Termín júl 2017

melanka13
31. okt 2016

Ahojte.Tento mesiac som ešte založený nenašla 😉.Uvidíme či to bude aj keď testy sa už tvária"duchovo"😃.Ak to nevide mne dúfam ,že téma poslúži ostatným a verím že nás bude veľa,Tak ktoré uz tušíte? Čakáte?

kattky
22. feb 2019

@jarunka102 Snad. Teraz aj nocami dost place a prehltava a napina ho. Poplace 10-15 minut a zaspi

jarunka102
22. feb 2019

@kattky ou chudacik :( tak snad to rychlo prejde :/

kattky
22. feb 2019

@jarunka102 no snad. Chcela by som ho ucit na posyielku nakolko spi vzdy s nami a uz sa zacal moc roztahovat, tak som myslela, ze sa dvihne rost na strednu vysku a pritiahnem postielku uplne k postely a tie dve palicky vyberiem na noc aby som ho mohla capkat po zadocku, kebyze sa budil

jarunka102
22. feb 2019

@kattky cosiiii...nasa Bianka od polroka spinka sama vo svojej izbe v postielke. Len pred mesiacom sme jej dali prec tri tycky,aby keby daco pride k nam do spalne a takto super fungujeme 🙂 mohla si ho tiez skor naucit na postielku,ci nebude mat teraz problem :/ ale tak snad nie 😉

miriama11
23. feb 2019

@blondie257 ahoj, malej sa teraz prerezali spodne 2ky a tiez hnacky aj teplota tak kolo 37. Ale tiez neviem ci dajaky virus, starsia potom grcala.no veselo.

miriama11
23. feb 2019

Inak mala tiez je jak maly cert, stale len daco vymysla aby mi nervy urobila, akurat oblizovala vodove farby.to uz aby som vsetko na skrine vykladala uplne.inak uz zacina rozpravat , vsetko opakuje, v tom je zlata.uz asi zacalo obdobie vzdoru alebo co lebo to je masaker.

kattky
24. feb 2019

@jarunka102 no uvidime ... Ked nie, tak pojde rovno na postel

miriama11
27. feb 2019

Zienky chcem vam odporucat potravinky farm food robia obchody po celej SR lepsi jogurt som nejedla je fakt smotanovy a maju detske telacie parky jemne korenene(nie som parkovy typ) a malej chutili, dzem z medom aj sunky bez tych gebuzin vseliakych.a ceny celkom ok oproti inym farmarskym vyrobkom.

jarunka102
27. feb 2019

Ahojte zienky moje 🙂 Dnes zaciname 35tt,nasa Bianka ma dnes 19mesiacov a dneskom nastupujem ma MD. S takymto bruchom som rodila Bianku v 38tt,tak som zvedava ci mi este podrastie do porodou. Vysledky nemame dobre,hemoglobin je stale nizsky,len 92 ale mam to este potiahnut 2v1 tri tyzdne. Tak uvidime,ci sa to podari 🙂

miriama11
27. feb 2019

@jarunka102 nebudu ti davat v infuziach zelezo?

jarunka102
27. feb 2019

@miriama11 hrozili transfuzie,ale dr na hemoske vravela,ze s takymi vysledkami to este v pohode potiahnem,nebude ma stresovat a posielat uz teraz lezat. Ale ak po porode budem mat menej ako 90 az 85,tak vtedy si tam polezim dlhsie a nasadia mi transfuzie. Takze teraz uz len vydrzat.

miriama11
27. feb 2019

@jarunka102 aha , ok , a beres tablety? Jes cviklu?

miriama11
27. feb 2019

@jarunka102 ale inak pekne ti to ide, ti hrozili predcasnym porodom a uz tu mas 35t podla mna keby si nesla na cisarsky by si to potiahla paradne az do konca.

jarunka102
27. feb 2019

@miriama11 to iste som si dnes vravela,ze ako nam hrozil predcasny a dnes sme v 35tt 🙂 no mozno mas pravdu,ak by neboli komplikacie a mohla by som rodit normalne,tak by sme to dali do toho 10.aprila 🙂 ale nevadi,uz tolko vydrzime 🙂 vies co,mam dalej brat globifer + trstinovu melasu. Cviklu a spenat neznasam,zdviha sa mi zaludok z toho...ale chrustam salaty a vsetko v com je zelezo.

olylili
27. feb 2019

@jarunka102 davaj si zelezo a vitamín C plus jec vela strukovin jahôd a vsetko co obsahuje vela zaleza mozes aj deci ribezloveho vina je dobré na krvotvorbu

milagros
27. feb 2019

@jarunka102 wau pekne brusko....to date....drzim palce

jarunka102
28. feb 2019

@olylili ano,uz mam zasoby doma 🙂 a o vine mi radsej ani nepis 😂

jarunka102
28. feb 2019

@milagros dakujemeeee 🙂 tak uz teraz snad ano,azda to nevzdam pred cielom 🙂

miriama11
28. feb 2019

@jarunka102 inak tu v obchode 1day maju take stavy ovocne slovenske maju aj cviklovu z jablkom a myslim aj ribezlovu, tak ked nemas rada cviklu tak potom ribezla

miriama11
28. feb 2019

@jarunka102 ja som napr nevedela ze obsene vlocky , sosovica , tekvicove semienka obsahuju ziez zelezo

jarunka102
28. feb 2019

@miriama11 hej mne tiez vcera na hemoske vymenovala strukoviny,ze maju velky obsah zeleza 🙂 tak dakujem za radu 🙂 cviklu ozaj nemusim,ale ten ribezlovy by som si aj dala

miriama11
28. feb 2019

@jarunka102 tak hadam ti to este trochu stupne.aby bolo vsetko v poriadku

jarunka102
28. feb 2019

@miriama11 velmi sa na ti nespolieham,ale nech aspon teda neklesne este viac...verim ze uz to uspesne dotiahneme 🙂

miriama11
28. feb 2019

@jarunka102 ved v nemocnici sa uz postaraju aby vsetko bolo dobre

jarunka102
28. feb 2019

@miriama11 no ved jasne,prave preto som kludna 🙂

kattky
1. mar 2019

@jarunka102 nadherne kocky :-*

jarunka102
1. mar 2019

@kattky dakujeme 😍

kattky
1. mar 2019

Maminky uz ste kupily deturencom botasky? A ked ta aku velkost? Nas mal cizmicky 22 velkost a botasky ma 24

jarunka102
1. mar 2019

@kattky vies co my botasky az tak pred letom kupime a aj sandalky.Teraz jej ideme kupit prechodne topanky. Nasa nosi teraz 20.

olylili
1. mar 2019

Nášmu keď bolo teraz tak teplo už dávam botasky ma asi 6 párov niektoré 23 niektoré 24 ide od tipu strihu a kupujeme v obchode puma nike adidas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre