Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
16. jan 2010

myslim ze na zvuku reaguje od 17-18tt som citala v knizke 😉 juj mala si ho rychlo pohladkat

zrzulka
16. jan 2010

na mojom tehu tickeriku je napisane ze uz reaguje od 16tt....

zrzulka
16. jan 2010

teda mozno aj skor ale az teraz som si vsimla ze mi to tam skocilo🙂)))

dugyna
16. jan 2010

co na tvojom zrzulka sak to ani vyslovit neviem
inak na to plavanie treba nejake tehu plavky..alebo myslis ze mozem mat aj dvojdielne.?

stanka33
16. jan 2010

ahojte
ericica potrebujes plech na muffiny, mju ho vselikde najlepsie asi tescomu, alebo aj v ikey ich maju...

tu je receptik:
Banánovo-čokoládové muffins
125 g masla
100g hnedého cukru+1 vanilkový cukor
1 vajce
3 stredne veľké banány
250g polohrubej múky
štipku soli
2čl prášku do pečiva
100g čokolády
Maslo vymiešame do peny s vajcom. Cukor a popučené banány pridáme do vyšlahaného masla. Múku, sol, prášok do pečiva zamiešame spolu s nahrubo posekanou čokoládou (niekedy dávam mliečnu, niekedy bielu, aj horká by bola OK ale manžel ju nemá rád) a vmiešame do pripravenej zmesi. Cesto plníme do 3/4 formičiek a pečieme pri 180C asi 25-30 minút. MŇAM.

zrzulka
16. jan 2010

Dugy oblec si v com sa ty citis dobre... ja som nosila dvojdielne plavky.... cele ani nemam...

stanka33
16. jan 2010

nasla som ich na tejto stranke este pred rokom, je tam aj kopec inych kuk sem.....
este su vyborne aj makovo-visnove...

stanka33
16. jan 2010

co sa tyka plavania kopec bab chodilo v dvojdielnych plavkach, aj ja.....

ja obleciem este vsetko...ale som si dnes kupila teho rifle lebo mi celkom sadli aj za dobru cenu...mam jedny cierne gate z minula, a dvojo letnych kratkych gati pod pas co su mi vacsie., minule som ich obliekla tyzden pred porodom tak ich hadam aj teraz

inak dnes mi ta moja kamoska co bola na nasteve nechcela verit ze som tehu....ze nemam brucho ako je to mozne.. 😀

dugyna
16. jan 2010

stani ked oblecesie svoje oblecko tak to neni vidno xixi ja som bola v decembri na statnici a tiez si to este nikto nevsimol xixi
no super..tak pojdem kupit formu a upeciem..a kde najdem tie visnove?

stani a kde si kupila rifle..a ak sa mozem opytat co ta vysli ja som kupila v CA jedny..tam sa nastavuju vnutri tymi gumickami..ale asi este jedny by sa zisli

stanka33
16. jan 2010

mojalili tena pekne brusko...a mala je zlatucka ako ho obima, aj nas jurko uz pekne vie pohladkat brusko, a vie ze tam je babo, aj ked neviem ci to uz chape ale pohladka...inak ja som rozhodnuta, zeked budeme mat dievcatko sa bude volat Lilianka, mne sa to meno uz strasne dlho pacilo....

stanka33
16. jan 2010

visnove su tiez tam ale na nejakej 5-6 stranke dozadu kuknem

tie rifle som kupila u nas v jednom obchode,neznackovom, na sidlisku, stali 2O eur ale boli celkom dobre, tie gate mam z tesca a stali ma vtedy vyse 1700 sk, to nikdy viac uz nekupim hned sa vysuchali...sak normalne si take drahe nekupim...

zrzulka
16. jan 2010

Stani kde si kupila rifle?🙂 ja by som potrebovala nejake topy.... dnes som pozerala ze v svojich netehu veciach vyzeram ako hurka🙂))

zrzulka
16. jan 2010

neviem teraz ci vyuzit vypredaje v ba alebo sa spolahnut na Uk. uz mam aj letenkuuuuuuuuuuuuu🙂)))Ale este sa nechcem velmi tesit nech to nezakriknem

zrzulka
16. jan 2010

Lili je velmi pekne meno🙂))) Aj mne sa paci......

stanka33
16. jan 2010

na dlhacoch v takom obchode obycajnom sidliskovom mali ich vo vyklade, tak som ich skusila.....ja by som pockala radsej na UK neviem ci v ba nieco najdes alebo skusila rakusko ...
a kedy idete???my tiez rozmyslame ist za muzovou sestrou do irska na tri dni, v marci, na nejake nakupy, hadam to nebude riskantne

zrzulka
16. jan 2010

Letim o mesiac ... este si musim vybavit cestovne poistenie.... Aj segra mi hovori ze vsak nieco pokukame v Uk. ona uz vie kde lacno nakupit. Aj ked na nieco lacne natrafi tak mi hned vola ci mi to ma kupit🙂)))Na leto mi kupila tri tricka a este nejake mam co som bola s malou tehu. ja by som vsak chcela nejake chutne letne satocky na ten moj "balonik"....tak snad nieco zozeniem....

stanka33
16. jan 2010

urcite najdem tam je kopec dobrych obchodov...aj ja by som isla si nieco nakupit, aj pre maleho nejake super oblecko na leto a jar, aj pre babatko, hlavne ak by bolo dievcatko...chlapcenskych len par veci...

dugyna
16. jan 2010

stanka to si super kupila..mna vysli 40eur..vsetko tam mali vakcii za polovicu len tehotenske nie 😠

dugyna
16. jan 2010

no a v rakusku sa kde oplati ked ste spomenuli aj to?

stanka33
16. jan 2010

no sak tehotenska nedavaju podla mna do akcii tie si musis kupit lebo ich potrebujes...

bus do Brucku alebo do Wiedne do SCS

zrzulka
16. jan 2010

My do At nechodime nakupovat oblecko. Stani oplati sa to tam vobec????Muzovi sa autom nechce ist do Viedne a vlakom sa zase mne nechce trepat.... Ale mozno si niekedy urobime vylet. mala ma rada vlaciky🙂))Hlavne tie na 0,5€ mincu

zrzulka
16. jan 2010

Dugy inak teraz mali v Mothercare aj zlacnene tehu oblecko ale vyber nic moc. Kupila som si tam jedno tielko tusim za 7€. ale take uplne obycajne elasticke... Nic moc ale tak v lete sa zide. Zlacnene z nejakych 25€. neviem kto by im za to tolko dal... 😝

dugyna
16. jan 2010

fuha..no do viedne sa ani nam moc neche my chodime tak do haimburgu..a v pandorfe si nepamatam ake boli ceny boli sme minuly rok..ale tam maju akcie vzdy posezone..takze..

ale davam do palcu jeden link co hodili na inom fore celkom dobre ceny a pekne oblecko.. www.mojamoda.sk

stanka33
16. jan 2010

Ani my nechodime na oblecko, ale kamoska tam nakupila ale v SCS v CA ale to bolo pred dvoma rokmi

a tie vlaciky mame radi aj my.... 😀 😀 😀 hlavne keby isli hodinu vkuse..

ja som si nakupila New Yorkeri, ked som bola tehu sa nosili take volne topy, a tricka o cislo vacsie, to mi stacilo...nic zvlastne
ja som tehu veci nosila az v 6.mesiaci..

stanka33
16. jan 2010

dobry link...
pacia sa mi take biele leginy a tie cervene saty su super....zrzi ty si chcela satky nie???

zrzulka
16. jan 2010

Jej vidis v NY som nebola 100 rokov. moja sestricka ma zasobuje takze aj uz velmi ani nekupujem na seba, vsak naco ked som na RD?🙂))))) Dobry napad. tam som si kupila bundu ked som bola s malou tehu...aj nejake tricka...

Vlaciky a atrakcie pre deti... hmmmmmmmm hlavne ked ideme niekde s mamou tak ta ju posadi aj tri krat. Pred vianocami sme boli v Brne v nakupnom censte ako sme sa vracali z olomuca a tam mali polarny expres... On isiel dost rychlo tak hviezda mala zazitok. vyrehotana od zaciatku az po koniec jazdy... Skoda ze nieco take nedaju aj na Sr. Mozno buduci rok....

Dugi vdaka za link. Ale ja som taka ze si musim vsetko odskusat. nerada kupujem macku vo vreci. ja aj ked som si objednala z Quelle tak som im to musela vratit....

zrzulka
16. jan 2010

Ano Stani len ked ja neviem ci by som odhadla velkost.... Na malu objdenam aj z netu ale sebe co som poobjednavala tak mi povacine nesadla velkost....

zrzulka
16. jan 2010

Ale veci tam maju pekne, vedela by som si vybrat, aj ceny su fajn....

stanka33
16. jan 2010

ani ja si neobjednavam cez net, ale tie saty by som riskla...

dugyna
16. jan 2010

baby ked som objednavala s quelle tak mi vzdy vsetko sadlo..mozno stastie..
ale je tam napisane v obchod.podmienkach ze vratia peniazky ak ti to nebude dobre
ja risknem..potrebujem elegntne gate na statnicu..v CA mali len cislo 34 a 40 cize mne male a potom velke...a velmi dobre ceny maju..v CA take gate stali 35eur..
ja skusim to cislo 36/38 take som kupila tie rifle v CA tak snad mi to bude dobre..
nastastie tricka a svetre este obleciem

inak viete ako sa pouzivaju tie satky na brusko strasne sa mi to paci..len neviem ci to mam mat na tricku alebo pod nim..

my chodime do rakuska kupovat drogeriu a potraviny..to sa oplati

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre