Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

medved
5. jún 2011

@maxara a navyse ked nebudes autom mozme supnut jedno pivko, aj ked netusim, ci si pivova 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved fiiiha, ty si aka fesanda 😉 sa budem hanbit.. a mala je podarena 😵 ok, tak niekam sa ukryjeme, keby daco

@katka55 🙂 neboj nenachystam, ja viem, ze to desne vyzera.. ale su super.. som pouzila dva druhy dzemu, slivkovy a jahodovy, mala som tri taniere plne, toto je len mm aranz

medved
5. jún 2011

@katka55 dojdiiiiiii 🙂

maxara
5. jún 2011

@katka55 jaj kati a sa tesim, ked prides 😉

@medved 😀 si ma odhalila.. som pivova 😉

medved
5. jún 2011

@maxara maxi uz davnejsie som si vsimla ze mas zmysel pre humor, ze fesanda, ale vdaka 🙂 inak teraz som cekla shmu.sk a ze hlasia dazd rovno medzi 14h? ma j...e total...

bellablonde
5. jún 2011

@maxara tak som rada, ze oslava dopadla vyborne, ninka je rozkosna a fakt vyzera, ze sa vytiahla 😵
ocinovi drzim moc palce 😔

ja ze o akych nechutnych kolacikoch tocite... no musim povedat, ze prve co ma napadlo, ze vyzeraju ako odrezane prsty s nechtami 😀 😀 😅 😎 😀 😝

bellablonde
5. jún 2011

kocky idem rovno offko, lebo manzelik mi nalieva vinko
...inak sme sa vratili z cremosneho z oslavy 50tky... som mega nevyspata, ale vsak hadam dozeniem 😀

sia

maxara
5. jún 2011

@bellablonde 😔 dakujem Juli .. no tak su potom tie kolaciky hodnoverne 😉

@medved to sa dalo cakat s tym dazdom, lebo ja ked mam plan a nema mi ho co pokazit, tak to aspon vychytim s dazdom.. ale neva, ja musim ist tak ci tak na tu sedmokraskovu, ked tak to posunieme.. ty mas cerveny pp si?

maxara
5. jún 2011

@bellablonde dobru nocku 😉

medved
5. jún 2011

@maxara inak ja podobne, raz za rok si nieco naplanujem a jeb ze dazd 😔 , okolo sedmokraskovej chodim casto, mam bud cerveny jane slalom, teda ked nemam defekt ako dnes, alebo cierny PP Sí 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved aha, tak som ich spojila 😉 no ja to v tych koncinach nepoznam, ale tak guglmeps ma naviguju a ked tak zavolaj tej babe a ona mi pride naproti.. je to sekundova zalezitost co poriesim a potom sa uvidi

tinaki1275
5. jún 2011

dobry vecer damy ..odpadavam od unavy ale aspon pozdravim ...som dnes mala blby dena ablbych klientov..ale co uz zajtra mam volno tak sa tesim aj ked je tu bordel a musim upratat 😒
@maxara krasne fotecky az na tie nechutne kolaciky 😀

tinaki1275
5. jún 2011

suhlasim s @bellablonde som tiez myslela ze su to odrezane prsty ..

maxara
5. jún 2011

@tinaki1275 Tinka chuuudatko ☹ ale tak zajtra si odpocinies a bude dobre 😉

medved
5. jún 2011

@maxara jasan ja stale dufam ze to vyjde a uz ked budes na sedmokraskovej tak smerom k strkovcu sa nemas kam stratit neboj 🙂 po lavej ruke minies luxusnu zmrzlinu a stradujes k jazeru 🙂

tinaki1275
5. jún 2011

@maxara dufam.. 😉 mm je uz na "materskej "doma tak uvidime ako pomoze..

maxara
5. jún 2011

@medved moooja, nevies co pises 😀 😀 ja sa dokazem stratit vsade.. najhorsie je, ze ja mam velmi dobry orientacny zmysel, ze na mapu sa pozriem a presne viem, uz sa viac nemusim pozerat.. ale ked ma to drapne, tak sa stratim aj na rovnej ceste 😉 a tam na strkovci co potom? mam hladat nejaky speci point?

medved
5. jún 2011

@maxara odpadnem, toto pises cloveku ktory sa strati total vsade ? 😀 ale ne na strkovci vojdes ceknes preliezky a tak a ja sa tam uz dufam budem motat 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved oki, takze reagujem len na cierne a cervene kociky a Katku55 😀 niekde okolo preliezok

@tinaki1275 ale ano, pomoze neboj.. 😉

katka55
5. jún 2011

@maxara @medved tak sa tam zajtra dufam vidime 😉

😀 michal david robi aku didzinu 😀 😀 😀

maxara
5. jún 2011

@katka55 😀 presne taku istu ako pred 30timi rokmi 😒

medved
5. jún 2011

@maxara jasne cekuj cervene a cierne kociky jaciace dieta ako poznam lucku a byvalu zamestnankynu ZSR 😀
a verim ze pride aj @katka55

maxara
5. jún 2011

@katka55 neviem ako moze niekto vyslovit vetu ...len tebe mozem vazne rict, jsem vitr hurikan.. 😀 😀 toto kebyze vazne zadelim hociktoremu mojmu exfrajerovi vratane mm, tak mam zarucene doma zopar parov kopaciek 😀

medved
5. jún 2011

@maxara kokos vitr hurikan mi jasne evokuje dalibora jandu...............

maxara
5. jún 2011

fiiiha, tak teraz su akiiii kraaaasniii super..

medved
5. jún 2011

@maxara akoze pomada? veru ide im to 🙂 luki je jaky medvedko 🙂

maxara
5. jún 2011

@medved michal david 😉 ale Daliborko je tiez riadny vitr hurikan 😉 😀

medved
5. jún 2011

@maxara viem, zbiraam ceecka 🙂 ale moja generacia vyrastala na daliborkovi, este aj spieval o blizencoch 🙂 a ja som blizenec 😀

maxara
5. jún 2011

@medved sakra 😀 a kolkeho si?

medved
5. jún 2011

ta to moje stastne cislo 19

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre