Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
23. jan 2010

v spanielsku sa zo spodu nevysetruje ani raz za cele tehu

zrzulka, moja kamoska ma polsky kocik a bola spokojna 😉

zrzulka
23. jan 2010

Ako potom vedia ci je vsetko ok, robia ti ultrazvuk Lumi??? Mna zatial vzdy prezeral. teraz v piatok mam poradnu tak som zvedava

luminkasp
23. jan 2010

ano, tu robia len ultrazvuk

dugyna
23. jan 2010

lumi..ale ked som mala pobolievanie brusku na zaciatku tehu tak dr ma kukla ci je krcok ok..
zrzulka dik za radu

zrzulka
23. jan 2010

dugy za malo....

ericica
23. jan 2010

mojalili akurat som kuk album a lili je uzasna mala modelka 😉
akurat sme dosli z navstevy tak som vas dosla kuk 🙂

katkaking
23. jan 2010

ahojte zienky, zase ste toho ale popisali...
mojalili, pekne brusko a mala ako princezna 😉
my sme mali dnes trochu oddych, poobede sme isli aj s ockom na prechadzku, krasne svietilo slniecko, tak bolo super. Len neviem ako budem chodit na jar sama na prechadzky, uz teraz som ledva fucala...mame tu totiz same kopce, rovinu v meste hadam ani nemame 😵
drzkajte sa, neviem ci sa mi zajtra bude dat sem kuknut, ked nie, pondelok urcite.
este pekny zvysok vikendu prajem vsetkym... 🙂

stanka33
23. jan 2010

Ahojte,

az teraz som si sadla..konecne

sak to poznate, rano upratovacky,obed sme mali odvcera-ryzovy nakyp a cesnak.krmovu v bosniaku, medzitym sme boli vonku...tato nas tahal na sankach-mna az do obchodu 😀 😀

a poobede sme opat boli vonku bolo pekne, maly nechce ist dovnutra tak sa mu paci, potom sme skocili do ikey,potrebovali sme box nahracky 😀 😀 😀 po Vianociach
a ked sme sa vratili som robila este babovku a zapecene masko s broskynou, syrom a sunkou na zajtra, nech mam pokoj

inak vcera co som sa stazovala na tie bolesti v panve dneska nic, asi preto ze som maleho nezdvihala

zrzulka vy uz chodite????nejako mi to uslo...super tesim sa s tebou???
a nebolo na Zochovej chate vela ludi???? boze dnes bol taky super den na lyzovacku...

stanka33
23. jan 2010

dugy dobre flasky su aj znacka Lovi...to iste ako Avent trosku lacnejsie a dierky su vacsie keby si potrebovala, hlavne ked by si musela zahustovat mliecko, kvoli refluxu...iba pre info...
my sme museli prejst, lebo malemu z najvacsieho Aventi malo tielko a teraz pijeme s cumlikom na kasu..

mojalili
23. jan 2010

Zrzulka - super fotecky, maličká mala krááásne červené líčka a ako krásne chodi🙂

Flasky - to dieta samo ti ukaze, ake ma radsej, ci silikonove alebo kaucukove. Moja ani za svet nechcela silikonovu do ust, len kaucukove. Ale pokial by ste boli najprv bez nic, bolo by to lepsie, tak to bysom kupila az potom asi🙂

dugyna
23. jan 2010

dakujem baby vsetkym za rady 😉

mirka285
23. jan 2010

zrzulka pozerala som malu,ona je take slniecko a super ze uz chodi 🙂 mojalili boli ste fesandy obidve 🙂 my sme boli tiez na prechadzke,tak bolo pekne vonku..vecer som zjedla zmrzlinu a hribikovu polievku a za chvilu som mala vyhadzane cele brusko takymi malymi vyrazkami ☹ asi alergia na jedlo,aspon dufam,lebo ma to strasne svrbelo..prvy krat sa mi to stalo,polievku som jedla aj na obed a nic,zeby z tej zmrzliny 😠 dnes sa ma moj drahy pytal ci nepojdeme sa pozriet na Strbske plaso na to polo na snehu co teraz reklamuju..ale neviem on si chce zobrat aj lyze,ja uz ani lyziarske gate neobleciem,tak by mi bolo luto ☹ my sme strasni fanatici do lyzovania 🙂

sunnygirl
24. jan 2010

ahojte bábiky,
tak ja sa ešte stále trápim, najviac ma hnevá ten nos. No nedala som si žiadne kvapky, lebo mne nikdy nepomáhali ani keď som nebola tehu. Detské nezaberali a z ostatných mi krvácal nos. Tak som čítala na internete, že sa mám nahrievať, tak sa nahrievam lampou, uvidím. Samozrejme že mi to prešlo na priedušky, klasika, takže hedelix. Len to ma é asi nemá radosť z toľkého kýchania ☹ .

zase ma zobudila bolesť v podbrušku okolo 12-01 hod. nechápem, každú noc 😨

Inak zabudla som vám minule napísať, ja mám kolegu čo sa venuje takým tým, čakry, zóny a tak a on mi minule povedal, že dievčatám sa vraj nemajú dávať mená po chlapčenských menách, tak napr. karol-karolína, martin- martina, len čisto dievčenské, ale prečo to neviem, že mu to povedala jedna veštica. 😵

pekne ste sa rozpísali, len tak ďalej, pekný deň 🙂

denisse
24. jan 2010

dobre ranko ...

mojalili, krasnu princeznu mas ... a ty vyzeras super 😉

zrzulka, mala je rozkosna a je uzasne, ze uz sama chodi ... super 🙂

zrzulka
24. jan 2010

dakujem dievcata, uz chodi, este je to neista chodza ale ved do leta bude ako drak.... Tak sa tesime...

Stani bolo vela ludi na Zoske. stretli sme aj znamych z Bratislavy...Ale my sme neboli dlho lebo mala odkedy vie chodit tak sa nerada vozi. nejako ju sanky nenadchli, skusime buduci rok lyze🙂))

aalexis007
24. jan 2010

Sunnygirl: na tečenie z nosa by ti mohlo pomôcť naparovanie sa nad slanou vodou. Dáš si do nejakej myštičky vriacu vodu (asi 2 dcl) a do nej nejaké 2 KL soli, a naparuj sa nad tým. Mne to pomohlo ... tak držím palce. 🙂

bellablonde
24. jan 2010

sunny, vyskusaj cibulovy sirup. Nakrajaj si nahrubo cibulu, posyp krystalovym cukrom, nechaj odstat. Ona pekne pusti stavu a potom uz len "vychutnavaj" po lyzickach. Malo by to trosku ulahcit vykasliavanie.
A este je dobre natriet si hrudnik klasika bravcovou mastou, poriadne si to obalit nejakymi starymi vecami a v teplucku oddychovat.
Dufam, ze coskoro budes znova fit 🙂

mojalili
24. jan 2010

Ahojte kočky, no dala som vsetko variť a pozeram SANITKA. na CT1, jejda - kvoli tymto serialom , aj NEmocnica na kraji mesta , - som chcela byt lekarkou, moj zivotny nesplneny sen🙂)

Kocky, celu noc ma boleli panvove kosti a nohy, dnes naspodu cele...tak otupujuco divno...asi sa to tam dole riadne roztahuje... 😖 ☹ Malicke kopka do mocoveho mechura, tak mam radost... 🙂

ericica
24. jan 2010

caute kocky najprav vam zelam krasnu nedelu 🙂
zrzka mala je krasna v tej cervenej kombineze a ako tak kukam tak taku situ ciapku mame aj my tu zajacikovu ale staroruzovej farby krsna nam doniesla...mamj rada lebo jej kryje usko tie ostatne jej musim stale stahovat furt sa jej zosmyknu 😒
a super ze uz chodite tesime sa s vami 🙂
my sme akurat poobede ja som stiahla postelnu bielizen ,,,vyprala a natiahla cistu...fuuj ale som zadychana a to som este neni ani v polke 😝 😝 😝 co s nami bude v lete???????? 😀

karinnka
24. jan 2010

Ahiojte dievcence 🙂 Chcela by som sa opytat ci idete vsetky na 4D ultrazvuk...
A este niekde som citala KOSICANKY plati to?
Dr. Dankovčik berie za 3Dultrazvuk v cca 20tt: za vysetrenie: 23Eur - ak mate vymenny listok.
za video: 67 Eur.
za fotku: 7 Eur.
Da sa urobit 4D ultrazuk aj bez videa?DAKUJEM 🙂

mirka285
24. jan 2010

ahojte 🙂 tak mi uz sme poobede,ja vylihujem a drahy sklada komodu..no snad nebude s nou roztiahnuty tyzden 😒 mna vzdy vsetko boli az vecer,alebo mozno cez den to tak nevnimam...vecer sa chystam este robit palacinky som slubila..vsetkym co ste chorucke,zelam skore uzdravenie..a inc ja tiaz hned funim ked nieco robim,tak nechcem vediet co bude v lete

kafoditka
24. jan 2010

ahojte tehulky,
vsetkym prajem peknu nedelu, pozeram, ze vacsinou ju travite doma s rodinkou, ja som v praci a budem do 23tej ☹
tupu bolest v podbrusku pocitujem hlavne ked som dlhsi cas na nohach a nemam cas si odpocinut 😒
ja som zatial nepribrala ani deko, ale ked mam vyjst po schodoch, tak fucim ako lokomotiva 😉

dugyna
24. jan 2010

ahojte kocky peknu nedelu prajem..aj my sme pred chvilkou obedovali a teraz vegetime pri telke
zrzulka mala je zalata.
sunnygril mne jediny sprej do nosa co pomaha..je ten z morskej soli..je aj na alergiu..ale ja som ho pouzivala aj vzdy ked som bola chora..tak vyskusaj..jediny ktory mi nevysusuje sliznicu..
a aj cibulovy cajik je dobry nakasel

mirka285
24. jan 2010

boze my uz sme po obede,nie mi...skoro mi to oci vybilo ☹

strasska
24. jan 2010

Ahojte,
aj u Vas tak krasne svieti slniecko? Moji chlapi spia, tak ja vegetim pri nete.
Ja na 4D ultrazvuk nejdem, bude prekvapko ci chlap ci dievka, takze ani video asi nehrozi, lebo co nam to zoberie od pasa nahor? 🙂)))))
Inak ja som sa doteraz s vahou vytesovala, bolo mi furt zle a tak isli 3 kg dolu a vcera sa vazim a za 2 tyzdne 2 kg hore...a to mi je zle furt, zaludok ma boli, vraciam uz iba raz za cas a predsa kilecka nabiehaju.
Nahovaram si, ze to vsetko babo 😀 , ale ze som minule zrala na veceru prazenicu s cibulkou a slaninou ..psssst

mirka285
24. jan 2010

stasska neboj,jak tie kilecka potichucky pridu,tak aj potom odidu 🙂

strasska
24. jan 2010

no neviem, neviem ...minule isli najprv pomaly a pootom sa to rozbehlo...a spatny chod bol rychly asi iba vdaka baby blues a nasmu urevanemu a nespavemu babu

sunnygirl
24. jan 2010

Ahojte bábiky,
ďakujem vám všetkým za radu, poskúšam postupne. Zatiaľ som sa nahriala, aspoň tá hlava prestala bolieť a trocha sa aj uvoľnil nos. 🙂 teším, sa.

Inak, mňa celý deň pobolieva dolu, tam kde je krčok maternice, tak neviem, či sa to maličké rozťahuje, či čo. 😨

Nabudúce, keď pôjdem k Dr. (1. februára) a všetko bude v poriadku, tak si dám vytlačiť fotku, ak sa bude dať, lebo vštetci ju odo mňa pýtajú a mňa to ani nenapadlo, ale priznám sa, sem tam by som na ňu kukla. 😉 🙂 😅

ericica:
o týždeň oslavujeme sviatok, ak správne usudzujem, že sa voláš Erika 🙂.

Pekné písanie, musím íííííísť, pa 🙂

erytrea
24. jan 2010

sunny manzelovi pomohla cista odstavena stava z mrkvy, kazdy den 2-3 deci a za par dni bol fit a ked Ti nepomahaju kvapky do nosa tak sa skus naparit nad kamilkami. drzim palce nech si cim skor fit.

dnes na mna vysla nedela kedy sa obeduje u nas, striedame sa so sestrou, tak dnes boli svagrovci u nas, robila som spanielskych vtacikov 😵 😵 😵 😵 celkom sa mi podarili...

teraz uz len vegetim, manzelik spi a ja okupujem pc.

zajtra volam o vysledky tak drzte palce, volala som uz v piatok len este neboli tak cakam do pondelka.

na sono idem 8.2 a uz sa neviem dockat, najradsej by som na sono chodila kazdy den aby si bola ista ze je vsetko ok 😵

ericica
24. jan 2010

sunny dobre si si tipla oslavujem 2.2. 😵 😵 😵
aj ja idem na 4D a uz sa vemi tesim ako som si o vypocitala podla tyzdnov tak si vypytam termin na 6.marca,tj v sobotu....takze uz aby tu bol marec 😉
ale februar je nastaste kratky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre