Termín pôrodu 12/2023 - 01/2024

misiacikova
28. apr 2023

Ahojte, som 1.krát tehotná, ešte som len na začiatku tehotenstva. Budem rada, ak sa sem pridajú mamičky, ktorým vychádza termín pôrodu na december 2023 alebo január 2024. Môžeme tu spolu zdieľať pocity, novinky, rady a skúsenosti.
Mne vychádza termín pôrodu na 1.1.2024 😊
Na úvod sa chcem opýtať kedy a ako ste/plánujete oznámiť rodine túto krásnu novinku?

petamich
28. apr 2023

daj si to do profilu a automaticky ta hodi do skupiny terminoviek (zeny co rodia v tom mesiaci ako ty)

lvulik
28. apr 2023

Stačí sa pridať do už vytvorených skupín Decembrovky 2023 a Januarovky 2024 alebo založiť súkromné ekvivalenty a môžete tam rozoberať svoje pocity vo väčšom súkromí než tu, kde si to môže prečítať ktokoľvek.

anjelicek26
28. apr 2023

Ked si nastavis datum porodu v profile, tak ta to automaticky hodi do tej spravnej skupiny. A s terminom 1.1. by som sa dala k decembrovkam.

misiacikova
autor
28. apr 2023

@petamich ďakujem, nevedela som 😊

petushqa2710
18. máj 2023

Ahoj mne vychádza termín na december 🙂 zatiaľ o tom vie len partner, starší syn, dve kolegyne a moja mamina keďže mi je najbližšia osoba . Zvyšnej časti rodiny by som to chcela oznámiť po ukončení 1.trimestra

lenkazadorova1
24. máj 2023

Ahoj aj ja sa velmi vytesujem čerstvemu tehotestvu . Termin porodu vychadza na januar . Neviem ci je tu aj neaka specialna skupina prave pre terminy na januar . Tesim sa na spoločne preživanie tychto čarovných dni ktore nas čakaju 😉

juliasleziakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lvulik
24. máj 2023

To si ju neodporucila moc na dobru skupinu.. Ked si nastavi do profilu termin porodu, samu ju to hodi do 01/2024. Januar 2023 jej platny moc nebude..
@juliasleziakova

lenkazadorova1
24. máj 2023

Dakujem vam za radu ale už som stihla preluskat skupiny a nasla som našu januarovky 2024 😉

juliasleziakova
24. máj 2023

@lvulik Do prčic ja ze to je 1/2024 pardon

zica01
25. máj 2023

@lenkazadorova1 ahoj Lenka, môžeš mi prosím poslať link na skupinu? Neviem ju nájsť

misiacikova
autor
26. máj 2023
zica01
28. máj 2023

@misiacikova ďakujem ☺️

luciakstv
14. jún 2023

@misiacikova ja mám termín 23.12.2023 tak sa len modlim aby to bolo skôr 😂

misiacikova
autor
14. jún 2023

@luciakstv to by si mala potom super veru, stihla by si byt aj s bábätkom uz na Vianoce doma 😁😊

lenkazadorova1
19. apr 2024

Ahojte žienky aj ja sa vytešujem včera sme zistili že sa nam to po roku podarilo . Podla menstruacie termin porodu vychadza na 3.1.2024 . Dakujem za prijatie medzi vas 🙂

juliasleziakova
19. apr 2024

@lenkazadorova1 myslíte, 3.1.2025 , toto je zla skupina tým pádom. 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre