiaci??? :grinning:
2. apr 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskulkaa No ja som mala Tuharskú od malička dá sa povedať a tiež som bývala často chorá a vždy som tiež užívala antibiotiká aj 2x za mesiac...tak neviem či je taka dobra ale myslím že kôli tomu mam aj problemy z imunitou atd...ale inak je veľmi milá ale to nie je všetko no... :confounded:
2. apr 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko Ahoj ja žijem v Priekope :wink: bolo by super občas pokecať z tehuľou aj ked teraz sa roztrhlo vrece z tehuľami :grinning: ak chceš napíš pohodička...budem rada :sunglasses:
2. apr 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nepoznáte dobrú zubárku v priekope či Vrútkach???? :grinning:
2. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tepka No ja neviem , či je riešenie tak často užívať antibiotiká.. Keď niekedy ani nie sú potrebné a tým pádom ani nezaberú..
2. apr 2011 o 20:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskulkaa asne že nie..
3. apr 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilik
Ahoj, a ako sa ti tu v Martine páči? veď ak tak môžme sa niekedy stretnúť a zoznámiť.
3. apr 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko
Ahoj, no tak to som rada ze si si uz nasla pediatričku, my sme v 14tt a termín máme 24.septembra a už teraz sa veľmi tešíme viacerý vravia že to bude chlapček tak sa necháme prekvapiť.
teraz v stredu ideme na kontrolu tak sa tešíme čo sa nového dozvieme.
celkom dobre prežívame tehotenstvo akurát v sobotu mi z ničoho nič začalo zahmlievať a hlava točiť ale potom mi to prešlo.
a ty ako?
3. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tepka
ahoj,
ja bývam tiež v Priekope u priateľa z jeho rodičmi.
a tiež mám názor že antibiotiká by sa nemali užívať stále.
3. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika8755 v MT je fajn :slight_smile: zatial sme spokojni
3. apr 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika8755
Ahoj Nika, tak som je fajn, ze uz si ok, ale mala by si to s tym zahmlievanim povedat v poradni, mozno mas len nizky tlak.

Ja som momentalne v 31. tyzdni a uz sa neviem dockat babatka. A chyba mi aj robota, lebo som na pn ale zachvilu pojdem na matersku.

A co sa tyka pediatricky , tak som nasla jednu na Podhaji, to budem mat najblizsie.
p. doktorka Babusikova Jana, spolupracuje s Doverou.
pekne prezivanie tehotenstva prajem.

5. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tepka

Ahoj a v ktorom si teraz tyzdni? Ja som v 32. tyzdni a uz som si aj kocik rezervovala, odporucam Nikolku
na Divadelnom namesti, (vedla je cukraren )a dostanem tam aj darcek pri vyplateni .
Ceny maju o moc nizsie ako v Tulipe a znacka je ta ista.
pekne prezivanie tehotenstva Ti prajem.
8. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko najlepsie je kupovat kociky cez net, ceny su lepsie ako v kamennych obchodoch ... my sme kupili sportak len za 190 € aj s dopravou, v obchodoch vobec nemali nic podla nasich kriterii a ja som zase nechcela drahu znacku, lebo aj tak vyuzivam aj satku a manducu
8. apr 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxinecko Dakujem ja som v 13týždni..no po kočík asi Poľsko lebo chcem aj iné veci si tam pokupiť :wink:
9. apr 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, neviet mi niektora z praxe poradit o ucinkoch porodnickeho gelu - citala som, zevraj
pouzitie gelu skrati porod o cca 100 minut. Len zatial som ho nedostala kupit ani v lekarnach. Dakujem.
11. apr 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marguska Tak mile maminy, slubene info o Dianatale:su to infošky z fakultnej nemocnice Brno,kde je navačšia porodnica v Českej republike a maju vyše 6000 porodov ročne.Skúsenosti majú velmi dobre, o čom svedčí aj fakt, že si Dianatal nosí postupne do porodnice čoraz vačšie percento žien. V Brne robili študiu s 80 tehotnými,z toho bolo 46 prvorodičiek.Zaznamenali skrátenie porodu o 15 minút u prvorodičiek, o 30 minút u viacrodičiek, zníženie výskytu popôrodných poranení,nemali ani raz alergicku reakciu.Dianatal má ulahčiť vyšetrovanie,znížiť trenie plodu o porodne cesty,zvlášť ho ocenili pri dlhšie odtečenej plodovej vode,pri tzv. suchom porode, kde jeho použitím zvlhčovali pôr.cesty.
Cena je aj v Čechách vysoká,ale zaznamenali pomerne velku variabilitu v roznych lekárňach,takže treba pobehať asi viac lekární...Takže asi tak.Držte sa.
11. apr 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika8755

Ahoj Nika, ako sa citis? Ja som teraz v 36.tt a vcera som bola na tehot. pasoch v nemocnici.
Uz sa neviem dockat porodu, najradsej by som to uz mala za sebou, ty nemas take pocity?
pekny den prajem
10. máj 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tepka ja mam zubarku v priekope - Slameňovú, je vsak dost draha... jedna plomba vyjde nad 30 eur.
19. máj 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilik no to aj dosť :unamused: ale neviem zase aké su ceny...
19. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete o nejakych predporodnych kurzoch v MT alebo vo Vrutkach? alebo niekom kto poskytuje predporodnu pripravu? a uz sa pomaly zacinam obzerat po detskej lekarke... ale fakt netusim :unamused:
19. máj 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboragondova dakujem, skoda len ze je to v ZA :frowning2: chcela by som aj s manzelom chodit a on by to z roboty nestihal.
20. máj 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilik v MT to byva v martinskom rodinnom centre, ale tam to otvaraju asi len, ked maju dostatocny zaujem a v turcianskej kniznici tiez byva, ale je to dost drahe ... podla mna je priprava zbytocna ... vsetko ti povedia na porodnej sale, su tam perfektne sestricky
20. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok