Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
15. jan 2010

no caute 😉
dosli sme domov az o opl osmej este som vybavila malu ,napapala sa a uz som tu 😉
boli sme kuk tie saty malej som vybrala take pekne princeznickovske ale nechcela v nich byt stale mi hovorila aby som jej ich dala dole 😒 hadam ju to do svadby prejde 🙂
a aj ja som si pozerala a mali skoro vsetky korzetove a take ja nechcem tak mi dala priniest z DS tri kusy take cele co su pod prsami stiahnute aby som si vybrala...tak idem buduci tyzden poziret a uz si konecne vybrat 😉

dugyna
15. jan 2010

a ked mu das dole jednu stranu na postielke tak sam nevleze?
a malinky pojde potom do velkej postele spavat ked sa narodi dalsi drobcek?alebo budes mat dve postielky.
tu odsavcku asi kupim co som hodila tie linky je tam taka rucna..dobre vyzera do 40eur stoji..

stani a na to plavanie s dietatkom chodis ty ci zrzulka? lebo teiz by som chcela chodit..

stanka33
15. jan 2010

nam ide jedna strana iba malo dole takze nevlezie,
este presne neviem ako to vyriesime,bojim sa toho ze prve mesiace, ked bude v noci velmi plakat a casto ze budem s nim spavat v inej izbe aby nebudilo maleho, neviem podla situacie..

na plavanie chodi asi zrzulka, ma sme chceli teraz, ale kedze som otehotnela tak sme nesli..

strasska
15. jan 2010

Ahoj, my mame so Stankou rovnako starych chlapcov...
dvihat sa snazim pomenej, zatial je to v poho, ale s vacsim bruskom to bude o drzku, lebo Misko ma skoro 13kg.
Budeme mat asi dve postielky, ale este sme to uplne nerozhodli, ale tak ci tak budeme zatial vsetci v 1 izbe.

dugyna
15. jan 2010

sak maly bude asi v detskej ..ci este nespava sam..a babetko s vami v spalni..nie?aspon je chcem mat malinke aspon do pol roka pri sebe..a budes mat dve postielky..co nad tym si tiez este neuvazovala?

tak sa opytam zrzulky ked tu bude kam chodia plavat 🙂

rybaanka
15. jan 2010

caute

straska, aj moj ma cca 13kg, mozno aj viac, tiez sa snazim len do postele, von z postele, do stolicky a pri umyvani ritky nad umyvadlom 😀 inak ho nedviham a pri prebalovani mi tiez uteka a niekedy su nahanacky po dome 😠

ja mam dve postielky, jednu taku klasicku 60/120 bielu z ikei a maly teraz spava vo vacsej 70/140 tu so teraz nedavno dostala od svagrinej 😉 maleho planujeme co nevidiet prestahovat do jeho izbicky a babo bude s nami v spalni 😵

strasska
15. jan 2010

rybaanka a nerozmyslala si umyvat mu ritulu vo vani? ja ho postavim do vane na protismykovu podlozku, on sa drzi okraja a ja ho poumyvam. Zda sa mi, ze je to jednoduchsie, predsa len vana je nizsie ako umyvadlo.
my mame trochu stiesnene bytove podmienky, takze zo zaciatku budeme v 1 izbe 🙂 No bude to zabava 😝

dugyna
15. jan 2010

no my mame aj sprchovy kut aj vanu..takze o toto to budem mat jednoduchsie...
strasska a rybanka dakujem za skusenosti..
a rybanka maly je s vami izbe..neni to dlho..ja som myslela ze tak pol tristvrte roka bude malicky s nami a potom vo vlastnej izbicke..ci je to skoro?

a mate niekto skusenost s tymi monitormi dychu?a ktory asi poradite? ja viem ze to aj falosne alarmuje..sak je dolezite ci je babenko ruzove..ale aj tak
dakujem

rybanka ty si chcela ist cvicit vsak?

rybaanka
15. jan 2010

straska, ale jasne, ale doteraz sme vanu nemali 😀 vanu mame len na hornom poschodi v kupelni a to sa mi teda nechce chodit zakazdym hore, proste som uz zvyknuta mu ju umyvat v umyvadle 😲

dugyna my sme sa kadejak stahovali a u nasich byvali ked bol maly, to sme boli v jednej izbe, ked sme sa uz prestahovali do vlastneho domu, tak sme mali len dolne poschodie obyvatelne, kde sme mali opat len jednu izbu (okrem kuchyne a obyvacky atd), takze sme ho ani nemohli dat inde, no a teraz cez vianoce sme sa stahovali na horne poschodie uz je konecne dokoncene, takze uz pojde do svojej izby 😅
hej cvicit idem v utorokna 18tu aj s kamoskou, tak sa kludne pridaj 😉
monitor dychu sme nemali, takze to ti neporadim, neplanujeme ho kupit 😔

stanka33
15. jan 2010

straska super, a to ste 22???
my mame len dvojizbak, takze maly spava s nami,nemame pre neho izbicku..aj ked mame obyvacku strasne velku zatial neuvazujem aby tam spaval...tiez mame vyse 12 kg..takze mam co robit a dlhy sme jak spagetka.. 🙂

dugyna
15. jan 2010

no my mame 4izb..v decmbri sme zacali prerabat..to bola obytna len jedna izba..a este teraz dorabame..drobcovu izbu pridu v po malovat..no aj tak este co to doladit..sak to poznate..

strasska
15. jan 2010

Jaaaaaaaaaj musela som dozadu citat, ze jaka 22. nie my sme 27.
My mame v podstate 4izbak, ale spolocne s mojou mamou. Byvame v dome a na poschodi mame iba dve izby, nasa spalna a akoze pracovna a medzi nimi su schody. Ziadna chodba, ani nic. Tak mi lepi dat Miska do vedlajsej izby, aby ho v noci nenapadlo liezt po schodoch.
A kolko mate cm, alebo teda aku velkost nosite?

strasska
15. jan 2010

Joooooj mame teda dom so 4 izbami + kychyna + kupelna a WC -
proste taky pididomcek 😀

zrzulka
15. jan 2010

pozeram ze tu preberate "majetkove pomery" my tiez len 2 izbak. poviem vam ze ked sme sem prisli tak super zdalo sa mi to aky velky byt (byvali sme u nasich v jednej izbe). Som si hovorila ze odtialto nikdy neodideme. no casom ta euforia pominula a veruze by som prijala aj taky mensi domcek. i ked si predstavim tu robotu okolo neho tak hadam aj taky 3 izbak by stacil. no nie som narocna ze jo????
Nasa hviezda je tiez s nami v izbe ale nam to nevadi, skor naopak, vychutnavame si to. ja ju rada pozorujem v noci ako spinka a tak 🙂)) Asi uchylka.... 😝
Ale chystame pre nu izbu, len ja sa obavam ako to bude ked sa zobudi, ze ci ju nenapadnu nejake lotroviny. lebo ona je ako vichor..... takto ju mame pod kontrolou....Ako to teda riesite ked mate drobcov v izbickach?

zrzulka
15. jan 2010

Dugi my sme nechodili na plavanie ... my nemozeme... Ale viem co kamosky a zname spominali tak oni chodia sem do Pk, alebo v ba do Hrosika (hotel West) do Alvy, tuším aj v šnope na zahradnickej byva. je tu taka tema tak pokukaj. ja som to velmi nesledovala kedze sme nemohli chodit. Aby mi luto nebolo 🙂
na toho hrosika sa ti mozem popytat mojej dobrej kamaratky co tam chodi ako je spokojna

co sa tyka monitoru tak ja som ho zapinala len cez den, v noci spinkala hviezda s nami v posteli tak sme ho nepotrebovali a teraz neviem ci kupime....Ale asi nie lebo aj druha hviezda bude s nami v posteli pokial prva nebude ziarlit🙂)))) Viem ze napriklad unionka poziciavala monitory na 6 mesiacov. Ak mas union,kamaratka robi v unionke tak sa ti na to opytam ako to maju...

Akurat dnes kamaratka konecne zistila ze caka dievcatko. termin ma v aprili. Joj ja ked sa dozviem ze budeme mat dievca tak pojdem oslavovat🙂)) (samozrejme len s detskym sampusom)

dugyna
15. jan 2010

zrzulka chces dve dievcatka?

hej som union tak keby si zistila bola by si velmi zlata aj toho hrosika, to moja mam si zmyslela ze chce aby jej vnucatko chodilo plavat tak ze to mam zistit 😉
tak my sme radi ze nam to tak pekne nakoniec vyslo s tym bytikom..takze..budme radi za to co mame a ze mame kde byvat 🙂

straaska tak to hej aby nespadol zo schodikov..

rybanka zabudla som ti odpisat my ideme v ut o 17h so stankou..ale dakujem za ponuku 😉

zrzulka
15. jan 2010

Dugy ano rada by som mala dve dcery🙂)) Ale ked bude syncek tiez bude nas a lubit ho budeme rovnako... 🙂))Neviem zatial som nastavena na dievcatko ale ked bude nahodou chlapcek tak sa prestelujem a budem sa tesit na neho🙂)))) Aj pri malej to tak bolo....

Inak ja som pozrela zle to plavanie tak na 16tu to asi ani ja nebudem stihat :(((((((((((((((((((((((((((((((( Musim sa dohodnut s maminou ci by mi malu niekde prevzala aby som stihala.... Kto z vas tam bude chodit? Nakoniec asi pojdem sama 🙂)))))) Neva.
Mozno niekedy pridem kuknut na cvicenie (ked budem v utorok v Ba aby som mala zmenu) lebo inak chodim so znamou v pondelky u nas v PK🙂))) vsak uz mi aj nejake hodiny prepadli... teraz chcem zacat poctivejsie uz... doma vela nestiham, akurat precvicujem panvove dno, to sa da hocikedy....

dugyna
15. jan 2010

zrzulka prveho si chcela chlapceka ked hovoris ze si sa prestelovala..a manuel by nechcel chlapca 🙂

a budeme chodit aj plavat..len stanka horila ze bude moct tak 1 al.2krat v mesiaci koli malemu..a ja sa vam prisposobim..to aby som si vyskusala plavky 🙂

zrzulka
15. jan 2010

... nie on je na baby🙂))) tak hovori... on chce dievcatko.... ale tak ja osobne si myslim ze kazdy chlap v kutiku duse tuzi aj po chlapcovi.... neviem on malu uplne zboznuje. Maju velmi pekny vztah vybudovany, radost na nich pozerat... A teraz stale hovori malej ze budeme mat sestricku. uplne ma zblbol tymi recami🙂)))

ze vyskusat plavky? ci sa do nich zmestis????xixi len srandujem...🙂))) treba si uzit vody kym sa da, toto leto budeme na súši🙂)))

mirka285
15. jan 2010

zrzulka som pozerala tvoje fotecky,fakt nadherne🙂a ty mas krasne rysave vlasy,take echt nefalsovane.. 😉

sunnygirl
16. jan 2010

Ahojte bábiky,

aj mi máme dvojizbový byt, ale zatiaľ sme jen ja a manžel 🙂 . No vyrastala som v dome od narodenia. Priznám sa už po pól roku bývania v činžiaku, som postrádala určité veci ☹ , napr. pitie kávy v záhrade pod jabloňou 🙂 . Balkón to neneahradí 😠 . Veľmi rada chodím k našim, do Lučenca, a keď môžem, hneď som záhrade. Aj prádlo tam vonia inak, vzduch tam vonia inak,... 😔

Keby som mala teraz kupovať, určite by som sa rozhodla pre malý domček 😅 .

No dnes s vami veľmi nepopíšem, lebo idm do Lučenca na bratové zásnuby. Tak príjemné písanie a keď si vás prelúskam, tak a pripojím 🙂 🙂 🙂 .

Ahojte...

dugyna
16. jan 2010

ahojte dievacata 🙂
suynnygirl ..to mas pravdu ze pradlo vonia inak a kavicka na zahradde rano to je parada..to si doprajeme ked ideme na dovolenku 🙂
ale urcite by som rada vesala pradlo v zahradke na slniecko..no zatial mozme o tych domcekoch snivat..a mozno sa na tie snicky raz splnia.. 🙂 len okolo domu je viac roboty

zrzulka tomu verim ze ma super vztah..ale aj tak si myslim ze kadzy chlap v kutiku duse tuzi mat aj chlapca..vies ja to ine..vrati sa akoby do detstva..budu sa hrat s vlacikmi autickami..atd..

a hlavne nech su nase deticky zdrave to je najpoctatnejsie 🙂

mirka285
16. jan 2010

dore ranko 🙂 vidim ze ste rozoberali byvanie 😉 my mame 3 izb.byt,doteraz nam sice stacil ale potom neskor ked bude mat babo 3 roky a bude potrebovat vlastnu izbu si neviem predstavit ze by som ho dala do izby k 16 rocnemu pubertiakovi ktory si uz bude pomaly domov frajerky vodit 😒 takze to budeme musiet volajako vyriesit,a kedze obaja sme byvali v dome,na byt by nas uz nikto nenahovoril..uz aby sme len to lotto vyhrali nech si mame ten dom zaco postavit 🙂

dugyna
16. jan 2010

mirka..no to mas pravdu..asi by sme mali poslat nech vyhrame nie 🙂 xixix uz len na nas cakaju s tou vyhrou
pozeram ze mas dost vekovy rozdiel medzi detmi..a ako to syn zobrel ze bude mat surodenca?

mirka285
16. jan 2010

no dugy najprv kukal jak puk ci mi nesibe,ze vraj som uz stara,a teraz sa stale vypytuje co budeme mat 🙂

dugyna
16. jan 2010

tusim ho uz chyta puberta 😉 a mozno bude chodit s frajerkou kocikovat 😉 a taka otazocka ak nehces nemusi odpovedat ste planovali babetko?
aspon co si myslim ze kolko mas asi rokov tak podla mna v pohode..ty uz si rodila takze to je dobre..horsie su na tom baby po 30 ktore este nerodili-cize prvorodicky..tam sa aj castejsie vyskytuju komplikacie pri porode..

zrzulka
16. jan 2010

Mirka original zrza🙂)) aj som si kedysi zvykla farbit ale teraz uz len echt nefalsovane ako pises🙂)))Vdaka za pochvalu. Chceli by sme ist dat fotit aj bruskate fotky, pri malej sme neboli tak uvidim ako to vyjde...

Dugy vsak prave ze ani ja tomu neverim ze by nechcel chlapca. Normalne az neuveritelne ale poznam zopar takych ktory su fakt na baby🙂)))))))))))Hrat s autickom ci vlacikom sa moze aj s dcerou, vsak emancipacia zien🙂))))) A ta nasa je technicky typ po ockovi, umelecke vlohy po mne teda nezdedila.... A tak nechame sa prekvapit🙂) nech je cokolvek hlavne nech je zdrave a stastne🙂)))milovane bude lebo ho uz teraz lubime....Nechcem aby to vyznievalo tak ze ked budeme mat chlapceka ze bude menejceny. to nie, len v kazdom z nas je taka nejaka tuzba ktora sa tazko vysvetluje... urcite to kazda pozna....

mirka285
16. jan 2010

dugy mozno bude lebo mi hovoril ze hlavne nech si nekupim ruzovy kocik,lebo vraj s takym po ulici chodit nebude 😉 ja mam 33,prve dieta som mala velmi skoro takze tak aj potom ten nezrely vztah dopadol...s terajsim partnerom sme chceli dieta,on je tiez rozvedeny a ma jednu dceru,zijeme uz dlho spolu a sa nam velmi ziadalo mat este dieta..sme chceli nas pohodlny zivotik vymenit za prebdene noci 🙂 uz sme rozmyslali o umelom oplodneni,jeho prve dieta je umelym,ked som zistila ze som tehotna..sa nam to ani verit nechcelo..a vemli velmi sa tesime a mam pocit ze zrazu je nas vztah krajsi,sme k sebe milsi a tak... 😅

stanka33
16. jan 2010

ahojte....
no ja som asi cudna ja chcem dvoch chlapcov, ja som odmalicka chlapcensky tip aj ked na to nevyzeram, rada sa vyobliekam, sportove veci len na chaty a teraz na ihrisko s malym...ale hokej, futbal...to je moje...aj vcera sme s muzom pozerali ten africky pohar vo futblale, sice cernochov nemusim...ale mi pozerame stale ak ide napr.liga majsrov a ked hraju nasi ani nehovorim
takze ja som nastartovana na chlapca...aj ked sa mi to teraz podla mojich priznakov nezda...uvidime, hlavne nech je zdrave...

co sa tyka bytu: sme sa teraz v lete stahovali z 1iz. do 2iz. do novostavby, preto len dvojizbak..starsi sme zatial nechceli,no planujeme tam byt este tak 3-4 roky a ked toto babo trosku odrastie a ja nastupim do prace nieco vyriesime, v najhorsom nejaky stary 4iz. prerobime

inak aj ja som z rodinneho domu, ale ked si predstavim co je okolo roboty,tak zatial po tom netuzim

ale chodim dost casto s nim k nasim tam je strasne spokojny ked si moze behat, vselico vidiet....

dugyna
16. jan 2010

juj mirka to je take krasne az mam slzicky 🙂 som taka precitlivela odkedy som tehu

zrzulka..mas pravdu kazda mame tuzby..my sme nastaveny od zaciatku na chlapceka 😉 ale keby nebol tak neva hlavne nech je zdrave..ale vies co je na tom najlespie ze ja to nejako citim ze to bude chalan xixi jaj podla toho co vystrajal na tom sone..xixi to bude pekne male cislo..a dve kocky uz mame (drahy ma z prveho manzelstava..a tiez ma snimi perfektny vztah..tak ako ty pises..je to nadherne) a tiez by chceli braceka sa na neho strasne tesia🙂
a inak konecne mi zaplo preco mas taky nick..ja ze to je akoze zuzulka..a to preto ze mas rysave vlasky🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre