Termín pôrodu marec 2011

bebulik
29. jún 2010

Ahojte buduce maminky je tu nikto kto by mal mat termin na marec 2011?

slaurinka
13. mar 2011

určite, nenechávaj to tak... radšej ísť, ako by potom boli problémy... a keď to bude s pečeňou, tak že vraj to vôbec nie je sranda, aspoň mojej kamoške to tak povedali... držím palčeky.... 😉 🙂

kovkov
13. mar 2011

no dakujem dievcata za rady, radsej zajtra zavolam doktorovi, co mi povedia

slaurinka
13. mar 2011

@kovkov určite, nenechávaj to tak... radšej ísť, ako by potom boli problémy... a keď to bude s pečeňou, tak že vraj to vôbec nie je sranda, aspoň mojej kamoške to tak povedali... držím palčeky....

renesens
13. mar 2011

@lia72 Ahojky , tiez som si vsimla , ze TP mame rovnaky 🙂 Citim sa hrozne, ledva sa hybem, spat sa mi neda, kazdu chvilu sa budim, lebo ma boli brusko z toho ako mi tvrdne ked spim na boku, tak sa prehodim na druhy, ale kym si najdem pohodlnu polohu, zasa ma tlaci na WC, takze v noci takto beham cca kazdu hodinu az hodinu a pol ☹ Viem, ze kazda si tym presla a nie som prva ani posledna, ale vazne uz mam toho dost , az zacinam byt zla a mrzuta- chudacik manzelik , este ze je taky trpezlivy 😀 No mam pocit, ze skor ako toho 15.3. drobec nepride na svet, zatka mi odteka uz vyse tyzdna, poslickov mam kazdy den , no furt nic. Ty sa ako citis? Ides rodit s epi?

lia72
13. mar 2011

@renesens Ja sa ako tak celkom dobre citím,aj ked chodit nemozem,pretoze ma bolia velmi nohy tak skoro stale len sedim ani lezat nemozem 😀 Beriem to vsetko s usmevom ale niekedy mi prdnu nervy hlavne vecer,ked uz najdem ako tak polohu a v tom musim ist na wc :-P to mame spolocne 😀 Ja si tiez myslim,ze skor to nebude dokonca si myslim,ze sa narodi aj dobre 2-3 dni po tp 😀 neviem neviem.....Akurat som si vsimla,ze cakate dievcatko 🙂 my chlapceka 🙂

siss_sz
13. mar 2011

hlasim krasne narodenie syna Daniela - 2900g, 50 cm a od dnes sme domka🙂)

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mis_ka
13. mar 2011

my sme uz tiez na svete - Filipko ma krasnych 3.34 kg a 50 cm 🙂

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brigus198754
13. mar 2011

@siss_sz
@mis_ka gratulujeme vam k babetkam a prajeme vela zdravia a stastia 🙂 [ v dobrom vam tisko aj zavidime]

renesens
13. mar 2011

@mis_ka
@siss_sz
gratulujem a vela zdravicka hlavne prajem 🙂

erika1983
13. mar 2011

Ahojte aj ja gratulujem k novym babatkam 😉
ja som dnes nejak nesvoja, z toho pocasia mam depky, az mam migrenu 😖

renesens
13. mar 2011

@lia72 tie nervy poznam, hlavne vecer ako vravis 😀 ja ak do terminu neporodim,mam ist v stredu do nemocnice , neviem ci len lezat alebo mi daju vyvolavacku... iked najlepsie by samozrejme bolo, keby sa mala vypytala sama na svet kedy ma.

sirinka
13. mar 2011

baby co uz mate babatka, ako s nimi zvyknete chodit von?

sirinka
13. mar 2011

a zaroven gratulujem dalsim novym miminkam medzi nami 🙂

andrea142
13. mar 2011

@sirinka : my sme od piatka doma tak včera už s ňou bol manžel na desať minút vonku a dnes o troška dlhšie

andrea142
13. mar 2011

tiež gratulujem všetkým mamičkám čo už porodili ............. 🙂

siss_sz
13. mar 2011

baby, dockate sa aj vy...
@fordemirka pridam foto... porod bol trosku unavny, ale asi o nom napisem clanok...jeden z najuzasnejsich zazitkov, taky, ako sa patri...
nebol idealny zaciatok (v noci odtok plod.vody, kontrakcie nikde, tak mi zacali vyvolavat najprv snaha prirodzene, neslo,tak liekmi)...ale najkrajsi koniec🙂)) manzl pri tom a naj doktor na svete, samozrejme 😉

brigus198754
13. mar 2011

@siss_sz tak si mala dobry porod a kolko ti trvalo od oteceni plodovky do porodu?

brigus198754
13. mar 2011

@sirinka ako sa mas ako zvladas 3 deti po cisarskom?

bay
13. mar 2011

@sirinka My sme boli vcera a dnes a mala bola v satke 😉

siss_sz
13. mar 2011

@brigus198754 1,30 v noci odtiekla voda iba trochu... 7,00 som sa isla "ukazat" dokimu, do 14tej sme sa snazili, ci sa to nerozbehne (tie hamiltonove hmaty ci co...) a potom mi dali oxytocin a kontrakcie od 14-18tej, 18,05 porodeny Danielik .-)

brigus198754
13. mar 2011

@siss_sz tak si to mala naozaj v pohode na to ze si bola prvorodicka 🙂 aj ja by som taky bral ale asi ta bolest stoji za to co? a ako sa ma maly? kojis?

siss_sz
13. mar 2011

@brigus198754 ta bolest bola najhorsia uz ked boli posledne silne kontrakcie (1-2HOD) to som isla za sestrickou, ze opytam sa, ci davaju ten epidural aj ked som neni dohodnuta...a tak ja ze ma to strasne boli, ci nemaju nieco od bolesti,.... a oni ze uz som dostala😀 😀 ale potom ze ma pozru...a doki vravi, ze to bude trvat uz len hodku, tak reku to vydrzim😀 a spatne sa a tom smejem, ako clovek dokaze v boesti reagovat a snazim sa predstavit si, ako som pri tom musela vyzerat😀 chi...
kojim, nastastie..a naozaj si myslim, ze kvoli tomu, ze som sla prirodzene...
tolko zien malo ale v porodnici problemy a dokrmuju (a hlavne tie po CS), naozaj... tak som velmi rada, ze sa maly chytaa

sirinka
13. mar 2011

@brigus198754 zatial tu mam pomoc, takze v pohode 😀 a po cisarskom uz som v pohode...

babacik
13. mar 2011

ahojte vsetky,aj ja blahozelam mamickam ktore to maju za sebou a nech im deturence prinesu radost,ja som tiez cakatelke,termin mam 23.3ale uz mozem rodit,ale dcerke sa este nechce 🙂 🙂 🙂

smolka
13. mar 2011

Baby caute, tak uz mam to mam za sebou, pustili nas domov az dnes to je 7 dni po porode skrz zltacky. Podrobnosti napisem neskorsie, kym sa "uto-to" Mamickam gratulujem, cakatelkam zelam vela pevnych nervov 😀 a VREEELLOO ODPORUCAM EPIDURAL DIEVCENCE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cerealka
13. mar 2011

@siss_sz gratulujem k syncekovi.

briketa
14. mar 2011

Liam Daniel, 2.7 kg a 48 cm.
Skoncili sme pohotovostnou sekciou, mna hned po porode museli vyse hodiny operovat. Mala som 65% stratu krvi, takze s naslednymi dennymi transfuziami. Chudak manzo, on bol pri tom a vsetko videl.
Ja som mala spinalku na vsetko. Maly je uplne v poriadku, aj bol, problem bol ciste u mna.
Sme prvy den doma, je mi stale na odpadnutie lebo uz nedostavam krv a mam stale velmi nizky hemoglobin. Ale vsetko bude OK. Mlieko mi nabehlo hned druhy den v nemocke, takze momentalne kojim vkuse, maleho mam stale zaveseneho v takej tej pasovej satke.
Deti si ako tak zvykaju, mala je ako dive tornado a najstarsi za vsetko place akoby mu isli rameno odtat. Dufam, ze sa to postupne ustali. Ja si cez den do PC ani netuknem, ledva stihnem na zachod 😅
Zajtra uz maleho musim odviest do skoly, tak sa tesim s tromi detmi ako sa vychystam. Rez ma dobre boli, som sama modrina, lebo ma museli otvarat velmi nasiroko.
Jazvu nemam situ ale lepenu, aby to kozmeticky bola len rovna ciara a rezali ma az nizsie ako je uz ochlpenie, takze by mala ostat uplne schovana. Aspon nieco pozitivne 🙂

Graulujem vsetkym novym mamickam a tesim sa na fotky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre