• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Téma pre tehotné Bratislavčanky

2. augusta 2008 
tak to je to najlepsie co ti mohla dovolit nie?
mne by sa to tiez pacilo....
s parkovanim neviem, jeana parkuje vzdy u mamuta, ale da sa aj na ceste parkovat ked je volne....
20. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ked je volne a si sikovna soferka.. alebo si dam namontovat parkovacie systemy vsade aj na strechu :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som až taká šikovná práveže neni....parkovanie nie je moja silná stránka :slight_smile:
20. mar 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ale čo sa to vonku deje....akože sneží ????? :rolling_eyes:

no fasa, ja som sa tešila že cez víkend vypadnem na chatu na Košariská a budem sa trošku hrabať v hline s bylinkami....a takto môžem čučať doma....vrrr.....alebo ísť do shoppingu niekam ...to je robota :angry:
20. mar 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mozes ist nakupovat veci pre baby :grinning:
20. mar 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na to je ešte skoro :slight_smile: to by ma drahý zožral zaživa :angry:

ale vidíš, môžem si ísť pre seba pozreť nejaké tehu-veci....aby som nechodila v teplákoch furt....
20. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam asi stastie, lebo ten moj radsej nakupuje ako ja takze moje napady vital....
20. mar 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
môj je poverčivý....a moja babka ho v tom výdatne podporuje, že kým neviem pohlavie sa NESMIE nič kupovať, tak ja som na just dohodla už, že v nedelu si idem pre to polohovateľné kresielko čo mám v albume do Samorina k jednej babe....
20. mar 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mama je taka a ked zbadala koooopec veci tak zostala smutna ze dopredu sa nema nic kupovat. Ale hadam prezije, ved aj kocik budeme mat skor tak co....
20. mar 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajciatko, to ja mam vedla seba v praci na stole taku sklenenu dozu s drobnymi maskrtkami a tam sa vzdy nejaky cukrik najde :wink:
luci, ja som si povedala, ze nakupovat budem postupne a este som sa k tomu nedopracovala :sweat_smile: , ale mame to uz v plane po velkej noci :wink:
20. mar 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja práve rozmýšlam či je teraz v piatok otvorený rakúsky Shopping...neviete ??? by som skočila tam pozreť nejaké oblečko...
20. mar 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci urcite nie je, lebo rakusania viac prezivaju krestanske sviatky ako my..
ale skus pozriet na webe ci nahodou aj ked neverim...
20. mar 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm...to je pravda, asi to odložím na next week.....ale už musím riešiť tie nohavice...lebo aj tieto voľné čo som mala ma už tlačia, tak som s rozopnutým gombíkom :frowning2:
20. mar 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucilienka, ja som si take pracovne kupovala v ma-ma oproti zimaku, ale inak je novy obchod aj na Jesenskeho, vedla garaze a myslim, ze teraz mali dostat novy tovar
20. mar 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: tp cvičenie na Zahradníckej - to je v tej bývalej ortopedickej klinike? - to by bolo super to mám na skok z roboty.... to by sa mi páčilo :slight_smile: ,
rakúšania podľa mňa budú mať zatvorené
ja som si v SCS kupila v januari nohavice a uz ich neobleciem a podotykam boli to tehu nohavice. Nezmestim sa cez boky do nich, mam aj take cierne aj svetlohnede jedny... som ich mala hadam 10x na sebe :frowning2:
bora na zahradnickej myslite v tom SNOPe?
tam robia aj 3D za prijatelne ceny na dobrej urovni....
20. mar 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dík za typ, lebo to mám fakt hneď vedľa práce....

čo sa týka oblečenia - ja dúfam, že moc nepriberiem - pri prvom tehu som pribrala cez 22 kg a bola som ako slon, tak dúfam, že teraz sa troška obmedzím a zmestím do normálnych vecí čo najdlhšie... inak mám nejaké veci odložené ale tie už vyšli z módy a už sa mi ani toľko nepáčia :unamused:
20. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora na tej zahradnickej robia 2 druhy 3D keby si chcela, jedno je male to sa robi do 16 tt a druhe okolo 20 tt velke 3D... Na tom malom vidis cele mimi ako sa vrti a na tom velkom uz iba casti tela...
ale ty asi vies ako to tam chodi ked uz mas jedno dieta nie?
20. mar 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne....SNOP....som si nevedela spomenut na nazov....tak tam by som chcela chodit potom.... :sunglasses:

no tak nenašla som na nete či sú otvorený...tak nebudem radšej riskovať a budem lenošiť radšej doma, veď v tomto počku sa ani iné nedá... :pensive:
20. mar 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: počkaj do štvtka - to budem v práci ja tam zájdema a poinformujem sa

ajciatko: no keď som ja bola tehotná, tak 3d ultz bol na SR úplná novinka a bol vtedy hrozne drahý, nemala som žiadne problémy a dôvod naň ísť, ale teraz by som rada už len preto že vtedy mi to nikto ani neponúkol :slight_smile:
20. mar 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bora tak ja som bola v tom 16 tt a bol to super zazitok... mam zabery maleho aj v albume ako sme ho videli, ale doma mame okrme fotiek na DVD aj pohyblive zabery... stoji to fakt zato a ten maly stoji tusim 500,- Sk.. ale treba sa dopredu objednat niekolko tyzdnov...
20. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bori : ok, daj potom hlasenie ako to tam vyzera a funguje... :grinning:

matinka...na jesenského ? skočím pozrieť ...dikes... :wink:
20. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa už tak nechce robiť nič.....prac.doba končí o 17.30 a ja som sa rozhodla zdrhnúť o 17.00 ,...veď tu skapal pes... :angry:
20. mar 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do 17:30 to mas este veeela casu ako tak sledujem...
20. mar 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale do tej 17.00 to už nejako ubehne :slight_smile: a utekám na Zlaté do Tesca na nákup nejaký....tie malinky hlavne so zmrzkou pre drahého :slight_smile: :sunglasses:
20. mar 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to je dobra vyhovorka ze: Milacik ale ved toto vsetko som nakupila pre teba :grinning: :grinning:
luci dobreeeee :grinning:
20. mar 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeana....no hej, keď potom väčšiu polovicu sfúknem sama ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale zámer bol ušlachtilý, nie ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ale pocita sa umysel a nie zaver :grinning:
20. mar 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto už manžel dávno prekukol, ale našťastie sa na tom stále smeje :grinning:
20. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok