Termín pôrodu apríl 2017

dadada8388
10. aug 2016

Ahojte baby, su tu uz nejake, co maju termin v aprili 2017? Boli ste uz na prehliadke u svojho gyn? Mna objednal doktor na prvu prehliadku az v 8TT tak som nervozna ako prehliadka dopadne. Povedal, ze nema zmysel chodit skor, ze aj tak by nic nevidel 😒

extempore
10. aug 2016

Ahoj, mne dnes vyšiel slabo pozitívny tehotenský test.. Takže uvidíme 🙂

ivuss01
10. aug 2016

ahojte, aj my budeme mat termin v aprili, dnes som 4+3 kontrola o 2 tyzdne, bublinka ma 2mm, dr napisala duphaston a kys listovu

extempore
10. aug 2016

Ja som zvedavá, či bude môj test silnieť. Toto je naše druhé dieťatko

ivuss01
10. aug 2016

@extempore aj nase druhe, vyskusaj digitalny tet, mne ukazalo 2-3

extempore
10. aug 2016

@ivuss01 Prosím ťa, kde sa dá zohnať ten digitálny test? Lebo ja som obehla asi 10 lekární, ale všade majú len klasické ☹

ivuss01
10. aug 2016

@extempore ja som ho kupila normalne v lekarni, stoji cca 8e

extempore
10. aug 2016

@ivuss01 ty si koľko DPO?

lambrett
10. aug 2016

ahojky.asi sa aj ja pridam,ale k lekarovi idem az bud tyzden alebo o 2..uvidime.nase druhe a dufam,ze bude vsetk ok 🙂

ivuss01
10. aug 2016

@extempore neviem, nic som neratala, ms som mala kazdych 24 za posledne mesiace, v polke jula som prilahla manzela a nepustila 🙂 a podarilo sa, len aby bolo vsetko v poriadku 🙂

ivuss01
10. aug 2016

@lambrett ja som isla teraz, lebo som brala dost silne lieky na krcnu chrbticu, inak by som tiez isla asi az o 2 tyzdne

extempore
10. aug 2016

@ivuss01 aj ja som brala na krčnú chrbticu - dorsiflex.. ☹ dúfam, že to nemalo negat. vplyn na malé

ivuss01
10. aug 2016

@extempore ja aj injekcie hotemin, tiez sa modlim, aby bolo vsetko ok, dr ma upokojovala, ze vsetko bude ok 🙂

lambrett
10. aug 2016

@ivuss01 ja by som sla uz aj bud tyzden, no mm nemoze mat volno a nemozem vziat drobca so sebou.inak by som sla-zvedavost.chapes 😉

ivuss01
10. aug 2016

@lambrett kolko rokov ma drobec? nepocka pri sestricke?

lambrett
10. aug 2016

@ivuss01 bude mat 16mes a nepocka.je to moja cicka mala.nieje rad bezomna a keby sa zamnou zavreli dvere tak koniec.reeeeev by bol 😀

ivuss01
10. aug 2016

@lambrett aha, to ja uz mam 8 rocnu doma 🙂 dnes sa mi ratala, vsade pocuvala, co sa deje, od zenskej som isla ku obvodnej, obvodna ma dovolenku, ale sikovnu sestricku ma, koli nahlaseniu tehu, /pri zenskej nebola so mnou, u kamosky bola/ sestricke som podala potvrdnie so slovami, tu vam ukazem toto, a lieky asi vysadime, sestricka: blahozelam, moja mala, maminka, my budeme mat babatko? a objala ma okolo pasa 🙂

mayvju__
10. aug 2016

Ahojte, gratulujem k //. Ja este len na ne čakám. Keď sa zadari, budeme radi.

misiaknunu
10. aug 2016

Pridávam sa k aprílkam 🙂. Ešte som nebola u dr., ale chystám sa do týždňa, nech to potvrdí. A baby - ja som mala digi testy od začiatku. Presne mi ukazovalo od oplodnenia, tak ako bola ovulácia vypočítaná. 1-2, 2-3, 3+ ... Môj dnešný test na foto. Tiež som ho nemohla zohnať, ale môj muž mi nakoniec objednal cez net 5ks ( prišli do 48 hodín ), aby som sa mohla hrajkať. Lebo z wc som vždy vyšla stále rovnako prekvapená, že som tehotná akoby som to deň pred tým nevedela. Takže ja som sa testovala aj klasickými aj digi testami len zo zvedavosti, či hcg narastá ako má a či test je dobrý a ukazuje pravdu. A je dobrý. Teda aspon podľa mojich výpočtov 🙂

adkabo
10. aug 2016

Ahojte, tak s vysokou pravdepodobnosťou budeme spolu v aprílovkach žienky. Akurát doktor ma objednal az 22.8. Teraz ma dovolenku tak sa neviem dočkať, ale hádam 3 testy neklamali. A dnes mi prvýkrát bolo aj dost zle. Akurat je jedna hodina v noci a mna boli brucho od hladu 🙂. Pri prvej dcérke som mala take stavy az niekedy okolo 8-9 týždňa.

36evina36
11. aug 2016

Ahojte takze asi sa k vam pridam 🙂 testy vysli a na doktora musim pockat do 15,teho . Dufam ze bude vsetko ok lebo je to nase prve babo

dominini
11. aug 2016

Ahojte baby, chcem sa spytat po kolkych dnoch ma ciarka na teste silniet ?🙂 Lebo predvcerom a vcera ked som si robila poobede tak mi vysla tak isto slabunko zafarbene ciarocky ...

wikyi
11. aug 2016

Ahojte tak aj ja sa k vam pridavam, dufam, ze bude vsetko v poriadku, ja idem az na dalsi tt na krv, a az potom doktor, tak uvidime 😊 mam 2 deticky malinke 😊
Tieto testy boli robene 5 dni pred ms, a 4 dni pred ms uz kraaaasna ciarka mi vyskocila 😊

36evina36
11. aug 2016

Ja som mala hnedv prvy den meskania mala takto a uz len cakam na lekara

aktiz
11. aug 2016

@dominini skúste si test urobiť o dva dni. Totiž to v ranom tehotenstve - približne do 9tt by sa hodnota hCG mala zdvojnásobiť každé 2 až 3 dni.

extempore
11. aug 2016

Ahojte, môj dnešný test, teplota 37,0, 14 dpo

dominini
11. aug 2016

@aktiz Dakujem, tak dnes netestujem, skusim az zajtra rano hned ako vstanem 🙂 ...

dominini
11. aug 2016

@wikyi ake kraasne kolajnice 🙂 Ja az ked ich uvidim na svojom teste budem trosku spokojna 🙂

dominini
11. aug 2016

@extempore Aj ja mam presne taku istu carecku 🙂

extempore
11. aug 2016

@dominini keď ja sa neviem udržať a netestovať. 😊 ono najlepšie by v mojom prípade teda bolo počkať a testnúť až v sobotu ráno. Ale veru neviem či to vydržím 😃

dadada8388
autor
11. aug 2016

Mne vysli taketo krasne // hned 2 dni meskania mrchy. Druha foto je po tyzdni meskania.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre