Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
17. jún 2010

@oacka No tak s tej strany je to dobre i ked gastro ludia makaju aj v nedelu a takze moc casu na seba nemaju, ale tu co zijem ja, tak asi vsetci dobre zarobili cez sezonu, lebo hoteli, pensiony , domy sa prerabaju vo velkom ,vsetci nove auta pokupovali a to hovorili pred koncom sezony, ze aka nestastna kriza ich zastihla.Chudatka, nooo....
Ale system tu maju veru dobry.....Ale nakupy, kedy mam na ne cas mi chybaju....A nie pozerat stale na hodiny, ze musim do obchodu, lebo mi zavru a nebudem mat co na vecer pre navstevu alebo skoro rano na ranajky pre draheho... ☹ Iba preto mi to vadi....byt stale v strehu....ale clovek si zvikne na vsetko...

silvia.vesela
17. jún 2010

@moncha vitaj medzi nami! 🙂 Odkial si?

agika1982
17. jún 2010

@oacka no ja som hned od zaciatku povedala ze nedojdem....nemala som ako a na cestu vlakom ci autobusom sa veru uz necitim....mas pravdu,ze tie co tam mali dojst,mohli dat aspom vediet

petzi
17. jún 2010

@luminkasp
no ja neviem,ale to bol asi zart, nie??? 😕

mojalili
17. jún 2010

@luminkasp tak to musi byt riadna brzda ta sestricka 😠

Dakujem za komentare fotiek🙂 Akosi ani nestiham fotit, pri LILI som mala snad 200 fotiek uz urobenych 😉

Moj sladky princ cez den je ukazkovy, spi a papa, tak sa tesim zase na "pestru noc", ach jaj... 😒

Ja som dnes stihlA vyupratovat komplet satnik, kocky, davala som veci z min. roku von, a pekne spet, take mini suknicky, 3/4 gate....tak do takeho pasu sa nedam ani za 5 rokov tusim 😒 😒 😒 Ty vole, ja som bola taka chuda??? az teraz mi to dochadza....ked to nedam ani na ritne... ☹ 😒 Inak stale chodim ako bosorka, v predklone 😎

petzi
17. jún 2010

@agika1982
ja som tiez hlasila ze nemam ako prist.v tomto tt vyse 700km autom sama, asi by mi to trvalo aj 2dni... 😝

agika1982
17. jún 2010

@petzi vidis ja som si az teraz vsimla ze byvas v rakusku...ja som tam robila, pri Klagenfurte a najviac milujem Wien...tam som chodila casto...

agika1982
17. jún 2010

@mojalili ak si seknuta, to ti neprejde zo dna na den...ak by sa to zhorsovalo,radsej navstiv lekara....a co ruky,uz je lepsie????

alllexa
17. jún 2010

@lela1809 - bola to asi dost zla zhoda okolnosti - ja som tiez chcela ist, ale nachladla som, tak som uz v utorok pisala, ze nepojdem. Ono si asi kazdy myslel, ze niekto tam urcite pojde, ked je nas tak vela. Viem, ze napr. Katty bolo zle, Zrzulke tiez, Adelaine asi detto, Stanka mala prednasku, Kafko rodila, Silviu nemal kto doviest, Dugy sa ucila...
Maxi este v utorok vecer pisala, ze teda ide na stretko a ze dufa, ze dojdeme, ale skoda, ze si nepockala na odpoved. V podstate to potom nikto nepotvrdil...

luminkasp
17. jún 2010

baby, ja sa tym fakt nezaoberam, ja viem, ze som tu cudzinka a nie kazdemu musim byt sympaticka, a este ked sa pozru na moj a muzov vekovy rozdiel, no nepomyslia si o mne nic, len dalsia cudzinecka zlatokopka, ale ja to beriem uplne s rezervou, to sa proste stava, chcu ta vytocit a namiesto toho ta pobavia 😎

agika1982
17. jún 2010

@petzi no tak to by som nesla uz duplom..taku dialku......vedstretnuti bude este vela 🙂 🙂 🙂

alllexa
17. jún 2010

@luminkasp - to Ti len zavideli, ved Ty si este aj ako tehotna chudsia ako vacsina Spanielok🙂

agika1982
17. jún 2010

ale dohodnut ste sa mali den pred stretnutim...pretoze maxinka tiez nemusela cakat pol dna kym napisu ine....a pravda je, ze vsetky si mali vymenit cisla a poslat si sms kto moze a kto nie..to by bolo naj...chuda,ani sa jej necudujem

petzi
17. jún 2010

@agika1982
No pekne od teba a ja uz vas mam zhruba pomali prestudovane... 😉
Moj otec sa chce s mamcou stahovat do Wien, tak uvidime ,ako to sklby vsetko ,ale tesim sa to by som sla mozno za nimi.Ale tu v Innsbruck je to nadhera, robila som doteraz v Ötztali, ak poznas, to je zivot .... 🙂 no jo, ale musime sa stale prisposobovat a rozhodovat , co bude pre nas a nase deti lepsie... 😉

lela1809
17. jún 2010

@alllexa ja som tu bola pomenej... tak som nesledovala kto pride alebo nie 😖 ono si myslim ze je tazko sa stretnut ked sme uz v 36-39tt... clovek nikdy nevie ako mu bude o par hodin ... ved tie tehu stav ysa menia z hodky n ahodku a to pocasi k tomu este pridalo... ved nabuduce to hadam vyde 🙂

petzi
17. jún 2010

@agika1982
a ty ked si v AT robila, tak si bola asi aj poistena a riadne zaevidovana, tak to budes poberat aj matersku? ci si neodrobila taky cas, aby si mala narok?

mojalili
17. jún 2010

@agika1982 nie, nie som seknuta, len blba so vcera isla k lekarovi s malym, prsalo, a mne premokla bunda...tak som pekne prechladla.... 😒

alllexa
17. jún 2010

@agika1982 - mna ani nenapadlo, ze by sla Maxi zbytocne, myslela som, ze je urcite s niekym dohodnuta, ked ide... Ja ani nemam na nu cislo. A den predtym to aj niektore pisali, ze nemozu, ibaze asi to nestihla precitat...

agika1982
17. jún 2010

@petzi nie nie, kamoska robila pri Klagenfurte...volalo sa to Wolfnitz tusim...bola tam u jednej babky a starala sa o jej mamu...ako operka...a potrebovala za seba obcas vymenu aby mohla ist domov..tak mi to navrhla....chodila som am raz za dva mesiace na tri tyzdne

agika1982
17. jún 2010

@alllexa sak jasne, a zas pravda je ze ked bolo kockam zle,urcite boli radi ze lezia....

agika1982
17. jún 2010

@mojalili chuda....

agika1982
17. jún 2010

@alllexa inak jak tak kukam,teb to tiez moze kazdu chvilu chytit...hmmm???? 39tt ...fiiiiha

luminkasp
17. jún 2010

jej, alexa uz ma tiez 39tt, no za chvilku mame vsetky po. ja som zvedava co mi povedia v pondelok. Zajtra sa chcem objednat ku kadernikovi, ked uz idem v sobotu na krst a na svadbu, nech aspon vyzeram trochu k svetu, nie¿

petzi
17. jún 2010

@agika1982
ahaa, no skoda.myslela som, ze si tu bola na papieroch..

luminkasp
17. jún 2010

baby, inak mi dr predpisala atb, lebo mam zapal v moci, a ja tam citam, ze tehulky len pod prisnym dohladom dr, nemam sa na to radsej este opytat v pon v nemo? sak ja nemam ani ziadne priznaky, som to aj dr hovorila, ked sa ma pytala. inak mi predpisala aj zelezo.

agika1982
17. jún 2010

@luminkasp radsej sa opytaj......istota je gulomet 🙂 🙂 🙂

agika1982
17. jún 2010

@petzi 😉 😉 😉 😉

alllexa
17. jún 2010

@lela1809 - ja by som fakt sla bez ohladu na pocasie alebo tyzden tehotenstva, ved som si aj program naplanovala tak, aby som mala v stredu volno, a nakoniec som aj tak vsetko rusila kvoli tej nadche. A zdalo sa mi, ze staci, ak to napisem sem...

petzi
17. jún 2010

@luminkasp no veru ,radsej sa opytaj.zatial pi caj na moc.cesty. Nech ti tamto neublizi...

23bambuliatko
17. jún 2010

@luminkasp aj ja mam ATB lebo mam bakteriu v moči (na obličkách), co si to za ATB?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre