Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
22. jún 2010

ja do skrine radsej ani nepozeram 😀 😀 ja nosim leginy a saty a je mi fajn,takze sa netyram pohladom na veci ktore som nosila predtym. 😅

zuzik1983
22. jún 2010

@petrap001 lenze ja som musela 🙂 prisli nam spravit skrinu a musela som si to dat do poriadku

mirka285
22. jún 2010

@zrzulka Gabka berie v pohode,ale ja dobre vychadzem s mojim ex,my sa normalne bavime,nemame ziadny problem kedze byvame kusok od seba,skoro denne spolu telefonujeme..ved naco si komplikovat zivot,co sa stalo uz sa stalo a kazdy si zijeme svoj zivot dalej a Tomas je nas syn a urcite neni zvedavy na niake handrkovanie medzi nami...

silvia.vesela
22. jún 2010

@zuzik1983
tak, to je super, že dnes je lepsie. Už finishujeme, tak to tak ma byt, že jeden den je lepsi, druhy horsi. 🙂
zuzi, ty to aspon po boky natiahnes, ale ja na jednu nohu! 😀 😀 A tých tehu gatí mám uz plné zuby, už si chcem dat nieco normalne na seba! 🙂 Ale tiež si myslim, že to normalne oblecko nebudem tak skoro nosit....a este keby som bola po cisarskom, tak budem mat asi zase tehu gate, kvoli rane... 😒

silvia.vesela
22. jún 2010

@petrap001
peti, ja som tiez reorganizovala skrine, tak som bola nutena si zaspominat! 😀 Akurat bola vtedy pri mne moja mamina a ta sa tak zo mna smiala, ze co to robim...lebo som si tie handry skusala a vyzerala som ako keby som to ukradla mladsej sestre! 😀

alllexa
22. jún 2010

@zuzik1983 - ja som na tom podobne - my sa stahujeme, tak som vytriedovala veci, ze co budem potrebovat na najblizsie tyzdne a co nie, no a zistila som, ze nic z povodneho ani nebudem moct nosit (takze to mozem zabalit do sackov a vysat z nich vzduch a ani to nemusim najblizsieho pol roka vybalovat), pretoze okrem brucha mi dost stucneli aj nohy, takze nemam sancu nejaku suknu alebo nohavice natiahnut.

@petrap001 - no ja tiez fungujem na leginach a megatrickach...

zuzik1983
22. jún 2010

@silvia.vesela po boky ale nie na boky,to je skoro to iste... 🙂
ved uvidime,co bude zas vecer,ci sa to zas neozve

silvia.vesela
22. jún 2010

@alllexa
ja som pribrala hlavne do bruska a tiež do stehien....vzdy som mala pekne nohy a teraz ako hroch vyzeram! 😠

pepppe
22. jún 2010

ahojte tehulky 😉 co este sme tu vsetky 2v 1??????? noo tak od dnes je tusim znamenie rak,,,,som kazala malemu,nech sa narodi,az ked bude rak, 😀 tak a dnes uz potom mozem rodit,ale nechce sa mu,,vraj som este zavreta a malemu sa nejako nechce von,,,jajha vsak my sa tu na neho tesime,tak pekne sup sup von 😀

zuzik1983
22. jún 2010

@alllexa ja mam taky pocit,ze som asi najviac pribrala na nohach,a som rada,ze uz budem tehotna mozno tyzden dva,lebo uz aj tehu rifle ledva natiahnem,uz radsej len doma sedim,aby som nemusela nikam ist a trapit sa s obliekanim,najlepsie sa citim v teplakoch 🙂

silvia.vesela
22. jún 2010

@pepppe
sranda, aj moj muz skonstatoval dnes, že milacik uz je od dnes rak znamenie, tak mozeme ist rodit! 😀 😀

petrap001
22. jún 2010

ja tiez do zadku hlavne a trochu do noh ale nohy mam skor opuchnute ako pribrate.ale na zadku sa mi porobili strie ako som si vcera vsimla 😠 😠 😠 ale ked mam normalne gate tak to nevidno chvalabohu.a su take trosku cervene.fuuuuuj 😀 😀

silvia.vesela
22. jún 2010

@zuzik1983
ja doma pobehujem v muzovych pyzamovych nohaviciach, lebo tie su mi jedine dobre...nič ma netlaci! 😀
a ked idem von, tak tiež len leginy a volnejsie tricko alebo nejaku tuniku!

pepppe
22. jún 2010

@silvia.vesela dobre povedal 😀 i ked rada by som bola,keby bolo julove dietatko,ale ked ja uz by som to rada mala zasebou 😀 noo uvidime kedy nas to veruze chyti,,dnes som mala nehorazne bolave krce,som bola v predklone a nie a nie sa vyrovnat,nehorazna bolest ,,,ale ako som si sadla hned to preslo,,,,

zuzik1983
22. jún 2010

@silvia.vesela no a ja uz som mu tiez pobrala vsetky vacsie tricka a teplaky 🙂

petrap001
22. jún 2010

@pepppe aj moj alex by uz mohol ist pomalicky vonku 😝 som mu povedala ze este taky tyzden nech si povegeti a tak nech sa chysta 😀

pepppe
22. jún 2010

@petrap001 noo tak dufam ze ta posluchne,,,uz je toho na nas ozaj vela,cez den som ako tak fit,ale vecr,,katastrofa,,,vsetko co sa len da ma boli,,hlavne spodok 😠 tak nech si pocka na 1jul a moze ist aj ten moj von,,,,,heh ale dufam,len ze nebudem prenasat,to by som ozaj nerada

luminkasp
22. jún 2010

ahojte bruska, ako sa dnes mate? pozrite ako sa nasa mala tesi z kocika a ako trenuje, museli sme tam dat alejandra (babika) 😉

silvia.vesela
22. jún 2010

@pepppe
ja si ani nepamatam den, kedy by ma nieco nebolelo! a hlavne vecer a v noci sa ani neviem ulozit normalne v posteli! Ale uz len tyzden, ja mozno uz aj zajtra a mame to za sebou! 🙂

silvia.vesela
22. jún 2010

@luminkasp
rozkosna je, je vidiet ako velmi sa tesi z toho! 🙂

zuzik1983
22. jún 2010

veru musi natrenovat 🙂

pepppe
22. jún 2010

@silvia.vesela no tak hadam sa uz dlho trapit nebudeme,,,vsak posledne dni su ozaj uz strasne,,vsetko pobolieva,,a len dufam ze spoznam kontrakcie,toho sa bojim,kedze ma teraz vsetko boli,ci to rozpoznam ze je to uz tu 😀
@luminkasp heh vsak musi mat skusku 😉 aby vedela ako sa jej bude braceka kocikovat 😝

petrap001
22. jún 2010

ja stale rozmyslam nad 29.6 lebo to mame obaja meniny Petra a Pavol a potom 7.7 je Oliver,co je moje krsniatko tak ze on sa dohodol s mojim alexom an tomto termine 😀 😀 no ten prvy by sa mi pacil asi viac 😅

lenkamarkusova
22. jún 2010

ahojte.dne som prvy krat bola na monitore.tak mam novy zazitok...pocut tlkot srdiecka... a aj poradnu som mala-vsetko ze zevraj OK.len som si vsimla ze mi doki napisala do zaznamu zmenu zevraj:cez klenbu hlavička nalieha na vchod.neviete co to moze byt?to uz akoze sa mam chystat?prisla som na to az doma.tak som sa nestihla spytat.ale doki vravela,ze hrdlo aj porodne cesty su este pekne uzavrete.tak neviem.diky

silvia.vesela
22. jún 2010

kocky idem nachystat nieco na bed, asi urobim sote s ryzou, to je rýchlo hotove.
Zatial sa drzkajte, paa

pepppe
22. jún 2010

@petrap001 noo vidis 🙂) ja skor ten 7.7,ale to je uz neskoro 😀 tak radsej 1jula

petrap001
22. jún 2010

a ja idem spravit ryzovy nakyp 😝 asi si ho budem jest sama,ale to nic. 😀

nika23t
22. jún 2010

Ahoj dievcata. Kedy asi sa babatko da do spravnej polohy? Myslim hlavickou dolu. Teraz som citala, ze koncom 36 tt sa uz neotaca, ale zaujme konecnu polohu. Ja mam stale pocit, ze moje male je priecne, lebo kope hlavne po stranach, malokedy citim pod rebrami. Aj ked tazko odhadnut, ci kope alebo sa natahuje ruckami... Kde a ako citite pohyby vy?

zuzik1983
22. jún 2010

ja som ryzovy nakyp este ani nejedla,mama to nikdy nerobila,chlap ho nema rad,tak pre seba som este ani neskusala...

zuzik1983
22. jún 2010

@nika23t ja citim pohyby pod rebrami a po bokoch brucha,ale netrufam si povedat,kde ma co,vobec neviem,ako je otocena,len ze okolo 32tt bola dole hlavickou,ale to sa mohlo 100 krat zmenit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre