Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
5. nov 2009

jeeeeeej sala moja draha sala ja pochadzam z bliza sale ale vydala som sa do nz 🙂 je tu dobre
ja som cukrarka 10 rokov som robila majsterku a potom som odisla na MD...teraz peciem doma torticky na objednavku a je to takto dobre lebo pri malej sa da,,,,a preto sa bojim ci to budem vediet od dvoch deti vladat:
, 😒
nechcem stratit svoju klientelu....no ale vsak uvidime 😉

ericica
5. nov 2009

mne sa paci Camilla s c malej meno som vyberala ja a manzel povedal ze druhe meno bude naisto vyberat on takze ked bude dievca bude Edinka 😒 mne sa bohvieako nepaci...aj Sara je pekne a na R pockaj...napr,.Romanka je pekne...

ericica
5. nov 2009

no vsak aj teraz ma nuda zozerie mala mi este stale spi 😖 som zvedava kedy zaspi vecer 😕

maaja
5. nov 2009

to chapem tu obavu zo straty klientely ... som na tom podobne 🙄
Edinka ? to je ake meno ???
mne sa paci aj Karin alebo Greta ... alebo aj Romana, ale to moj muz nechce

maaja
5. nov 2009

aj Marek spi, tiez bude problem vecer ...
zajtra ide konecne do skolky, po takmer mesiaci 🙂

ericica
5. nov 2009

no manzel si ho vybral z toho serialu Poistovna stastia tam sa volala ta sekretarka Edina,,,asi sa mu pacila 😀
no vsak aj Karin Greta je pekne meno,mne sa paci chlapcenske Maxim alebo Rene ale to musi zauradovat muz lebo pri druhom baby rozhoduje on (eset aj do kupy kocika mi chce kafrat) 😠

ericica
5. nov 2009

aspon si odychnes 🙂 mavas nejake nevolnosti??ozaj a vy ste planovali?

maaja
5. nov 2009

neoddychnem, dobieham po veceroch ☹
nevolnosti ? ani ne, len akoby palenie zahy a bolia ma prsia, uz mi podrastli snad o dve cisla !!!
neplanovali - je to pre nas sok !!! ja som totiz oficialn neplodna, Marek je z IVFka ...
aj my budeme kocik kupovat, bo po marekovi sme predali ... som mala Casual, ten bol fajn, teraz rozmyslam nad Quinny

ericica
5. nov 2009

Casual je super ja to necham na draheho 🙂 tie prsia aj mna bolia a ked sa milostiva nechava nosit na rukach je to poriadna zataz pre mna 😖
takze neplanovali hm ...super ze sa vam takto zadarilo gratulujem 😵 😵

maaja
5. nov 2009

dakujem ...
idem si zobudit mladeho muza, sak mi zaspi o polnoci takto !!!
papa

ericica
5. nov 2009

aj ja sa pokusim nakuknut do izby 😉 super sa mi s tebou kecalo a drzte sa papa 😵

oacka
5. nov 2009

baby, naozakj nemáte žiadna nevoľnosti? Ja mám pocit, že z nich umrem. Celý deň mi je zle. Ja vám závidím...

oacka
5. nov 2009

Ale schudla som 2 kilá, to je fajn, lebo som tučko. 🙂

mojalili
5. nov 2009

Ahojte dievcata, ja ze to tu bude zacinat a by ste popisali uz 15 strááááán 😀 😀 😀
Takze sa k vam pripajam, ale v kolkom som tyzdni este vazne neviem, lebo doktori su rozni a maju kazdi ine nazory🙂 TAkze v sobotu idem na sono a dam vam vediet🙂

helen
5. nov 2009

Mojalili, držím palce, nech to dobre dopadne 😉

Ericica, som z BA, teda aspoň posledných pár rokov.

Oacka, aspoň sa poteš, že keď máš nevoľnosti, tak je všetko v poriadku :D

maaja
5. nov 2009

helen, myslis ze nevolnosti = vsetko OK ??? ja sa len pytam ;)
mne je tiewz tak divne - cely den, no hlavne vecer ...

oacka, som sa zasmiala na tvojom opise samej seba, ze "tucko" 🙂

petrusk
6. nov 2009

Ahojte, vcera som sem ani nesla, co mi bolo zle. Nevracala som, ale je mi divne a presne ako maaja, vecer. Vobec od obeda nejedavam. Zacinam sa bat, lebo fakt su asi ranajky a obed malo.
maaja neunavuje Ta praca, tiez robim aj doma a mna teda priserne. vecer sa mi uz vobec neda robit. a ze mame oddychovat, len ani nemam moc kedy, az ked mi je zle, tak si lahnem.

vidim, ze uz rozoberate kocare, ja som nad tym este neuvazovala. skor mi chodi po rozume, ze sa neviem dockat ist doktorke, ci je vsetko ako ma byt. este skoro dva tyzdne musim vydrzat.

adka12
6. nov 2009

Jéj baby blahoželám, mne takto presne pred rokom vyšiel pozitívne prvý testík, som sa tešila ako malá, lebo som vôbec nečakala, že sa nám zadarí hneď na prvý krát.
Želám vám bezproblémové tehotenstvo, užite si to, je to krásny pocit. A hlavne spite koľko vládzete, lebo ked budete mať drobce pri sebe, už toho veľa nenaspíte 😀
Petrusk a k tej nevolnosti, ono sa to len volá ranná nevolnosť, ale môže tvrať celý deň, mne tiež bývalo zle od tej štvrtej až do noci 😝
Ale prešlo to samé v 4 mesiaci 😉

eviq
6. nov 2009

ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci uz ste boli na prvom ultrazvuku. robi sa cez brucho alebo zvnutra? ja mam ist 18.11., to bude akurat koniec 7. tyzdna a citala som, ze usg zvnutra moze vyvolat potrat. tak rozmyslam ci ho neprelozit az na neskor. na druhej strane som vsak zvedava ci sa vsetko vyvija ok...v ktorom tyzdni ste boli prvykrat na usg?

petrusk
6. nov 2009

parada tak to si este pockam dva mesiace. ale mozno to prejde aj skor, dufam. ja dufam, ze ked pojdem k dr. ze uz bude vidiet akciu srdiecka, ze mi povie, ze je vsetko v poriadku, to budem na zaciatku 8. tyzdna. inak by som sla aj skor, ale chcem vediet ci je vsetko v poriadku.

dakota.w
6. nov 2009

Ahojte,
tak sa skúsim k Vám nesmelo pridať...
Už sme ani nedúfali po takmer desiatich rokoch, a v mojom veku 😀, že príde čas, a dočkáme sa //...
ale sú tam, už som skúšala tri druhy testov, a príznaky sú úplne jasné...
v pondelok idem k lekárke, a uvidíme, čo a ako...
termín vychádza zatiaľ na 17.7.2010 😉

petrusk
6. nov 2009

dakota vitaj, drzim palce, aby to bolo vsetko podla vasich predstav.... 🙂

helen
6. nov 2009

Majka, také české príslovie je, že kto zvracívá, nepotrácívá 🙂 nejako útechu treba nájsť.

Petruska, nestresuj sa, kým dokážeš zjesť aspoň tie dve jedlá za deň, tak to nie je také kritické. A inak aj mňa ničí to, že musím čakať ešte takmer tri týždne. :(

Aďka, ďakujeme. 🙂

Eviq, toho ultrazvuku sa naozaj nemusíš báť, som si istá, že krátky pohľad vaginálnou sondou nemôže vyvolať žiadny potrat. Keby to len trošku súviselo, lekári by to nerobili.

Dakota, tak veľmi blahoželám, že sa to podarilo :D bolo to plánované? Tvoje deti majú krásne mená 😉

petrusk
6. nov 2009

helen ja este tyzden a pol a pride mi to ako vecnost vecna. uz aby to bolo. teraz sice mam toho vyse hlavy, nestiham poriadne nic, tak mi to ubieha, ale ked sa na chvilu zastavim, tak uz som tam najradsej bola. 😒

helen
6. nov 2009

Petruska, a keď to budeme mať celé za sebou, tak sa nám bude zdať, že to celé ubehlo neskutočne rýchlo...

happy018
6. nov 2009

ahoj babenky tak rada by som sa aj ja k vam pridala, tak dufam ze ma prijmete s radostou🙂 tak testik som si robila pred tyzdnom a boli tam // rano riadne silne no a na vecer slabsia ale bolo🙂 noi a som v anglicku takze tu je prve vysetrenie az v 10tt no a krv neviem asi 8tt abo 10tt. tak neviem uz sa neviem dockat... chcem vidiet to srdiecko ako bije ale to asi vsetky, vsetky sa boji ze? ale urcite vsetko dobre dopadne🙂 ja nevolnosti zatial nemam ale beham na zachod kazde rano ako diva nie cikat ale kakat ma to este niektora z vas?...

helen
6. nov 2009

happy, jasné, vitaj 🙂
Naozaj až tak neskoro prvé vyšetrenie? kurnik, tak to neviem, čo by som tam robila ja, keď potrebujem od 4. týždňa injekcie 😒
Prehánky nemávam, ale častejšie cikám. A ak to bude, ako minule, už to bude len horšie, aj tri krát za noc.

dakota.w
6. nov 2009

dakujem za povzbudenie, baby 🙂
helen
plánované, hm...bolo aj nie...chceli sme ešte tretie, aj ked az ked postavíme nový dom a bude viac času a peňazí, a tak...
ale nikdy nie je vhodná doba, tak prečo nie teraz?
mala som zápal močových ciest a antibiotiká nejako znegovali antikoncepciu a teraz sa tomu všetci veľmi tešíme 😀
mená pre moje deti som mala vybraté od strednej školy, ale k tomuto tretiemu nevieme akosi zatiaľ nič nájsť 🙂

happy018
6. nov 2009

dakujem za privitanie. A a to mi nieco hovor ja nervi jak svina kazdy den myslim na baby ci je vsetkop ok snazim sa v robote nenamahat brusko potom ma z toho boli chrba, no vcera som bola u doktora a jedine co sa spinal kedy bola poslena mrcha no a ci beriem kyselinu listovu... takze na prd ani ma neobjednali k sestricke lebo tu nechodis ku genekologovi ale k sestre a ta ti robi krv, moc... a az v 10-12tt ultrazvuk...

happy018
6. nov 2009

helen a preco beries inekcie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre