Termín pôrodu október 2013 - Košice

adelsa
6. jún 2013

Dobrý deň, nájde sa tu niekto so spoločným termínom. Na spoločné prehodenie rečí 🙂

sisi31
6. jún 2013

Ahoj.Som z Košíc.Čakám druhé bábätko.Som v 19 tt,Termín pôrodu 31.10.2013

adelsa
autor
8. jún 2013

@sisi31 ahoj, tak to ja mam 4 dni pred tebou? a z ktorej casti mesta si?

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisi31
12. jún 2013

@adelsa
@elizabettt Ahojte.Bývam na Terase,mám už syna,12 ročného.Som na PN už od marca.Viete už čo čakáte? A kde plánujete rodiť ? Nad predpôrodnou prípravou som sa nezamýšľala, a zrejme ju neabsolvujem.

adelsa
autor
13. jún 2013

@elizabettt ahoj ja som z juhu a ty by si kde chcela rodit? ja idem urcite do starej nemocnice

adelsa
autor
13. jún 2013

@sisi31 ja planujem rodit v starej nemocnici.uz som tam raz rodila.

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelsa
autor
17. jún 2013

@elizabettt myslis Satcu? ta je tiez dobra ale prilis daleko.

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelsa
autor
30. jún 2013

@elizabettt aj mi cakame chlapceka, uz mate vybrate aj meno?

elizabettt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelsa
autor
30. jún 2013

no ja som rozhodnuta pre Sebastiana je to dost dlhe meno, manzel nejako nechce a skratky sa mi nepacia iba cele meno. Nikolas to sa mi tiez paci, ale este sa rozhodujeme. a preco sa nevyfotis doma? radsej studio?

kumbo
1. júl 2013

Ahojte, môžem sa pýtať, ako je to s kontrolami PN v Ke a okolí,neviete? je tu niekto odtiaľto??? A má nejaké info? čaká na celé leto na PN :(

reni1512
1. júl 2013

@kumbo aoj, ja som bola na PN a nikto mi ani raz neprisiel, mala som stanovene vychadzky od 9-11h a poobede od 15-17hod, ale chodila som kade tade, mozno preto neprisli, lebo ja som po vyske a nebola som zatial zamestnana, cize aj to je mozne, aleee tazko povedat ci pridu, ak ano tak si vybavis nejaky papier, ze ti prislo zle a bola si u gynekologa

kumbo
1. júl 2013

Ahoj, reni1512, aj pred 5 rokmi som bol celé teho na PN a našťastie neprišli, tak som zvedavá ako je to teraz, či niekomu boli... horšie sa vybavuje papier na víkend...

3titi3
6. júl 2013

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala, síce nie som priamo z Ke, ale som tam dosť často, do nedávna som tam chodila do práce, už som doma, inak tam pracuje aj manžel. A rodiť určite budem v Ke, keďže všetky lekárky mám tam a konkrétne by som chcela v starej nemocnici ak sa mi podarí vybaviť doktora 🙂 a vy ako, tiež vybavujete doktora? či idete tak, že kto bude mať službu? a tie čo ste tam už rodili aký bol personál? inak v 20tt na 3D USG mi povedali, že chlapček a s mužom sme vybrali meno Adamko 🙂 ale uvažovali sme aj nad Nikolaskom, a mne sa páči aj Filip, ale bude Adam.. :D a termín mám na 30.10.

adelsa
autor
7. aug 2013

@3titi3 ahoj ja som rodila uz v starej nemocnici a budem tam znova rodit. a ci si vybavim lekara? nie lebo su tam pomerne dobry lekari ani pri prvom som si nevybavovala ziadneho lekara.

3titi3
7. aug 2013

@adelsa Ahoj. takže si bola spokojná. a kto ťa rodil prvý krát? aký je tam personál?? kedy máš termín? ja už som bola za jedným a bol veľmi milí. známa má s ním skúsenosti takže budem aj ja pri nom rodit. 🙂

adelsa
autor
7. aug 2013

uz si nepamatam ale asi Melichova ale nie som si ista. personal dobry. ja mam 26 oktobra a ty?
@3titi3

3titi3
7. aug 2013

@adelsa mne vypočítali na 30.10. a vieš co budete mať? už sa nám to pomaličky kráti. a keď si rodila v st. nemocnici, mala si nadštandardnú izbu ci nie??

adelsa
autor
7. aug 2013

@3titi3 budem mat chlapca. nie nemala som nadstand.ale teraz by som chcela.ty uvazujes na nadst.izbou?

3titi3
7. aug 2013

@adelsa gratulujem a ako sa bude volať? Náš Adamko 🙂 Uvažujem, chcela by som tu izbu má veľké výhody ale tá cena je dosť za jednu noc 25eura. Čo ty na to hovoríš?

adelsa
autor
8. aug 2013

@3titi3 ano je to dost bola som tam je to presne 24 eur noc a su tam dve na izbe. ja som sa zapisala ale este uvidim ci ju vezmem.lebo je to vela. my sa nevieme pre meno rozhodnut chlapcenske nie su az take pekne ako dievcenske. rozmyslala som na Sebastianom, ale je to velmi dlhe a skratky sa mi nepacia alebo Simon.

3titi3
8. aug 2013

@adelsa Nad Sebastianom sme uvazovali aj my, ale Simon je tiež veľmi pekné 🙂 No a ako sa cítiš? ako prežívaš tie teploty??

adelsa
autor
9. aug 2013

@3titi3 to horuco uz by mohlo skoncit, lebo je to na nevydrzanie. a ty?

3titi3
9. aug 2013

@adelsa tak ja si myslím to isté, inak všetko v poriadku takže dobre. tešíme sa 🙂

kacicqa
14. aug 2013

Ahojte kocky, pridavam sa k Vam. termin narodenia nasho tucniacka Risqa je 2. okt. a zatial planujeme jeho prichod na svet v novej nemocke.

nikyy
22. aug 2013

Ahojte mám termín 31oktobra a rodiť budem v novej nemocnici je tu niekto taký? 🙂

mikloska2012
8. sep 2013

@nikyy ahoj ja mam termin 29.10.13 a tiez budem v novej rodit 🙂 ak to teda nepride skor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre