Termín pôrodu február 2016

mamina321
9. jún 2015

Ahojte, je tu este niektora buduca mamina s terminom porodu februar 2016? Kedy sa chystate k lekarovi?

1fifinka1
14. aug 2015

Preco sa pridavate do sukromnej skupiny? preco nemozete diskutovat tu?

monikacap
21. aug 2015

ahojte som tu nova celkovo na koníku, tiež mi termín vychadza na február, konkretne 13.február tak by som tiež rada poklebetila s niekym kto ma teraz podobne starosti ale aj radosti 🙂 moj najvecsi problem teraz je že čo to bude?! mam doma syna a pri nom som teda taka zvedava nebola ako teraz..je to premna akesi tazsie teraz dockat sa toho oznamenia od lekara..skusala som uz vseliaké testy ale nato sa neda spoliehat ☹

nevesta12
21. aug 2015

Ahojte! Aj ja sa pridavam s terminom 20.2. ;)) mozete ma niekto prosim pridat do tej ukecanej skupinky ;)))) dakujem!

monikacap
24. aug 2015

@nevesta12 no to si vystihla s tou ukecanostou a neviem kam sa to baby presmerovali do akých skupinok iných ci kam..myslela som ze sa tu podelim s niekym, ktora ma ake tazkosti alebo nieco ale ako vidis tu nie tak neviem kam sa presunuli lebo ja som tu nova este sa prilis nevyznam..

gombicka
24. aug 2015

ja som si dala do pasu ze som v tehu a dala termin porodu a automaticky ma to hodilo do skupiny Februarovky 2016

nevesta12
25. aug 2015

@gombicka prosim ta, a nevedela by si napisat do tej skupinky nech nas administratorky s @monikacap pridaju? ja si nechcem davat este termin porodu do profilu, chcem pockat este taky mesiac.... som poverciva 😅 😅 😅 dakujem !!!

monikacap
25. aug 2015

no ale ja si to ani neviem dat do profilu..ved som tam vypisovala kedy mam termin a to vsetko tak co este tam treba dat,ja som tu fakt nova nevyznam sa este..

ladyblcha
25. aug 2015

@monikacap ved ty si v skupine, som ta checkla.
klikni si hore na zalozku "blogy" a skupiny mas vlavo dole - tam mas aj Februarovky 2016

petrafaj
25. aug 2015

Ahojte dievčatá. Ak niektorá čakáte dievčatko, tak Vám ponúkam novorodenecký balík pre dievčatko. Sú to vecičky vo výbornom stave. Je to moja kompletná výbavička, ktorú som mala pre moju dcérku. 🙂
https://www.modrykonik.sk/market/baliky-oblecen...

petrafaj
25. aug 2015

PS: Moja je tiež februárová :D

gabuchah
6. okt 2015

Baby, máte niektorá dátum 29. 2? Ja mam teda termín 3.3,ale stále mám pocit že to bude skôr 🙂 a zrovna tento rok je prestupny 🙂

ladyblcha
6. okt 2015

@gabuchah zapisu ti 28.2 alebo 1.3. Skor 28.2.

gabuchah
6. okt 2015

@ladyblcha fakt? Fuu, to nikto nemá oficiálny dátum a nemôže si vybrať po svojom..- Kedy oslavovať? To je škoda, veď čísla neoblbnes 🙂

ladyblcha
6. okt 2015

@gabuchah to fakt

dellisa3
7. okt 2015

@gabuchah ahooj ja mam termin 28 . 02- 1.03 och ale nevedela som ze je prestupny rok 😝

gabuchah
7. okt 2015

@dellisa3 to máme skoro podobne 🙂 podľa doktora mám termín zatiaľ 3.3. ale podla menštruácie koncom februára 🙂 mne sa ten prestupny rok práveže rátal 🙂 😀

dellisa3
7. okt 2015

@gabuchah no veru ani ma to vobec nenapadlo :D tak snad to bude skor alebo aspon 27 by potesilo manzel ma vtedy narodky🙂)))

karinfeb
18. nov 2015

ahojte, budete niektora rodit v ruzinove ? ja mam termin 12.2.2016

gabuchah
18. nov 2015

@dellisa3 tak vám to snáď vyjde 🙂 a budú oslavovať naraz 🙂 mne sa potvrdilo čo som cítila a tvrdila, malé bolo najskôr menšie a teraz to pekne dorastlo, termín 26.2 a bude to dievčatko vytúžené po dvoch chlapoch, tak tiež som zvedavá kedy medzi nás príde 🙂

tinkamaj
15. jan 2016

@mamina321 ja mám 3.2

gabuchah
15. jan 2016

Ako sa držíte baby? Máte krásne týždne za sebou 🙂 a posledné pred sebou 🙂

dellisa3
22. jan 2016

@gabuchah Ahooj tak ja mam uz aj 8 dnový pobyt v nemocnici za sebou mala somm uz bolesti a skrateny krcok ale nastastie ma pustili domov , tak snad to potiahneme este lebo babo je malicke....
inac tie co chodia autom tak este soferujete ? 😉

gabuchah
22. jan 2016

@dellisa3 tak aj ty si bola? No ja "len" 5 dní a stačilo. A kolkaty týždeň si už? Mne dnes neskutočne brucho tvrdne, až do krížov vystrelovalo, musela som si ľahnúť... Ešte treba vydržať 🙂

gabuchah
22. jan 2016

@ladyblcha inak, zisťovala som a zapíšu normálny dátum, aj 28.2.
Bývalej spolužiačky sestre sa tak syn narodil 🙂

dellisa3
22. jan 2016

@gabuchah vazne no to by bolo super s tym datumom ....ktory tyzden, tak v utorok v poradni mi pisala 34/1 no este treba vydrzat . Kolko beries magnezia?

gabuchah
22. jan 2016

@dellisa3 no to by bolo 🙂 ešte sa mi páči aj 22.2, vtedy je naviac spln 🌕
😀
Ja som bola včera 34+0, ale posunutý termín podľa sona,vtedy bolo menšie, ale podľa menštruácie a veľkosti malej, sedí to na prvý dátum 27.2.
Magnézium beriem 3x za daň, železo 2x, ešte mi nasadil znova aj dopegyt na tlak, i keď nemyslím že ho treba, ale budem poslúchať 🙂

dellisa3
22. jan 2016

@gabuchah 🙂no 27.2 je moj manzel 🙂))) Mas vysoky tlak? ja beriem Mg taktiez 3x denne ale je to 3000mg

gabuchah
22. jan 2016

@dellisa3 keby sa vám vtedy narodí mal by ozaj krásny darček 🙂
Ty kokso to máš riadne silné, ja mam 500vky
No od štvrtka do utorka som bola hospitaizovana, preeklampsia.. Tlak hneď na druhý deň dobrý a už sa drží aj bez liekov, mám dokonca pod 120 rak sa bojím aj začať užívať.. Len na dva prsty otvorená -priehmatna, tak sa občas toho tvrdnutia bojím 🙂
A ty sa ako cítiš?

dellisa3
22. jan 2016

@gabuchah no veru taku davku beriema je to lepsie , tiez somna cm otvorena 🙂 ale ja nastastie mam tlak nizky , tak snazim sa nic nerobit , lebo ma poriane vystrasili v nemocnici brala som aj injekcie na rozvoj pluc pre maleho keby nieco...tak snad to bude ok poradnu mam az .2.2

gabuchah
26. jan 2016

@dellisa3 ako sa držíš? 🙂
Mne sa tiež tlak upravil.. Doktor nasadil 2x za deň dopegyt ale ešte som ho ani raz nedala vo mávam tlak tak akurát, večer dokonca 175/65 a to sa bojím si dávať...
Ja mam poradňu 5.2 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre