Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
2. feb 2010

oacka, ty ides 10 na morfologicky ultrazvuk? to ti asi iba normalny budu robit, ze ci su organy oki.....ja som sa pytala sestricky na to 3D/4D, ze to sa specialne treba objednat, ze to je len komercne, daju ti video, foto a zaplatis 30 €, ze to s tymto co ides nema nic spolocne

karinnka
2. feb 2010

Meruska vrch koliesok je s tvrdej gumy 🙂

ericica
2. feb 2010

ahojte 🙂
mojalili super brusko podobne mam aj ja tak to idem trochu ukludnit ze si tu neni sama 😀 😝
a mala som aj pri malej velkee 😎
ja som si uz tiez vybrala kocik ale estre si ho nekupim mozno az zaciatkom maja lebo mala by mi ho 😎 dovtedy znicila 😀

meruska
2. feb 2010

karinna...vdaka, som sa bala ze budu cele plastove 🙂

meruska
2. feb 2010

karinnka...nie je nahodou tvoja dcerka siestacka?

maxara
2. feb 2010

Ahojte dievcence, chcem sa k vam pridat... aj ja som julovka ako vy a zaroven prvykrat tehu, takze nic o babatkach neviem ☹ , no dufam, ze sa tu vela dozviem...
Dnes som bola na poradni, sme v poriadku, AFP testy v poriadku, cize som straaaasne stastna. Zatial ale nevieme, co si to nosim pod srdieckom, ci dievcatko alebo chlapceka... no ale kedze je prve, tak nam to je jedno.
Mam malu otazocku.. ten prenatal box si mam vypytat, ked mi ho nedali?

katkaking
2. feb 2010

ahoj Maxara, vitame ta tu medzi nami julovkami 😉

podla mna sa na to skus opytat sestricky, ci by si ho nemala dostat...

maxara
2. feb 2010

Este som chcela dodat, ze 15.2. idem na 3D ultrazvuk spojeny s tym extra morfologickym u Dr. Holana v BA. Budem v 18+4 co sa mojmu gynekologovi zdalo velmi skoro (vraj najlepsi 3D je 21 az 22 tt), ale sestricka, co ma tam objednavala mi to sama vypocitavala a vravela, ze oni ho robia od ukonceneho 18teho po 22hy tt. Tak neviem... Moj Dr. mi ho odporucil az o mesiac neskor, cize 15.3.... mate s tym nejake skusenosti?
moc moc sa tesim, ze uvidim drobuliatko a snad nam uz aj povedia, ci gulky alebo cikulka... 😵

maxara
2. feb 2010

Katkaking, dakujem za privitanie... nemam nikoho okolo seba tehu, a nemam ani s kym riesit nase radosti-starosti..
vlastne aj o tom prenatal boxe som sa docitala az tu a teraz... ale urcite sa to opytam...

karinnka
2. feb 2010

meruska 🙂 ano je...pozname sa? 🙂

karinnka
2. feb 2010

Inak dnes som sa Vazila a mam o1,5kg viac ako minuly tyzden....Ufff a tak som sa tesila ze som nic nepribrala este 😉 musim sa viac hybat 🙂

meruska
2. feb 2010

karinnka...poslala som ti IP 🙂

stanka33
2. feb 2010

Ahojte,
ja som prenatal box nedostala ani teraz ani pri prvom, az v porodnici...bolo tam kopec letakov, nejake vzorky kremov,praci prasok, nejaka hippka a maly sacok kase, jedna flaska, nalepka do auta..viac si nespomeniem....

a chlapceka nechajte aj mne...

mojalili to ti teda nezavidim...a ta telesna...sa neda s tym nic urobit????ja som rada ze mam zatial male brusko, aspon mozem este nahanat krpca.....

a tie pohyby fakt skor citit az vecer ked si sadnes a si v klude, lebo babo je zvyknute ked sa cely den hybes na kolisanie a ked si sadnes a si v klude tak mu to chyba a hybe sa..tak nejako to je nie???

ahoj maxara...mne bude doktor robit tie az tak v 21 tyzdni, mne robi vzdy neskor...tak neviem

karinnka
2. feb 2010

TTu som este nasla najlacnejsu cenu na nete na NONATO

http://www.matko.sk/baby-shop/vypredaj-2009/?ca...
😉

dugyna
2. feb 2010

caute kocky 😉
erikam vsetko najlepsie k meninkam 😉
sunnygril moj drahy chodil od zaciatku..aj ked ma doktorka vystrovala UZG zo spodu..a ak ti je to neprijemne mohla si poprsit dr nech ta prekrije plachtou...ale pravdepodobne tvoj gynekolog je muz...a to zase aj moj drahy mi povedal ze by nechcel byt radsej pri tom keby to bol chlap..

wolfskinka
2. feb 2010

ericica ... cary mary fuk nech mas pipika, no my sme chceli dievcatko 😀 😀 😀, chlapcenske meno sme nemali vvybrate ale nech je aj chlapcek, len nech je zdravucky

ericica
2. feb 2010

dugy diky 😵
maxara vitaj 😉
dugy aj moj je chlap a muzovi to vobec nevadilo ked mi robil uzv a bol pritom este si aj ruky podali 😀
ber to tak ze prenho to je normalne ako ked zubar vyvrta zub on vidi susurky x krat za den 😀 😀 😀
no ale kazdy to berie inac 😵

bellablonde
2. feb 2010

ahojte žienky,

vidím, že máte samé novoty. Prenatal box som dostala po pôrode, tiež tam boli kadejaké mini balíčky vzoriek a dokonca aj pol litrový domestos 😀 😀 😀
a tiež mi taký minikufrík strčili do ruky aj v poisťovni (dôvera), keď som bola prihlasovať malého 🙂
zase u môjho gyn som nedostala nič ani pri prvom, ani teraz...
tak netuším ako to rozdeľujú 🤐 šak by to mohli spravodlivo všetkým nám maminám, no nie?

gratulka Erikám k meninám 🙂 všetko naj, najmä veselé kopkajúce bábetká v brušku 😵

idem off, musím ísť spať, lebo dnes bol skorý budíček 😝

oacka
2. feb 2010

dík za info meruska, nemusí byť 3D,hlavne že sľúbil, že mi povie pohlavie. možno sa potom doobjednám aj na ten komerčný 3D, nech máme doma na čo pozerať. 🙂 🙂 🙂
karinnka,na tom maťkovi som aj ja pozerala neonato. takže košice sú tak brutálne malé, že tri košičanky júlovky sa poznajú? 🙂 🙂 🙂 🙂 sranda.
katkaking, aj ja mám taký pocit,akooby mu vadilo, že mám skrčené brucho, tak dsa rozdrapuje. 🙂 je to úžasný pocit. teším sa,keď to bude aj manžel cítiť.
prajem dobrú noc!!!!!

karinnka
2. feb 2010

oacka mne lekar dal vymenny listok k Dankovcikovi na morfologicky uktrazvuk a to cez 3D a s listkom to stoji 23eur,ked chces foto 7eur a ked chces video 67eur
tiez som zvedava na pohlavie 😉

radulka77
2. feb 2010

ahojte, som tu dávno nebola, chodím viac do mojej "prvej" témy aprílovky kde som chodila keď som čakala prvé dieťatko 😉
ale čítam aj vás aby som bola v obraze čo a ako s bruškom v tom ktorom týždni a tak..
pozerám že už cítite prvé pohyby, ja som mala tiež pred 2 dňami pocit, že už dačo cítim, ale odvtedy nič tak som si povedala že to asi bol len žalúdok a črevá 😒
Oacka, pozerám že máte vybraté meno Gabriel.. mne sa tiež veľmi páči ale iba v tejto forme, neviem si predstaviť ako by som toho maličkého volala..Gabko? ako ho budú volať kamaráti.. Gabo? no to sa mi moc nepáči.. takže to meno som vyškrtla z mojich favoritov.. ale ešte sa nad tým moc nezamýšlam keďže nevieme čo to bude 🙂
tiež sa teším na 3D je to ozaj zážitok 😵

kkubekova
2. feb 2010

Ahojte,
ak dovolite, rada by som sa k vam pridala - termin mam 6.jula. Obcas som sem nakukla, ale kedze vela pracujem, tak som prvy prispevok stale odkladala - az dodnes 😉
dnes som si volala pre vysledky AFP a sestricka mi len cez telefon oznamila, ze bude potrebna konzultacia s doktorom, tak v piatok idem ... mam strach, ale krvne vysledky su vraj nepresne, tak uvidime, co mi povie

radulka77
2. feb 2010

ahoj kkubekova, z kade si priamo z BB? neboj sa tých výsledkov, to môže byť aj kôli tomu napr. že ti nesprávne vypočítali termín aj to môže skresliť tie údaje a oni potom hneď riešia kadečo, ale možno to len chce skonzultovať s tebou dr. 😉 nerob si dopredu nervy 😵

kkubekova
2. feb 2010

Ahoj Radulka,
ano som priamo z BB - THK a ty?
nervy si robim od rana - nejako sa tomu neda ubranit 😅 ale precitala som na nete snad vsetko o testoch, amniocenteze a vrodenych chorobach, tak som zvedava co mi povie doktor... na testoch som bola 22.1 a povedal, ze na ultrazvuku je vsetko OK, tak dufam, ze je to len omyl, aj ked ak su tie vysledky naozaj zle, tak na amniocentezu urcite pojdem

radulka77
2. feb 2010

ja som pôvodne zo starej sásovej a teraz bývam v nemciach, ale na thk som svojho času ešte ako študentka veľa chodila, mala som tam frajera 😉
no ak ti tie výsledky fakt vyšli zlé, tak ti asi dr. urobí amnio ale to len pre istotu, tak neboj, všetko bude ok.. musíš myslieť pozitívne 🙂

dugyna
2. feb 2010

sunnygirl aj tebe vsetko najlepsie k meninam 😉
yoda..dakujem za receptik

kkubekova
2. feb 2010

Dakujem za podporu 😉 moj doktor je uz starsi pan, tak hadam vie co robi 🙂
ja som byvala v starej sasovej do oktobra 2009 - len nedavno sme sa prestahovali z Beskydskej

radulka77
2. feb 2010

ale netáraj.. aj ja som bývala na Beskydskej! 😀 nakoniec sme susedy.. napíšem ti do ip aby sme tu nezverejňovali osobné údaje 😉

dugyna
2. feb 2010

ZRZULKA musis doniest ranny moc..moja dr robi len poobede avzdy nosim prvy ranny moc stredny pru..das ho do ladnicky do dvierok a potom ho vezmes ked pojdes k dr
na to prechladnutie si kup homoepatika to mozes mne pomohli..homeogene 9 na hrdlo a coryzal..na nadchu

gratulujem k prvemu divcatku 🙂

stanka gratulujem k vysledkom. 🙂

ja so objednala jednu preinku na krst a jednu normalnu

nina pichanie mavam aj ja.ak nekrvacas nespinis a je to znesitelne tak je to ok

katkaking.a ten prenatal box mi ma dat dr v poradni? ja si to vypytam ked mi to zatial nedala. 😀

radulka77
2. feb 2010

ja som ten box už tiež dostala, samé letáky, nejaké vzorky pracieho prášku a aviváže (čo pre malé bábo aj tak nepoužijem 😉 ) no a časák Mamina mi k tomu ešte dali.. Ten druhý čo vám dajú v pôrodnici je lepší tam sú kadejaké mastičky pre detičky a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre