Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. júl 2010

@tutifruti ja si tiez myslim,ze netreba menit to co jej vyhovuje...mala je spoojna a to je hlavne 🙂

lenkaaninka
7. júl 2010

@tutifruti 😀 jak kaleráb 😀

lenkaaninka
7. júl 2010

@mirka285 čo oni môžu vedieť ty vidíš či malinká z toho vracia či ju bolí bruško keby jej nevyhovovalo tak neni o čom ale takto sa mi zdá zbytočné ked je naučená na toto

mirka285
7. júl 2010

@lenkaaninka ja neviem co ta doktorka tolko mudrovala,ale ja nic menit nebudem,mala vobec nevracka,prdi,kaka tak co budem spekulovat,ved ja som vlastne stastna ze ho tak dobre prijala,mam aspon o trosku mensiu depku ze nemam mlieko..

lenkaaninka
7. júl 2010

@mirka285 no ved práve asi nedostane nejaké body ked ho nedoporučí alebo čo...možno z hentoho by ti vracala a takto si kludná aj ty a nič si z toho nerob že nekojíš...svet nespadne a malá je spokojnučká 😉

merikac
7. júl 2010

ahojte babulky, mame dalsie babatko 😵 😵 😵 😵
dostala som sms od NUNUNKY- termin mala 15.7 "Tak uz som tu. Pisu za mna ruky mamicky, lebo ja som este malicky. Volam sa Tomasko, narodil som sa dnes o 14:30, meriam 46cm, vazim 2500g. Maminka aj ja sme v poriadku

cigaretka5
7. júl 2010

@tutifruti No robia so
mnou. Dva krat za den
monitor a meraju tlak ........

achojka
7. júl 2010

@mirka285 A ty si teraz mala 2x cisarsky? Ako si to znasala, lebo kazdy vravi, ze 2. cisarsky je horsi a horsie sa po nom zotavuje.

merikac
7. júl 2010

@mirka285 .ja som maleho 😀 - vlastne uz velkeho ked bol maly nekojila a bol na UV a dr, vadilo , co mu davam,,,ale nezmenila som.......

cigaretka5
7. júl 2010

Dievcata mozno je to iba moj pocit. Ale zazmluvnit dokiho b case dovolenky moze but kontraproduktivne..... Moja dokina ma tento tyzden dovolenku a Ja mam pocit ze prave preto ma tak trochu pstatni obchadzaju.....

lenkaaninka
7. júl 2010

@cigaretka5 ale hlavne že máš právo na informácie 😠

lenkaaninka
7. júl 2010

nunu gratulujeme 😵 😵 😵

cigaretka5
7. júl 2010

@lenkaaninka Len tam zabudli dopisat ze izbovej doktorky sa netreba nic pytat lebo je to ....... A pstatni doktori sa ani neozru............

lenkaaninka
7. júl 2010

@cigaretka5 no to si máš domyslieť...nikto nič nevie každý lekár si odkrúti svoju službu s možno za to že máš doktorku zazmluvnenu tak nekafrajú do ničoho a čakajú na nu ktovie..

kafoditka
7. júl 2010

Ahojte kocky,
ja uz mam malu zufalku z Filipka, mame koliky po kazdom papani a medzi tym totalne prerusovany spanok. V noci sa budil kazde dve hodiny na papanie ale vzdy pekne zaspal, ked si odgrgol ale cez den dnes je to katastrofa. Spi utrzkom po necelej hodinke, potom sa strhne a place do bezvedomia, ale az tak , ze sa zanasa placom ☹ ☹ Srdce mi ide utrhnut, ked ho takeho vidim a nemozem utisit ☹ Uz sme aj brusko masirovali, aj cvicili s nozickami aj nosili na rukach a nic nezabera. Po chvili sa ukludni, zaspi a za pol hodiny to iste dookola 😔 😔 Ach jaj...

cigaretka5
7. júl 2010

@lenkaaninka No uvidime ako sa veci vyvinu.....

monline
7. júl 2010

@kafoditka len dnes má tie koliky? alebo ich máva často? my "plačeme" len večer medzi ôsmou až jedenástou približne..vtedy ho najčastejšie bolí bruško, zatiaľ stačilo pomasírovať, pocvičiť nožičkami a pomôcť rektálnymi trubičkami z lekárne, aby sa pustili vetry..vtedy ho kojím aj 5x za dve hodiny, vždy chvíľu ťahá, potom plače, lebo bolí, potom plače, lebo je ešte hladný, zas dokola, potom plače, lebo je unavený a nevie zaspať..tak zaspáva na rukách......ale sú aj mastičky na bruško a tuším aj kvapky zvyknú predpisovať, ktoré sa užívajú pred každým kojením myslím...

achojka
7. júl 2010

@kafoditka No teda, chudatko Filipko. A aj mu nieco davas na brusko? Nam celkom dobre zaberal fenyklovy cajik, stacilo trosku a hned si maly veselo poprdkaval. A lekarka nam aj predpisala Sab Simplex, to je taky sirup, aby babetko nezduvalo, a to som mu vzdy pred kojenim dala.

maxara
7. júl 2010

@merikac ze nununku velmi pozdravujem a gratulujem k drobciatku. 😵 😵 😵 😵

alllexa
7. júl 2010

@luminkasp - v piatok mam kontrolu...
Tak zajtra Ti maju prist rodicia? To urcite potesi!

@mirka285 @noemarta - tiez nechapem, preco mi nerobia prietoky, ale ako pisala aj Maxi, tak povinne ultrazvuky su len v 10., 20. a 30. tyzdni... Volala som do tej Petrzky, Katty mi dala cislo, ved by som si ten ultrazvuk zaplatila, ale nikto mi to tam nedvihal.

@kafoditka - to je hrozne, ked Ti babatko tak casto place a ma problemy:( O kolike som citala v casopise Mamina, ze pomozu probioticke kvapky, napr. Sab Simplex.

maxara
7. júl 2010

@alllexa Ja by som to uz nevydrzala tak statocne ako ty.. ja uz by som sa domahala aspon tej kontroly placky.. 😒 ale dnes som precitlivela, tak neviem..

maxara
7. júl 2010

@alllexa a komu si do petrzky volala? ja ked som hladala 3D tak som tam na strecnianskej nadabila na Radmagyn, lebo je tam este jedno sukromne centrum, ale brutus predrazene.. a som tam pisala mejl.. a velmi milo mi odpisali, ale nakoniec ma zobral dr. brestansky v HC, tak som to v BA neriesila.. Ale aj Holan v medifere v auparku ti urcite urobi, len ti su tiez pekne drahi, ale zas Holan je kvalitny lekar, to sa musi nechat. A urcite aj inde v tych sukromnych.. asi si ich len musis obvolat, ze kde ta vezmu hned

noemarta
7. júl 2010

@maxara @alllexa , ale ved alex asi nepotrebuje 3d, jej staci aj obycajny usg, len nech ho ma spraveny. A na doktora Holana som davala cislo aj Katty, lebo ja som k nemu chodila, a ten ma dovolenku, takze tam pojdes zbytocne. alebo skus gynfive. len viem ze katty ked obvolavala tak vacsina ich ma dovolenku, alebo neskore terminy.

lenkaaninka
7. júl 2010

@kafoditka ja viem že aj espumisan kvapky dávala doktorka pre babatko

lenkaaninka
7. júl 2010

@alllexa a ked si bola na kontrole si sa nespytala že či ti neurobia prietoky alebo utz že čo sa deje alebo čo?? podla čoho usudzuju že je všetko ok...ako nechcem malovať čerta ale mna by asi trafilo maxi má pravdu že máš zlaté nervy

marusik
7. júl 2010

ahojte júlovky. mám dôležitú funkciu informačnej agentúry od strassky... 🙂 strasska má dievčatko, Júliu 🙂 viac informácii podá asi sama po návrate z pôrodnice...

lenkaaninka
7. júl 2010

@alllexa no mne doktor nerobil ja som bola v jednom centre v 36tt to robil prietoky jeden lekár a teraz už mi nebudu ja nechodím dokonca ani do nemocnice ako vy ja len na poradnu a ked pôjdem rodiť tak do nemocky alebo keby sa niečo stalo a pásy??? to až pred pôrodom to tiež nie ani pri dievčatkách mi to nerobili až ked som šla rodiť...ale príde mi divné že ked vlastne prenášaš tak ti nerobia tie prietoky alebo utz..

lenkaaninka
7. júl 2010

jeeej strasska gratulka 😉 pekne sa to rozbieha allex teraz ty 😉

maxara
7. júl 2010

@noemarta jasne, ze nepotrebuje 3D, len som pisala, ze ked som hladala ja pre seba davno 3D, tak som nasla tuto gyn ambulku a sa mi zdali mili.. tak ked robia 3D urcite robia aj obyckove

maxara
7. júl 2010

@strasska 😵 😵 😵 gratulujem.. si mi vyfukla moje zalozne meno 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre