Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. jan 2010

mojalili super,dufam ze aj moj citak je spravny a bude to baba 🙂 ja som mala tiez chut na zmrzlinu,kupila som si tu carte dor,ci ako sa to pise a za hodinu som z nej bola cela vyhadzana na bruchu..asi babatku nechutila ☹ a inac ma take zle sny v poslednej dobe,som sa dobre nevyspala ani nepamatam...kocky a co sa stalo vlastne tej Mirke?

kafoditka
28. jan 2010

Mirka,
Mirke odtiekla hlienova zatka, zacala mat kontrakcie a je na 2cm otvorena. Ma hrozne vysoky tlak 160/100 ale je iba 22tt...

katarina7777
28. jan 2010

Mojalili gratulujem k chlapcekovi!

Zachvilku mozeme zostavovat futbalovy tim z tolkych chlapcov 😀

lucka_o
28. jan 2010

mojalili blahozelam..... 😀
my sme sa vcera s manzelom stavili.....co to bude....tak dufam ze stavku vyhram! 🙂
ja pijem len ovocne caje....nic ine🙂

kafoditka
28. jan 2010

toto napisal dnes mirkin manzel:

mirke sa stav vôbec nezlepšuje..je na 2cm otvorená, na ctg zázname kontrakcie väčšinou s hodnotou nad 60-70..
a mirke navyše vyskočil tlak a drží sa stále okolo 160/100...
doktori sa zhodli na tom že ak sa do pozajtra rána stav nezmení k lepšiemu tak mirke spravia cisársky- to bude v 22tt+2..ale šance na prežitie malinkej budú veľmi malé..

manžel Martin..

mojalili
28. jan 2010

Ahojte kočky, tak uz mam cas, dala som vsetkym jest a som tu🙂
Hm...S Mirkou to je asi dost vazne, babatko v brusku je dost malicke ☹

Miki - ja pijem tiez cierny caj---teda Teekanee Earl grey, ten zboznujem, ked is ho osladim a dam citronik. Doktor mi povedal,ze kludne mozem ho pit. a este ovocne caje si robim a Caj pre tehotne. ALe nie je na Popradske ovocne caje 😉

Kocky, dakujem za gratulacie, naozaj sme stastni🙂 Doktor sa ma opytal, co si myslim ze budem mat🙂 JA ze chlapca ale manzel chce dievca....tak lekar povedal "ODKAZTE MANZELOVI, NECH SI NA DIEVCA ESTE ZAROBI 😀 😀 😀
Doktor mi opisal, ako pekne lezi v brusku, a ja na to,ze ja viem, pretoze ma kope do zaludka cely den:.)

Krcok mam tak pevne uzavrety ako skala, tak som rada. Jejda kocky, idem pozriet modre vecicky 😉

sunnygirl
28. jan 2010

Ahojte dievčatá,
myslím na tú Mirku aj na jej manžela, pretože je to veľmi smutný príbeh 😨 , dúfam, že zo šťastným koncom.

Všetkým gratulujem, zatiaľ len k samým chlapcom, hm 🙂

Všetkým držím palce na vyšetreniach a gratulujem k dobrým výsledkom.

Nejako to tu náladovo kleslo a posmutnelo, viem narastá tu strach z výsledkov, tak pre potešenie všetkým posielam zopár smejkov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........................................................
dúfam, že potešilo.

mirka285
28. jan 2010

to je smutne ☹ treba verit na zazraky,aj tie sa obcas deju a verit ze to dopadne dobre

any23
28. jan 2010

luan super tak aj ty si nitrianka?🙂a z ktorej casti si?my z klokociny,ale od aprila budeme pravdepodobne byvat na chrenovej😅inak aj ked na tu nasu porodnicu pocuvam aj zle aj dobre veci ale ja ked som tam rodila pred skoro 5timi rokmi tak som bola spokojna a odvtedy sa tam dost zmenilo-pekne nam ju vynovili tak dufam ze nebudem na nu v juli nadavat😝katka chodim k dr.kunskemu;-)mojalili gratulujem k zdravemu chlapcekovi😵kockam co nemali dobre vysledky drzim palceky-pevne verim ze nakoniec vsetko dobre dopadne a vsetky sa dockame zdravych babetiek😵na mirku a jej malinku silno myslim a prajem nech sa jej stav zmeni k lepsiemu-posielam vela pozit.energie:-N

ericica
28. jan 2010

mojalili gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
aj ja chceeeeem uplne som sa vzila do tvojej situacie ze aj mne to povie doki 😖
nie ze by som nebola rada keby to bolo dievcatko ale ja som aj ako pre chcela chlapca a teraz uz mam doma babu a chcem ich do paru 😝 😝 😝
mirke vydrz este par dni 😨 myslime na teba...

luan
28. jan 2010

any aj ja som z klokočiny teraz vraj nemocnicu celu prerobili je to tam vraj veľmi pekne a nové len dufam že tam zostanu aj dobrý odborníci pre mna je to prvý pôrod tak som zvedava
Mojalili gratulujem k chlapčekovi ja sa možno už tiež zajtra dozviem na poradni pohlavie neviem sa dočkať

katarina7777
28. jan 2010

Luan, any aj ja som byvala do 16 tich rokov na Klokocine- nad Skultetyho skolou, potom sme sa prestahovali na Zobor. Ja ked som na Slovensku tak chodim k Ravingerovi, jeho by som si chcela zavolat aj k porodu keby sa rozhodnem rodit doma.
Tiez som pocula ze v nitrianskej porodnici je vsetko prerobene a na lekara mas bud stastie alebo si ho treba zazmluvnit. Ale tak je to asi vsade.

pepppe
28. jan 2010

ale baby vidim ze ste tu z nitry,,aj ja som,ja mam trvale bydlisko na zobori,ale teraz som v podnajme na klokocine na skultetyho 😉

mojalili
28. jan 2010

KAtarinka, ja som bola tiez u Ravingera, aj ked som z ineho kuta Slovenska. Mala som ho vybaveneho,a by ma poriadne vysetril po potrate v roku 2005, a on mi povedal "AK chcete babo, dnes...." - a vyslo to presne...takze jemu vdacim za krasnu dcerku, ze mi poradil🙂 Prijemny pan, velmi.

Kocky, ja som taka stastnaaaa, ze viem, ze to bude chlapec🙂) AJ maly stale kope dnes, akoby to stastia riadne vnimal a citil🙂

katkaking
28. jan 2010

Sunny, urcite pomohlo... 😀 😀 😀

...baby, vy tolko hovorite o tom ze uz viete co to bude, ze aj ja uz straaaaaasne chcem vediet, co to bude...ale najblizsie idem na sono az 22.2....tak to si este pockam...neviem ako to dovtedy vydrzim. 😨

sarai
28. jan 2010

katkaking, ja este tiez neviem. naposledy sme to chceli s dokim zistit, ale male sa nenatocilo tak, aby to bolo vidno. tak hadam nabuduce to uz budeme vediet. ja mam pocit, ze to bude chlapcek, ale vobec som si neni ista. necham sa prekvapit.
inac, chcela som sa vas spytat, ci si niekedy date pivo alebo vino... ja som si dala asi 2x male pivo.

luan
28. jan 2010

katarina7777 presne tam som byvala aj ja teda moji rodičia tam stále bývaju. Aj na tú školu som chodila. Ravinger ma teraz nejaké zdravotné ťažkosti ako som sa počula ale k pôrodom chodieva stale. Ja chodim ku Krjakovi na Farsku ul.

mirka285
28. jan 2010

sarei ja si male pivo davam asi raz za tyzden,poharik vacsinou po nedelnom obede,sa potom dobre vygrgam,ale kupujem si len desiatku alebo nealko...

sarai
28. jan 2010

tak som rada, ze nie som sama. myslim si, ze to nemoze nijako uskodit, ked sa to neprehana.

zrzulka
28. jan 2010

Mojalili gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ku chlapcekovi!!!! super ze ti to vyslo tak ako si si vysnivala......

katkaking su to prednasky z univerzitneho pastoracneho centra ktore prednasa jeden knaz mladym ludom o vztahoch.Rodina, laska a tak.... teraz to poziciavam jednej znamej, ked mi ich vrati mozem ti ich pozicat ak sa zaujimas o tieto psychologicke veci. Prednasa to knaz ale vobec to nie je ladene len pre veriacich ale pre kazdeho mladeho cloveka ktory chce byt v zivote stastny.... Hlavne to o rodine je pecka ....vsak som si aj poplakala pri nom.... 😀 Pre mna je rodina a manzelstvo posvetna vec 🙂)))Chcem aby to v nasej rodine fungovalo...
http://zaostri.sk/index.php?option=com_content&...

mirka285
28. jan 2010

sarai dufam ze si teraz nikto nebude mysliet ze v tehu "slopeme" 😀

sarai
28. jan 2010

mirka, ale hadam nie. a predtym si mala rada pivo? lebo ja moc alkohol nemam rada, ale pivko som mala vzdy a este tak vinko. a niekedy mam aj chut dat si poharik vina, ale ked nemozem ☹

zrzulka
28. jan 2010

moj muz by vam povedal ake je pivko zdrave 🙂)) mne vsak nechuti, obcas si dam od neho glg nealko po obede. ja celkovo malo pijem....

katkaking
28. jan 2010

zrzka, dakujem...ja som veriaca, takze mam rada taketo veci. Nevola sa nahodou Hudak ten knaz? Lebo take nieco maju znami, tiez hovorili ze je to dobre...

sarai, mirka, aj ja si dam sem tam za pohar piva alebo trochu nejakeho likeru...a nepovazujem to za slopanie...takze v pohode, nemyslime si to o vas... 😉 😉 😉 alebo si to budu teraz mysliet ostatne aj o mne 😀 😀 😀

mojalili
28. jan 2010

Mirka - tak sa priznavam, ze si dam 1 poharik sampanskeho De Luxe kazdy druhy tyzden si s manelom otvorime.Len pohar, to je cca 1 dcl. Nie je to tvrdy alkohol,tak to urcite neuskodi, pytala som sa lekara. 😀 Tak a teraz som ja najvačší pijan🙂

Baby, normalne som nazrela do tehu knizky a som v soku....lekar mi pvoedal na 100% o chlapcovi, aj som videla pipika, a v knizke mam FM skratku na pohlavie....je to Female? alebo Fetus Male? kurnik aj s jejimi skratkami 😠

sarai
28. jan 2010

tak mame dalsiu do partie 🙂

mojalili
28. jan 2010

Neboj, snad sa nas nazbera na jednu krcmu 😉

katkaking
28. jan 2010

urcite ano, ved sa postupne kazda prizna 😉

zrzulka
28. jan 2010

kati presne, ano je to on🙂)) ak by si chcela mozem pozicat... stoji to za vypocutie si... ja som to teraz po 2 rokoch pocuvala.

kafoditka
28. jan 2010

mojali jej, ake mile🙂 ja si dam poharik pivka ked mi je tazko po obede a de luxe- mnam, minule som si naliala poharik, tak mi slo na chut, povedala som si : nazdravicko Dominicka! a scguti vypila 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre