Termín pôrodu február 2016

mamina321
9. jún 2015

Ahojte, je tu este niektora buduca mamina s terminom porodu februar 2016? Kedy sa chystate k lekarovi?

cicamica1980
10. jún 2015
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@mamina321 zadaj si do profilud datum porodu, a hodi ta do skupiny februarovky - tam je urcite uz vela buducich mamin🙂

evitulienka
13. jún 2015

mne to vychadza na februar 2016, idem k lekarovi 25.6., tak som zvedava 🙂

jajcinka1
20. jún 2015

Ja mam termin na 20.02.2016. Uz som bola u doktora, zatial videl gestacny vak a objednal ma o 3 tyzdne. 🙂

martinadovcikova
22. jún 2015

Aj ja sa pripájam s termínom február 2016. Ak teda všetko dobre dopadne 🙂

petulig
23. jún 2015

ahojte, mozem sa pridat? prave dnes mi vysiel poz. test .. 😀

miamoja2012
23. jún 2015

ahojte 🙂 mam pozit.test 🙂) je nejaka skupina ukecanejšia???

ladyblcha
24. jún 2015

@miamoja2012 hej, skupina februarovky 2016 - alebo si v profile nastav datum porodu a hodi ta to tam same.

petulig
24. jún 2015

@ladyblcha ja sa tam vôbec neviem dostat, aj som skupinu nasla a nejde mi to

evitulienka
24. jún 2015

@petulig u seba v profile si daj predbezny termin porodu, potom ta to uz pusti 😎

petulig
24. jún 2015

aha, lebo dostala som pozvanku, ale nevidim tam ziadne zelene plusko pridat do skupiny🙂

ladyblcha
24. jún 2015

@petulig ja som ti poslala pozvanku, klikni na link a pridaj sa do skupiny. preboha, nemozes byt taka lama 😀

ladyblcha
24. jún 2015

@petulig ale ako sme uz pisali, nastav si v profile datum porodu a hodi ta to same

petulig
24. jún 2015

@ladyblcha....tam bol problem, nemala som to v profile🙂) od pondelku som lama, si trafila..neviem sa volako sustredit na nic..🙂

ladyblcha
24. jún 2015

@petulig ale uz si zorientovana vidim 🙂

petrafaj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pumpkincake
4. júl 2015

@petrafaj keby to nebolo tak skoro este tak ja by som mala zaujem. Ale este ani pohlavie nevieme a som rizikova 😕

petrafaj
4. júl 2015

@pumpkincake Ahoj, v poriadku. Dávaj si na seba a bábo pozor a keď budeš vedieť, tak sa ozvi. Tak to rýchlo ubehne, že sa ani nenazdáš a budeš držať krásny batôžtek v náručí. Všetko dobré...

pumpkincake
4. júl 2015

@petrafaj nemusi to rychlo ubiehat len nech je vsetko ok 🙂 je to tazke po ty,ch stresoch co som pozazivala. Samozrejme nie som na tom najhorsie, ale riziko tam je zjavne a to staci.

dity13
5. júl 2015

tak ja som si iba vcera rano nasla na teste 2 ciarky, k ekarovi pojdem tento tyzden, tak snad vsetko ok. podla mojich vypoctov mi to vychadza na koniec februara, presne ako moja prva dcerka 🙂 mozno budu savit narodeniny spolu 🙂

gombicka
6. júl 2015

baby, mate nejake priznaky? ja vobec nic. na srdiecko je u mna este skoro, a tak sa trosku bojim. A ako zvladate tieto horucavy? Chodite na slnko?

dity13
6. júl 2015

mna akurat bolia prsia, a mam dost nafuknute brucho 😉 a samozrejme, ze sa mi chce stale spat!

gombicka
13. júl 2015

no tak vyzera, ze mi uz zacina byt zle....

dity13
15. júl 2015

@gombicka aj mne uz zacalo byt rano zle, v praci lietam kazzdu chvilku na wc... najhorsie je, ze neviem, kedy aj budem zvraciat, a kedy je to len plany poplach.. a neviem sa dospat.. 😉 vcera som bola u lekara, malicke ma 7mm a uz mu bolo vidno aj srdiecko, ako bije, tak blikalo na obrazovke. ale pocut budeme az na dalsej kontrole, ktor bude uz o 2 tyzdne, co som rada, ze tak skoro, a nie az o mesiac xixi

miamoja2012
18. júl 2015

@ladyblcha ahoj, našla som skupinu ale je zatvorená adminom ... Co teraz ?

andisko
18. júl 2015

@miamoja2012 @basikes ta moze pridat 🙂

basikes
18. júl 2015

@andisko
@miamoja2012 do sukromky skupiny ja pridat neviem, tam je moderatorka tusim @jelsi, ona ta moze pridat. Ja som zalozila diskusne forum sukromne, takze neviem kam chces??

moninka1
7. aug 2015

Poprosim pridat do sukromky. Dakujem

lucylla
8. aug 2015

Aj ja poprosim pridat skupiny aj fora, dakujem 🙂

gombicka
8. aug 2015

o akej skupine a o akom fore tu babi hovorite?

jannka07
13. aug 2015

Ahojte, aj ja by som poprosila pridat do skupiny aj fora. Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre