Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
31. jan 2010

z Voznice

stanka33
31. jan 2010

inak s tymi modernymi ma katka pravdu aj ja mam taku a pouzila som ju iba ako podlozku...fakt su njlepsie tie klasicke...

dugyna
31. jan 2010

stanka..no my mame s drahym od zaciatku tusaka ze to bude chalan..dokonca aj moja mama si mysli ze to bude chlapcek..xixi a keby bolo dievcatko nevadi hlavne nech je malnke zdrave 😉 a ja mam rada modru takze mne vobec nebude vadit ze bude mat bledomodre veccky..k modrym kabatikom by sme dokupili ruzove gature a hotovo 😉

katka mas pravdu podla kona mi pise myslim 7..a podla mojej dr 9 xixi tak uvidime nakoniec kedy budeme obe rodit 🙂

a o Mirke zatial nebiem nic nove..kukam priebezne na junovkach a ani na prvy krat tehotne zatial nic nie je pisane..dufam ze su obe v poriadku

karinnka
31. jan 2010

Ahijte mojalili tie frote plienky su uzastne 🙂 musim si stranku ulozit.....

Ja som si dnes objednala tento ociarik od jednej kocky tu novy

http://www.hrajko.sk/kocik-neonato-reverso-spor... za 33o EUR aj s postovnym 🙂 tak sa uz vytesujem kedy mi dojde 😉

karinnka
31. jan 2010

len v zelenom....aby bol taky netralny

stanka33
31. jan 2010

dugi jasne ja len zartujem..aj ja som mala taky tusak pri prvom, teraz som na pochybach, ze mi byvalo tak zle....uvidime sak ochvilu sa dozvieme..

janka256
31. jan 2010

co som tu sama ktora asi bude mat dievcatko? mne sa zda ze to bude baba na 100 % normalne mi uz maso nechuti a stale viac mi ide na chut sladke aj pri malej som tak mala no ved uvidime ci tej babike neprirastie pipik 😀 dufam ze uz nie bo velmi vela veci mam po malej a krasnych niektore ani neoblecene svagrina z ameriky neodhadla velkost alebo pokial to doslo tak boli vecicky male a take krasne volanikove dupacky 🙂

karinnka
31. jan 2010

janka256 tak ja pevne dufam,a citim ze to bude dievcatko 🙂 dufam,ze do konca februara by som uz mala vediet co to bude 😉

dugyna
31. jan 2010

stani v pohode..my chceme hlavne aby bolo malinke zdrave 😉

janka tak ja som zase sladke jedla viac pred tehu.. 😉 a v prvy 1,5mes tehu som sa nevedela dojest klobasok 😉 xixi

katka a kde si kupila tu klasicku zavinovacku..lebo nam uz moja mam objednala jednu vielu na krst a este jednu na normalne..ale to su tie moderne

katkaking
31. jan 2010

dugy, tie klasicke som kupila u nas v obchode, ale nie v detskom, tam take nemali, ale taky obchod kde maju periny, deky, latky, obrusy....a vselico take, mali tam aj tieto obliecky zavinovacky a vankuse do nich...ja budem pouzivat urcite len take. A tie moderne co mam, len ako podlozky do kocika a pod.

katkaking
31. jan 2010

mojalili, vdacne poradim ked mozem...ved aj vy mne v mnohom radite...takze aj ja vsetkym dakujem.

stanka, tam sice nepoznam vela ludi, ale zopar ano...to je kusocek od nas...

dugyna
31. jan 2010

aha kati..fu tak u nas v BA asi ani neni obchod ze cisto na obrusy a postelne pradlo..no cez tyzden ma dosjt prav zavinovacka tak uvidim ake to bude..ci budem zhanat..ale vidis to by ma ani nenapadlo ze je moc nevyuzitelna 😨

dugyna
31. jan 2010

mojalili celkom sa mi zapacila ta stranka co si sem dala..akurat sa mi tam zapacila ta elektronicka odsavacka..ze aj na baterky a aj elktrinu na kojenecke flase a len za 47 ..celkom dobre vyzera..

sunnygirl
1. feb 2010

dobré ránko bábiky,
tak mňa dnes čaká kontrola a zae mám za sebou debilné sny ☹ .

K tej zavinovačke:
aj mne kolegyňa poradila , že je lepšia tá klasická, lebo že je pevnejšia, tak ako ste písali, nemáte potom pocit, že vám dieťatko odtiaľ ide vypadnúť a že je dobré, keď má zo začiatku bábätko rúčky zviazané dolu v perinke, lebo že sa často poškrabú po tváričke, alebo to treba potom doplniť rukavičkami, lebo detičky si strašne radi dávajú rúčky k tváričke. Takže aj ja si kúpim asi dve, jednu na krst a jednu na bežné nosenie.

mojalili:
ten link čo si poslala, je veľmi dobrý sú tam prijateľné ceny.

tak môj manžel tvrdí, že to maličké bude celé ja 🙂 , a že to bude baba, neviem prečo si to myslí 😨 Ja ani netuším, ale pre dievčatko už mám meno. Chlapčekovi som veľmi chcela dať meno Jakubko, ale nechcem kvôli tomu, že termín mám na 25.7 a Jakuba je buď 25 alebo 26.7. takže neviem, páči sa mi aj Adam, ale to by oslavoval na Vianoce. Takže nieviem. Manželešte navrhol že René 😉 .

Mne nechutí nič, všetko čo zjem mi ide do sladka, chuťovo. Svokra krúti hlavou, že ona mala rôzne chute, ale nešlo jej všetko do sladka. Mne je jedno či j to vývar, či je to chlieb, či je to mäso na šťave, všetko mi chutí sladko keď dojem, fúj. 😖 . Je mi jedno čo zjem, končí to rovnakou chuťou.

Tak prajem peknééééé pííííííííííííííísanie 😉

sunnygirl
1. feb 2010

zabudla som napísať, že moja mamina, tá keď boja tehotná, tá jedla všetko a veľa. Pri bratovi pribrala 30 kg a pri mne už iba 15 kg (ja som mladšia)

liluu
1. feb 2010

no dievčatá, ja mam tušáka na chlapca. ale neviem prečo.asi preto že by som ho chcela.

A už som si vybrala aj kočiarik, aha http://www.hrajko.sk/kocik-cam-cortina-evolutio... Ale sa troška bojím, nie žeby som bola poverčivá ale nebudem dráždiť. Tak počkám ešte aspoň 2 mesiace. Dúfam, že drahý neodpadne z tej ceny.

leanax
1. feb 2010

Dobré ránko. Ja zatiaľ netuším čo budeme mať, ale je mi to jedno len nech je zdravé. Mená už mám vybraté. Vecičky ešte nekupujem a keď budem nakupovať tak len v neutrálnej farbe. Až sa narodí tak doplníme šatník. Ach a tie kočíky sú nejakosi drahé, ale potrebné. Kočík som si ešte nevybrala, tie novšie typy sa mi veľmi nepáčia kvôli kolesám, v predu malé v zadu veľké, nepasuje mi to. A k tým chutiam ja nemôžem mäso, hnusí sa mi. Radšej si dám cestoviny na hociaký spôsob ale bez mäsa. Pred tehotenstvom som nemala v láske polievky, teraz by som len polievky jedla, to je jedno aké. 😀

leanax
1. feb 2010

V ktorom týždni je už asi vidieť či je chlapček alebo dievčatko??? A kedy ste začali pociťovať prvé pohyby??? Ja som strašne nedočkavá. Do poradne chodím len raz za mesiac a zdá sa mi to ako večnosť. 😒

meruska
1. feb 2010

karinnka...
super ze sa ti podarilo kupit ten kociarik 🙂 a za tu polovicnu cenu...fakt super ... ja dufam ze aj v okoli leta ho zozeniem za taku podobnu cenu, lebo je to aj moj velky favorit....ked ti dojde, mozes mi prosim odmerat vnutro vanicky? aka je dlha ta cast na ktorej bude babo lezat? dakujeeeeem 🙂

ericica
1. feb 2010

ahojte iba som sem k vam nakukla ale za chvilu letim do mesta s malou nech ju prezrie nasa dr...potom napisem...
miki silno ti drzim palce a myslim n a teba....
kocky mala som v noci taky zivy sen,,,ze ma manzel bral do porodnice ale ked som sa zobudila male babo uzlezalo vedla mna takze som mala asi cisarsky,,,a teraz to pre zmneu bola baba (minule ked sa mi take nieco podobne snivalo tak to bol chalan) no a manzel tam napisal mena Henrieta a Patrik 😲 😲 😲
no hruza 😒 este ten patrik by usiel 😵 a bola som z toho smutna ze to neni chalan 😢
ale ked som sa zobudila a uvidela nasu vysmiatu princeznu tak ma napadlo ze by mi nevadilo mat jej duplikat 😵 😵 😵 takze mi je to uz jedno 😉 😉 😉

kafoditka
1. feb 2010

Ahojte kocky, prajem vsetkym pekny dnik 🙂
Ako vas tak citam, tiez kupim klasicku perinku aspon jednu, minule som mala v rukach tu modernu a nebola bohvieako pevna 😒
No ja som bola prvy trimester presvedcena, ze cakame chlapca, a teraz netusim. Maso nejem od zaciatku-prieci sa mi a posledne dni som prepadla jahodovym lizatkam a ruskej zmrzline 😀
Kocik sme si konecne vybrali aj my: http://www.bambini.sk/sk/product/2047/concord-f...

mirka285
1. feb 2010

dobre ranko kocky,tak ako sa citite?dufam ze uz ziadne bolenie hrdla,ziadna nadcha ani kasel 😠 zase nam v Bratislave trochu nasnezilo,este ze nikam nemusim..vcera som ukazovala mojej polovicke kocik na internete co chcem,teutonky si farebne ladite poda seba,ja som chcela cokoladovu budu a tyrkysovu vanicku a uplne ma zrusil,ze vraj nemam vkus,ze to je jak u ciganov..tymto nechcem urazit nasu mensinu,lebo mne sa to fakt pacilo 🙂 kocil mi schvalil ale farbu si mam vybrat inu,tak este porozmyslam podla toho ci to bude dievca alebo chlapec..kocky ktore ste v robote,nech vam to co najrychlejsie ubehne..nevieme nieco nove o Mirke?stale na nu myslim...

nina88
1. feb 2010

Ahojte... Prosím vás mala niektorá z vás mykózu??

carrie84
1. feb 2010

Ahoj babule 🙂

Veeeeelmi davno som tu nebola, tak vas idem precitat, bo rada by som uz vybrala kocik a vidim, ze vela z vas v tom uz ma jasno 😀 Ja od zaciatku tehotenstva tvrdim, ze to bude chalan, ale kedze mi chuti jest vsetko, tak si musim pockat na sono 😀

Inak- chcem sa spytat - posledne dni - ked vstavam z postele, pokrcim nohy alebo spravim prudsi pohyb, tak ma sialene pichne v podbrusku 😒 Je to fakt taka hnusna bodava bolest. Ale len niekolko sekund a potom to prejde. Mam stresovat a bezat k doktorke alebo je to normalne? Poradnu mam az 10.2.

kafoditka
1. feb 2010

nina 88.... mas odo mna IP 😉

nina88
1. feb 2010

Ahoj carrie, myslím že to je normálne, mám to isté... 😉

carrie84
1. feb 2010

Nina - super, dakujem 🙂 Tak som pokojnejsia - heh - prve babo a ziadna kamoska este nebola tehotna, tak nemam koho otravovat - len doktorku a vas tu na koniku 😀

any23
1. feb 2010

ahojte kocky🙂u nas sa este spinka-mlady panko sa asi rozhodol prespat cely den,sladko si odfukuje na nasej posteli😝nechcem ho budit potom bude ako sto certov😝KATKAKING my mame blizko novej bane chalupu-take nase vikendove a letne sidlo-hronsky benadik,poznas tu dedinku?na banu chodievame na nakupy a mate tam skveluuu pizzerku😉PEPPE ja som tiez z nr🙂klokocina-beethovenova ul. skadial ty?mozno sme aj susedky😉tiez este niesom rozhodnuta ci pojdem na 3D,musim si pozistovat tento tyzden ako to chodi v medic.centre...my tiez este nevieme co sa v brusku skryva,min.stvrtok na poradni sa doki priklanal skor k dievcatku,ale nevedel to s istotou povedat,o 3tt mam morfol.utz tak snad tam sa pravda ukaze😅

dugyna
1. feb 2010

caute dievcata 😉
no mirka podla mna mas vkus pohode a cokoladova hneda s tyrkysovou je dobra kombinacia
no ako tak citam tak asi aj ja kupim jednu tu klasicku perinku.Neviete kde ju v BA maju???

mojalili ta stranka je fakt super nasla som tam postelne obleicky len za nejakxvh 9 eur..zatial najlacnejsie ake som nasla.

any23
1. feb 2010

k tym perinkam...pri alexovi som mala aj take aj take a tiez sa mi viac osvedcili tie klasicke...kocik este nemam vybraty-rozhodujem sa medzi dvoma a stale si neviem medzi nimi vybrat😝inak mna zase sem-tam pichne v boku,teda vo vyske pupka trochu viac napravo a neviem co to moze byt...je to taka chvilocku trvajuca pichlava bolest,tak raz ci dva krat za den...malinke sa hmyri ostosest-uz ho citim aj ked chodim nielen v pokoji ked lezim😅je to krasny pocit moooc sa tomu tesim ze nam dava najavo ze aj ono je tu😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre