Tehuľky z Martina

lenk30
1. okt 2008

kde ste všetky?

cikyta
11. okt 2008

Neter najprv mala problém.Aj v nemocnici boli 1 den skrz to a teraz už týžden striela ako taký fukso! 😀

julyb
11. okt 2008

my to už máme 5 mesiacov tlačí, pučí sa. Aký je pekný taký je uprdený.Hádam to prejde keď sa začne hýbať.Idem si k nemu ľahnúť kým spí o chvíľu bude hore 🙂 Dobrú noc.Vyspi sa kým sa dá 😀

cikyta
12. okt 2008

Julib dobré ránko.Máš pravdu-ked sa začne hýbať,tak mu to určite pomôže. 🙂 Ja tak rada dlho spím a viem,že s bäbatkom to skončí-ten môj spací maraton. 😀 Len posledné noci,neviem či to náš hafík vycítil,ale strašne sa ku mne chce tlačiť do postele a ku brušku.Nechápem!Už som ho hrešila,ignorovala,ale nič nepomáha-len ho pustiť,lebo strašne plače a potom aj zúri. 😀 😀 😀 😀

julyb
12. okt 2008

Dobré ránko cikyta, možno je to dobré znamenie že sa havo teší na bábätko, akého máte psíka, dúfam že nie dogu, my sme hore už od piatej neviem či Matovi idú ďalšie zuby alebo čo ☹ polku noci premrnčal.

cikyta
12. okt 2008

Ahoj.Dogu nie 😀 Kríženca mopslíka s biglom.Mám ho v albume.(Teda ju!Je to baba!) 🙂 No ona je velmi maznavá a deti odomna odhána-žiarli na deti.Aj hračky,aj jedlo im z ruky berie.Je to ako decko-fakt!Tak som zvedavá,ako si zvykne na svoju "sestru",alebo "bračeka". 🙂 No veru zúbky-to je sakra háklivá záležitosť.Len vydržať.Musí si to chudiatenko len vytrpieť a vy s ním ☹

lucxy
12. okt 2008

ahojky som tiez z mt, tehulka nie som,,dieta uz mam, ,,,,no cikyta havo to podla mna citi 🙂

bocmanka
12. okt 2008

lucxy.......
baby príďte aj medzi martinčanky kuk, s deťmi aj s budúcimi v brušku, že lucxy......????? 😝

lenk30
autor
12. okt 2008

dobré ráno všetkým bruškám. aj maminkám. ja len oči očím, ako sa to tu rozbehlo. ja som dlho hľadala martinčanky, ale zdalo sa mi, že to už sú také pokročilé maminy a tie už majú aj iné problémy ako čakateľky. aj vy ste ranostajky? veď by sme si to mali začať predspávať............ 😀

cikyta
12. okt 2008

No ja už idem čosi robiť,nech mám čisté svedomie a potom sa vrátim. 🙂

julyb
12. okt 2008

Cikyta,
čo by si chcela chlapca či dievčatko?ja som vedela od začiatku že čakám chlapčeka, ani neviem také podvedomie. Inak to je dobre že máte hava aspon si dieťatko zvykne 🙂 , môj malý sa bojí psov a ked sme vonku a spinká tak ho až trhne ked pes zašteká 😒

lenkamt
12. okt 2008

toto je dobré pre moju závislosť na mk 😀 ďalšia téma 😀

baby, prajem vám príjemné bezproblémové tehulkovanie a teším sa na ďalších členov naších ministretáviek 😉

lenk30
autor
12. okt 2008

bocmanka, lucxy, julyb - tak to potom môžete pomôcť, čo k tej výbavičke naozaj treba. včera som nakukla do fora spoločného termínu. ja čakám vo februári a tie babenky už majú nakúpené vecičky. ja mám len prvé dupačky, čo sme si kúpili, keď sme sa dozvedeli a topánočky, čo sme kúpili po stredajšom sone, ktoré nám ukázalo chlapčeka. veď aj tie dupačky sú rôzne čísla 😒 a na február, to ešte také zimné, alebo .............

lucxy
12. okt 2008

lenk ked mi mala bude spat tak napisem ok? 🙂 a nemusis sa bat este mas casu dost

julyb
12. okt 2008

lenk máš kopec času ja som mala nakúpené a narodil sa mi taký bundáš že mu polovica bola malá a hneď z toho vyrástol, aj teraz kupujeme niektoré veci 9-12 🙂

lucxy
12. okt 2008

co maly bol velky? aj moja 🙂

julyb
12. okt 2008

3,5 kila teraz má 8,5kg 🙂 ideme papať potom nakuknem. malá je zlatučká. Aj ja chcem dievčatko, ale ešte nie 😀

lenk30
autor
12. okt 2008

no veď to si myslím, že len aby som ho mala do čoho obliecť a potom dokupovať, keď budem vidieť čo je to za chlapa. ale v tom fore včera som sa cítila ako nezodpovedná mať 😀

cikyta
12. okt 2008

julib- 🙂 dievčatko 🙂 No čínsky horoskop mi udáva chlapčeka.No,uvidíme. 🙂 (Síce ja si mám čo najmenej vyberať...ale aj tak)

julyb
12. okt 2008

cikyta, nie je to len fráza keď sa hovorí aby bolo zdravé 🙂

cikyta
12. okt 2008

Ved jasné,že hlavne zdravé.Na druhý týžden mám screning a potom apple testy a teraz sa musím intenzívne modliť....................aby mi nehrozila amniocentéza a bolo všetko tak,ako má-v úplnom poriadku-potom zvísknem radosťou a už budeme kludnejšie tehulkovať dalej.Už si dosť to malé vytrpelo. ☹

julyb
12. okt 2008

Držím ti palčeky, neboj dobre to dopadne 🙂

lenk30
autor
12. okt 2008

je to pravda, že zdravie drobčekov je najdôležitejšie

cikyta
12. okt 2008

Dík.Aj s vašimi zúbkami to bude dobré.Nech len rýchlo vyrastú a netrápia. 😉

julyb
12. okt 2008

Pridala som pár fotiek Matúška, keď bol ešte maličký.Všetky novšie fotky mám vo väčšom formáte, potom pridám aktuálne.

cikyta
12. okt 2008

Je velmi milučký!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juj 😵

lucxy
12. okt 2008

julyb tomu vravis velky? moja sa narodila 4500g a 56cm, no ale vroku vazila 9200
ste tu niektora?

anculka
12. okt 2008

Cafte!!! Fiiha dalsia tema MT! Jupii 😀 😉

julyb
12. okt 2008

lucxy, ja viem že je veľký ale on nie je ani tak baculatý ako dlhý, ale hlavné že je zdravý. 😀

Ja som bola s manželom vyberať podlahy do bytu bo sa ideme sťahovať, malého som dala na krk svokrovcom 🙂 , už by ho mali každú chvíľu doniesť tak ešte píšem kým mám čas. 😉

terqa
12. okt 2008

ahojte, dalsia tema pre zavislacku na MK? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre