Termín pôrodu jún - júl 2015

andrea456456
1. dec 2014

Ide o moje prvé tehotenstvo, chcem sa spýtať ako ste na tom boli,či ste v 8/9 tyzdni tehotenstva. Ja som 8+4 a brusko sa mi akosi zvecsuje.. Ste aj vy tento príklad?

scorpio89
2. dec 2014

Ahoj, ja som momentalne v 11. tyzdni, ale brusko mi este "nevykuka"...podla mna je to velmi individualne... 🙂

nataly1987
2. dec 2014

@scorpio89 snažím sa to zakrývať, predsa je to skoro, aspon také 2tyzdne by to chcelo. Ale mám čo robiť, predtym som si brucho hľadala, tiež ostatní 😃 no uvidíme ako sa zadari. Len nech bude všetko v poriadku.

scorpio89
2. dec 2014

Ja si myslim, ze si ho nemas preco zakryvat, nahodou je to velmi mile 🙂 Ja sa svojho bruska uz neviem dockat...Ja sa zase stale obzeram, kedy mi ho uz zacne byt vidno.... A ako sa inak citis - byva ti zle alebo je to v pohode?

nataly1987
2. dec 2014

@scorpio89 ja sa cítim veľmi dobre, chutí mi všetko, vonia mi skoro všetko 😃 jedine som strašne unavená

scorpio89
3. dec 2014

To aj ja... nikdy som nemala problem byt dlho hore a teraz cely vecer prespim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre