• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mojalili oki dám vedieť, aj ja dúfam, že to prejde. Ja som sa raz ráno zobudila s jedmou rukou úplne drevenou :fearful:, tak som sa dala na 4 (ako cica) aby som to maličké prinútila sa nejako inak pomrvinkať a pomohlo, tak ja si myslím, že to mám podľa toho ako sa maličké uloží, niekedy ja to lepšie niekedy horšie :sweat_smile: :frowning2:
21. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl ja inak tiež nepriberám,ale mám pocit,že mi stehná chudnú...ddúfam,že malá si berie,čo potrebuje...
mne rukz trpli ráno,som sa zobudila s lopatami, ktoré som nemohla ani ohnúť a doki povedal,že to môže bzť ten szndróm karpálneho tunela a že mám rukz polohovať. ale ako v noci? no ale mne to cez deň prešlo...
@mojalili Danko spí?
21. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hEJ, NAPAPAL SA A SPI. Krasne spal v noci, napapal sa o 23:15 a ptom rano o 4.15 hod, super, konecne som vyspata... :slight_smile: Je to maly jedak a krasne spava aj cez den.

LEtim do skoly uzavret znamky a kupit si nieco na seba na krst, do nicoho sa zatial nedam, otrasneeeee
21. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl NO ja uz malicke v brusku nemam a nepreslo to, dokonca je to horsie, tak musim sa dat na vysetrenia...ach jaj, s malym sa neda lietat po lekaroch... :angry:
Sunny , drzim palce, aby to nebol ten syndrom
21. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili aj s Dankom? dá sa s ním aj povybavovať veci?
21. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ďakujem :wink:
21. jún 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj vám sa stáva, že keď vstávate z postele, tak to maličké v brušku žblnkoce, škvrkoc a tak :sweat_smile:
21. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka HEj, pekne, da, ked je v kociku, spinka aj 3-4 hodiny, tkze v pohode:slight_smile: POkial je malicky, tak ano, ked bude vacsi, tak to bude horsie :wink:
21. jún 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl - mna sor kopka a natahuje sa:slight_smile:
21. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa to aj mne sa naťahuje a ráno ma zobudí, keď je hladnučké, začne ma kopkať pod rebrami a keď sa tvárim, že nič :grinning: , tak začne mrvinkať hlavičkou a to už ma pohne, lebo musím ísť cik-cik :sweat_smile: , tak ideme jahôdkovať a chlebíkovať a mliečkovať, klasika :sweat_smile:
21. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tehulki. Ja som sa akurat registrovala. Velmi rada vas citam. vsetkim vam gratulujem k tehu. A drzim palce.
21. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby.no dnes som celkom dlho vydrzala v posteli :grinning: ale noc zasa narocna.mne uz je dlhooooooooo ja chcem uz maleho doma :grinning: :grinning: :grinning:
vcera sme boli v ZOO :grinning: :grinning: tak bolo vcera krasne,ze som nemohla sediet doma.ja som sice chcela ist na hmmm plaz,ak sa to da v irsku nazvat,ale tu mame velmi daleko a nechcela som stravit 3 hoiny v aute.tak sme isli na zvieratka.fajne som na slnku opuchla ze az moj si to vsimol ze co mam take velke ruky a nohy :grinning: :grinning: on ma vie stale tak potesit :slight_smile: idem nieco zjest a pocitat,co ste tu vcera popisali
@mojalili pozeram,ze Danko ti uz pekne spinka,no to musis byt rada :wink:
21. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili
blahozelam k malickemu, som ani nepostrehla, ze uz to mas za sebou, tak idem docitat :slight_smile:
21. jún 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolletka - ahoj, vitaj u nas! Tak Ty uz mas dvoch "hotovych" drobcekov?:slight_smile:
21. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, neviete mi poradit - uz treti den kaslem, dnes som sla k doktorke, ta ma akurat dovolenku, tak som sla do lekarne, ze chcem nejaky sirup proti kaslu, co mozu aj tehotne. Dali mi Hedelix, ale v pribalovom letaku sa pise, ze sa neodporuca tehotnym, lebo nebol dostatocne testovany, tak mam dilemu, ci si ho mozem dat...
21. jún 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som sa dnes tiez dobre vyspala akurat ze cikat som bola minimalne 6 krat :frowning2: dnes ideme s Tomasom k logopedovi,potom sa zastavim v Tescu a musim pozriet ako s mi vypina v aute airbac,lebo kd budem chodit sama,chcem mat malu v predu nech na nu vidim....ale mam takeho tusaka ze s tym bude treba ist do servisu a oni to vypnu....vsetkym co maju dnes lekara,prajem dobre spravy :wink:
21. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl no tak to pobolievanie podbruska a krizov mam aj ja uz nieco vyse tyzdna, mozno to suvisi aj s tym,ze som sa zacala otvarat a musim brat magnezko?
21. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko všetkým :slight_smile: @lutsine mám podobne termín ako ty a tiež som už na 1 prst otvorená a mám magnézko, tebe to pomáha?mne moc nie :(
21. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa pokiaľ viem sirup hedelix je ideálny pre tehotné, je to čistý výťažik, ja som ho tiež brala
21. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine asi áno, ale neboj to magnézko nebudeš brať dlho :wink:
21. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka8255 no beriem ho,ale aj tak brusko tvrdne a vsetko ma boli, panvova kost, krize...ach jaj. dnes idem prvykrat k porodnikovi ,tak som zvedava co povie.
21. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl do ktoreho tt sa berie?
21. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine, ja ho mám 3 krat denne po 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj tak stále tvrdne, mne môj gyno povedal, že do 36tt ho budem mať
21. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl - dakujem za info, lebo uz som z toho kasla zufala...
21. jún 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka8255 no mne cosi vravel,ze do buducej poradne ho mam brat a ta bude 29.6..tak potom uz asi nie.....
21. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine jeeeeeeeej až teraz pozerám, že ty si z VT, ja som tiež pôvodne Vranovčanka, ale už dva roky som v PB :slight_smile: budeš rodiť vo VT? počula som na pôrodnicu samé chvály
21. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka8255 tak to vyzera,ze budem rodit vo VT, dnes idem omrknut porodnicu....a doktorov.
21. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine tak dúfam, že sa bude páčiť, mne to tam kamošky chválili, ja by som aj šla do Vranova rodiť keby to nebolo tak daleko :( potom daj vedieť aké boli dojmy
21. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka8255 ok dam vediet. :slight_smile: ty si uz zacala chodit na kontroly do porodnice, co ti vraveli, dokedy budes brat magnezko? tiez sa otvaras?
21. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine ešte nie, zajtra mám poradňu u svojho tak uvidím či ma už pošle do nemocky.pred dvoma týždňami ma z poradne poslal ležať do nemocnice na infúzie, lebo som bola na 1 prst otvorená, ale bola som tam len 7 dní, viac sa to neotváralo a odvtedy mám kľudový režim... to mg povedal, že len do ukončeného 36tt, lebo potom by sa pôrod nerozbehol ani do Vianoc :grinning: takže ešte dva týždne ak to dobre rátam
21. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok