Termín pôrodu október 2013 - Košice

adelsa
6. jún 2013

Dobrý deň, nájde sa tu niekto so spoločným termínom. Na spoločné prehodenie rečí 🙂

nikyy
24. sep 2013

Noo ja mám 31.10. Tiež ked to nepríde skôr 🙂 tak možno sa vidíme 🙂 prvé babetko budes mať? 🙂

mikloska2012
28. sep 2013

ano ja budem mat prve vytuzene babatko , slecnu 🙂

ailatan
5. okt 2013

Burza detského oblečenia a detských potrieb

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje
Jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 9.10.2013 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

PRAVIDLÁ PRE PREDÁVAJÚCICH NA BURZE
1. Predávať môžu iba mamičky a oteckovia (teda dospeláci) len ako fyzické osoby.
2. Firemné zastúpenie, ani propagácia tovaru v akejkoľvek podobe nie je dovolená.
3. Každý predajca si tovar predáva sám.
4. Organizátor nepreberá zodpovednosť za prípadnú stratu tovaru na burze, alebo finančné nezrovnalosti počas predaja.
5. Na burze sa môže predávať: detské a tehotenské oblečenie, detská obuv, nepoškodené a čisté hračky, športové potreby, kočíky, autosedačky a iné detské a kojenecké potreby.
6. Predávajúci sa musí dopredu prihlásiť! Registrácia prebieha mailom na natalia@mcstonozka.sk al tel: 0908 383844 Do mailu treba napísať celé meno, mailový aj telefonický kontakt!
7. Poplatok za predaj je 2eura , ktoré stačí zaplatiť na mieste.
8. Predajca bude mať k dispozícii stôl a stoličku. Môže si pripravovať veci 1hod pred začatím aj po skončení burzy.
9. Napíšte do mailu ak chcete plagáty – na propagáciu burzy napríklad v škôlke.

Na ďalšie otázky vám radi zodpovieme
mailom: natalia@mcstonozka.sk alebo telefonicky 0908 383844

dudu_ke
7. okt 2013

@3titi3 ahoj,ja mam termin 28,oktobra....kde sa chystat odrodit?

dudu_ke
7. okt 2013

@nikyy aj ja budem v novej nemocnici..🙂a v ten isty den..🙂ovsem ak to nepride skor

nikyy
8. okt 2013

Mne ale budú robiť sekciu 🙂

3titi3
8. okt 2013

@dudu_ke Ahoj. tak ja budem rodiť v starej nemocnici, mám tam vybaveného jedného doktora 🙂 a ty kde budeš?

dudu_ke
9. okt 2013

budem v novej.... 😒

dudu_ke
9. okt 2013

@nikyy aj mne maju robit sekciu,kedze mala sa nechce otocit.... 😒

nikyy
10. okt 2013

Moja je krásne otocena len ja mám zo sebou problémy tak musim ísť cisárskym:-/ a tebe naisto budú robiť sekciu?

jinar
27. aug 2014

@ailatan
Ahoj, nebude sa organizovať takáto akcia niekedy aj v tomto období? Už dlhšie hľadám nejakú burzu detských šiat v Košiciach, no žiaľ neúspešne.

lienockalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre