Termín pôrodu marec 2011

bebulik
29. jún 2010

Ahojte buduce maminky je tu nikto kto by mal mat termin na marec 2011?

elskrin
17. mar 2011

Caute. Este som nestihla vsetko precitat od strany 26daco. Uz sme na svete aj my. Nasa Eliška sa narosila 13.3. o 7.11 rano. S mierami 3150 g a 49 cm. Mala je krasna a zatial dobrunka. Dnes nas pustili domov tak sa zabydlujeme. Vsetkym ktory to uz maju za sebou gratulujem.

mysiatkoo
17. mar 2011

@brigus198754 este si neostala sama, este nas tu par kinderkovyx ostalo... rovnako zufajuc,ze ziadny naznak priblizovania sa porodu.... @lia72 pripajam sa ku gratulaciam...casopisova foto 🙂

anulik888
17. mar 2011

@siss_sz no ale mne vyvolavacku nemozu dat, ja uz mam za sebou sekciu. tak ak to nepride do utorka tak dalsia sekcia. krcok sa uz skratil na 1.5cm a mala hlavickou nalieha na branku to citujem dr. a este tam spominala nieco cez palec .... tak snad sa to spusti same. vcera som behala po schodoch, aj ked neplanovane ....

majloo
17. mar 2011

@elskrin jeej gratulujem, Eliska je nadherne meno 😉 Porod bol v pohode?

sunnygirl26
17. mar 2011

@lia72 nadherny drobec 🙂 blahozelam

siss_sz
18. mar 2011

@elskrin gratulujeme!

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elskrin
18. mar 2011

Hej porod sa celkom dal az na koniec, ked som ju nemohla vytlacit. Rodila som od pol jednej v noci do 7 rano s dvomi hodinkami s epi. tak celkom fajn. Teda az na ten koniec. Bolo to to najtazsie premna.

sirinka
18. mar 2011

@fordemirka gratulujeme k dcerke!

brigus198754
18. mar 2011

@fordemirka ahoj moja gratulujem k malej uzivaj si ju 🙂 ver mi uz by som sa rada rozpadla ale dajak to nejde 😠

andrea142
18. mar 2011

@dadka1010
@janulkamii
@siss_sz
@lia72 : baby gratulujem k bábätkám 🙂

andrea142
18. mar 2011

@elskrin
@fordemirka : gratulujem aj vám baby

dúfam že som nikoho nevynechala 😅

baby tie čo máte deti menšie ako 3 roky odhlasovali ste na úrade práce rodičovský príspevok???? na staršie dieťa

sirinka
18. mar 2011

baby...bude v Ba dr. Newmann...odbornik na dojcenie
https://docs.google.com/document/d/1s2efVa2QYMe...

sirinka
18. mar 2011

@andrea142 ja mam momentalne pozastaveny, aj ked este nemam matersku schvalenu, ale ty si si neziadala o matersku? mala si to nahlasit na urade, teraz budes musiet vracat...

anulik888
18. mar 2011

@andrea142 ano, ak ti vznikol narok na matersku musis na urad prace doniest potvrdenie zo socialky o vzniku naroku na MD a oni ti pozastavia rodicovsky prispevok. ak tak neurobis, casom to zistia a budu chciet PR vratit spat.

bay
18. mar 2011

@andrea142 No ja som bola na UPSVaR odhlasit rodicovsku. Som tam nabehla s papierom o nastupe na MD a tetucha mi pozastavila rodicovak. Uz mi aj papier o tom dorazil (teda ten dosiel uz davno).

brigus198754
18. mar 2011

dievky ja som stale tu a dnes mam termin,oh som zabudla tie co uz mate baby podla coho ste pocitali tp podla poslednej menstruacie a lebo ultrazvuku?

andrea142
18. mar 2011

@bay
@anulik888
@sirinka : no to som nevedela ,len mi prišla aj materská aj rodičovská, no nič vrátim, ja že to stopnú oni keď mi uznajú nárok na materské

mijatkova
18. mar 2011

@brigus198754 ja už prenášam 8dní podľa termínu poslednej menštruácie,ale teraz mi to dr.prečiarkol a riadime sa podľa ultrazvuku v 12tt a tam mi vychádza o10dní neskôr termín,takže dr.to nakoniec ani neberie,že prenášam.....aj na nete som sa dočítala,že najpresnejší výpočet termínu pôrodu je podľa ultrazvuku v 12tt...

andrea142
18. mar 2011

@brigus198754 : ja som tam mala iba deň rozdiel ....tp podľa menzesu som mala 9.3 a podľa utz som mala 10.3

bay
18. mar 2011

@andrea142 To by museli medzi sebou UPSVR a SP komunikovat 😝 😀 😀 A to teda faaaaaaaakt nehrozi 😠
A pred skoncenim MD musis ist zas poziadat o RD 😉

sirinka
18. mar 2011

@brigus198754 ja vzdy iba podla menstruacie, ale mala som ju uplne pravidelnu a dokonca hore dole jeden den som vzdy vedela aj kedy mam ovulku...
a podla ultrazvuku najpresnejsie sa urci tyzden tehotnost do 8-9tt...potom uz sa velkost miminka rozni....

andrea142
18. mar 2011

@bay : už sa na to teším, 😝 😀 😀 😀 zase zabudnem ako pri Lili 😀 😀 😀 a spamätám sa až keď nedôjdu peniaze 😀 😀 😀 ........

ináč dnes ma naštvala aj zdravotná, že tam nemám zaplatené 40 dní z roku 2005...takže dnes mám strašne dobrý deň 🙄 🙄 🙄 🙄 ......no nejaké šeky som našla som zvedavá či to bude to alebo nie 😝 😝 😝

brigus198754
19. mar 2011

@mijatkova
@andrea142
@sirinka dakujem dievky ja mam podla menzesu 17.marca a podla usg v 12.tt na 20.takze ani ja tam nemam dajaky velky rozdiel dufam ze tento vikend sa uz rozpadnem 😉

siss_sz
19. mar 2011

@elskrin a ako dlho si tlacila, ked si ju nemohla vytlacit?

januska010
19. mar 2011

Ahojte mamičky, malý Max sa narodil 15.3.2011 o 03:30 hod. s mierami 51,5 cm a 3300g 🙂 😀

brigus198754
19. mar 2011

@siss_sz ahoj moja ako sa mate? chlapik poslucha?
@januska010 gratulujem 🙂

siss_sz
19. mar 2011

@brigus198754 caves...
no zaciatky su velmi velmi tazke, teda aspon pre mna..na dieta sa neda nejak uplatnit "vzorec" ze ako to bolo dnes, bude aj zajtra..aspon zatial, kym je malinky... take kruhy pod ocami som uz davno nemala, ja vobec neviem spat cez den s nim a on v noci so mnou😀ale inak je strasne zlaty🙂 🙂
no aokrem toho sa mi uz dva razy potrhali stehy - resp. tie prve sa mi nejak skoro rozpadol jeden, tak mi ho zasili, lenze ja neviem co robim, jake pozy struham, sa mi rozpadol zas.. tak som si to vcera v noci musela ist dat zasit este raz... :-/
joooj...a ty uz choood, sledujem ta stale, ci si tu... 😉

siss_sz
19. mar 2011

@januska010 gratulujeme!!! drzte sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre