Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
30. jan 2010

aHOJTE KOčKY,
tak mame za sebou dalsi den, kedy sme neboli doma a som unavena. Vcera som bola zurovat s muzikom do polnoci. Dnes u babky na chalupe sme stavali snehuliaka a teraz som dorobila lokse, prvykrat v zivote. Celkom sa vydarili, az na moju neskutocnu kyselinu. Staaaaale ju mam☹

Vcera som neoddolala a v tescu som kupila nieco modre 😀 😀 😀 zide sa🙂 Nekupujem vo velkom, len si sem tam urobim radost🙂

ericica
30. jan 2010

ahojte kocky duga gratulujem k pohybom a ano je to perfektny pocit....ja by som bola stale tehotna..... 😵
citala som o mirke v junovkach ....drzim jej aj malunbkej silno palce,,,,aby to dotiahli az do uspesneho konca...
babulky co budete zajtra varit?poradte??

ericica
30. jan 2010

mojalili som rada ze sa ti lokse vydarili aj by som si dala....ja na kyselinu zvyknem uzivat homeopatika 😵

mojalili
30. jan 2010

Ericica, budes sa cudovat, ale my budeme mat králika. Ani Punťa to už nežere 😠 😠 😠 a mne to ide hore krkom, ale svokrovci sú tak šťasní a s láskou to zabíjajú pre nas 😀 😀 😀 😒 , co mi insie chyba, len to robit...inak by som mala plný mrazák králikov 😉

dugyna
30. jan 2010

katka neni zac rada som pomohla 😉
ericica dakujem 😉 a na Mirusku a jej malinku stale myslim

dugyna
30. jan 2010

toto napisala Mirka dnes v junovkach:
miroslava89 • 1d • Dnes o 17:24 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte.. zienky dakujem vam-a nielen vam v tejto temicke ale aj ostatnym zienkam ktore nam drzia prsteky za podporu...

aspon tak v skratke:
vo stvrtok na obed som uz mala pocit ze konecne kontrakcie prestali.. ale netrvalo to dlho..vecer to opet zacalo najprvkazdych 10minut a potom cim dalej tym castejsie..otvorila som sa uplne...prietoky boli katastrofalne.. a nebolo inej moznosti ako cisarsky.. o 00:07 prisla na svet nasa malinka bianca harmony- v 22+1tt s hmotnostou 520gramov..ked sme poculi tu hmotnost zacali sme sa tesit ze sme mozno mali zle vypocitany termi-kedze sme mali termin len podla ultrazvuku..ale lekari nam nase radosti hned prekazili,,..malinka je presne tak vyvinuta ako ma byt v 23tt..vecsia je len pre tie lieky ktore som brala...
malinka sa narodila s obtocenou snurou okolo krku..dost dlho ju ozivovali ale napokon sa im to podarilo- proste nasa mala je bojovnicka- je a dufame ze bude...okrem tradicnych problemov predcasne narodenych babetiek- so srdieckom a pluckami je malinka vraj uplne zdravucka...sancu na prezitie ma velku-teda ak sa nahodou nepritrafi nejaky iny problem..
ja som malinku este nevidela...jedine na fotke...ale moj manzel vravi ze je uplne drobnucka slabucka ale aj tak je to nase krasne babatko..

miroslava89 • 1d • Dnes o 17:25 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
a este cisarsky-uplna pohodicka lahodicka..mam den po cisarskom a citim sa uzasne-teda aspon co sa fyzickej stranky tyka

oacka
30. jan 2010

ja sa teším, že už mi konečne trochu vykúka bruško,ale mám pocit,že to len ja vidím. myslela som si,že keď som tučko,tak budem mať hneď veľké bruško. a nič.

oacka
30. jan 2010

božinku, to je neuveriteľmé,čo sa Mirke prihodilo, ale pánboh bude stáť pri malej bojovníčke. držím jej veľmi palce.to som netušila,že sa dá tak skoro porodiť životaschopné bábo..

zajacik...
30. jan 2010

Karinka ja mam tiez vyhliadnuty ten Neonato reverso uz od zaciatku, proste pacil sa mi na prvy pohlad a iny uz nechcem, ale nazivo som ho nevidela, ze ci je ozaj tak dobry ako vyzera 🙂 Ale ta cena je perfektna, som nechapala 😅

mojalili
30. jan 2010

MIRKE - budeme aj my doma drzat palce, aby mala bojovnicka HArmony silnela a bola zdrava.

stanka33
30. jan 2010

Ahojte....

som rada ze su viacere co vam nechuti jest..mne staci rano jogurt, obedujem normalne a na veceru trochu ovocia a koniec..este nieco sladke popritom ...skor sa citim ze som prepchata aj ked malo jem...a pribrala som kilo..ale brusko mi zacina vytrcat......

dnes sme sa aj my boli sankovat..parkrat som sa spustila s malym z kopca..dufam ze sa babu nic nestalo...ale straaasne sa mu to pacilo....aj ako sa ostatne decka sankovali..som rada ze je takato zima a kopec snehu si to spolu uzivame 😀 😀 😀

inak mam taky pocit, ze nasa Malinka Harmony to nevzda...a bude bojovet tak statocne ako doteraz..normalne to dnes citim.....

karinnka
30. jan 2010

Meruska,dakujem krasne 😵

zajacik..mne sa tiez vzdy pozdaval...este ho kuknem zajtra niekde v hypermarkete ci ho neuvidim....ale za tu cenu bysom ho brala hned,len uz ho ma vraj rezervovany,ze mi da vediet v pondeloj...

Inak pacia sa mi aj CAM,ale tie male kolieska...ufff da sa v nich v zime chodit?

inak tak som sa dnes vecer najedla....uffff uvidim ako sa mi bude spat 😀

miki060707
30. jan 2010

Ahojte, tak to je dobré, že malá Harmony si tak drží, verim, že to dobojuje do úspešného konca...myslíme na ňu
Lumiska, ako ti je? bola si vo štvrtok na odbere?????
no ja strúhaný koláč tiež mám rada, zajtra by som mala niečo aj upiecť, ale čo? mam chuť na slivkový osuch 🙂
doteraz som mala chuť na kyselé, tento týžden, stále kapusta a tak, aj dnes som obedovala kapustnicu a som spravila takú rajčiakovú kapustu, zajtra k tomu zemiaky a fašírku
ja som ešte nekupovala, ani nepozerala veci, čo mám, ja ešte počkám na výsledky z odberov a potom si to začnem triediť a zháňať

terina25
30. jan 2010

Ahojte baby.

nestíhala som písať,lebo sme mali oslavu.Bambulka oslavovala 1.ročik 😉

čítala som o Mirke.Verila som,že sa jej podarí ,,udržať,, ešte bábo v brušku.Bohužiaľ nepodarilo sa.Dúfam,že sa bábo z toho dostane a že nebude mať žiadne vážne následky.držíme palce

terina25
30. jan 2010

Idem v utorok do poradne.dozvieme sa výsledky tripple testy a štítnej žľazy.Dúfam,že budú o.k.A konečne idem aj na ultrazvuk.HURAAAAAAAAAA.Taaaaaaak sa teším,že konečne uvidím fazuľku po dlhej dobe.dúfam,že bude v poriadku a že sa už dozvieme aj pohlavie a že to bude CHLAPČEK.aj sa teším aj nie.lebo teraz si aspoň možem myslieť,že je to chlapček,ale potom už budem vedieť čo to naozaj je.tak dúfam,že sa mi to splní 😉

dugyna
30. jan 2010

miki ja som uz mala kyslo kapustove dva tyzdne 😉 teraz som maskova apolievkova a chlebikova 🙂 som zvedava co bude nabuduce 🙂
vsetci myslime na Mirku,Harmony,Martina nech amju vela sil a nech im mala bojovnicka robi radost,oni to urcite spolu zvladnu 🙂
stani ty mas uz brusku neverim 😝 😉

sunnygirl
31. jan 2010

Ahojte bábiky, tak ja zase skoro hore, nesníval sa mi dobrý sen ☹ .
Ani nie tak zlý ako veľmi čudný, že moja mama mala dieťa, ale ja som vedela že mala dve deti, ale chcela len to druhé a o tom prvom ani nehovorila. Tak som nevedela či mala to prvé, alebo sa mu niečo stalo a nechcela o ňom hovoriť, ale bola čudná, vôbec sa nesprávala ako sa ona správa. tak neviem, ale hádžem to za hlavu a na nič nemyslím, mala chlapca s modrými očkami.

Dugyna:
vidím, že si si rozširovala albu a všimla som si že si is kúpila tie látkové plienky. Prosím ťa, ako sa to vlastne používa, to sa dáva na látkovú, alebo priamo ?????? 😨 😨 😨 jééééj ako zlaté bruško 🙂

terina:
držím palce na utorok, ja idem už zajtra do poradne.

Tak peknééééé píííísanie 🙂

sunnygirl
31. jan 2010

ozaj chcela som sa opýtať, či máte niektorá knihu o tehotenstve a prvých mesiacoch s bábätkom, či viete poradiť: ja mám vyhliadnuté zatiaľ tieto a neviem ktorú kúpiť:

veľká kniha o matke a dieťati
tehotenstvo: otázky a odpovede
mama a ja

mirka285
31. jan 2010

ja som mala tu prvu a stacila mi..ale to bolo pred trinastimi rokmi 🙂 sunny neboj,ved sa budes stretavat s inymi mamickami a tie co uz maju deti ti poradia..uvidis tie debaty,aj s kamaratkami,rodinou budu vacsinou o detoch..mne to niekedy az na nervy liezlo 😒

denisse
31. jan 2010

ahojte .. tak my tu mame nasich na tyzden, tak sa tesim a velmi na pocitac nechodim ...

ja mam Knihu knih o materstvi a tiez je fajna ...

co sa tyka mirky, tak aj ja jej drzim palce, verim, ze to dobre dopadne, ... oni ale nie su na slovensku, ze?

ericica
31. jan 2010

baby prosim vas poradte mi 😢 hmatom som zistila malej cca 2cm pod pravym uchom taku zdureninku,take nieco ako fazulka ale je to makke takze neviem co to je ale celu noc som nespala...uz som rozmyslala ci to moze mat zdurene od toho ze jej ide lava stolicka ale neboli ju to,,,,zajtra rano utekam hned k dr.... 😖 😖 😖 drzte palce
mojalili no ja som zajaca jedla len raz aj to ma napinalo a uz by som to v zivote nejedla 😝 😝 😝
a nemam vobec na nic chut.... 😒

janka256
31. jan 2010

ericica neboj sa taku zdureninku ma aj moj syncek pod lavym uskom vraj je to iba zvecsena uzlinka ze to deti zvyknu mavat som sa pytala detskej lekarky tiez ma to vystrasilo ale uz som pokojna ... 🙂

ericica
31. jan 2010

janka troska mi odlahlo ...ani si nevies predstavit ako ma to vystrasilo ☹
vcera rano to zbadal svokor sedela mi na kolenach mala copik a ked si dala hlavu nabok bolo tu zdureninku trochu vidiet,,,a ked to tam chytim tak tam citim taku makku fazulku a na druhej strane to neni...
neviem sa dockat pondelka aby mi to vyvratila aj doktorka 😒

janka256
31. jan 2010

no presne tak to maj aj moj syn iba na jednej strane a iba ked da hlavku nabok ale uz to ma dost dlho zo zaciatku som si aj ja namyslala hororove scenare ze co to je som sa velmi bala ale je to oki neboj sa kazdopadne daj vediet co ti na to povedala tvoja lekarka drzim palceky 🙂

ericica
31. jan 2010

janka dakujem ti VELMI pekne troska si ma upokojila 😝
ani nechci vediet co chodilo po rozume mne 😒
jasne dam vediet
inac najprv som si myslela ze je to ten tukovy nadorcek ,,ten som mala aj ja ked som bola mala ale dali mi ho prec a aj teraz ho mam na ruke ale ze to nic nie je.....
ale si ma ukludnila...DAKUJEM ti 😵

dugyna
31. jan 2010

Sunnygirl oni vyzeraju tie plienocky ako jednorazovky a davaju sa priamo babetku na ritku,neskor sa vklada vlozka(je sucast plienky) taky obdlznik,bud vymenis len ten alebo celu plienku,a na plienku sa davaju vrchne nohavicky take gumove(tiez su v albume).plienocky su z roznych materialov a podla toho zavisi savost.jaj a do plienocky sa dava separacna vlozka(take jak toaletak) a ked je kakanica zahodis a ked nie da sa asi 2-3krat oprat.velmi sa mi to pozdava a usetris na tom dost,ja som ratala ze kupim 20ks plienok a vsetko co k tomu treba max 8tis(nekupovala som najdrahsie plienky) a plus max 2tis(voda,elektrina,mydla na pranie plienok na 2roky) cize spolu 10tis za dva roky.a jednorazovky pri spotrebe 6-8plienok denne za 1rok 18tis.

katkaking
31. jan 2010

ericica, aj moja mala bambulka mala za pravym uskom taku hrcku a doktorka povedala ze take dietatko moze mat vela hrciek, ze je to v poriadku...tak sa neboj, urcite bude vsetko ok.

dugyna
31. jan 2010

A knizky mam: Tehotenstvi a pece o dite od alison mackonocie,Rozhovory s nenarozenym ditetem o coudrisovi, Nova velka kniha o dietati(je tam tehu a o dietati do 3rokov)

denisse
31. jan 2010

ericica, vobec sa nestresuj, urcite je to uzlinka, nasa nela ich ma par od narodenia .. uz to videli asi styria rozni doktori (detska, alergologicka, usno/nosno/krcna, nefrologicka) a vsetci povedali, ze to deti mavaju a nic to nie je ... na jednej strane to ma vyraznejsie, na druhej menej a ma ich viac ... ked je nachladena, tak sa jej trosku zvacsia, ked je ok, tak su mensie, ale furt tam su ...
ja som jej ich nasla, ked bola uplne malinka, tiez som sa najprv zlakla, ale fakt je to bezne ... neboj 😉

ericica
31. jan 2010

denisse ,katka dakujem aj vam som stale kludnejsia 🙂 🙂 🙂
ale som zvedava co na to zajtra pediatricka,,,,ale aspon dnes v noci sa vyspim ,,,
DAKUJEM 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre