Tehuľky zo Žiliny s termínom pôrodu 2011

beatrisss1
11. júl 2011

Ahojte ..noo som zvedava kolko sa nas tu najde...🙂) ja mam termin na december,ak je vas tu viac zo Za, mozme popisat,postretavat sa..pokecat🙂)tesimsa🙂

beatrisss1
autor
11. júl 2011

Som na PN🙂)) Ja vybavicku este nemam,len par drobnosti, chcem pockat,kym budem vediet pohlavie🙂

lehotka
11. júl 2011

@beatrisss1 ja som tiez doma, od zaciatku 😀 velkosti 56 - 62 mam neutralne, a teraz uz chlapcenske veci, ale najväcsia sranda bude, ak sa narodi dievca 😀

beatrisss1
autor
11. júl 2011

no ja tiez..si mala komplikacie ci???
No tak ja by som tiez nakupovala chclapcenske keby mi to potvrdili🙂) No co, keby ze naahodou,tak vymenis na bazare niekde alebo predas🙂

lehotka
11. júl 2011

vracala som stale, nebolo mi dobre, tak ma lekarka nechala doma, ale chvilami ma ide drbnut od nudy 😀 ale o nie dlho mi lenosenie prejde 😎

beatrisss1
autor
11. júl 2011

@lehotka
ja tiez tak,byvalo mi zle,este som aj stala 12hodin v praci..takze lepsie je mi takto..a palatila si si doplnkove poistenie?

lehotka
11. júl 2011

@beatrisss1 jo jo platila 🙂 asi aj ty 🙂 no ja som robila sice len 8 hod. , ale nebolo to nic prijemne, takze si viem predstavit ako ti muselo byt 😝 a co porabas doma? nasla si si nejaku zabavku ? 🙂

anjelaa
11. júl 2011

@beatrisss1 i ja chodim 😉

anjelaa
11. júl 2011

@beatrisss1 k Paucinovi som chcela napisat 😉

bambimama
11. júl 2011

@beatrisss1 ja k nemu chodim. prestupila som od Veseleho. aj Ty k nemu chodis? 😉

bambimama
11. júl 2011

@anjelaa baby, a kedy ste objednane na velke sono? lebo mna objednal aj s manzelom na buduci tyzden, to budem v 21. tyzdni. nie je to neskoro? co mam kamaratky, tie boli v nemocnici v 18, tyzdni a aj ked som cakala Kubka som tam bola skor. 🙂

lehotka
12. júl 2011

@bambimama no ja idem na velke sono a som v 31 tt...

anjelaa
12. júl 2011

@bambimama ,no ja idem az v polke augusta, to budem 23.tt podla mna dost neskoro 😒 v 20tt idem iba na gynekologicku kontrolu bez sona.

susan30
12. júl 2011

ahojte kočky možem sa kvam pridat?čakame babätko v septembri

aksniteb
12. júl 2011

Ahojte kočky, prosím vás, viete mi niektorá poradiť cvičenie pre tehulky v Žiline? Pred otehotnením som chodila často cvičiť do fitka ale potom som radšej prestala a teraz cítim, že mi pohyb chýba a rada by som začala znova cvičiť, ale radšej pod odborným dohľadom. Ďakujem.

lehotka
12. júl 2011

@susan30 vitaj 🙂

wieruss
12. júl 2011

ahojte, tak aj ja sa pridavam, termin mam v decembri 🙂
tiez chodim k Paucinovi 😀 a @bambimama aj nas objednal na buduci tyzden na velke morf. sono, dnes na poradni mi sono nerobil - ale vyslovene sa opytal , ze ci chcem velke sono, ktore si priplatim a bude sa dlhsie a dokladnejsie pozerat vsetko na buduci tyzden, alebo chcem len take zbezne morf. sono v ramci poradne. Tak som povedala, ze radsej s manzelom prideme, ze nech ma zazitok z toho aj on . Ideme stvrtok o 14:30 a Vy ? 😉

bambimama
12. júl 2011

@wieruss ahoj wierus. ja budem mat velke geneticke sono u paucina na buduci tyzden. zvazovala som aj to, ze pojdem na 3D sono , ale on zatial ho nerobi, pre zaneprazdnenost. ale dal mi kontakt na jednu ambulanciu, kde ho robia bezne, ze najlepsie sa robi 3D sono okolo 25.tyzdna, co je na geneticke sono uz neskoro. mne povedal, ze bud sa urobi velke geneticke sono behom ordinacnych hodin bez moznosti, aby partner bol pritom alebo ak chcem, tak v poobednajsich hodinach s podrobnym vysvetlovanim pre nas s manzelom a s moznostou nahravania fotiek na CD alebo ked si donesieme usb kluc. podrobnost vysetrovania je rovnaka, lebo ako mi povedal je to najhlavnejsie sono, co sa robi v tehotnosti. a ze ak chcem, mozem ist aj na to 3Dsono za mesiac.. ukazal mi na pocitaci, ako vyzera take sono. trvato tak 30min a pekne bolo vidiet tvaricku, otvorene usta, srdiecko. Manzel je uz i tak zvedavy a tak sme sa prihlasili k nemu..dam tu fotky, hned ako ich dostanem 🙂

mgurnak
12. júl 2011

pripajam sa...my sme novembrovy🙂

wieruss
12. júl 2011

@bambimama tak super, a presne aj moj manzel je uz zvedavy tak som rada, ze ho mozem zobrat so sebou, ved je to aj jeho dieta 🙂 inak pozeram, ze mas skoro rovnaky termin ako ja, zatial je vsetko ok ? 😉 ja som bola az taka rada, ked mi dnes povedal, ze tripple vysli negativne, i ked nejak tak vnutorne som presvedcena o tom, ze vsetko je ok 🙂 byvate priamo v ZA alebo niekde pri ?
@mgurnak jeeej dalsia s podobnym terminom zo ZA 🙂 super, ze kolko nas tu je..
.
Ozaj uz viete kde pojdete rodit ? Mne sa moc ZA nemocnica nepaci 😖 skor CA alebo MT, ale zas asi podla pocasia uvidime... niekam sa trepat v metelici asi nebude najlepsi napad 😅

lehotka
12. júl 2011

@wieruss čo som počula, tak vela kočiek si pochvalovalo Cadcu, ja by som sla tam 🙂 ale planujem ist do Kosic 😀

wieruss
12. júl 2011

@lehotka do KE ? co tak daleko ? 😕 ci tam mas rodinu ? 😀 a ved presne, ked si clovek kukne tie fotky z CA ako to tam vyzera tak to je strasneeeee lakadlo, navyse som dnes citala v teme, ze ked poziadas porodnika, tak ti napr. nech aj pupocnik dotepat, co je super 🙂

lehotka
12. júl 2011

ja pochadzam z Kosic, mam tam aj rodinu, mama je zdrav. sestra a este aj sesterka robi na novorodeneckom 😀 ale ak ma to chyti skor , urcite pojdem do CA 🙂 este asi neviete co to bude ci ? 🙂

bambimama
12. júl 2011

@mgurnak vitaj
@wieruss my byvame kusok od centra. na boriku. zatial vsetko bezi a rastie ako podla planu. ja som mala tiez v norme ten trippel test, keby som vedela, ze u paucina robia aj ten najlepsi test na geneticke ochorenia , zabudla som ako sa vola, tak by som prestupila skor, ale u prechadzajuceho gynekologa to nerobili, ani som o tom nevedela. a este mi u paucina zistili, ze mam nejake protilatky proti stitnej zlaze zvysene, tak idem aj ku endokrinologovi.
Este nevieme, kde budeme rodit, ale doktor mi povedal, ze si mame najprv poobzerat pordnice a potom si vybrat, ze nam poukazuje, ked bude sluzit v Cadci a v Ziline 🙂
ozaj , a davate si odoberat pupocnikovu krv? my s drahym otom vazne uvazujeme 😉 .len mi vcera na poradni povedali, ze od jula su nejake dva druhy odberov za dve rozne ceny, neviete o ake odbery ide? myslela som ze to je jednotne...

bambimama
12. júl 2011

@lehotka do kosic, tak daleko? ako budes vediet, kedy mas tam ist?

susan30
12. júl 2011

@lehotka dakujem a vitam...mame približne rovnaky termin 🙂

lehotka
12. júl 2011

@bambimama no mam tam rodinu, tak sme sa rozhodli , ze pojdem tam, no planujem tam ist od augusta , no ak by ma to chytilo skor, tak pojdem do Cadce 😉

lehotka
12. júl 2011

@susan30 a viete co budete mat? 🙂

susan30
12. júl 2011

@lehotka asi chlapčeka tak sa tešime lebo mame už 5 ročne dievčatko

lehotka
12. júl 2011

@susan30 no super, tak budete mat doma aj aj 😀

susan30
12. júl 2011

@lehotka a vy čakate prve?ako kukam tak riadneho valibuka 1800 g to nam namerali 1500g

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre