Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrusk
4. nov 2009

jenna ja sa prave ani nesledujem, akosi sa este zabudam, ze som tehu. tym ze nic necitim, ani som ho nevidela este mi to tak nedochadza. az mi je to divne. len ked zacne pichat, tak si spomeniem, ze si nemam tlacit na brucho. a s papanim mame problem, ranajky, obed a potom mi uz nic nechuti, vcera som si isla dat veceru, otvorila hrnce, zavrela a odlozila spat. takto fungujem uz par dni, ale to som mavala aj netehu. len dufam, ze moc nepriberem, len to co treba. 😒 😒

petrusk
4. nov 2009

dnes mame bojovu ulohu, ucit sa na skusky. buduci piatok aj sobotu mam skusku aj este aj odovzdat bakalarku, tak sme doma dnes a uvidime ci to k niecomu bude a kolko sa naucim. drzte palce, lebo sa mi priserne nechce ☹

susane01
4. nov 2009

Dobre ranko, no u nas to snes vypadá ze bude snezit. ☹ petrusk drzim palce na skusky neboj . 😉

petrusk
4. nov 2009

ja ani nebojim, len sa neviem dokopat k uceniu, som si zobrala dovolenku a od rana stale smejdim na nete. od polky juna som knihy ani nevidela a zrazu dve skusky naraz. bleee. u nas hlasia snezit, ale zatial to tak nevyzera.

ozaj do rana nas prestalo boliet brucho, tak asi je dufam teda vsetko v poriadku. dala som si magnezium a ostalo dobre.

susane01
4. nov 2009

Magnezium pomaha ja som ho brala skoro cele tehotenstvo, tiez ma dolelo bruch a mala som aj krce v nohach. Som zvedava ako to bude teraz dufam ze lepsie.

petrusk
4. nov 2009

ja si ho zacnem davat asi pravidelne. je mi po nom lepsie. brala som ho kedysi vysoku davku kvoli chorobe a teraz sa mi to znova zacina objavovat ako som tehotna, neviem ci je taka velka zataz na telo, ze mi to hapruje

susane01
4. nov 2009

Tak to je zataz a to si len na zaciatku. Mala by si sa poradit aj s dr. co ti povie.

petrusk
4. nov 2009

no to musim, lebo posledne dni to citim a mozno aj z toho ma bolelo brucho, ved uvidim, idem 18. to budem uz v 8tt, tak sa o vsetkom poradim

susane01
4. nov 2009

Ja pojdem v utorok k dr. tak som zvedava co mi povie. 😀

sarai
4. nov 2009

susane, ja idem tiez v utorok k doktorovi. som tiez zvedava, co mi povie.

ericica
4. nov 2009

dobre raaanko vam zelaam 🙂 ako sa citite ? u mna to dnes ujde 😉
petrusk takze ty sa ucis co? noo nezavidim ti 😝 zachviilu idem s malou do skolky chodime na to adaptacne aby si zvykala lebo je na mna hrozne nafixovana a bojim sa ze ked ju zoberiem prvykrat bude jacat ako zmyslov zbavena...

susane01
4. nov 2009

ericica no aj nas to caka maly ma v nedelu 3r a do skolky ho chcem dat az od januara. Som zvedava ako to zvladneme my. Sarai ved uvidime cim nas prekvapia 😉 .

ericica
4. nov 2009

susane a chodili ste do skolky niekedy myslim len tak na par hodin nech si zyka? my chodime uz druhy rok kazdu stredu na dve hodinky ale zatim je dobre lebo ma tam vidi som zvedva ze co bude ked tam nebudem 😀

susane01
4. nov 2009

Nie nechodili. ja ho tam chcem nechavat len na doobeda.

ericica
4. nov 2009

ahaaa tak to ja zase nie lebo si zvykne ze pred spankom ju zoberiem domov kd ju tam necham na cely den nebude im chciet spat 😒
inac podla mojich vypoctov aj mne vychadza termin na 8 jula 🙂 ale iste to budem mat pondelok na osmu idem k doktorovi...

susane01
4. nov 2009

No ja idem v utorok k dr. ale neviem co povie ved uvidim. Ja som doma tak ze maleho necham v skolke len tak aby sa pohral a potom pojde domov. Trosku si oddýchnem a povybavujem co bude treba. 🙂

petrusk
4. nov 2009

ericica prave mam na stole manazersku informatiku, prd tomu rozumiem, pride mi to zbytocne, hnusne, ale do soboty musim zvladnut 34 otazok. no je to des. fakt sa mi nechce, doteraz som davala dokopy co mi chyba, aj tak to nemam vsetko, ale idem sa ucit.

ludia mne vobec nechuti jest, ved to babo nebude mat z coho vyzivu.

susane01
4. nov 2009

Neboj dieta si zoberie co potrebuje. Ja som pri prvom mala tehotencku cukrovku a mala so prisnu dietu a jedla som velmi malo a malemu to nevadilo. 🙂

petrusk
4. nov 2009

Este som nejedla, naucila som sa len 4 otazky, dnes musim zvladnut este 5 a vobec sa mi nechce, spala by som a na jedlo nemam ani pomyslenie. to bude tusim na tych skuskach vesele.

naty1976
4. nov 2009

Ahojte, som rada, že ste otvorili tému júlové bábätka a rada by som sa pripojila. Po včerajšom potvrdení u lekára je to už jasné. A musím povedať s manželom sa veľmi tešíme.

naty1976
4. nov 2009

Hallo je tu niekto?

petrusk
4. nov 2009

ja na chvilu, nechce sa mi ucit, tak prestavkujem

naty1976
4. nov 2009

v ktorom si ročníku?

petrusk
4. nov 2009

v tretom, koncim bakalara konecne

naty1976
4. nov 2009

Ja som obidvoch synov čakala počal štúdia na vyške. A poviem ti bola to fuška, hlavne na začiatku tehotenstva, kedy som bola stále unavená...

naty1976
4. nov 2009

gratulujem predpokladám, že pokračuješ ďalej?

petrusk
4. nov 2009

no ani neviem ked v lete rodim, ak dobre vsetko pojde a skoda nestiham asi promocie. dufam, ze aspon statnice stihnem. ale veru teraz toho bude dost. snad to vsetko pozvladam.

naty1976
4. nov 2009

neboj budeš mať vzdelané babätko... 😵

petrusk
4. nov 2009

no to hej, prave sa ucime manažersku informatiku. hrozne "zazivne". akurat sa zajtra chystam kupit nejake volne dlhsie tricko, lebo uz musim mat gate rozopnute na gumicku. uz ma to tlaci, potom ma picha v bruchu.

naty1976
4. nov 2009

počkaj už máš aj bruško ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre