• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
no tak to som ja fajnova :grinning: take ze surove vajcia ani meso tiez eee a ked manzel robi volske oko nikdy si z neho nedam lebo zltok on nikdy neprepecie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani sladkosti moc nemusim cokolady vobec jednina moja slabost je napolitanka mila ta musi byt vzdy doma....a zo sladkych pukance chipsy a take nemusim :wink:
chuti mi hlavne ovocie : banany,grepy.pomarance a stavnate jablka....mnam z toho sa nevem dojets :grinning:
14. jan 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to zrzka uplne s tebou suhlasim...
my byvame na dedine a svokra ma plnu chladnicku jaternic,klobas,tlaceniek,krvavniciek a ked s toho nieco robi ja utekm z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj
ale zas colu si dam a haribo cukriky to mi ani nehovor :grinning: mnaaaaaaaam :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ericica tak banany aj ja jem na kila. hlavne take nezrele. A minule som na posedenie zjedla kilo sliviek. Tiez boli nezrele (vsak teraz v zime) a tak mi chutili. No a jabka mi chutia take tie sladke cervene a nikde ich neviem zohnat. zlahla po nich zem. A stale mam chut na cerveny melon.... sa zblaznim z tych chuti....
14. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chutia tie kysle haribo. ked prisla segra z uk na vianoce domov a povedala ze mi nepriniesla haribo cukriky tak som sa skoro rozplakala:slight_smile:))))Vzdy ich nosi.... este ze idem o mesiac do uk tak uz viem co budem mat v batozine ked pocestujem naspat. :slight_smile:)))
14. jan 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic lucim sa idem upratovat kym mala spi lebo ked sa zobudi tak zase nic neurobim....
14. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no o tom melony mi nieco hovor a aj mala si just pyta :slight_smile: aspon ze to mozne ked budeme kojit ja som z nich problemy nemala ale horsie to bude s varenou kukuricou,mame stale v zahrade zasadene tie supersladke a nemohla som ani pri malej :angry: :angry: :angry:
a jablka mam rada len tie tvrde zelene stavnate tie cervene mame doma od ocina ale tie papa len svokra a manzel :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemne upratovanie a ja sa idem dalej nudit :slight_smile: som bola rada ze aspon niekto so mnou popisal :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citali ste to v dnesnom case ???
http://www.cas.sk/clanok/146613/na-trhu-je-nebezpecny-nurofen-pre-deti-lekarne-ho-stahuju.html
nam sa ulavi len od nurofenu ale nastastie mame inu sarzu :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri ja by som mile rada popisala ale dnes mam casovy sklz, doobeda sme boli na cviceni s detmi s malou tak nestiham. keby to tu nevyzeralo ako po vybuchu bomby tak sa na to vybodnem ale aj podlahy chcem konecne zmyt lebo stale len lietame a potom doma nestihacky:slight_smile:))
rebeca este spinka?
14. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes vynimocne hej :slight_smile:
inac rozmyslam ze aj ja tu trochu poupracem :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE KOčKY, TAK STE TOHO POPIIIIISALI:slight_smile:)))
Tie jedla, co sa nesmu.....uf....a kto by varil pre dcerku a muza zvlast a pre mna zvlast.....zjem co sa da...samozrejme sa ked nie je nevyhnutne tie syry a pecenove pasteky ci pecen, vyhybam sa tomu...

ERICICA - zohnala som v pozicovni satyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Hnede po zem, na sirsie ramienky, ktore idu z prs...takze moje velke prsiska su zahalene a pod prsami su zlate ozdoby nasite, taky pas....super, pekne mi idu....tak sa tesim. ZA 30.€. NEmala som nervy na chodenie po inych mestach,ze by som si nieco kupila.... nas som presla vsetko :angry: POTOM HODIM FOTOS.

Baby, ked som povedala v kazdej predajni, ze som v 5.mesiaci tehotenstva a videli moje brucho, tak sa zhrozili....jedna pani tipovala 8.mesiac, druha 7. mesiac :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Co narobim..ved sa neprejedam.... :confounded:
14. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak byby ten zoznam sa aj mne zda strasidelny.....ale pravdou je ze si treba dat to naco ma clovek chut....ved niekedy zeny jedli aj omietky a piesok a nic im nebolo...... :grinning:
mne chuti kombinovat kysle a sladke....ale uhorky nemusim:slight_smile:
inak kedy by uz malo byt vidiet na 3D alebo 4D pohlavie? neviete?chcela by som ist.....
inak o plesnivych syroch som aj ja pocula, ale udenin sa nevzdam.....:slight_smile:
14. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som bola na 3D 14+6 a nevedeli mi este povedat pohlavie :frowning2:
14. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočky! Tak mne dnes ani nerobil ultrazvuk,až 10.2:, takže až potom budeme vedieť pohlavie. :unamused: ja dnes od pol piatej rána vraciam, parádny deň. ale zase všeky kolegyne ma chválili ako super vyzerám, že som schudla a keď som zapotila,že pomaly končím 4.mesiac, tak híkali! Nechceli mi veriť! Ja vobec nemám brucho!
14. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, bola som na normalnom sone v 17.tt a nechcel mi este povedat pohlavie, vraj az v 20.tt, vraj do 17.tt sa formuju semeníky a vaječníky...takze až po...ale nevie, čo je na tom pravdy, nektorí lekari si netrufnu povedať, ak to nevedia na 100%
14. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si myslim,ale ja radsej vydrzim kym si budu stopercentne isti,potom nech mi povedia :frowning2: ked by som sa psychycky pripravila na dievcatko a potom by mi povedali ze to bude chlapec by mi to bolo take cudne,ked uz som bola nastelovana na dievca
14. jan 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby, takze este pockat do 20teho.....ved to zbehne ako voda:slight_smile: no co sa tyka bruska tak manzel na mna stale poskuluje ako vykuka:slight_smile:
mojalili mne sa zda ze semenniky a vajec sa formuju skor aj hormony uz chlapci vylucuju ine......na tehotenstvoacademy som to citala sa mi zda....
14. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ahoj luci som ta nasla....
14. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili aj ja si vyberiem z pozicovne uz som sa rozhodla :slight_smile:
a o to pohlavie manzelova sesternica zije v brne a tam aj chodila k dr a ked bola v 12 tyzdni volala nam jej mamina ona je zo sr mojho manzela krsna ze livika bude mat chlapcek ze dnes bola na sone :astonished:
ja som sa so svokrou do krvi hadala ze to je nemozne povedat tak skoro ale ona sa urazila a aj to povedala krsnej aka som ja premudrela ze nechcem verit ze uz vedia pohlavie ,,,a ked boli u nas uz s malym ,,samozrejme chlapcekom! tak aj sama mamina mi povedala ze z UZV jej povedali hned ze chlapcek a bola v 12 tyzdni... :confused: :confused:
14. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na 4d koncom februara -zaciatkom marca vtedy budem v 23 tyzdni :slight_smile: som velmi zvedava ale urcite to bude baba úreto ze chcem hrozne chlapca :frowning2:
14. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,mudre knizky hovoria,ze v 12 tyzdni sa pohlavne organy este len vyvijaju :unamused:
14. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, kamaratka dnes porodila, mala to byt dcerka...a je to MISKO.....maly mal 55cm a 4,4kg....pekny macko :grinning: Ale porod mala v pohode...
Takze aj ked povedia lekari, nemusi to byt pravda :grinning:
14. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky, no vas docitat, normalne nestiham :grinning:
Kosicanky - k tym porodom, ja mam zatial poradie taketo 1.Rastislavka 2.Nova 3.Saca ... no ale este netusim kde nakoniec skoncim :sweat_smile:
Neviem ktora ste to pisali ze ste v 11+6 a konik ukazuje 13tt, takze 11+6 je koniec 12. tyzdna a zajtra zacina 13.tyzden, no a na uzv moze byt babatko par dni hore-dole s velkosotu, takze podla mna konik to pocita dobre aj vam :slight_smile:
Zdravim vas vsetky :slight_smile:
14. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2010 o 19:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,Košičanky,napíšte aj prečo práve tá ktorá pôrodnica. Zajačik, nová je dobrá???? Alebo len to pôrodnícke oddelenie? Ja som na ňu všeličo počula...
14. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnygirl dik za link dobry tip
a inak ahojte...dnes som sa az teraz sem dostala :slight_smile:
14. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna budu cakat pred porodom promocie takze tiez bude musiet riesit oblecko :slight_smile:
a teraz vo februari idem na ples..ale jednu saty co mam doma su take pohodlne..korzet je s tymi tenkymi gumickami vnutri takze tie este obleciem... :wink: dufam ze aj vo februari
14. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybanka pecienka by sa urcite nemala papat

stanka na to cvicenie sa tesim a hlasim sa..daj len vediet cas ja sa ti prisposobim :slight_smile:
a este ked ti odtiekla plodova voda ...tak ak do 12h po odteceni plodovej vody neporodis..musia ti podat ATB..aby chranili pre infekciou to ti dali?
14. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie plesnive syry sa nemaju koli tomu aby sa nepremnozili kvasinky v organizme..cize aby ste sa vyhli bud kvasinkam zo spodu..alebo takym v ustach co su biele povlaky...cize preto sa to nesmie v tehotenstve lebo ste nachylnejsie
14. jan 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a stym jedenim sa aj tak riadim tym ze na co mam chut a co nevyvratim tak abbetku neuskodi..ale pecienku nejem....ale pasteky a takze este nezrele banany..
a na 3D ideme buduci tyzden to budem v 16tt a druhy krat ideme po 2Ott
14. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok