Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
15. jan 2010

luan ja nie ja som mala nejaku predstavu a ocakavania a tak si si vybrala..v celku nahodne..kukni album..ale je velmi pohodny na tlacenie a vsetko super..uvidime ako bude formula xixix jazdit ked v nom bude drobec

inak zrzulka stanka..janka..vy uz mate deticky poradte aku odsavacku..teraz sa bavime o tom na prvy krat tehotne..tak ma zaujima vas nazor..skopirujem sem link..ci je prva ze tie rucne su lepsie?

tu je link na pohlavie dajte vediet ci vam vyslo http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

any23
15. jan 2010

ahojte🙂maaaja gratulujem k chlapcekovi😉ja som tiez velmi zvedava,co sa nam skryva v brusku😅buduci tyzden utorok idem na krv na AFP a tak a potom 28meho na poradnu tak ak by bolo vidno pohlavie bola by som moooc rada🙂je mi sice jedno co to bude,ci chlapcek,ci dievcatko,hlavne nech je zdravucke,ale som zvedavaaa😝citam co vsetko nemozeme...priznam sa ze plesnivy syr som si uz dala,aj hranolky ci vysmazany karfiol,slaninku,bryndz.halusky,sem tam sladkost-ved som mala strasnu chut nedalo sa tomu odolat...ale si myslim ze pokial take nepapame kazdy den,nemalo by to ublizit...ale napr.tie jogurty a syry ma prekvapili-ved tie su dolezite-kvoli vapniku a tak😕tych by som sa nevedela vzdat ani keby co bolo...

nina88
15. jan 2010

Ahojte, tak všera sme boli na ultrazvuku, máme 8,5 cm a hýbeme sa o stošesť... 🙂 Také to bolo krásne... 😉

stanka33
15. jan 2010

ahojte..

no citala som ten zoznam co sa nesmie jest ja som z neho jedla aj pecienku, aj jaternice aj klobasku vo francuzkych zemiakoch aj bryndzove halusky, a sladke musim jest hlavne cokolady pri malom som jedla skoro kazdy den jednu...plesnive syry mi moc nechybaju, ja mam rada skor mozarelu ale ta sa nemoze tiez....
zelenina mi nechuti, vsak ani nie je teraz moc na vyber zelene paradajky neznasam, sem tam si dam nejaku papriku alebo kapustu ta ma vsak naduva, brokolicu a kel nemozem teraz ani citit, a ovocie??? neviem nastrikane mandarinky a pomarance a grepy to tiez nie je bohvieco..tak si vyber co mas vlastne jest

Gugy mne davali Atb ale kvoli tomu ze som mala tu bakteriu uz si nepamatam aka to bola, aby bolo dietatko pri porode chranene pred nou ,ked ide cez porodne cesty..moze sposobovat zapal spojiviek alebo stredneho ucha..to ti robia ster na konci tehotenstva

inak ja som si do bazenu nedavala nic, ja som zatial chvalabohu nikdy nemala ziadnu infekciu...a chodia tam plavat aj babatka takze sa tam asi o vodu staraju dobre

my mame obaja 0 neg. aj maly tak ma..inak mna zarazilo ze ked som prisla doporadne v 36. tyzdni tak ma dr. spucoval ze ako to ze nemam urobeny test na protilatky....ze tam mozu byt ...no nechapem to

maaja gratulujem k chlapcovi...ked pojdem najblizsie poprosim dr.nech sa pozrie ci aj mne nebude vidiet pohlavie
to budem v 17tom hadam uvidime...

stanka33
15. jan 2010

ja som mala rucnu Avent bola som s nou spokojna...este vychvaluju aj Medelu, hlavne elektricku, nenarobis sa pri nej tak ako pri rucnej, a cenovo je dosptupnejsia ako keby si mala kupovat elekricku Avent, ale zasa je hlucnejsia..

sarai
15. jan 2010

dugyna, mne zle tiez vobec nebyvalo. ani ziadne pachy som nemavala. ja sa citim od zaciatku uplne dobre. takze si to uzivam naplno. aj ked sa takto trochu obavam, ci je vsetko ok, ked zatial necitim ani pohyby, je mi akoby som ani tehu nebola. tak sa tesim na kazdu poradnu.
gate aj ja nosim uz rozopnute, tiez som si bola kupit uz aj nove. ale brusko este nemam take tehulkovske. rano ho mam mensie a potom, ked sa najem, tak mi vyskoci a drzi az do vecera.

denisse
15. jan 2010

ahojte ... tak dnes som konecne aj ja dostala tehu knizku ... 🙂
a sestricka mi povedala, ze si uz teraz musim zavolat do porodnice a sa zaregistrovat 😕 😕 😕 😕 a pritom ja sa nechystam do ziadnej malej ani sukromnej ale do obrovskeho motola ...

maaja, gratulujem ku chlapcekovi, to si asi prva z nas, kto to uz vie 😅

neviem, kto sa pytal na menstruacny kalisok .. neviem sice ci by posluzil ako ochrana pred infekciou z bazena (skor nie), ale ja ho mam uz viac ako rok a uz si bez neho neviem menzes predstavit ... mne maximalne vyhovuje ....

stanka33
15. jan 2010

inak oplati sa ti kupit aj streilizator do mikrovlnky, super vec, ja som mala od Aventu....

stanka33
15. jan 2010

baby ja vam zavidim ze vam nebyva zle mne je dneska zasa strasne a napina ma stale

sarai presne rano ziadne brucho a vecer ho uz vidiet...

stanka33
15. jan 2010

majte sa koncim poobede ideme do Auparku som tam nebola mesiac, idem si po novy telefon...a pozret nejake zlavy...alebo nove kolekcie???? 🙂

sarai
15. jan 2010

stanka, tebe aj pomaly uz asi vykukne, ked uz cakas druhe babo.
vecer sa vzdy tak potesim, ked mam vacsie brusko a rano sa pozeram, kde je ☹ ale musim byt trpezliva. hlavne, aby babo rastlo tak, ako ma.

luan
15. jan 2010

ja si tiež myslím, že strava má byť pestra a v rozumnom množstve nemôže nič uškodiť tiež by som sa nevedla vzdať syrov ani jogurtov a čokolady veľmi mi chutia aj ešte nedozreté banány
mirka285 rada by som vedela, kde sa chystaš kočík kupovať na sk strankach som zatial nenašla nič iba na českých
Dugyna kočik vypada pekne čo je to za značku ja planujem skôr trojkolesový uvidim, rada by som si ich viac aspoň v predajni poobzerala pači sa mi aj značka ABC design

zrzulka
15. jan 2010

Dugy ja som mala avent odsavacku. Obycajnu rucnu. A bola super. Teda.... ja uz som bola zufala lebo v porodnici mali medelu s nou mi to islo tazko takmer nic som neodsala, potom domov som si kupila nejaku piestovu lacnu a neslo ani s nou poriadne. No a potom ked som si kupila Avent tak to slo krasne. Teraz si kupim tiez taku.... Neviem ci elektricku alebo obyc. ale asi len obyc lebo pri malej som ju pouzila len ked bola na Jiske a nosila jej mliecko. Ked sme uz boli spolu tak ona bola najlepsia odsavacka, inu som nepotrebovala🙂))))))

Baby mala stratila nasluchadlo a ja ho neviem najst asi ma z toho picne. uz neviem kde hladat. teraz ma take maniere ze vsetko schovava. minule hladam mobil a ona ho zavrie do kuchynskeho suflika kde chodim raz za uhorsky rok..... a to som akurat chcela volat ohladom triple testu🙂)))

dugyna
15. jan 2010

sarai presne tak rano akoby nebolo a akonahle sa najem..tak vyskoci a je az do vecera a tiez sa tesim ked zacne kopat..takto ani neviem ze som tehu..keby nebol hlad a chute tak som ako normalne ☹

stanka a tu avent si mala pakovu ci piestovu..no elektricka ma napadlo ci to nebude hlucne ze vrrrrr

a sterilizator coho?a treba aj ohrievacku vies je tam voda a das tam flasku s papanim

denisse dakujem za skusenost s kaliskom..zatial len same chvali pocujem..
stanka a uz vies o kolkej budes chodit cvicit? by sme sa tam mohli stretnut..samej sa mi totiz moc nechce.. ☹

zrzulka
15. jan 2010

Stani aj ja som mala avent sterilizator ale pouzila som ho len zoparkrat.ja som v nom prakticky nemala co sterilizovat kedze sme kojili. A mala bola anticumlikovy typ. Ako jedna lekarka vzdy hovorila ze ma rozum🙂)))) A ostatni ked vrieskala a preco nema cumlik??? Ej som sa napocuvala "mudrych" rad.... teraz maju uz vylepseny model Avent expres II...

A brusko mam aj ja vecer vacsie. hlavne ked sa cely den napchavam.... Cez den nic moc ale vcera mi uz baby na cviceni s detmi hovorili ze uz vykuka. zavisi aj od toho co mam oblecene. ci nieco obtiahnutejsie (ako vcera) alebo volne....
No nic idem hrat dalej stopovacieho psa a hladat nasluchadlo ...paaaaaaaa

zrzulka
15. jan 2010

Dugy avent je pakova....

ohrievacka je podla mna hlupost. ja som ju mala ale pouzila asi raz...to som kupila ku nasim ked sme tam boli cely den, doma som mala taky detsky naparovac a v tom bola aj zohrievacka a prakticky aj sterilizovat s av tom dalo... Inak super vec na prve prikrmy. ja som ho vyuzila maximalne a vyuzijem aj pri druhom babetku....
http://sterilizatory-a-ohrivace.heureka.cz/baby...

mirka285
15. jan 2010

luan kociky maju v Bratislave v babymarkete na Vajnorskej ulici alebo v Trnave,predajna vola vola tusim Bambini,jedina nevyhoda je,ze dodacia lehota je 12 tyzdnov,zato kolekciu 2010 si mozes farebne zladit podla vlastnych predstav-t.j. farbu striesky,korbicky,sport.casti a maju k tomu aj take krasne farebne vlozky na ozivenie 🙂

bellablonde
15. jan 2010

babymarket prestahovali? 😕

inak caute,

ja jem vsetko, co mi chuti a je relativne bezpecne. Napr zo spominaneho plesnoveho syra si dam len tak ham do ust. Na vylepsenie chuti, aby mi nebolo luto, ze som ani neochutnala 🙂 Niekedy poriadne zhresim. Cez vikend sme boli na wellnes v dunakiliti a dala som si na obed steak, nebol uplne super prepeceny, ale tak mi chutil, ze som ho zozrala cely 😨

dugyna - odsavacky som mala 2. Obe medela, rucnu pakovu aj elektricku. Rucna bola na figu, elektricka o cosi lepsia. Nastastie som nepotrebovala odsavat casto.

janka256
15. jan 2010

dugy ja som mala odsavacku iba pozicanu od svagrinej ale ta mala medelu elektricku a s tou islo velmi tazko iba par kvapiek som odsala a aj ma to dost bolelo ked mi to vcuclo bradavku dnu fuuj nikdy viac taku skor by som kupila rucnu pakovu v porodnici ju malo ela bab a pochvalovali si len neviem ake znacky to boli a inak moja mala bola najlepsia odsavacka zo vsetkych 🙂 ked som potrebovala vyprazdnit iba som jej ponukla a ona nikdy neodmietla dokonca aj ked som mala zapal prsnika a prasknutu bradavku som davala iba malej poodsavat aj napriek bolesti co bola teda riadna pri kojeni som plakala ale vydrzala som kojit az 18 mesiacov co som velmi rada a bola by som kojila aj nadalej keby som nemusela ist so synom do nemocnice a ju som musela zo dna na den odstavit 😔 😀 a este aj teraz pyta ked vidi prsnik ale slubila som jej ze ked bude mala lalika a mamka bude mat mliecko dam jej ochutnat 😅

sunnygirl
15. jan 2010

aj ja som stým bruškom rovnako, najviac od obeda až do večera 🙂 . Aj vy chodíte v noci cikať aj päť krát a viac? 😨 Niekedy až každé dve hodiny. To trvá až do konac tehotenstva? 😒

janka256
15. jan 2010

😀 a ten link na pohlavie iba pri synovi mi vyslo pri dcerke uz nie a teraz vychadza chlapec no som zvedava... 😝

denisse
15. jan 2010

tak ja som nemala odsavacku ziadnu ... malu som cely cas kojila a odsavala som len chvilku, ked som jej chcela urobit mliecnu kasu .... a teraz si s nakupom odsavacky tiez pockam, kym zistim ako nam pojde kojenie ... lebo pre obcasnu potrebu sa to da zvladnut aj bez odsavacky ...
takze ja neporadim ohladom typu, nemam nic vyskusane ... myslim ale, ze je fajn mat vybrate a az potom podla potreby kupit ...

rybaanka
15. jan 2010

Caute 😉

tusim som vam niektorym narobila chute s tym plesnivym sytom 😀
odsavacku som mala avent - rucnu a bola som s nou spokojna, takze odporucam 😉
brusko ja mam tiez rano mensie,ale k veceru uz je teda riadne a hlavne mne hrozne teraz zrazu vyskocilo 😲

ja som tmavovlasa a ciernooka a manzel ma take bledohnede vlasky a zelenosede oci a maly ma zatial take svetle vlasky, v lete bol blondak, ale uz ma skor take popolave a hnede ocka po maminke 😵 uvidime ako to bude pri druhom babu 🙂

s tym cvicenim to asi skusim, ale jedine v utorok stiham na tu 18tu, ten aquaerobic by som aj vyskusala, ale o 16tej mi nema kto postrazit maleho a keby som ho aj odniesla k nasim, tak to nestiham, lebo mne krpec len do 15:30 vacsinou spinka, takze kym by som ho nakrmila, obliekla, isla odniest do petrzky a potom utekat na zahradnicku, to nestiham v ziadnom pripade na 16h, takze ja pojdem skusit to cvicenie v tehocvicni v utorok na tu 18tu, to uz bude mangel doma 😎

mirka285
15. jan 2010

bellabond neviem,babymarketov je viac,napriklad aj v Petrzalke je jeden..ale teutonky maju nazivo len na tej Vajnorskej...dnes pustili sestru z porodnice,tak ich idem pozriet,sa stazovala ze ma brucho tak som jej kupila stahovacie nohavicky,snad sa potesi 🙂

bellablonde
15. jan 2010

maaja gratulka k chlapcekovi. O par tyzdnov uz viacere budete vediet. Ja s terminom na chvoste jula si este pockam.

Ste si vsimli tu na stranke banner z genetonu? Z krvi maminy sa da zistit pohlavie uz od 12. tyzdna. Genetickym rozborom krvi. Jedna kamoska si to dala robit a vyslo jej, ze bude dievcatko a potom neskor jej to aj potvrdili este ultrazvukom.

Neviem ktora ste pisali, ze niekomu z rodiny (v cechach?) na ultrazvuku bolo vidno pohlavie uz v 12tt. A niaka svokra sa tym chvalila... Boze to uz ake blbosti si dokazu ludia vymysliet, aby ohurili?
Pride mi to uplne zvratene. Dost, ze niektore maminy, svokry, svagrine kade chodia, tade sa len vychvaluju a porovnavaju, co ich deti vedia lepsie a hlavne skor ako ine... 🤐 🤐
no nechcem takto negativne.... len som bola trochu vytocena 😝

bellablonde
15. jan 2010

aha miri, lebo ja poznam babymarket len v petrzalke a viackrat som u nich dobre nakupila 🙂 gratulka sestre 😵

sunnygirl
15. jan 2010

moja polovička bol dokonca čierny už na fotkách kde mal len dva roky 😀 , no zvláštne vidieť teké malé dieťatko s čiernymi vláskami a s čiernym obočím i očkami 😅 . A ja úplne blonďačik, len teraz mi trocha idú už do popolava, vlasy nefarbím vôbec.

tak vidím, že poväčšine má odsúhlasené odsávačka avent ručná, no dobre vedieť 🙂 .

Dnes by mi mali prísť prvé dupačky 😀 😉 😀 , kúpila som tu v bazáre, júúúúj už som taká nedočkavá 😅 , dúfam, že prídu. Idem sa ponáhľať domov a na poštu 😵 .

Dnes vyžúvam hroznový cuko 😒 r, lebo ráno som bola ako v......ý rezanček 🙄 a to som spala 9 hodín "skoro ipvkuse" (cik pauzy) 😨 .

sunnygirl
15. jan 2010

bellablonde, jééééj máme rovnaký termín 🙂 🙂 🙂

rybaanka
15. jan 2010

maaja ozaj tiez gratulujem k chlapcekovi 😉
o genetone som vedela este predtym ako som otehotnela, je to celkom slusny biznis, ale zase ked chcete zarucene vediet pohlavie, tak mamicke zoberu krv a z krvi zistia, ci sa tam nachadza chromozom x alebo y a vyhodou je, ze sa este nestalo, ze by sa pomylili, co sa teda neda povedat o ultrazvukoch, kde sa mylia dost casto 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre