Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
3. feb 2010

a moj ujo sa vola Alojz...a nahovaral svojho syna, ze ked da meno po nom-u nich sa to meno tradovalo v rodine, kupi malemu kocik...tak sme sa smiali, ze dame Alojza my a nech kupi kocik nam 😀 😀 😀 ale nie, to by som babatku nikdy neurobila, take meno...

oacka
3. feb 2010

dík za radu carrie, keď mne teraz mozog nejako nefunguje, neviem sa sústrediť ani na výber kočíka,... ale manželovi funguje,tak vyberá projekt,máme taký priemer vybratý. skôr menší.

stanka33
3. feb 2010

belablonde to je az taky zly???? my mame teraz celkom super obdobie..klop-klop...zuby povychadzali....ale ked som ho ucila na umele to bol des....
este zvladnut nocnik.....ach jaaaaj

katkaking
3. feb 2010

z dievcenskych sa mi paci Kristinka a Veronika...ale nevieme sa s muzom dohodnut...ved uvidime, mozno bude chalan a nebudem musiet riesit....

stanka33
3. feb 2010

oacka drzim palce hlavne ze budete vo svojom...

idem baby za malym...dajte este nejake mena...nech sa mam vecer na com smiat...

inak my mame po malom sportak a k nemu sme dokupili vanicku cez konika aj autosedacku lebo nove by nas to vyslo vyse 400 eur a to je na polroka vela

aj my sme pri prvom kupili kocik cez bazar a mali sme ho polroka a potom nam bol maly a sportak sa mi nepacil tak sme ho predali a kupili tento aj ked bol drahy...

oacka
3. feb 2010

Tak ja som si už asi nadobro presadila kristínku, porazili sme manželovu Natálku! 😀 😀

stanka33
3. feb 2010

oacka schvalujem kristinku...Nataliek je teaz straasne vela aj my mame tri natalky kamosky...

lenkaaninka
3. feb 2010

ja mám Lenku tu som ja vybrala staršiu Ninku vybral polovičiak a on sa volá Vlado tak nie že by sa mi to nepáčilo ale pre malé dieťatko ee vooooobec nehrozíííííí.....
a pri našom šťastí to bude dievča a to nemáme vôbec vybraté...
som mu povedala že kto bude rodiť ten rozhoduje... 🙂 😉

pri prvých dievkach mi nútili že Marta a teraz že Jonatán ako že ozaj...

oacka
3. feb 2010

Lenka, a to kto ti núti Jonatána???????????????????? Inač dobrý názor o tom rozhodovaní 😀 😀 . Moj muž mi zasa hovorí,že ja budem ležať na sále a on bude vypisovať papiere a že si nadiktuje,,čo bude chcieť! 😀

rybaanka
3. feb 2010

Caute

rozoberate mena? Ja mam vybrate tentokrat po tatovi RIchard, nam sa velmi hodi aj k priezvisku, kedze mame nemecke no a babske sa mi paci Liana, Pavlina...no ale babske je v pase, kedze vieme, ze cakame
dalsieho chlopa 😀

som jedla kapustnicu a neskutocne sa mi grga kapusta 😝 🙄

my sme tiez prvy kocik predali a kupili len sportak, takze netusim, co vymyslime, ci kupime novy, alebo co, aj vajicko musime kupit 😨

bellablonde
3. feb 2010

😀 kočky ja sa tu tak smejem na tých skvelých menách. Ešte mi napadlo, že moji dvaja krpatí švagrovia čítajú knihy zo série "grázlik gabo" ... oacka, to je pre teba 😀
inak kristínka je veľmi pekné, lenku mám na zozname obľúbených, ninka je malého peťka frajerka 🙂

stani on je proste celý deň ako z besných vajec. Vonku neexistuje, že by išiel pomaly alebo ma držal za ruku. Kam vietor, tam plášť. On sa vyberie, ani sa nepozerá, či som za ním. Všade ho musím mať pripútaného v kočíku. Bezpečne ho vyložiť na ihrisku. Doma sa šplhá po nábytku, hocikedy ma udrie - že facka, kope hlava nehlava, doslova vytrháva chumáče vlasov. Vieš, miliónkrát mu hneď chytím ruky a poviem, že ma to bolí, že to nesmie. Nevrieskam po ňom. Neakceptuje. Ale najhoršie na tom je, že keď je taký rozlietaný, nestíha včas zabrzdiť a stále má samé modriny, pády v kúpeľni na dlažbu. Toho sa bojím najviac, čo sa mu zase stane...

sorry za dlhý elaborát, ale som z neho na prášky niekedy 😔

oacka
3. feb 2010

bellablonde: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že grázlik gabo! No to by sa manželovi páčilo!
Tak ty máš doma diktátora! Nič naňho nezaberá?

oacka
3. feb 2010

No poviem ti bellablonde, keď som videla peťkovu fotku na poličke, tak mi až zadok stiahlo od strachu! 😲 😲 😲 Preboha, on nemá vôbec strach.

bellablonde
3. feb 2010

oacka, no kebyže ho dakedy zažiješ, povedala by si že "to je najhoršie dieťa v triede" 😀 😀

bellablonde
3. feb 2010

ja už neviem ako na neho. Biť ho určite nebudem. Proste si to vysvetľujem, že teraz má také obdobie, ktoré prejde.

Také, že postaviť do kúta, nezaberá... neviem. Možno niekto skúsený pomôže

bellablonde
3. feb 2010

ale aby to nevyzeralo až tak negatívne, napríklad mi celú noc prespí. A to je veľké plus 😉

miki060707
3. feb 2010

ahojte, tak vy preberáte mená, ja ma rozhodnuté viac menej, ale pekné ste si vybrali, ja keby som mala dávať po pradedoch, tak to je Jozef a Štefan a po dedoch, Ľubomír a Miroslav, síce ľubomír je manžel, ale od mala ho volajú Kristián, bol krstený lubomír christián a brat ho začal volať kristián a jedine v robote ho volajú ľuboš, inak tu kiki 😉 mne sa strašne páčilo meno Šimon a to už dosť dávno, to mám vybavené, prvé dieťa som chcela najrpv Sofiu, nakoniec bola Soňa, ale teraz dám asi Sofiu, aj Ninka sa mi páči, aj Sára, Simonka, ale ked to bude baba bude Sofia, to sa k SOni hodí, xi a keby som mala dvojčatá čo nemám tak Sofia a Sára a keby chalani, tak Šimon a Samko 🙂

kkubekova
3. feb 2010

Ahojte, vidim ze preberate mena - no mne sa paci pre dievcatko Ema a Nina a pre chlapca Oliver, Patrik alebo Richard... lenze manzel je za Alzbetku a Juraja 😅 (nikto v rodine sa tak nevola, takze neviem odkial na to chodi)
Zatial je pre chlapca kompromis Andrej - ale este to nie je na 100% - stale vahame 😅

lenkaaninka
3. feb 2010

rybanka kapusta je zdravá ja zasa fazulovú polievku s udenými rebrami takými slanými nemôžem si pomôct a že ich nebudem uvarené objedať no isteee .... 🙂

oacka
3. feb 2010

ja mám dnes zasa fajnú šošovicovú, mňam, podarila sa mi. ja som predtým vobec nejedla polievky a teraz mi strašne chutí kapustnica, paradajková, šošovicová...
Vidím, že menami sa ženy intenzívne zaoberajú už asi od školky... 🙂

oacka
3. feb 2010

bellablonde, Peťko asi bude taká dobrodružná odvážna povaha. veď to je dobre. Aké je znamenie? Blíženec? Dvojaká osobnosť?

oacka
3. feb 2010

Juraj sa mi páči,, ale Juraj László,to by znelo akko výsmech maďarsko-slovenských vzťahov. 🙂 🙂 🙂

ericica
3. feb 2010

nooo baby vy sa cinite ked ja mam najviac roboty vtedy vas tu je ako maku a ked sa nudim tak nikde nikto 😠 😠 😠
pozeram ze preberate mena....tak my mame len dievcenske (podotykm ze mena teraz vybera manzel pri prvom bejby som vyberala ja 🙂 ) no a divce bude Edina ,,,to sa mu zapacilo s toho serialu poistovna stastia....a chlapec no vyzera to na patrika ale este uvidime 😉
no a vas sa docitat to jak keby som citala roman ale som sa na vas ale nasmiala....
no a ja mam jednu znamu co su zaryty madari a uprednostuju mad.mena za co ich kazdy odsudzuje a co sa im neskor aj vypomsti (myslim deti sa na rodicov budu hnevat)
takze mamju dve baby jedna sa vola Villo(to posledne o je z dvoma bodkami) 😕 a Bíborka 😕 😕 😕
a ked mali tu prvu v blave ked bola chora na detskej fakultnej sestricky ju volali Vilko 😀 😀 😀
co uz sme rozny 😝 😝 😝

zdenkam
3. feb 2010

My mame Patricka, ale mame na to dovod, chceli sme dat meno, ktore by sme vedeli vysvetlit aj viac ako tym,ze sa nam paci. Zijeme v Irsku, maleho sme tu splodili a porodila som a sv. Patrick je patronom Irska, tak preto.

Podla mna, je to indi vindi s menami a ak sa niekomu paci Frantiska, tak trebars preco by nie. Bude to ich dietata.

A manzel je cech, tak teraz skusime nejake ceske meno a co neni na kazdom kroku a aj vyznam je nadherny, tak preto ta Eliška.
Ale ak chlapcek, tam tam este nemam dovod okrem toho,ze sa mi paci Jakub, ale pekne su aj Samuel a Adam, len tych ma sesternica a bratranec. TAk nech ich neni vela. A aj by som brala nejake irske, ale az sa raz vratime, ak sa vratime, asi by taky Sean /Šón/ znelo doma divne.

oacka
3. feb 2010

ericica: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vilko nemá chybu! Inak pre chalana je to veľmi zlaté meno.
Nech si každý dá,,aké sa mu páči,ale nech myslí aj na dobro dieťaťa. 🙂 😉

sunnygirl
3. feb 2010

ahojte bábiky,
tak vidím, e preberáte mená. Mám pocit že tento rok bude veľa Leniek, j ja ho chcem dať ak bude dievčatko. Páči sa mi aj Soňa, Sonička. A tiež Paulínka s U.

U nás máme pestrý repertoár mužských mien: Ivan, Miroslav, Karol, Ladislav, Vladimír, Erich, Ján, Juraj, no proste sa vôbec neopakujú.
Ženské: Erika (Ja 🙂 ) Mária, Mária, Mária, Magdaléna, Magdaléna, Zuzana, Zuzana, Milada, Sandra, Judita, Eliška

Fakt rôznorodé 😉

sunnygirl
3. feb 2010

K tým Lenkám, len nejako sú na obzore samí chlapci

Chlapčenské sa mi páčia: Samuel, Jakub a René

katarina7777
3. feb 2010

Caute kocky, vidim ze sa k nam pridali nove tehulky 🙂 Vitame vas...

Ja som dneska prisla o 4 z roboty, este som sa zastavila v obchode a kupila taku priseru - nejaka splostena ryba, tak to idem hodit do rury... naordinovala som si aspon raz do tyzdna ryby jest , lebo maso mi vobec nechuti, skor by som syry a zeleninu jedla.

Zdenkam ja budem asi rodit v taliansku... ty kde zijes?

Inak ked sa bavite o tych menach tak mne sa skoro ziadne chlapcenske nepaci 😒 Asi dam nakoniec po manzelovi Diego a bude pokoj, i ked moj ocino dost lobuje aby bolo meno po dedkoch Gianni Paulo... sa az cudujem ze dal manzelovho otca na prve miesto. Inak ja rozmyslam ze mat muza a syna co maju rovnake meno ma aj svoje vyhody, ked zakricim v dome Diego tak pridu obidvaja... 😀

Inak sa priznam ze ja uz som nakupila nejake vecicky... ale len na oblecenie... kedze boli zlavy tak som musela vyuzit 🙂

Oacka to ti nezavidim stavat a babo, ale aspon ked budete byvat u rodicov tak babka male postrazi...

Idem varit veceru, neskor sem este nakuknem 😉

lenkaaninka
3. feb 2010

sunnygirl ja tiež ked chlapca tak Jakubko to je favorit a dievčatko som rozmýšlala Tánička alebo Magdalénka

lucka_o
3. feb 2010

tak tie mena su ozaj päcka....

Piroska je madarske meno myslim.......

A ja som velmi chcela Vilka.....ale nejak uz nie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre