Termín pôrodu október 2015

helulik
26. jan 2015

Ahojte 🙂 no koľko sa nás tú nazbiera? 🙂 klebetíme, radíme, pomáhame, podporujeme 🙂 Vitajte 🙂

katarina002
28. jan 2015

@helulik no to je sila. a odkial si? inak ak povies, ze si tehu, pichnu ta medzi ine pacientky (aspon tak to bolo u nas). ja som akurat teraz zmenila gynekologa, aby som kvoli tehu nemusela dochadzat do bb. lenze v ziari su akurat dve gynekologicky, a na obe som pocula zle referencie, tak dufam, ze neolutujem 😒 to ma mrzi, ze si prisla o mimi....aj moja segra to prednedavnom riesila ☹ tak budem drzat palceky aby to vislo 😉

helulik
autor
28. jan 2015

@katarina002 ja som tiež menila minulý rok... Celkom som spokojná 🙂 zatiaľ som od neho nič nepotrebovala 😀 tak to ma mrzí so sestrou... :-/ ja verím, že teraz to dotiahneme do konca úspešne 🙂

helulik
autor
29. jan 2015

Baby čo vy na to, že by sme si spravili nejakú súkromnú skupinku? 🙂 Hmm? 🙂

moncicip
29. jan 2015

@helulik Heh dalsia co néoze spavat. Ja som za ale pridam sa do nej az ked to uz budem mat iste. Ale super napad ja schvalujem.

mimi777
29. jan 2015

@helulik dobry napad

zuzicek33
29. jan 2015

ahojte, aj ja by som sa k vam rada prijala, dns zasvietili na teste dve ciarocky 🙂 blahozelam Vám a drzme si palce nech sa takto tesime v oktobri 🙂

helulik
autor
29. jan 2015

@moncicip no, to chodím venčiť psíka 🙂 inak by som spalaaaa ani neviem dokedy 🙂
@mimi777 ok, tak až budúci týždeň, keď budeme mať po návšteve u dokyho 🙂
@zuzicek33 ahoj 🙂 gratulujem a vitaj 🙂 veru, hlavne nech to dopadne čo najlepšie a najšťastnejšie 🙂

zuzicek33
29. jan 2015

ahojte, este by som sa rada opytala, kedy ste boli u lekara na vystrenie po tom, co ste sa dozvedeli, ze ste tehotne. mne dala lekarka termin az 27.2. - nie je to neskoro?

mimi777
29. jan 2015

@zuzicek33 ahoj blahozelam k tehu. Ja idem k doktorke v pondelok, kazala mi na 10 den meskania kezde som po jednom MA tak musim zacat uzivat dufaston.

zuzicek33
29. jan 2015

@mimi777 drzim Ti palce nech sa tesite coskoro z babatka. ja sa teda nebudem stresovat, pockam si co bude. Ak ma miminko prezit tak prezije ci pojdem k lekarke teraz alebo o mesiac..

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 ja idem zajtra 🙂 dúfam, že ma vezme 🙂 tiež musím ísť brat dufik kvôli letnemu potratu... Je totiž troška neskoro... Ale doktori najskôr objednávajú až po 2 týždňoch meškania 🙂

mimi777
29. jan 2015

@helulik tak drzim palce nech to zajtra dobre dopadne,mne kazala moja za 10 dni ked som jej volala. Ja ho budem brat len preventivne, na MA vplyv, nema no dlho sme sa snazili, tak aby znizila vsetky rizika ide mi ho nasadit

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 ďakujem 🙂 je mi jasné, že to moc neovplyvní, ale aspoň ja osobne budem mať lepší pocit, že aspoň niečo som spravila pre to malé 🙂 aj berieš kyselinu listovú, či? 🙂

mimi777
29. jan 2015

@helulik hej beriem, ja som ju brala stale. Neboj uz sme mali smolu dost, tento krat to dopadne dobre nam obom.

mimi777
29. jan 2015

@zuzicek33 dakujem pekne, veru sa nestresuj stres skodi malemu, ked ta doktor objednal tak neskoro aspon uz bude vidiet srdiecko

zuzicek33
29. jan 2015

@mimi777 Mimka dakujem, chcem sa este opytat, ci papate nejake vitaminky 🙂 resp. co by ste mi odporucili

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 tiež si myslím 🙂 a stále si opakuje,, že už sa to nemôže zopakovať 🙂

helulik
autor
29. jan 2015

@zuzicek33 kúp si kyselinu listovú 🙂 tú ti neskôr odporučí aj doky... 🙂 ja nič iné neberiem 🙂 papám zeleninu a tak 🙂

zuzicek33
29. jan 2015

@helulik dakujem za rady aj Tebeb mimi 🙂

mimi777
29. jan 2015

@zuzicek33 nie je zaco, aj ja len kyselinu listovu vo femibione

helulik
autor
29. jan 2015

@zuzicek33 za malicko 🙂
@mimi777 aj ja mam femibion 800, ak sa k tomu dopracujeme tak snad aj na 400 prejdeme 🙂

mimi777
29. jan 2015

@helulik jasne ze sa dopracujeme uz coskoro 🙂

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 bodaj by 🙂 inak mne už celkom tie bolesti v podbrusku aj prechádzajú 🙂 teda nie sú tak často ako, keď som objavila carecky 🙂

mimi777
29. jan 2015

@helulik mne nie, neviem ci to je aj pracou ze sa namaham ale boli ma kazdy den. Uvidim v pondelok. Zato som zostala riadne unavena a uz treti den po sebe som navecer spala.

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 no ja viac ležím, maximálne idem hafana vyvencit 🙂 uvidíme... Ja už O deviatej ležím v posteli čo nevládzem mať očí otvorené 🙂

mimi777
29. jan 2015

@helulik aha, no ja som cely den na nohach tak myslim ze aj preto ma boli. Ked sombola doma tiez som ho menej citila. S unavou som na tom podobne

helulik
autor
29. jan 2015

@mimi777 ja len dúfam. Že ma zajtra vezme a všetko bude ok 🙂

darina90
29. jan 2015

Ahojte..tak mne dosla mrcha...Vam vsetkym prajem krasne a bezproblemove tehu a hlavne zdrave deticky...drzte sa...paaaa

mimi777
29. jan 2015

@helulik jasne ze ta vezme, mozno nebude este nic vidiet ale hlavne ze dostanes tabletky. O to ide. Na dalsej kontrole uz budeme vidiet srdiecka

mimi777
29. jan 2015

@darina90 dakujem moc. Je mi luto ze prisla, no novy mesiac nova nadej. Raz sa to podari mozno uz tento cyklus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre