Termín pôrodu september 2014

tonjadabik2
13. dec 2013

Ahojte baby tak nam to vyslo..po dlhom snazeni neprisla ms a my sme vcera zistili ze mame 2 ciarky na teste 😀 takze sa tesime.uz mame deticky ale aj tak. velmi sme chceli babetko a ked sa nam nedarilo tak sme sa nato vykaslali.no a zrazu bum..ms nikde..pichanie v brusku,tahanie alebo natahovanie,vytoky v den ms..a vcerajsi pozitivny test.ja som to uz tusila ked sa mi v obdobi ovulky 3 dni tocilo v hlave.. takze kto sa ku mne prida??? vychadza mi to na koniec augusta ale viem ze porodim az v septembri 🙂 kedze som uz raz toto zazila 😀 pri dcerke. bude aj foto testu..ked ma to pan manžel nauci hehe. tak vitajte 😀

marmete
7. jan 2014

Ahojte kočky, tak to vyzerá, že patrím medzi vás 🙂 Test pozitívny, doktor bude v piatok, ale príznaky nepustia 😀 Podľa kalkulačky by som mala mať termín prvý september, ale ak to bude pri prvom, tak rodím v auguste 🙂

zuzi0911
7. jan 2014

@tonjadabik2 kocky sekli ste sa v nazve...augustovky 2014 nie septembrovky ;)

aknedz
7. jan 2014

@zuzi0911 preco? septembrovky to maju byt...

aknedz
7. jan 2014

Ahojte kočky, tak ja mám testy pozitívne od štvrtku (na Silvestra ešte bol len taký duch a ani to nebolo isté, či tam je) ale čiarka silnie a už je pekne viditeľná, no nie je ešte taká silná ako kontrolná....dnes som však bola u lekára a nič nebolo na sone vidieť, v piatok mám prísť na kontrolné sono a na odber krvi aby sa vylúčilo prípadné mimomaternicové...celkom je mi z toho nafigu :/ ale nejak to do piatku vydržím a hadam to bude ok všetko, ide o to, že mne sa nedá termín počítať podľa poslednej MS lebo tú som mala 20.novembra a pravdepodobne som otehotnela až 31DC (20.decembra)

Vy ste kedy cca otehotneli? je možné, že na sone ešte nič nebolo?

aknedz
7. jan 2014

@marmete Ahoj, aj ja uvidím v piatok - ako som písala vyššie...a pozerám, že máme prvé detičky v rovnakom veku, moja je 15teho augusta 😉 tak nech nám to v piatok výde! Ale Tebe už určite bude pekne vidieť, ke´d rátaš termín na 1.9 !

marmete
7. jan 2014

@aknedz Ahoj, no u mňa by už fakt malo niečo byť vidieť 🙂 držím palce aby si pozitívne pochodila aj ty. Malý sa narodil 26. júla, termín s ním som mala 5. august 🙂 Som rada, že tu je niekto, kto má dieťa v podobnom veku, trošku mám strach, ako to budeme zvládať, ale hovorím si, že kvantá žien to zvládli, zvládnem aj ja. Tak kalkulačka to tak vidí, ale uvidím čo mi doktor povie 🙂

aknedz
7. jan 2014

@marmete aj ja som rada, lebo ja sa ani tak moc nebojím - dcérku mám velmi v pohode, odzaciatku mi na nu vsetci hovoria, ze je nenormalne kludna a vnimava - aj ked sa vie poriadne jasit, no neviem, ako prijme babo - mozno sa uplne zmeni, len manzel z toho mal trosku strach, necakal, ze to vyde hned na prvy sup a este aj taky neplanovany, kedze som si myslela, ze na druhy den pride MS ale neprisla ...NO ja v tom dvojrocnom rozdieli vidim len same vyhody, vsetko mame doma a aj deti sa potom onedlho spolu trosku prehraju 🙂 a v dnesnej donbe, ked niet roboty aspon zostanem trosku dlhsie doma...este aby teda vsetko bolo v pooriadku a sono v piatok vyslo, ze je pekne uhniezdene tam, kde ma byt 😵

marmete
8. jan 2014

@aknedz Správny pozitívny prístup 🙂 Beriem si z neho príklad a súhlasím, že to má výhodu v tom, že veci ešte poruke a to hranie, len aby si k sebe cestu našli 🙂 Hej, presne, ešte to moc neriešim, až po kontrole, predsa len...

vera3000
8. jan 2014

Ahojte je zalozena aj nejaka sukromna tema? 🙂

mistisa
8. jan 2014

@vera3000 ahoj anooo 🙂 🙂 napisem babam nech ti poslu pozvanku 🙂

tonjadabik2
autor
8. jan 2014

Caute baby 😀 takze ja som v 9tt. uz mam aj sono..hodim do pc a hodim tu mam aj testy.. vsetkym Vam drzim palce a som uprimne rada ze ste ma tu nenechali samu.. 🙂 krasne testiky mate som videla vsetky a dufam ze Vam to vsetkym vide tak ako si to zelate. uz len krasne tehulkovanie bez problemov.. ja som bola na krv a ultrazvuk.dalsia poradna az zaciatkom februara 😀 tak sa velmi tesim ci podrastlo.. neviem srdiecko mi doktor neukazoval..a mozno ani nebolo vidno neviem.nenapisali mi ani datum termin porodu..tak neviem no.. asi zabudla sestricka napisat.. takze zatial tolko..

mistisa
8. jan 2014

@vera3000 uz mas pozvanku poslanu 🙂

mistisa
8. jan 2014

@tonjadabik2 no supeeer ale urcite srdiecko videli 🙂 🙂 tak sa tesim na fotecky moc 🙂 🙂 ja mam uz takuto zbierku viac nerobim uz zajtra mame prve sono tak sa aj bojim aj tesim aj strachujem aj vsetko 🙂 tak ti prajem prijemne tehulkovanieee a budeme sa tu stretavat 🙂 🙂 a ten jeden to je posledny ktory som robila vcera 🙂 🙂

mistisa
8. jan 2014

@aknedz ahoj ono hodne zalezi kedy sa uhniezdilo 🙂 je mozne ze nic nebolo vidno drzkam silno palceky aby bolo vsetko oki a tehulstvo sa pekne potvrdilo 🙂 🙂 kja som bola na krv minuly pondelok a az zajtra mam prve sono tak sa uz aj bojim 😀 😀 ale tak testy zosilneli tak verim ze je vsetko okik 🙂 🙂

lusindaaa
8. jan 2014

@saska042 ahojky presne vtedy som si robila prvý test na silvestra a vysiel už pozitivne takže predpokladam, že som takisto v 4. týždni odvtedy som si spravila dalsich 5 a v piatok idem na gyndu

aknedz
8. jan 2014

@mistisa Dakujem 🙂 hadam to bude vsetko ok, dnes uz mam lepsiu naladu ako vcera...a ja prosim tiez sukromku 😵

mistisa
8. jan 2014

@aknedz tak supeeer 🙂 🙂 okiiiik idem napisat 🙂 🙂 cakaj pozvanku 🙂

weronnka18
8. jan 2014

ahojte,aj ja by som poprosila pozvanku do sukromky 🙂 test som si robila iba jeden vcera a vysiel pozitivne,termin vychadza podla posledneho menzesu 9.9.2014 :-P ale tiez by som mozno rada uz v auguste... aj prveho drobca som rodila skoro dva tyzdne pred terminom 🙂 videla som tu aj kocky,co maju priblizne rovnako stare deticky,tak budeme mat podobny rozdiel 🙂

barborkark
8. jan 2014

Ahojte 😉 ale vás tu je čo idete v piatok ku doktorovi, aj ja idem a som zvedavá čo mi povie, či tam už niečo bude vidno alebo nie.. Neviem presne kedy som mala ovuláciu ale tipujem niekedy okolo 24.12. tak dufam ze ma cakaju pozitívne správy.. Držím vám všetkým prsty a ak mi to vyjde tak aj ja budem rodiť v septembri 😀 😉

zuzi0911
8. jan 2014

@aknedz lebo zakladatelka a niektore baby maju termin v auguste...

katarinche
9. jan 2014

kedy mate predpokladany termin? mne to zatial vychadza na 6.9. 🙂 uz sa rozbehli aj prve nevolnosti :( a to som sa tesila, ze ma to obchadzalo.
aj ja sa prosim pridat so sukromky.

majka0071
9. jan 2014

ahojte baby tak ja sa tiež pridávam dnes som si robila test a vysiel mi krásne viditelné dve čiarky, s manželom sme sa velmi potesili lebo sme tužili po druhom dieťatku, mame doma 19 mesačného chlapčeka tak sme šťastný, termín mi vychádza na 13 septembra, u doktora som zatial nebola ale snad bude všetko ok, tak vam všetkým drzím palčeky

bublinka1s
9. jan 2014

@majka0071 to mame rovnaky termin ;) uz mame 2rocne dievcatko, tesime sa s manzelom velmi ;)

majka0071
9. jan 2014

@bublinka1s tak si budeme drzať navzajom pršteky, už si bola u doktora ?

mariposita
9. jan 2014

Ahojte kocky, aj ja sa k vam pridavam, este som sice nebola u doktora,ale snad bude vsetko ok. Ak existuje sukromka, tak poprosim pridat 🙂

satko17
9. jan 2014

Ahojte,tiež by som sa rada pridala k vám 🙂 k doktorovi sa chystám až koncom januára 🙂 ak môžem,tak poprosim o prijatie do sukromky 🙂

majka0071
9. jan 2014

Vsetci odchadzate do sukromnky 🙂 aj ja tam chcem, prosiiim 😉

bublinka1s
9. jan 2014

@majka0071 hej bola som, ale bola vidiet len taka bublinka tak idem 4/2 na kontrolu , tak sa neviem dockat , a uz odpocitavam dniky, a ty? Sranda je, ze je to moje druhe tehotenstvo ale prezivam ho rovnako ako keby to bolo moje prve, dufam, ze vsetko bude ok, lebo pri dcerke som bola od 33 tyzdna bola na rizikovom.

majka0071
9. jan 2014

@bublinka1s este som nebola, rozhodla som sa ze pojdem az v siedmom tyzdni vraj vtedy by uz malo bit srdiecko, tak preto...hoci som cela natesena, viem zeby tam skoro nic nebolo vidno...ja to tiez velmi prezivam a v duchu sa hrozne tesim a prajem si aby to bolo ruzove ale hlavne zdrave...tiez som vola na rizikovom asi uz 30 tt a nakoniec som rodila na poslednu chvilku cisarskym tak som zvedava ako to bude teraz.... 🙂

berkley
10. jan 2014

Aj ja poprosim sukromku.pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre